αναζητηση υπευθυνου

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser16964
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser16964

Guest
καλησπερα,εχω φαει 3ημερο ανοιχτο μπαν για χρηση παρανομου λογισμικου.εγω δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε μου.παραλληλα αντιπαλοι παικτες εδω κ καιρο μου λεγαν οτι εχουν τους διαχειριστες του παιχνιδιου φιλους κ θα με μπαναρανε. ζητω να μου δωσουν στοιχεια για το υποτιθεμενο λογισμικο κ δεν μου απαντανε.με ποιον θα μπορουσα να επικοινωνησω?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

8EAGENHS

Forum Leader
Τα περί φιλίας με διαχειριστές είναι μπούρδες.
Στην ένσταση που κάνει ένας παίκτης απαντάει ο υπεύθυνος διαχειριστής όταν αυτός μπορεί, μην ξεχνάτε ότι είμαστε εθελοντές και προσφέρουμε από τον ελεύθερό μας χρόνο.
 

DeletedUser16964

Guest
δε μπορω να γνωριζω τι ειναι 'μπουρδα' κ τι οχι, απο τη στιγμη που μου επιβληθηκε ποινη χωρις να προσκομιζονται στοιχεια.το κομματι του εθελοντισμου ειναι κατι αλλο.οταν αναλαμβανεις υπεθυνος σε κατι επομιζεσαι κ τις ευθυνες αυτου.κ οταν επισυρεις ποινες πρεπει να εισαι σε θεση να απαντησεις.εαν ο χρονος δεν ειναι επαρκης δεν ασχολεισαι με το κομματι αυτο.μιλαω γενικα προφανως οχι για εσας προσωπικα.απλα ειμαι αποκλεισμενη απτο παιχνιδι και μαλιστα με ανοιχτο μπαν,χωρις να το εχω κανει.προφανως θα το ψαξω το θεμα!μιλω λογικα νομιζω.ευχαριστω για το χρονο σας.
 
Κορυφή