αρχηγος "no name"

  • Δημιουργός θέματος Psarosavros
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
http://prntscr.com/w9unu
τωρα αυτος ο ανθρωπος υποτιθεται πως ειναι κ αρχηγος μεγαλης συμαχιας....μα ειναι δυνατον?ενταξει ζηταω συγνωμη απο τους συμπαικτες μου που σου πηραν την πολη.δεν θα ξανα γινει.αμα ειναι να μας αποκαλεις πικπα κτλπ δεν σε ξανα βαραμε.
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Εγώ λέω να ξαναχτυπήσετε, γιατί δεν υπάρχει μεγαλύτερη ευχαρίστηση από το να βλέπεις πόσο πονάει το κάθε χτύπημα.[/8ea]
 

DeletedUser

Guest
Δηλαδή το πρόβλημα είναι το τι έγραψε ο παίκτης στο ποστ στις άμυνες? Η' το γεγονός ότι έχουν άβερτα διπλούς λογαριασμός οι eta ellite και βλέπουν τα forum των αντιπάλων συμμαχιών? Είναι δημοφιλείς άλλωστε οι τύποι για τα μπαν για διπλούς που τρώνε. Και φίλε μου άσε τα ποσταρίσματα και τα λοιπά γιατί όσο ήμουν στους eta οι σύμμαχοι σου έγραφαν πολύ χειρότερα. Πήγαινε και κάνε και συ τώρα ένα μπανάκι στο βυθό του μπικίνι μαζί με τις επιθέσεις των δικών σου και μιλάμε.cu
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
μεταξυ μας εχω τριπλους λογαριασμους.μπορεις ανετα να μου κανεις καταγγελεια κ να μπαναριστω.επιχειρησε το δεν εχεις τιποτα να χασεις.οι συμμαχοι μου εγραφαν πολυ χειροτερα ε?ισως κ να εχεις δικιο...αποδειξε το ομως.μπανακι στο βυθο του μπικινι σαφως κ θα κανω κ οχι μια αλλα πολλες φορες.ετσι ειναι το παιγνιδι.αλλα μην ξεχνας ομαδικη δικη σας πριν τρεις μερες δεν πειρατε πολη...ομαδικη δικη μας χθες εχασε πολη ο ιδρυτης σας.οσο για τα φορουμ των αντιπαλων μην εισαι κ τοσο σιγουρος οτι ειναι εκει μεσα ο τριπλος λογαριασμος που σου ειπα πριν οτι εχω(κανε καταγγελεια)..μπορει απλα να υπαρχουν αρκετοι καλοθελητες μεσα στην συμαχια σας.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Και όμως ναι αυτό είμαι psarosαvrouli :) Είμαι αυτός που νιώθει τόσο μειονεκτικά. Είμαι έτοιμος να κλάψω αυτή τη στιγμή. Με έχεις αποστομώσει.... μάλλον θα είναι αυτό το κόμπλεξ κατωτερότητας που με έχει πιάσει και έγραψα, επειδή δεν έχω και εγώ πολλούς λογαριασμούλιδες. Μα καλά τι με έχεις? Κάνα πανέξυπνο παικτάρα που κάνει συνέχεια καταγγελίες μήπως και αποκλείσει κάνα παίκτη μπας και πάρει πόλη? Ή τον μέγα εγκέφαλο που βγάζει στο forum του παιχνιδιού ποστάρισμα άλλης συμμαχίας μόνο και μόνο για να το παίξει ιστορία? Μπα φίλε μου εγώ είμαι ο χαμηλής νοημοσύνης που μαθαίνει τι λέτε και πόσο ασχολείστε μαζί μου και απλά γελάω με την πάρτη σας. Bye bye και μη μου αγχώνεσαι. Και εννοείται ότι δεν έχω τη μαγκιά σου να βγάζω φάτσα φόρα προσωπικά στοιχεία παικτών. Ομορφάντρα μου!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
τοτε ποιος ο λογος να αναφερεις για διπλους λογαριασμους?η δεχεσαι το οτι εχω διπλους λογαριασμους κ μου κανεις καταγγελεια η δεν το αναφερεις καθολου.κ για να μην ξεφευγουμε.ειλικρηνα πιστευεις οτι αυτη η συμπεριφορα αρμοζει σε συμαχια?να αποκαλει τους αντιπαλους πικπα,ηλιθιους κ δεν ξερω κ τι αλλο?
 

DeletedUser

Guest
Και πέρα από τα πειράγματα τις ειρωνείες και τις εκατέρωθεν μπιχτές οφείλω να τοποθετηθώ και σοβαρά. Για μένα δεν είναι θέμα τι ποστάρει ο κάθε παίκτης εδώ ούτε και αν έχω ρουφιάνους στη συμμαχία μου. Αυτά στο παιχνίδι είναι, αν και θεωρώ μεγάλο κάψιμο προσωπικά το να έχει κάποιος πολλούς λογαριασμούς. Βέβαια εννοείται δικαίωμα του καθενός να κάνει ότι θέλει. Και όντως οι elite αντικειμενικά είναι οργανωμένοι σα συμμαχία και μπράβο τους. Και εννοείται ότι δε συμφωνώ να χαρακτηρίζουμε παίκτες (τουλάχιστον στα γραπτά γιατί στο skype νεύρα είναι αυτά :h:d). Βέβαια ξέρεις και εσύ ότι και οι δικοί σου χαρακτηρίζουν. Καλό θα ήταν να ηρεμήσουμε όλοι λίγο εκεί στον Όμικρον και να παίξουμε. Αυτό που με ενόχλησε περισσότερο ήταν το σχόλιο του Θεαγένη. Ότι δηλαδή από όλα τα στραβά της όλης εικόνας (βρίσιμο παίκτη στο ποστάρισμα, ανέβασμα από εσένα του ποσταρίσματος που σημαίνει υποψία δεύτερων λογαριασμών, το ότι αναρτήθηκε γενικότερα τέτοιο θέμα) αυτός έκανε σχόλιο το οποίο το θεωρώ πολύ επιθετικό και ειδικά από άτομο που ξέρει το παιχνίδι αλλά και τι "βρωμιές" παίζουν σε αυτό. Εσύ πάλι ξέρεις ότι είσαι η αδυναμία μου psarosaurouli :h:p
 

DeletedUser

Guest
κοιτα το να γραψει ενας παιχτης κατι παλευεται...ο αρχηγος ομως η ο ιδρυτης απαγορευεται.αυτη ειναι η αποψη μου.οσο για τριπλους λογαριασμους φανταζομαι καταλαβες οτι το ελεγα για πλακα...εγω βαριεμαι να στειλω υλες στις πολλεις μου!!!τωρα το οτι καποιοι ειχαν εχουν η θα εχουν στο μελλον δεν μπορω να το εγγυειθω.οποιος ειχε παντως τιμωρηθηκε.
 

DeletedUser8084

Guest
κοιταξτε να δειτε,κανεναν δεν τιμαει το να κανει καποιος ενα τεταιο ποστ στης υπεραμυνες ποσο και ολας αν εισαι αρχηγος συμμαχιας ,και να προσβαλει τους αντιπαλους ,εγω σαν αρχηγους συμμαχιας αν εβλεπα κατι τετειο θα το εσβηνα αμεσως,και θα εκανα παρατηρησει σε οποιον παιχτη μου το κανει ,και δεν θα το εκανα ποτε εγω ο ιδιος ,γιατι αν εγω σαν αρχηγος κανω τεταια ποστ ,οι υπολοιποι παιχτες θα γραψουν ακομα χειροτερα σχολια .για αυτο και μονο εμεις οι ιδρυτες και αρχηγοι θα πρεπει να προσεχουμε πιο πολυ το τι γραφουμε .

αυτη ειναι η δικοι μου αποψη αντωνης
 

DeletedUser7858

Guest
καλησπερα δυο λογια!!! το πύον κάθε παιχτει φαίνεται με τι γράφει και πως το γράφει σε ενα κοινό φόρουμ με εκατοντάδες ματια μιας υπερ και ειναι πολλά ακομα που μπορώ να βάλω εδώ!!!που ειναι μη τι άλλο αίσχος!!!τα είδατε όλη σας!!!και εγώ τα είδα εσείς μου τα στείλατε χωρείς ποτέ να το ζητήσω ούτε με ενδιέφερε.!!!

έχει δίκιο διαχειριστής Θεαγένης πιο επανο!! μαλών πονάει πολύ!!!!!!!!!!!!!!!! αυτό ειναι!!το κάθε χτύπημα!!!! όταν δεν ξέρεις να χάνεις!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
΄Καλά φίλε αυτό εννοείται. Θα δείξει γιατί μπορεί για όλους μας παίκτες που θεωρούμε συμπολεμιστές να καταλήξουν να είναι διπλοί ή τριπλοί λογαριασμοί. Απλά μου κάνει εντύπωση πως δε βαριούνται ή πως μπορούν να παίζουν θέατρο. Εγώ τότε που έφυγα από τους Ετα έκανα αυτό που πίστευα γιατί δε συμφωνούσα με τη συγχώνευση και εννοείται ότι πληρώνω την επιλογή μου (σε ξύλο από εσάς). Σέβομαι τον τρόπο που παίζετε γιατί είναι οργανωμένος. Όσο για τους ρουφιάνους και τους διπλούς θα πω το εξής: στον έρωτα και στον πόλεμο όλα επιτρέπονται :).
 

DeletedUser

Guest
Επείδη πλέον σοβάρεψε η ροή της συζήτησης θα ξεπεράσω τα σχόλια του tomagic (που δεν είναι αθώα περιστέρα όσον αφορά τους χαρακτηρισμούς) και θα απαντήσω στον Αντώνη. Αντώνη το ξέρεις πολύ καλά ότι έχεις άτομα που έχουν ηγετικό ρόλο στη συμμαχία σας και είναι προκλητικοί. Όπως ο φίλος μας ο tomagic. Θα μπορούσα να τον ειρωνευτώ πολύ άσχημα αλλά δεν θα το κάνω μόνο και μόνο γιατί βλέπω ότι με εσάς τους δύο μπορούμε να μιλήσουμε. Αντώνη πρέπει γενικά να πέσουν οι τόνοι. Παιχνίδι είναι.
 

DeletedUser9991

Guest
http://prntscr.com/w9unu
τωρα αυτος ο ανθρωπος υποτιθεται πως ειναι κ αρχηγος μεγαλης συμαχιας....μα ειναι δυνατον?ενταξει ζηταω συγνωμη απο τους συμπαικτες μου που σου πηραν την πολη.δεν θα ξανα γινει.αμα ειναι να μας αποκαλεις πικπα κτλπ δεν σε ξανα βαραμε.

ρε φιλε,
α) αμα δε τη παλευεις με τα πειραγματα και τη "κακια" του παιχνιδιου, δε κανεις για Grepolis
β) το screenshot ποιος στο εδωσε? Ενας αρχηγος πρεπει να παιζει τιμια. Σωστα? Α... οχι ε? Μονο να κανει παρατηρηση για τις "κακιες" πρεπει αλλα τη ρουφιανια την επικροτουμε. Va bene, ειναι κι αυτο μια σταση.. ζωης, λεοφωρειου, τραμ, ή κατι πιο πονηρο, δε ξερω, παντως σταση ειναι.
 

DeletedUser

Guest
ρε φιλε,
α) αμα δε τη παλευεις με τα πειραγματα και τη "κακια" του παιχνιδιου, δε κανεις για Grepolis
β) το screenshot ποιος στο εδωσε? Ενας αρχηγος πρεπει να παιζει τιμια. Σωστα? Α... οχι ε? Μονο να κανει παρατηρηση για τις "κακιες" πρεπει αλλα τη ρουφιανια την επικροτουμε. Va bene, ειναι κι αυτο μια σταση.. ζωης, λεοφωρειου, τραμ, ή κατι πιο πονηρο, δε ξερω, παντως σταση ειναι.
πειραγμα ειναι να αποκαλεσω τους no name επωνυμους.πειραγμα ειναι να αποκαλεσω τους απο τολμουν οι αετοι τσαλαπετινους.το να τους αποκαλεσω ομως ηλιθιους χαζα μ....ς πικπα βλακες....ε δνε ειναι πειραγμα.αν για σενα grepolis ειναι να βριζεις ε ναι δεν κανω για grepolis.εγω επιθεση κ αμυνα ηξερα οτι ηταν το grepolis.
 

DeletedUser9991

Guest
πειραγμα ειναι να αποκαλεσω τους no name επωνυμους.πειραγμα ειναι να αποκαλεσω τους απο τολμουν οι αετοι τσαλαπετινους.το να τους αποκαλεσω ομως ηλιθιους χαζα μ....ς πικπα βλακες....ε δνε ειναι πειραγμα.αν για σενα grepolis ειναι να βριζεις ε ναι δεν κανω για grepolis.εγω επιθεση κ αμυνα ηξερα οτι ηταν το grepolis.

για μενα ειναι πολλα περισσοτερα απο αμυνα επιθεση, αλλιως επαιζα και ενα aoe που λεει ο λογος και ειχα αντιπαλο το pc. Ειναι ο χαβαλες, ειναι η παρεα, το φορουμ η αμεση επικοινωνια, ειναι και τα πειραγματα, ειναι και η κακια που βγαζει το παιχνιδι. Ολα ειναι μεσα, διοτι στη τελικη, δε σε βλαπτει αμεσα, δε λεει π.χ. ο Γιαννης Τρεχαγυρευακης ειναι ηλιθιος. Μιλαμε για ηλεκτρονικες περσονες εδω, για εικονικες τριβες και μαλωματα.
Παιχνιδακι ειναι, τιποτα δεν ειναι προσωπικο.
 

DeletedUser

Guest
εσυ οταν βγαινεις εξω με την παρεα σου για να κανεις χαβαλε βριζεις η κοροιδευεις τον κοσμο γυρω σου?αμα δεν το κανεις εξω πιος ο λογος να το κανεις εδω?
 

DeletedUser9991

Guest
Διοτι ρε φιλε το internet ειναι ανωνυμο. Εδω ο καθενας ειναι αυτο που θελει, ή θα ηθελε να ειναι εξω. Ή ακομα χειροτερα βγαζει τα αποθυμενα του εδω. Μη μου πεις τωρα οτι ποτε δεν εχεις βρισει ειτε σε φορουμ ειτε σε pm ενα εικονικο αντιπαλο, μιαν αλλη ηλεκτρονικη περσονα (και οχι τον ανθρωπο πισω απ'την οθονη διοτι απλουστατα 99% δε τον ξερεις κιολας), διοτι δε θα σε πιστεψω. Με λιγα λογια, πιστευω οτι διυλιζεις το κωνωπα με αυτο το ποστ, και κανεις μεγαλο ενα θεμα που και δεν ειναι μεγαλο και ειναι και καθημερινο σε καθε φορουμ. Οπως ειπε ο θεαγενης, μακαρι να με βριζουν σε καθημερινη βαση και εγω να τους βαραω αλυπητα. Να τους δινω λογο να με βριζουν.
Παρολα ταυτα, το αλλο κομματι του αρχικου μου ποσταρισματος εμεινε αναπαντητο. Θα ελεγες σε καποιον να μη βριζει. Ειπες σε αυτον που σου εδωσε το screenshot, οτι δε σου αρεσει να κλεβεις σε ενα παιχνιδι?

Αυτα, μαλλον βαρεθηκα να ασχολουμαι με το θεμα, καλη συνεχεια, και δωσε λογους να σε βριζουν σπαζοντας τα παντα.
 

DeletedUser7858

Guest
Επείδη πλέον σοβάρεψε η ροή της συζήτησης θα ξεπεράσω τα σχόλια του tomagic (που δεν είναι αθώα περιστέρα όσον αφορά τους χαρακτηρισμούς) και θα απαντήσω στον Αντώνη. Αντώνη το ξέρεις πολύ καλά ότι έχεις άτομα που έχουν ηγετικό ρόλο στη συμμαχία σας και είναι προκλητικοί. Όπως ο φίλος μας ο tomagic. Θα μπορούσα να τον ειρωνευτώ πολύ άσχημα αλλά δεν θα το κάνω μόνο και μόνο γιατί βλέπω ότι με εσάς τους δύο μπορούμε να μιλήσουμε. Αντώνη πρέπει γενικά να πέσουν οι τόνοι. Παιχνίδι είναι.

φίλε αν με ήξερες έστω και λίγο θα ήξερες ότι όλα ειναι άπλα πειράγματα σε ένα παιχνιδη τίποτε άλλο!!![τα ονόματα στης πόλεις μου] αν θες τα βγάζω δεν με νιαζει καθόλου. 3 χρονιά στο παιχνιδη αυτό πότε δεν εχω γράψει ούτε θα γραψω αυτά που έγραφε ο αρχηγός σας σε κοινό φόρουμ [αντίθετος κανουμε όλη αυτό που είπε ο μέγα αντωνης] και έγραψε πιο χοντρά από αυτό που έβαλε ο Γιάννης!!

όσο για το σχολειό του θεαγενη!!να σου πω το γιατι είπα οτι εχει δικιο!!!και εμείς χάσαμε πόλη ιδρυτής μας από πολύ καλή ομαδική από αετούς και από έναν πολύ κάλο επιθετικό παιχτει!!! είδες κανεναν να βρύση και να λέει τα χίλια δυο από εμάς!!έγινε θέμα κάπου όχι!!αντίθετος τους είπαμε και μπράβο ας μας πόνεσε και εμάς!!!

ναι μου αρεση να πειράζω λίγο τους αντιπάλους μου αλλα πότε δεν τους χαρακτήρισα μια συμμαχια ηλίθιους,βλακες,και πολλα ακομα

για να σου αποδείξω ότι το κανό μόνο και μόνο για το παιχνιδη[μπας και πάρω κανα πόντο χαχα] απο αύριο δεν θα δεις πότε ξανά τίποτα!!
και ναι έχεις δίκιο να πέσουν η τόνοι φτάνει!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
tomagic (δεν ξέρω το κανονικό σου όνομα για αυτό σε γράφω έτσι) μακάρι να πέσουν οι τόνοι γιατί με κουράζει όλη αυτή η ίντριγκα. Είδες ότι όταν μιλάω σοβαρά παραδέχομαι και πράγματα όπως την οργάνωση σας. Αυτά παιδιά. Καλές μάχες να έχουμε και να ηρεμήσουμε όλοι γιατί ξύλο θα πέφτει αβέρτα (όλοι έμπειροι παίκτες είμαστε).
 

DeletedUser2573

Guest
... Οπως ειπε ο θεαγενης, μακαρι να με βριζουν σε καθημερινη βαση και εγω να τους βαραω αλυπητα. ...

μαγκες διαβασα για μπιρνελικια και εσκασα μυτη.να ξερατε το τι εχω ακουσει στα 3 χρονια που παιζω θα σκαγατε στα γελια.
ολο το κολπο ειναι αυτο.
οταν καποιος σε κραζει τον βαρας με αλλη ευχαριστηση.αμα σε παει λαου λαου μετα δεν θες να τον βαρεσεις.

πριν 2 χρονια ηταν ενας που βαραγα και μου εστειλε μνμ οτι "δεν και παιζω ολη μερα γκρεπολις."
ε ρε γλεντια.τον εστειλα στο ρολοι
c1458ef000814bd18ba2613.png


μετα απο κανα 6 μηνες πεφτω σε αλλο λογαριασμο και περνω χαμπαρι οτι ειναι ο ιδιος.

του στελνω μνμ και μου λεει οτι ναι ειναι αυτος και συγνωμη.

ε και εγω τι να κανω ????
μια απο τα ιδια

eda3090da5c54fd1a5b17e2.png


χαχαχαχαχαχαχαχαχα

καντε χαβαλε μαγκες.το σωστο χαβαλε τον γουσταρουν ολοι.εδω ειμαστε για να περναμε καλα ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή