ΩΡΑΙΑ ΜΑΧΗ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser6640

Guest
Απορώ πως εσύ ο μέγας παίκτης Περσέας να πέφτεις τόσο χαμηλά, να δίνεις ακόμη κ το φόρουμ μας στους χιρο με το τι έχουν μέσα οι εξεγέρσεις,

Μέχρι κ στο ντισκορτους ήσουν ρε χαλβά.
Όλα θα τα μάθω στην πορεία.

Ζήτω ο ρουφιάνος Περσέας90
Ζήτω οι ρουφιάνοι
Ζήτω οι κωλοντουμπες
 

perseas90

Ξιφομάχος
κωστακη ασε τα παιδια ρε να εκφραστουν....
ο πνιγμενος απο τα μαλλια του πιανεται ασε να νομιζουν οτι θελουν.....ετσι και αλλιως παιδια της φαπας θα τους καταντησω οπου τους βλεπω απεναντι μπας και με σεβαστουν!
 

DeletedUser17222

Guest
Εκτός από ρουφιάνος ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΩΜΙΚΌΣ !
Τώρα θα σε σεβαστούμε, μισό λεπτακι
 

DeletedUser6640

Guest
Πες μου που θα μπεις παίκτη να έρθω να δούμε ποιός θα είναι το παιδί τις φαπας,
Αλλά εκεί δεν θα έχει παρακάλια όπως εδώ,, που ήσουν στα γόνατα με τα χέρια σταυρωμένα στο στόμα κ εγλειφες ξέρεις εσύ,
 

perseas90

Ξιφομάχος
κωστακη πολλα λες και λιγα κανεις...σε δουλευει ολος ο 6αρης για το ποσο αμπαλος εισαι...τα αλλα θα στα πουν οσοι σε παρατησαν και σε κανανε ιδρυτη της συμφορας.....
οσο για το αν θα μπεις να παιξουμε ξυλο ενα θα σου πω....
θα γελανε και οι πετρες μολις ξαναπατησεις κουμπι επειδη θα εχεις περιοδο....
 

perseas90

Ξιφομάχος
αν διαβασεις τι εγραψα θα καταλαβεις πως ξερω....
αλλα στο να διβαζετε και να ακουτε εχετε ενα θεμα....
για αυτο πονατε!
 

perseas90

Ξιφομάχος
Ελα πασα μου γιατι τοσο hate? εφαγες πυξιδα στον βηλης κλαιγοσουνα να παιξουμε επιθεση σου λεω εγω ο ρουμελ η σοτιρια ολοι μας ελα μετοπο σου δεινουμε ολοι οσες πολοις θες και κλαιγοσουνα οχι δεν ερχομε μετοπο και δεν μπορω να παιξω στα κοκκινα χαχαχαχαχα
παρατας τον βηλης πας στον ντιμι και τρως και εκει πυξιδα......
ενα λογο που ασχολησε με την παρτη μου????

Οσο για την δικια μου κολοτουμπα εγω την εκανα στην αρχη του σερβερ οταν δεν ειχαν φτιαχτει ακομα καλα καλα οι πυρηνες οταν δεν ειχαμε πανο απο 40 πολοις......... επισις οταν εκανα κολοτουμπα εγω δεν αμυνθηκα καμια πολη που ηταν στην 44 μονο οσες ηταν στα συνορα 44/54 και μονο οσες παταγαν σε νησια μπλε (της νεας συμμαχιας) οι μισες στα συνορα 44/54 που ηταν σε νησια πυρηνες τον κανονιων τις εδωσα (Αφου ειχα φτιαξει πρωτα 2.5κ αμυντικα σε ολες τις πολοις και τειχος 25 για να παρω και κανα ποντακι μιας και φευγω χαχαχα

και εγω εφυγα για προσωπικους λογους γιατι δεν παλευοταν η κατασταση εκει μεσα με τους "παικτες" που εχουν ο θεος να τους κανει "παικτες" και μπορω να κατσω να μπω κληση με οποιον θες και να του πω για πιο λογο εφυγα....

συγκρινεις την μερα με την νυχτα.... ο περσεας μπηκε στον βηλης του χαρισανε πολοις ο μαχερης του σπασανε σε χρυσες 2μ και βαλε ποντους και μετα τους παρατησε ενω εχουν παιξει παρεα σε ποσους σερβερς και εκτος απο αυτο δεν εδωσε ουτε 1 πολη .....
και MrSmooth μην εισαι τοσο κομπλεξικος μαζι μου και μην ζηλευεις τοσο τα μαθαμε τα καμοματα σου και σενα ...... λογαργιασμος της σφαλιαρας και της πυξιδας
ρε κακομοιρη θες και τα λες ολα αυτα????
ουτε ενα κοσμο δεν εχω παιξει με την συμμαχια του μαχαιρι...μαυρα μεσανυχτα εχεις και μιλας κιολας λες και γνωριζεις....
καλυτερα να κοιτας απο δω και περα και να προσπαθεις να μαθεις το παιχνιδι....
ακου παρεα μου ο μαχαιρι και τα τσουβαλια....πατα διακοπες σε πειραξε η ζεστη!
 

MrSMOOTH

Τοξότης
Forg1v3n ο ορισμός τους ψεύτη και του μαλαγάνα.

Αφού κάνει την κολοτούμπα του για τους δικούς του λόγους αρχίζει την εκτόξευση λάσπης μπας και φύγει από πάνω του.
Πυξίδα λέει έφαγα στον Βύλλις...χαχαχαχα τι λες βρε αχάριστο ον , που παρέδωσα όλες τις πόλεις μου σε συμμάχους , ακόμα και σε σένα έδωσα αχάριστο υποκείμενο καλοκαιρινής ραστώνης και έχεις μούτρα να κοιτάς ψηλά ?
Που αν θες να ξέρεις , 50 πόλεις έδωσα σε διάστημα 3 ημερών για να διατηρήσω την συμμαχία σε νορμάλ επίπεδα...
Μιλάς εσύ περιττό μέλος της συμμαχίας που κατάφερες και έδωσες νέο νόημα στον όρο με λένε Ρίζο και όπως θέλω τα γυρίζω?
Που σε στολίζουν και τώρα οι πρώην σύμμαχοι σου , που για να τους φτάσεις παικτικά πρέπει να ζήσεις 3 ζωές ακόμα ?

Πυξίδα ο Mr.SMOOTH μόνο όταν παραδίδω ο ίδιος της πόλεις μου μπορώ να δω νουμπατρόνι.
Για το Ντίμη βρε καημένε θα σε δω...
όσο για τον λογαριασμό θα δούμε ποιός θα φάει σφαλιάρες καλσόν .
Κάνε καμμιά καταγγελία τώρα ,άργησες καταγέλαστε.
ή όπως σε προτρέπει και ο παραπάνω, πάτα διακοπές , σε πείραξε η ζέστη και βλέπεις εφιάλτες...
 

MrSMOOTH

Τοξότης
Αλλά έπρεπε η αχαριστία να ήταν ποινικό αδίκημα περιττό αντικείμενο

bKoFZ0A.png

cwLxqg7.png

dN57XLS.png
 

DeletedUser8130

Guest
ελα μωρό μου Forkolotumpen κανε μια ακομα τουμπα κουνα το κορμακι σου τους επεισα ολους σε περιμενουμε να γυρισεις πισω μας λειπεις τοσο πολυ ....ελα να μας οργανωσεις για τα θαυματα....
 

-katsaridas.o.original-

Μινώταυρος
ελα μωρό μου Forkolotumpen κανε μια ακομα τουμπα κουνα το κορμακι σου τους επεισα ολους σε περιμενουμε να γυρισεις πισω μας λειπεις τοσο πολυ ....ελα να μας οργανωσεις για τα θαυματα....
Ρε συ να είσαι δίκαιος στην γνωστή ψηφοφορία που κάναμε το αποτέλεσμα ήταν να τον πάρεις σπίτι σου και όχι να τον ξαναφορτωθούμε στη συμμαχία. Τώρα τι θα τον κάνεις σπίτι δεν ξέρω. Είναι πολύ καλός στις κωλοτούμπες οπότε αξιοποίησε τον όπως θες.
 

DeletedUser17668

Guest
πεστε για υπνο ρε καθεστε και μαλωνετε για ενα παιχνιδι ...
σιγα μην κατσουμε να μετρησουμε ποιος την εχει μεγαλυτερη
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή