αποχαιρετηστηριο

  • Δημιουργός θέματος adlept78
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Ο κοσμος γαμμα πλεον κλεινει.
Εγω προσωπικα πολλες φορες παρακαλουσα να κλεισει για να γλιτωσω απο εναν νεκρο κοσμο αλλα τωρα που εφτασε αυτη η ωρα,αυτο που μου βγαζει ειναι πικρια και στεναχωρια.
Γνωρισα πολλα αξιολογα παιδια,αλλα και πολλους που αποδειχθηκαν πολυ κατωτεροι των περιστασεων(για να μην πω αυτα που μου ερχονται στο μυαλο..)
Με πολλους συνεχιζω να παιζω(ειτε σαν συμμαχος,ειτε σαν αντιπαλος),με αλλους οχι.
Αυτους ,λοιπον, (τους δευτερους)θελω να αποχαιρετησω και να ευχηθω καλη συνεχεια σε οτι και αν κανουν..
 

DeletedUser3292

Guest
Αντωνη, δεν συνεχιζεις σε αλλους κοσμους;
 

DeletedUser2573

Guest

Καλησπερα.
Αν και μπορει να μπω καποια στιγμη και να πω 2-3 πραγματακια,επειδη δεν ξερω ακομα αν θα το κανω θα πω και γω με την σειρα μου καλη συνεχεια στον τονι.
να σε καλα. :)

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ωχ βλεπω να ανοιγει νεα βεντετα...:d
καλη συνεχεια mike
 

DeletedUser2573

Guest
δεν προλαβαινω να την ανοιξω.
26 και σημερα χαχαχαχαχχαχα
 

DeletedUser3333

Guest
Μιχαλη μεσα σ`αυτα τα 4 χρονια ,με τον Αντωνη εχετε πει καλη συνεχεια τουλαχιστον 5-6 φορες χαχαχαχαχα


Αντωνη η βεντετα εχει τελειωσει εδω και καιρο ,απλα το φορουμ δεν το προδιδει
καιρος για αλλαγες* !!!

(*περιεχει κ αναποδα μηνυματα)

Καλη συνεχεια σε ολους φυσικα ,αν και μεχρι να κλεισει ο κοσμος μπορουμε να κρατησουμε το φορουμ λιγο ζεστο
 

DeletedUser

Guest
χαχαχαχ δικιο εχεις....
ολο καλη συνεχεια λεμε και ολο εδω ειναι.
δεν ξεκολλαει με τιποτα
 

DeletedUser2573

Guest
χαχαχαχαχ

καλημερα τρελοπαιδα.
εγω δεν εχω πει φευγω 100 φορες.μονο μια και αυτη αρκετα παλια.
σας ειπα δεν ξερω αν θα γραψω αυτα που θελω.δεν εχω σκοπο να κανω μαγκα τον θεαγενη.
ετσι και γραψω θα σπασω το ρεκορ συνδεμενων χρηστων.χαχαχαχαχ
οχι δεν θα του κανω την χαρη.θα τον αφησω στην μιζερια του.αυτη θα ειναι η καταντια του .να μετραει αναποδα για να κανει αριθμους στα ποστ.χαχαχχχαχαχα

οταν με ειχε ενεργο μου εσπασε τα νευρα.τον εκανα μαγκα ( ο ποιο ενεργος κοσμος στο φορουμ.1234 μνμ την ωρα που ο δευτερος εχει ολα κι ολα 677) και δεν του αξιζε.εκει στην μιζερια σου.ΤΕΛΟΣ

ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΜΟΥ δεν εχω να σας πω κατι εδω μεσα.ξερετε και οι δυο οτι σας αγαπω.οτι ειναι θα τα λεμε στο σκυπε για να γελαμε.
δεν θα χαθουμε.

τωρα για τον Γαμμα δεν υπαρχει κατι τρομερο να γραψω.απλα οτι αντεξαμε στον χρονο.θα κλεισει και θα εχει τους GammΑΕΤΟΥΣ πρωτους στην καταταξη.ολα δειχνουν οτι θα ειμαι και εγω πρωτος παιχτης του κοσμου.( να ναι καλα ο Γιαννης που σταματησε να παιζει.αν και πρεπει να εχει καμια 20 δικαιωματα και μπορει να μου κανει κανα μπαμ στο τελος και να με περασει.)
κραταμε τα φιλαρακια και παμε παρακατω....στην ζωη μας.:p

πιστευω οτι σαν παιχτης εκανα πολλα στον γαμμα.θελω να πιστευω οτι και σαν ανθρωπος καταφερα περισσοτερα.

τα φιλια μου σε ολα τα παιδια του Γαμμα κοσμου .

Υ.Γ επειδη δεν θελω να τα ισοπεδωνω ολα θα πω οτι ξεχωρισα τους (μιλαω παντα για μενα) Kalhas - knightmaregr.
με κερδισε και ο Phoenix12 και ας μην τα εχουμε πει πριβε.σε οσα ποστ πηρε θεση ηταν πολυ σωστος.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
bye bye γαμμα. -ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ- εδω εμαθα το παιχνιδι εδω εκανα τους πρωτους φιλους στο παιχνιδι.γνωμη μου η καλητερη συμμαχια του γαμμα(δεν μετραμε ποιος την εχει μεγαλητερη) αλλα πιστευω οτι παιξαμε πολυ καλα σταν συμμαχια.

πλεον σε νεους κοσμους παιζω με μαπες αχαιους αετους γενικα αντιπαλοι του γαμμα και πραγματικα υπηρξε και υπαρχει πολυ καλη συνεργασια.σε ενα πραγμα θα σταθω στους -ΕΛ- εαν εξαιρεσεις τους πρωτους ελ που φτιαξανε την συμμαχια που ηταν πολυ ενταξει ατομα.αυτοι που την συνεχισαν δεν αποδειχτηκαν μονο μικροψιχοι αλλα τελειως απομακροι.κατι paok04 και σια δεν ειναι για το grepolis το 90% απο τα -ΕΛ- εχουν ψιχολογικα.

τωρα οσο αναφορα τους admin respect στον phoenix12.

Υ.Γ to be continue σε νεους κοσμους :)
 

DeletedUser

Guest
Μπήκα μετά από πάρα πολύ καιρό να ρίξω μια ματιά και κόλλησα με τις ώρες στο φόρουμ.. πολλές οι αναμνήσεις..
Ώστε αυτό ήτανε.. τελειώνει λοιπόν και επίσημα ο Gamma..

Αν και έχω εγκαταλείψει εδώ και καιρό το παιχνίδι.. διαβάζοντας το φόρουμ ένιωσα σαν να μην πέρασε μια μέρα από τις μάχες και τους αγώνες που δίναμε καθημερινά μαζί με τους συμπαίχτες μου..

Θα ήθελα με την σειρά μου να αποχαιρετήσω γνωστούς και φίλους και να πω ένα μεγάλο μπράβο τόσο στους συμπαίχτες μου , όσο και στους παλιούς αντιπάλους για τις υπέροχες μέρες και νύχτες που μοιραστήκαμε σε αυτό το παιχνίδι..

Δεν θα μπορούσα να κλείσω αυτή την δημοσίευση χωρίς να κάνω μια τελευταία αναφορά-απάντηση στον αγαπητό μου φίλο , Μιχάλη..





τωρα για τον Γαμμα δεν υπαρχει κατι τρομερο να γραψω.απλα οτι αντεξαμε στον χρονο.θα κλεισει και θα εχει τους GammΑΕΤΟΥΣ πρωτους στην καταταξη.ολα δειχνουν οτι θα ειμαι και εγω πρωτος παιχτης του κοσμου

Τα ίδια παντελάκη μου.. τα ίδια παντελή μου..
Καλά δεν θα βάλεις ποτέ μυαλό εσύ;
Ακόμη και τώρα προσπαθείς να πείσεις τον εαυτό σου έχεις βγει πρώτος..

Μιχαλάκη.. απωθημένο θα σου μείνει..
Ο κόσμος κλείνει με τους -ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ- Νικητές αλλά και πρώτους στην κατάταξη των πόντων μάχης.. και τους GammAΕΤΟΥΣ να ακολουθούνε καταϊδρωμένοι στην Πέμπτη θέση της κατάταξης..

sJXj6VM.png


Τα φιλιά μου και τα χαιρετίσματα μου σε όλους σας… ακόμη και σε σένα Μιχαλιό!

Κάπου..
Κάποτε..
Ίσως και να ξανασυναντηθούμε.. Ποιος ξέρει;

Μέχρι τότε καλά να περνάτε.. Και να θυμάστε όλοι αυτό που μας δίδαξε το παιχνίδι.. ότι μόνο μέσα από την Ομαδικότητα , την Ομόνοια και τον Αλληλοσεβασμό μπορούμε να προχωρήσουμε μπροστά..

 

DeletedUser2573

Guest
χαχαχαχαχ

που εισαι ρε μουτρο.
μου ταξανε στον Υ οτι θα εισαι και εσυ για να με βαλουν αλλα ....τιποτα.
θα ειχα την ευκαιρια να στα σουρω μια και καλη στο σκυπε.

μην τα διαβαζεις οπως θες.

το λεω ξεκαθαρα. "ΑΝΤΕΞΑΜΕ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ" μπορει να μην σε βολευει αλλα το τελος το λεει η εταιρια και οχι εσυ. καταφερες τα 7 θαυματα.ως εκει ομως ;)

αυτο ετσι στα γρηγορα.
θα μπω και θα πω μεσα στην βδομαδα 2 λογακια (να κλεισει με το καλο ο κοσμος πρωτα)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3333

Guest
Έυχομαι σε όλους ύγεια ,ο κόσμος γάμμα έλαβε τέλος!!!
Θέλω να ζητήσω ένα δημόσιο συγνώμη σε όσους νομίζουν οτι τους πρόσβαλα,κάθε μου πράξη ήτανε στα πλαίσια του παιχνιδιού....όσοι γνωρίζουν οτι παίζουν ένα πολεμικό παιχνίδι(όπως λένε κάποιοι)και είναι σε θέση να συνειδητοποιήσουν ότι μιλάμε για πόλεμο ,μπορούν να καταλάβουν ...όσοι δεν το καταλαβαίνουν στην προεξοχή μου(ψάξε στα σλάβικα την μεταφράση και πες μας τι γλώσσα ομιλείς) ,μιας και αυτοί με πρόσβαλαν,και με ανάγκασαν να στήθω μπροστά από τον υπολογιστή μου επί ώρες χάνοντας χρόνο από την προσωπική μου ζωή,γιατί ήθελαν να παίξουν πόλεμο!!!
Επιλογή μου ν`αποδεχτώ τον πόλεμο τους ,επιλογή τους ν`αποδεχτούν τον πόλεμο μου...Οι κανόνες της εταιρίας είναι για να προστατεύσουν την εταιρία και όχι το ΗΘΟΣ και την ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ του κάθε παίχτη...

Μπαίνοντας σε άλλους κόσμους να παίξω ,παρατήρησα οτι οι παίχτες ,δεν έχουν την αγνότητα και το ήθος ,που έχουν παίχτες του κόσμου γάμμα.......κατά καιρούς λέω ότι το grepolis είναι μια προσομοίωση της πραγματικής μας ζωής και όπως είναι γνωστό από την προσωπική μας ζωή,αυτός που έχει χρήμα είναι ο ισχυρός!!!Έυγε στην innogames που μας το υπενθυμίζει!!!

Θεωρώ οτι ο κόσμος γάμμα ,όπου ήταν και ο πρώτος κόσμος με εξέγερση,πως ήταν και ο τελευταίος !!!Με την έναρξη του κόσμου δέλτα
τα μυστριά πήραν φωτιά και χτίζαν κάθε κομμάτι κάθε θάλασσας(δεν έβρισκες θέση σε βραχονησίδα) ,και ας λένε οι δελτάδες ότι παίζουν πόλεμο και έχουν πιάσει το νόημα,μιας και το εμπόριο υλών έχει μεγάλη διαφορετικό νόημα απ`το σκοπό κατά αυτούς!!!Φυσικά και δεν κακό...κακό είναι να μην αναγνωρίζεις το τι κάνεις και να θεωρείς ότι κάνεις κάτι διαφορετικό,ενώ στην ουσία κάνεις τα ίδια
Είπαμε ο καλύτερος χτίστης σ`ένα κόσμο, είναι αυτός που θα κάνει την πρώτη κατάκτηση...δεν μπορεί να μετονομαστεί σε μαχητής μετά...οι πράξεις του δε προδίδουν κάτι τέτοιο!!!

Σχετικά με την ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΗΣΗΣ ΤΟΥ ΚΟΙΝΟΥ,έχω να πω 2 Πράγματα:

ΜΕΛΩΔΙΑ δε σε χάλασε καθόλου που φτάσαμε στην κορυφή,είσαι ανάξια να κουβαλάς τον τίτλο του διαχειριστή!!!
Αφού η πρώτη σου παράβαση ήτανε να διαχειρίζεσε κόσμο που ήσουν παίχτρια ,εξακολούθησες να παραμένεις παίχτρια με το φαρετζέ του διαχειριστή,η πιο τρανταχτή απόδειξη...ούτε συγχαρητήρια δεν απέδωσες στους Έλευσις ,στο θέμα των θαυμάτων!!!
Δεν είναι προσβολή ούτε επίθεση,είναι συμπέρασμα και γεγονός ...στα Ελληνικά,στ`αρβανίτικα μπορεί να είναι ότι θέλει,δυστυχώς για κάποιους ομιλούμε Ελληνικά ,όπως αναγράφεται και στους κανόνες .............και μιας και έθιξα αυτό το ζήτημα...
Ενα μεγάλο μπράβο στον ΚΥΡΙΟ ΘΕΑΓΕΝΗ ,άψογος,καυστίκος και πάντα ΚΥΡΙΟΣ ,με το πραγματικό νοήμα της λέξεως...όσοι είναι σε θέση να καταλάβουν κατάλαβαν,όσοι δεν είναι στην προεξοχή μας...

Αν και καταβάλω μεγάλες προσπάθειες ν`απεξαρτηθώ απ`την νέα ΠΡΕΖΑ που ρίξανε στις νέες γενειές ,κάπου στο παιχνίδι θα παραμείνω σαν παίχτης ΕΩΣ απεξαρτηθώ πλήρως!!!Φταίνε οι παρέες!!!
Κάποια στιγμή, κάποιος θα πρέπει να ενημερώσει την κοινή γνώμη,με πράξεις,ότι τα διαδικτυακά παιχνίδια είναι επικινδύνα...προφυλάξτε τα παιδιά σας και τις οικογένειες σας,υπάρχουν χιλιάδες αποδείξεις που αποδεικνύουν το μέγεθος και την σοβαρότητα του ζητήματος!!!Όλοι μας ξέρουμε μερικές ,και η δικαιολογία ότι είναι επιλογή σου,δεν αλλάζει το νόημα της λέξης ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ!!!


ΑΝΤΙΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΠΡΟΔΕΡΜ
******** (νυχτερίδες και αράχνες)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser9087

Guest
απο οτι ειδα τελος ο γαμμα . καλη συνεχεια σε ολους . ειναι δυσκολο να σταματησεις απο τα παιχνιδια οντως , δεν ειναι ακατορθωτο.ο μεγαλυτερος εχθρος μας ειναι ο εαυτος μας. δεν θελω να αναφερθω στη δυσκολια που ειχα να ξεκοψω απο τα παιχνιδια , ειναι προσωπικος γολγοθας η ολη διαδικασια και σιγουρα για ενα διαστημα χρειαζεται μεγαλη βοηθεια απο την οικογενεια.δυστηχως ακουω καθε μερα για σπιτια που διαλυθηκαν η προκειται να διαλυθουν.
ως προς τον νικητη η τον χαμενο μετα απο καιρο εβγαλα το συμπερασμα οτι χασαμε δυστηχως ολοι.κυριοι δεν κερδισε κανεις μας , ολοι μπηκαμε αλλοι λιγοτερο αλλοι περισσοτερο σε κουβα. αλλοι απλως αλλαξανε τον κουβα και πηγανε παραπερα , αλλα παρεμειναν σε ενα κουβα.αυτα τα γραφω με αφορμη τον στο στρατο που συμφωνω απολυτα μαζι του με τα παραπανω χωρις να τον εχω γνωρισει ποτε μου.
για οσους παραμεινουνε καλη συνεχεια και μην ψαχνετε για νικητες .
να ψαχνετε μονο για χαμενους στους καθρεπτες σας.:(:(
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή