απαντηστε μου

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser14311
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser14311

Guest
δεν λεω για παιχτες που εχουν μπαν ... αλλα για παιχτες που δεν τους ακουμπατε αφου εχουν φαει αναφορες... και ειναι επιβεβαιωμενο οτι ειναι μποτακια (αφου του κανουν επιθεσεις συνεχειζει να βγαζει στρατο επιθεσης) και (ο τοιχος χειρωκινητα ανεβενει ανετα μεχρι το 10 ο παιχτης ομως τον ανεβαζει σταδιακα).
τωρα αν εσεις θελετε ενα παιχνιδι υπερ καποιων συγκεκριμενων, αν το νομιζετε σωστο μπραβο σας, κανουν επιθεση σε εναν παιχτη και ερχοντε αντιποινα με ιδιους χρονους απο αλλους 3 παιχτες (επιθεσεις αντιποινων-και ξορκια) και εντελως τυχαια παντα οι ιδιοι ,(δεν εχουν πολαπλους λογαριασμους?).. καλο ειναι να σοβαρευτουνε μερικοι που παιζουν εδω και να μην καλυβουν παιχτες, και αν δεν μπορουν να παιξουν στα ισια να πανε να κανουν τπτ αλλο .
Τα παραπονα ειναι πολλα , κλεινετε θεματα και λετε να στειλουμε απο την υποστηριξει,,, για ποιο λογο??? για να μεινει κρυφο?? οταν ανεφερουν την συμμαχια η τον ιδιο???? και καποιους απο την συμμαχια σας να μπαναριστει τρωι κλειστο ενω αλλοι ανοιχτο (μην χασει καμια πολη? μηπως) την ποινη την εφαγε θα πεις( αλλα ειναι ισαξια με εναν παιχτει εκτος προστασιας και που παιζει βαση τον κανονων?)
 

DeletedUser

Guest
χωρις να θελω να αντιπαραταθω μαζι σου,
το παιχνιδι που παιζεις, αν το παιζεις χωρις χρυσο, ειναι η δωρεαν διαφημιστικη εκδοση του.
σκοπο εχει να σε <<ψησει>> να παιξεις με χρυσο....
αυτοι που λες, προσωπικα δεν τους γνωριζω...εχουνε πειστει και παιζουνε με πρεμιουμ ...
ετσι ειναι ...
εταιρειες ειναι αυτες και θελουνε καπως να επιβιωσουνε...υπηρεσιες πουλανε και με αυτο ...<<ζουνε>> ...
πιστευω να σε καλυψα...
 

DeletedUser

Guest
αρα φιλε μ g.bou θες να πεις οτι οποις εχει πριμιουμ ακομα και με μποτακια να παιζει δε τιμωρειτε ποτε αρα γτ παιζουμε ολοι οι αλλοι γτ δυστηχως ειναι πολλοι και σε διαφορετικους κοσμουσ!!!Ολοι βαλαμε εστω και μια δυο φορες λεφτα αλλα δεν ενεβαινεουν τοσο γρηγορα οι στρατοι και τα αποικιακα απο την ιδια πολη μεσα σε 5 ωρες!!!!Οποτε αν ειναι να κανουμε καταγγελια για παιχτες τετοιους και να μη γινεται τπτ ασ το κοψουμε οσοι δεν ειμαστε με μποτ το παιχνιδι γτ πραγματικα υπαρχουν συμμαχιες και ειδηκοτερα συγκεκριμενοι παιχτεσ σε καθε κοσμο που οσο καλοι και να ειναι δε γινεται να κανουν αυτα που κανουν!!
 

DeletedUser

Guest
μια χαρα ανεβαζεις στρατους και αποικιακα αν εχεις αλλες πολεις και οχι μονο μια και κυριως αν διαθετεις πολυ χρυσο..
εφοδιαζεις την πολη που σε ενδιαφερει με υλες απο αλλες πολεις και φτιαχνεις οτι θελεις και μαλιστα στιγμιαια απο τοτε που αλλαξε το συστημα
καλεις τον εμπορο οσες φορες θελεις...
και τωρα πια με το νεο συστημα ανταλλαγης υλων με χρυσο τα πραγματα για καποιους διευκολυνονται ακομα περισσοτερο...
οπως θα καταλαβες φιλε μου ο χρυσος κυβερνα πλεον...
παντα εδινε αβανταζ φυσικα αλλα τωρα πια η ψαλιδα μεταξυ των παικτων ειναι πολυ μεγαλη επειδη δεν υπαρχει ουτε ενας τομεας στον οποιο να μην εχει μπει..και επειδη αλλαξανε τη μειωση χρονου που βολευε την πλειονοτητα με στιγμιαια αγορα που εξυπηρετεί σχετικα λιγους..
για τις πολλαπλες επιθεσεις στο ιδιο δευτερολεπτο κατ'εξακολουθησιν δεν μπορω να πω και πολλα...
προσωπικα δεν μπορω να το κανω αν και παιζω πολυ καιρο..
μπορει ομως καποιοι παικτες να εχουν κανει εξιδικευση και να τα καταφερνουν .....δε γνωριζω...
οσο για τις τιμωριες...
κατα τη γνωμη μου αυτο ειναι σφαλμα της εταιριας απο τοτε που ξεκινησε το παιχνιδι...
απο τη στιγμη που δεν υπαρχει ξεκαθαρο και φανερο ποινολογιο ετσι ωστε να ξερουμε τι τιμωρια μας περιμενει αν κανουμε κατι... τα παντα γινονται κεκλεισμενων των θυρων , απαγορευεται η οποιαδηποτε συζητηση για ποινες κλπ. εδω στο κεντρικο φορουμ ετσι ωστε να ξερουμε τι διαφοροποιει τη μια τιμωρια απο την αλλη ειναι λογικο να υπαρχουν θεωρειες συνωμοσίας και υποψιες για πιθανες αδικιες
λιγο αυταρχικο συστημα βεβαια -αποφασιζουμε ,διαταζουμε ,εκτελειτε και μη ρωτατε -αλλα φαινεται οτι τους βολευει καλυτερα απο το να πρεπει να δινουν απαντησεις...
 

DeletedUser

Guest
καταρχας φιλε μου χρονια πολλα καλη ανασταση να εχουμε...
...
δεν ειπα αυτο αδερφε...
ειπα με αλλα λογια οτι :

δεν σφαζεις την αγελαδα που θες να αρμεξεις...
..
οξυδερκεια δοξα τον θεο διαθετεις ..θα φτασεις μονος σου στο σωστο συμπερασμα..
ξερω οτι ειναι εκνευριστικο, αλλα....
 

DeletedUser

Guest
Ρε παιδια εγω παιζω με χρυσο 4 χρονια ολα φουλ και αυτα που κανουν μερικοι δεν μπορω να τα κανω εγω,,,
Εγω δεν μπορω να καταλαβω σιγουρα υπαρχουν βοτ παικτες εδω μεσα στο παιχνιδι ξερω 40 ατομα με ονομα κανονικα αμα εγω τους κανω κατεγελεια θα πουν απο την ΟΜΟΔΑ Δ.Ε εεε αυτο βρικες αααααα αυτο ελα ρε τι ψαχνεις τωρα και ρωταω πως δεν μας εχουν σταματηση η γερμανη τοσα χρονια ποσο ψεματα λεμε εκει στους διαχιριστες
 
Κορυφή