εισοδος σε τουρκικο σερβερ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser15071
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser15071

Guest
καλησπερα σε ολα τα παιδια εδω και καιρο οργανονω ενα πραγμα την εισοδο ελληνων παιχτων σε τουρκικο σερβερ ειδι εχω μπει σε τουρκικους σερβερ που ειναι στην αρχη και εχω κοιταξει τα παντα στον χαρτη ολα ειναι ετοιμα μαζευω ατομα για να μπουμε στον τουρκικο σερβερ και να τον κανουμε γαλανολευκο οπως ειχαν κανει πριν καποια χροννια καποιοι ελληνες ακριβως το ιδιο μονο μου τωρα εδω δεν μπαινουμε για την πλακα μας μπαινουμε να παρουμε τουρκικο σερβερ

θελω μαζεψω οσο περισοτερα ατομα μπορω οσοι δηλωσουν συμμετοχη θα ενημερωθουν μεσα στην επομενη εβδομαδα η εισοδος στον κοσμο θα γινει την πεμπτη μεταξυ της ωρας 4 το μεσημερι με 12 το βραδυ
:h:d

οσοι θελουν να εισελθουν στον κοσμο μαζι μου μου στελνουν μηνυμα στο skype μου gogolino233




παμε για αλλη μια φορα να δειξουμε την δυναμη μας και την περηφανια μας στα τουρκαλακια
 

DeletedUser11640

Guest
Την δύναμη και την περηφάνεια δεν την δείχνεις πίσω από μια οθόνη φίλε. Χάσιμο χρόνου το θεωρώ προσωπικά διότι εσύ δεν μιλάς απλά για παιχνίδι αλλά για ένα είδος κόντρας που δεν χρειάζεται να γίνει και εντός παιχνιδιών που έχουν σαν στόχο μόνο την ψυχαγωγία. Οπότε ας μείνουμε όλοι εκεί.
Άλλωστε δεν θα καταφέρεις τίποτα με το να μαζευτείτε ας πούμε 50 άτομα εναντίων 5000. Θα σας "διαλύσουν" σε λίγες μέρες ειδικά αν τους προκαλέσετε(διότι από ότι κατάλαβα αυτό θα κάνετε). Όπως και να έχει καλή τύχη.
 

DeletedUser14793

Guest
πιστευω να το διαβασεις. Το παιχνιδι δεν ειναι ενα ειδος κοντρας απο μονο του; Απλα εκει οσοι παμε ειμαστε ενωμενοι, δεν εχουμε ρουφιανια
και διαφορες συμφωνιες για να ανεβουμε στον πινακα καταταξης.
 
Κορυφή