αρχηγος "no name"

  • Δημιουργός θέματος Psarosavros
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Διοτι ρε φιλε το internet ειναι ανωνυμο. Εδω ο καθενας ειναι αυτο που θελει, ή θα ηθελε να ειναι εξω. Ή ακομα χειροτερα βγαζει τα αποθυμενα του εδω. Μη μου πεις τωρα οτι ποτε δεν εχεις βρισει ειτε σε φορουμ ειτε σε pm ενα εικονικο αντιπαλο, μιαν αλλη ηλεκτρονικη περσονα (και οχι τον ανθρωπο πισω απ'την οθονη διοτι απλουστατα 99% δε τον ξερεις κιολας), διοτι δε θα σε πιστεψω. Με λιγα λογια, πιστευω οτι διυλιζεις το κωνωπα με αυτο το ποστ, και κανεις μεγαλο ενα θεμα που και δεν ειναι μεγαλο και ειναι και καθημερινο σε καθε φορουμ. Οπως ειπε ο θεαγενης, μακαρι να με βριζουν σε καθημερινη βαση και εγω να τους βαραω αλυπητα. Να τους δινω λογο να με βριζουν.
Παρολα ταυτα, το αλλο κομματι του αρχικου μου ποσταρισματος εμεινε αναπαντητο. Θα ελεγες σε καποιον να μη βριζει. Ειπες σε αυτον που σου εδωσε το screenshot, οτι δε σου αρεσει να κλεβεις σε ενα παιχνιδι?

Αυτα, μαλλον βαρεθηκα να ασχολουμαι με το θεμα, καλη συνεχεια, και δωσε λογους να σε βριζουν σπαζοντας τα παντα.
οσο κ αν σου φαινεται παραξενο ναι δεν εχω βρισει ποτε κανεναν..ουτε σε φορουμ ουτε με προσωπικο μυνημα.οσο για το κλεψιμο που λες..ειναι σαν μια γυναικα να κανει μυνηση στον απατημενο συζηγο επειδη αυτος βιντεοσκοπουσε την κρεβατοκαμαρα κ τους επιασε στα πρασα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΡΕ ΠΑΙΔΕΣ ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΩΝ ΕΤΑ????
ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΑ ΛΕΝΕ
ΕΜΠΡΟΣ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΕΣ ΓΙΑ ΔΙΠΛΟΥΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΙΒΑΣΙΛΕΑΣ
ΕΜΠΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ

ΑΑΑΑ

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΟΣΟ ΜΠΙΝΕΛΙΚΗ
ΠΟΥ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΕΧΩ ΧΑΡΗ ΓΙΑ 10 ΧΡΟΝΙΑ
ΜΗΝ ΣΠΑΤΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑΣΑΣ
ΠΑΡΑΤΑΤΕ ΤΟΥΣ ΘΩΜΑ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser11633

Guest
Ειλικρινά χαίρομαι που ανοίξατε το θέμα και αναφέρομαι στους **ΕΤΑ ELITE**, με νύχια και με δόντια προσπαθείτε να μας πείσετε πως το πως λειτουργείς στο παιχνίδι λειτουργείς και στην ζωή σου, και πως ειναι απαράδεκτο ένας ιδρυτής απο άλλη συμμαχια να βρίζει όλη την συμμαχία σας, πάμε λοιπόν, είσαστε κλέφτες στην ζωή σας εκτός υπολογιστή; μέγα ερώτημα γιατί στο παιχνίδι κλέβετε μια ολόκληρη υπερσυμμαχια, πως κλέβετε απλα πραγματάκια, όταν παίρνατε άμυνες κυριοι ιδρυτες των**ΕΤΑ ELITE** η κάνατε επιθέσεις με αυτούς τους διπλούς λογαριασμούς δεν κλέβατε; παίζατε τίμια; όχι φυσικά όλοι ξέρατε πως υπήρχαν αυτοί οι διπλοί λογαριασμοί και μιλάω για αυτούς που τιμωρήθηκαν και ανήκαν στο αρχηγικό σας τιμ. Χαλαρώστε λοιπόν και παίξτε παιχνίδι και οχι οτι δεν γίνετε να καταγγείλετε γιατί δεν ειναι παραβίαση κανονισμού λέτε άντε να το βγάλουμε στο wiki. Πολυ ευερέθιστοι εισαστε, εγώ θα το δεχόμουν όπως το λέτε εαν βγητε και δηλώστε εδώ ανοικτά πως όσοι παίζανε με διπλούς λογαριασμούς είναι κλεφτές και αφού εσείς είσαστε υπεράνω δεν θα τους ξανά πάρετε στην συμμαχία σας με αλλους λογαριασμούς εάν δεν παίζουν φυσικά κιόλας.
 

DeletedUser

Guest
Ειλικρινά χαίρομαι που ανοίξατε το θέμα και αναφέρομαι στους **ΕΤΑ ELITE**, με νύχια και με δόντια προσπαθείτε να μας πείσετε πως το πως λειτουργείς στο παιχνίδι λειτουργείς και στην ζωή σου, και πως ειναι απαράδεκτο ένας ιδρυτής απο άλλη συμμαχια να βρίζει όλη την συμμαχία σας, πάμε λοιπόν, είσαστε κλέφτες στην ζωή σας εκτός υπολογιστή; μέγα ερώτημα γιατί στο παιχνίδι κλέβετε μια ολόκληρη υπερσυμμαχια, πως κλέβετε απλα πραγματάκια, όταν παίρνατε άμυνες κυριοι ιδρυτες των**ΕΤΑ ELITE** η κάνατε επιθέσεις με αυτούς τους διπλούς λογαριασμούς δεν κλέβατε; παίζατε τίμια; όχι φυσικά όλοι ξέρατε πως υπήρχαν αυτοί οι διπλοί λογαριασμοί και μιλάω για αυτούς που τιμωρήθηκαν και ανήκαν στο αρχηγικό σας τιμ. Χαλαρώστε λοιπόν και παίξτε παιχνίδι και οχι οτι δεν γίνετε να καταγγείλετε γιατί δεν ειναι παραβίαση κανονισμού λέτε άντε να το βγάλουμε στο wiki. Πολυ ευερέθιστοι εισαστε, εγώ θα το δεχόμουν όπως το λέτε εαν βγητε και δηλώστε εδώ ανοικτά πως όσοι παίζανε με διπλούς λογαριασμούς είναι κλεφτές και αφού εσείς είσαστε υπεράνω δεν θα τους ξανά πάρετε στην συμμαχία σας με αλλους λογαριασμούς εάν δεν παίζουν φυσικά κιόλας.
θα το πω παλι..κανε μου καταγγελεια.πες στους διαχειριστες να κανουν φυλο κ φτερο τον browser μου κ αμα βρουν ενα παραπτομα εδω κ 3 χρονια που παιζω grepolis θα πατησω επανεκινηση απο μονος μου.
 

DeletedUser11633

Guest
θα το πω παλι..κανε μου καταγγελεια.πες στους διαχειριστες να κανουν φυλο κ φτερο τον browser μου κ αμα βρουν ενα παραπτομα εδω κ 3 χρονια που παιζω grepolis θα πατησω επανεκινηση απο μονος μου.

Καλό θα είναι σε κείμενα που δεν καταλαβαίνουμε να μην κάνουμε παραθεσεις, σταματά την καραμέλα που πιπίλας συνέχεια, "κανε μου καταγγελία" και διάβασε το προσεχτικά εάν δεις κάπου να λέει ότι έχεις διπλό λογαριασμό κανε τότε όσες παραθέσεις θέλεις, εάν όμως θέλεις να γράψεις κάτι επί της ουσίας, διάβασε προσεχτικά αυτά που έγραψα και απαντά σε αυτά.
 

DeletedUser

Guest
Καλό θα είναι σε κείμενα που δεν καταλαβαίνουμε να μην κάνουμε παραθεσεις, σταματά την καραμέλα που πιπίλας συνέχεια, "κανε μου καταγγελία" και διάβασε το προσεχτικά εάν δεις κάπου να λέει ότι έχεις διπλό λογαριασμό κανε τότε όσες παραθέσεις θέλεις, εάν όμως θέλεις να γράψεις κάτι επί της ουσίας, διάβασε προσεχτικά αυτά που έγραψα και απαντά σε αυτά.
ασε τις καραμελες κ τα γλυφιτζουρια...οποιον θεωρεις διπλο λογαριασμο καταγγελεια μην το σκεφτεσαι.καλο θα μου κανεις πιστεψε με.και επειδη κατι ειπες να βγουμε να πουμε για αυτους που επαιζαν με διπλο λογαριασμο...ναι εγω πρωτος στο λεω οτι καλα παθανε που μπαναριστηκανε.τι θα σου πω δηλαδη οτι ηταν λαθος?κ καραμελα ειναι να λες συνεχεια για διπλους λογαριασμους απο την στιγμη που μονο ενας παιχτης μας ειχε διπλο λογαριασμο κ φυσικα τιμωρηθηκε γιαυτο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser11633

Guest
ασε τις καραμελες κ τα γλυφιτζουρια...οποιον θεωρεις διπλο λογαριασμο καταγγελεια μην το σκεφτεσαι.καλο θα μου κανεις πιστεψε με.και επειδη κατι ειπες να βγουμε να πουμε για αυτους που επαιζαν με διπλο λογαριασμο...ναι εγω πρωτος στο λεω οτι καλα παθανε που μπαναριστηκανε.τι θα σου πω δηλαδη οτι ηταν λαθος?κ καραμελα ειναι να λες συνεχεια για διπλους λογαριασμους απο την στιγμη που μονο ενας παιχτης μας ειχε διπλο λογαριασμο κ φυσικα τιμωρηθηκε γιαυτο.

και εγώ σου είπα το ξέρατε όμως και κάνατε μαζί επιθέσεις και περνάτε άμυνες απο αυτούς τους παίκτες για κλέψιμο στο παιχνίδι μιλάω και όχι για διπλούς λογαριασμούς, μην κάνετε τις αθώες περιστερές και πως σας πείραξε που κάποιος έγραψε κάτι για εσάς, όταν κλέβατε δεν σας πείραζε, απλά τώρα που μπαναριστηκαν λέτε καλά να πάθουν, αυτό λοιπόν σου λέω και ναι σταμάτα και τις καραμέλες και τα γλυφειτζουρια.
τέλος για εμένα το θέμα εξαντλήθηκε όσο λάθος έκανε ο ΝΙΚΟΣ 2003 με αυτό που έγραψε άλλο τόσο κλεφτές είσαστε και εσείς στο παιχνίδι, η αν σε πειράζει ο χρόνος, εισασταν κλεφτες στο παιχνιδι ο νοών νοείτω
 

DeletedUser

Guest
ας μιλησουμε λοιπον με ονοματα..ο παιχτης που ειχε διπλο λογαριασμο ηταν ο παιχτης lib929...σωστα??απο οτι ξερω ο διπλος της λογαριασμος ηταν ενας με 6 πολλεις(leytero7)...σωστα?σε βαρεσε ποτε αυτος ο παιχτης??100% οχι..πρασινο τον ειχατε.πηρα ποτε αμυνες απο αυτον τον παιχτη?προκαλω τους διαχειριστες να το τσεκαρουν.πηρε συμμαχος μου αμυνες απο αυτον τον παιχτη?λυπαμε αλλα δεν το γνωριζω.οσο για το καλα να παθουν μαλλον δεν εισαι σε θεση να το γνωριζεις αν οντως το ελεγα κ τοτε η αν το λεω μονο τωρα.
 

DeletedUser11633

Guest
ας μιλησουμε λοιπον με ονοματα..ο παιχτης που ειχε διπλο λογαριασμο ηταν ο παιχτης lib929...σωστα??απο οτι ξερω ο διπλος της λογαριασμος ηταν ενας με 6 πολλεις(leytero7)...σωστα?σε βαρεσε ποτε αυτος ο παιχτης??100% οχι..πρασινο τον ειχατε.πηρα ποτε αμυνες απο αυτον τον παιχτη?προκαλω τους διαχειριστες να το τσεκαρουν.πηρε συμμαχος μου αμυνες απο αυτον τον παιχτη?λυπαμε αλλα δεν το γνωριζω.οσο για το καλα να παθουν μαλλον δεν εισαι σε θεση να το γνωριζεις αν οντως το ελεγα κ τοτε η αν το λεω μονο τωρα.

Aπο τον παίκτη lib929 εσύ η κάποιος από τους άλλους ιδρυτές είχατε πάρει φίλε αμυνες η ειχατε κανει κοινες επιθεσεις ναι η οχι.
 

DeletedUser

Guest
απο τον παιχτη lib929 σαφως κ επιθεσεις ειχαμε κανει μαζι κ αμυνες ειχαμε παρει.απο τον διπλο του λογαριασμο εγω προσωπικα δεν ειχα καμια επαφη μαζι του.
 

DeletedUser11633

Guest
απο τον παιχτη lib929 σαφως κ επιθεσεις ειχαμε κανει μαζι κ αμυνες ειχαμε παρει.απο τον διπλο του λογαριασμο εγω προσωπικα δεν ειχα καμια επαφη μαζι του.

άρα φίλε μου έκλεβες γιατί και οι δυο λογαριασμοί είχαν τον ιδιο χαρακτηρισμό ΔΙΠΛΟΣ και μαλιστα ο ενας δεν ηταν η πρωτη φορα που το εκανε ετσι δεν ειναι; γιατί μαζί με έναν κλέφτη που είχε άμεσες πληροφορίες έπαιζες και αξιοποιούσες τις πληροφορίες που σου έδινε, τι δεν καταλαβαίνεις; όπως επισης από έναν τέτοιο λογαριασμό έβαλες το post screen άρα συνεχίζεις και κλέβεις, εσύ έβαλες θέμα δεοντολογίας και όχι εμείς, το εαν ο λογαριασμος ειναι δικο σου η αλλου εμενα δεν με ενδιαφερει, εγώ λοιπόν σου λέω παίξε παιχνίδι και άσε τα υπόλοιπα, γιατί εάν θέλεις να μιλήσουμε για δεοντολογία θα πρέπει να μιλάμε για όλα
 

DeletedUser

Guest
ο παιχτης δεν τιμωρηθηκε?τι παραπανω ψαχνεις σε αυτο?κ επισης εστω οτι εγω τωρα φτιαξω εναν λογαριασμο κ το βαλω στην συμαχια σου...εχει καμια σχεση το βρισιμο με την κατασκοπεια?οσο για τις πληροφοριες απο που τις πηραμε...τι να σου πω... 50 ατομα ειστε αν εχω καταφερει να βαλω ρουφιανο στην συμαχια να παω να δουλεψω για την cia καλυτερα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser11633

Guest
Ο διπλός λογαριασμός είναι κατασκοπεία χαχαχαχαχαχα από πότε από την ώρα που δεν εχεις να πεις τίποτα, εγώ έκανα απλά σύγκριση στην δεοντολογία και στον τρόπω που παίζει ο καθένας μας. Για μένα το να βρίσεις η να κλέψεις είναι το ίδιο για σένα μάλλον δεν είναι το ίδιο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
νομιζω οτι εχεις καταλαβει οτι ειμαι κατα των διπλων λογαριασμων...εκτος κ αν δεν θες να το καταλαβεις.ενας διπλος λογαριασμος αν κ ειμαι αντιθετος(να στο ξανα πω) μπορει να εχει κ το αλοθι της κατασκοπειας..το βρισιμο ομως κ κυριως απο ιδρυτη δεν εχει κανενα αλοθι.
 

DeletedUser11633

Guest
νομιζω οτι εχεις καταλαβει οτι ειμαι κατα των διπλων λογαριασμων...εκτος κ αν δεν θες να το καταλαβεις.ενας διπλος λογαριασμος αν κ ειμαι αντιθετος(να στο ξανα πω) μπορει να εχει κ το αλοθι της κατασκοπειας..το βρισιμο ομως κ κυριως απο ιδρυτη δεν εχει κανενα αλοθι.

Αυτό σου λέω από την αρχή του ποστ μου, εγώ σαν νουμπας που είμαι και αρά άσχετος και για τα δυο δεν δίνω κανένα άλλοθι και απλά όπως φαίνεται καταλήξαμε, εσείς για το κλέψιμο σας δίνατε άλλοθι και για το βρίσιμο όχι, εγώ και στα δυο είμαι αντίθετος και τα δυο είναι το ίδιο βαριά για εμένα και εδώ και στην πραγματική ζωή, αφού κάποιος είπε ότι εδώ κάποιος βγάζει ότι είναι και εκτός παιχνιδιού αναφέρω την ζωή έξω από το παιχνίδι.
 

DeletedUser

Guest
δηλαδη τωρα θες να μας πες πως δεν εχει η συμμαχια σου κατασκοπο σε αλλες συμμαχιες ?????
μιν απαντησεις δεν χρειαζετε
τουλαχιστον σε εμενα
 

DeletedUser

Guest
o nikos2003 μιλησε μαζι μου.νομιζω οτι το θεμα πρεπει να το ληξουμε.
 

DeletedUser8084

Guest
ΤΟ ΟΤΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΕ ΜΠΟΤΑΚΙΑ Η ΜΕ ΔΙΠΛΟΥΣ ΤΡΙΠΛΟΥΣ ΟΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΟΛΟΙ ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ , ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΧΝΑ ΜΠΑΝ , ΕΓΩ ΣΑΝ ΙΔΡΥΤΗΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΔΙΠΛΩ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ. ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ ΣΤΟΥΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ
ΚΑΙ ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΣΟΥ ΦΑΊΝΕΤΑΙ ΠΑΡΆΞΕΝΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΗΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΛΠΟΥΣ ΟΤΑΝ ΗΡΘΕ ΣΕ ΕΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΙΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΤΑ .

ΟΣΟ ΑΠΟ ΠΟΥ ΜΑΘΕΝΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΝΚΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΡΟΥΦΙΑΝΟΥΣ ΦΙΛΕ ΓΙΩΡΓΟ
ORWELL,ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ ΠΑΡΡΕΑ .ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ Ν ΣΟΥ ΠΕΙ ΚΑΤΙ .

ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΤΥΧΗ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ

ΤΩΡΑ
 

DeletedUser11509

Guest
καλησπερα και απο μενα.το θεμα με τα ονοματα των πολεων ξεκινησε απο τον tomajik.εκεινος μας προκαλουσε καθημερινα με τα ονοματα που εβαζε.δεν νομιζω ομως οτι αυτο μας χαλαει.καντε και λιγο χαβαλε ρε παιδια και καταλαβετε επιτελους.παιχνιδη ειναι.εχουμε πολλα προβληματα να λυσουμε στη ζωη μας,απο το να ασχολουμαστε με το πως ονομασε μια πολη ο ενας η ο αλλος.παμε να παιξουμε να περναμε ευχαριστα της ωρες μας,και ας τα αφισουμε αυτα.
 

DeletedUser14431

Guest
ρε τι εχανα τοσα χρονια που δεν εμπαινα στο φορουμ...εχει γελιο εδω!!!τελικα με τον καιρο αποδειχθηκε οτι ο psarosavros εφαγε ανοιχτο μπαν!η καταγγελια ηταν για διπλο λογαριασμο..και οσο για το σχολιο του θεαγενη..εντελως τραγικο!!ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΡΕΕΕΕΕ!!!
 
Κορυφή