ενωση νησιων {η επερχόμενη δύναμη}

  • Δημιουργός θέματος Menandros
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Η ΕΝΩΣΗ ΝΗΣΙΩΝ, η οποία ιδρύθηκε στις 26. 01, αποτελεί επερχόμενη δύναμη του κόσμου Alpha και είναι πολλά υποσχόμενη. Είμαι νέος στη συμμαχία αυτή, και από την πρώτη στιγμή κατάλαβα ότι έχω να κάνω με σωστούς ανθρώπους, που ξέρουν τι σημαίνει σεβασμός και συνεργασία.

ΕΝΩΣΗ ΝΗΣΙΩΝ λοιπόν, και καλή συνέχεια σ' όλους
 

DeletedUser

Guest
η ριζική άνοδος της ενωσησ συνεχίζεται.. όταν έφτιαξα αυτό το τόπικ, ήμασταν 44, τώρα είμαστε 12....
και συνεχίζουμε.....
 

DeletedUser

Guest
συγχαρητηρια αλλα μην ξεχνατε το μυστικο: τα κτηρια, οσο ομορφα και μεγαλοπρεπη και να 'ναι δεν αμυνοται...
 

DeletedUser

Guest
με 500 μελοι τοσοι ποντοι και τετιος μεσος ορος :(... παιδια δεν ειναι η καταταξη που δειχνει ποσο καλη ειναι μια συμαχια...

εγω σας ευχομαι παντως καλη συνεχεια :)
 

DeletedUser

Guest
εγω ξερω οτι δεν ειναι η καταταξη ποντων που δειχνει ποσο καλη ειναι μια συμμαχια αλλα οι ποντοι μαχης!!
 

DeletedUser

Guest
γεια

πως μπορω να παρω μερος στη συμμαχια σας?
ειμαι σχετικα καινουρια
lidia55
κοσμος alpha
 

DeletedUser

Guest
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΕΝΩΣΗ ΝΗΣΙΩΝ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΕΝΕΡΓΗ ΜΕΛΗ ΤΗΣ για την σταθερή, επιβλητική εικόνα που παρουσιάζουν στον κόσμο Alpha. Ενάμιση χρόνο αφ'ότου άφησα την ένωση και το Grepolis ξαναμπήκα και είδα πως παραμένει στην πρώτη 10άδα, όπως στην αρχή του ελληνικού σέρβερ όπου ήμουν Β' Αρχηγός και είχε αναρριχηθεί στην 5η θέση. Σωστή διαίρεση των ωκεανών σε τομείς και, παρ'όλο που υπάρχουν μερικές αποικίες μικρομεσαίων μελών της οι οποίες είναι διάσπαρτες στις τέσσερις πλευρές του παγκόσμιου χάρτη, για μεγάλη συμμαχία σαν κι αυτή οι πυρήνες της είναι επιμελώς οργανωμένες..

Μπράβο..
 

DeletedUser

Guest
η αγαπησιαρα

φαινεται πως η Ενωση ειναι αγαπησιαρα συμμαχια για να την θυμασαι 1 1/5 χρονο μετα
μαλλον ειναι οι ανθρωποι της που αν και αλλαζουν κατα διαστηματα ..ειναι το κλιμα της συμμαχιας που τους κανει να "θυμουνται"
και κοιτα να δεις που η εικονικη πραγματικοτητα μας δημιουργει αναμνησεις τελικα ..και το χειροτερο ..νοσταλγια
 

DeletedUser

Guest
εμ με τετοια σχολια ...μονος θα εμενες
ακου κουνα και τ αυτακια ...
 

DeletedUser8837

Guest
αν και συμφωνω με τα παιδια οτι τα κτιρια δεν αμυνονται αλλα ουτε κανουν την συμμαχια μπορω να πωπως οι πυρηνες αυτης της συμμαχιαςκρατιουνται γερα και ειναι οργανωμενοι.επισης ειναι λογικο αφου υπαρχουν πολοι ποντοι να υπαρχουν πολλεςπολεις ετσι?αρα αφου τωρα η συμμαχια αυτη εχει 28 εκατομ ποντους ειναι λογικο να εχεις παρα πολλες πολεις και να ειναι σωστα οργανωμενη

Υ.Γ.ελα καλυτερα στην αργο να δεις οργανωση...χα0χ0αχ0αχ0:p
 

DeletedUser

Guest
500 ΑΤΟΜΑ;;;;;; ΠΑΜΕ ΕΝΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΑΝΟΡΓΑΝΟΤΟΙ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
ΑΠΑΝΤΑΣ ΣΕ ΤΟΠΙΚ 2 ΧΡΟΝΩΝ;;;;;; ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΛΦΑ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
!!!!!!!!!!!!!!!
 
Κορυφή