γεια σου grepolare

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser13226
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser13226

Guest
Γεια σου grepolare,,
Με την σειρά μου και εγώ θα ήθελα αρχικά να προσπαθήσω να κεντρίσω το ενδιαφέρον σου για το παιχνίδι και να σε κάνω να ψηθείς ακόμα περισσότερο και μετά να προσπαθήσω να σε κερδίσω να έρθεις και στην συμμαχία μας και να κερδίσουμε παρέα τον κόσμο. Λοιπόν δεν θα πω πολλά για να σε κουράσω είμαστε μια ενεργή συμμαχία που αποτελείτε από πολύ έμπειρους παίχτες και πάρα πολύ ενεργούς με όρεξη και αγάπη για το παιχνίδι και πάνω από όλα στρατηγική που είναι το ποιο βασικό για αυτό το παιχνίδι αν δεν την έχεις τότε αργά η γρήγορα θα στην πέσουν εχθροί και δύσκολα θα μπορούν να σε βοηθήσουν οι σύμμαχοι σου, εάν είστε σκόρπια ένας εδώ και ο άλλος 5 ώρες ταξίδι μακριά θα φας πυξίδα δηλαδή θα σου πάρουν της πόλης οι εχθροί που θα σε έχουν περικύκλωση. Εμείς πηγαίνουμε πάντα στρατηγικά κάνουμε πυρήνες κατακτούμε νησάκια νησάκια και είμαστε ενωμένοι σαν μια γροθιά, πάμε πάντα ομαδικά και βοηθάμε ο ένας τον άλλον και για αυτό πάντα οι νικητές του κόσμου είμαστε συνεχεια εμείς. Επίσης έχουμε 5 ομάδες οι οποίες η κάθε μια έχει έναν ομαδάρχη (αρχηγό) που κανονίζει της ομαδικές που πρέπει να χτυπούμε ώστε να είμαστε πάντα όλοι μαζί σε πυρήνες και κοντά, δεν απλωνόμαστε σε όλο το χάρτη άλλα εξαπολυόμαστε σιγά σιγά κατακτούμε θάλασσα θάλασσα και έτσι έχουμε πάντα της ισορροπίες του παιχνιδιού και δεν έχουμε ποτέ κανένα πρόβλημα.Επιπλέον έχουμε άμεση επικοινωνία όλοι οι παίχτες μεταξύ μας στο skype-facebook-τηλέφωνο και πολλά άλλα.... ότι διαθέτει και μπορεί ο καθένας έτσι είμαστε πάντα διπλά σε κάποιον που μας χρειάζεται αν δεν είμαστε στο παιχνίδι για να μας βρει. Τώρα όσον αφορά τα δικαιώματα........
Ολα τα μέλη είναι ισότιμα, αλλά όχι ίσα.
Όλα τα μέλη θα έχουν κάποια δικαιώματα, αλλά η τελευταία λέξη είναι των ιδρυτών, αφού θα έχουν ενημερωθεί τα μέλη.
Το "ανενεργός γιατί έτσι μου αρέσει", δεν είναι δικαίωμα κανενός μέλους.
Κατάχρηση κυκλικών μηνυμάτων θα οδηγεί αρχικά σε προειδοποίηση μετα σε αφαιρεση του δικαιώματος.


Όλοι ειναι ευπροσδεκτοι στην συμμαχία μας
Εάν είσαι νέος παίχτης είναι χαρά μας να σε βοηθήσουμε να μάθεις το παιχνίδι και να σου μεταφέρουμε της γνώσης μας.
Θέλουμε παίχτες ενεργούς με όρεξη και αγάπη για το παιχνίδι. this is grepolis
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή