ΩΡΑΙΑ ΜΑΧΗ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser8563

Guest
8hQLVCp.png

γιατι εγω δεν εφυγα σαν εσενα στα δυσκολα δεν εκανα την κοτα και τον παιχτη τον εμπηρο που καθετε μονο σε σερβερ που νικαει.....
ουτε εκανα οτι εκανε η συμμαχια μου που το εβαλε στα ποδια με πρωτο πρωτο τον ιδρυτη μας και ολους τους υπολιπους.....
A ρε τι παιδί πηγατε και διώξατε, τόσο πιστό, τόσο αφοσιωμένο!!!

Δείτε τί ωραία που τα λέει για τον ευεργέτη του τον ρουμελ που τον περιμάζεψε.. λιρα εκατό να έχεις τέτοιους παικτες στη συμμαχία σου!!!

Από αυτή την άποψη μην διαμαρτύρεστε που πετάχτηκε εκει που δεν τον σπέρνουν, ο,τι λέει κολλάει και με το θέμα της συζήτησης (εκτός απο αυτη τη φοβερή πλήροφορία οτι είχε 2 μηνες τα μαλλιά του μπλε και και αλλους 2 πράσινα)..
 

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
Καλησπερα

Ειπα να μην ασχοληθω ξανα με τετοιες χαζομαρες...


Η απορια μου εχεις ως εξης για τους κρακτες που κραζουν απλα για να κραξουν

κραζετε γιατι βαριεστε??
κραζετε γιατι θαυμαζετε?
κραζετε γιατι πονατε?
κραζετε για να κραξετε??
κραζετε επειδη δεν εχετε τιποτα καλυτερο να κανετε?

Βλεπω να κραζετε για στοιχεια της εξωτερικης εμφανισης του παιδιου ποιο πανω

ΤΙ σας νοιαζει η εμφανιση καποιου ειτε στον τροπο με τον οποιο του αρεσει να εκφραζεται ??

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΒΑΨΩ Μπλε πρασινα κιτρινα ειτε να κανω σκουλαρικια ακομη και τατου
ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ?? δικαιωμα μου(παραδειγμα δινω)
πουθενα δεν αναφερει το συνταγμα για το πως θα ειναι η εμφανιση μας
ειμαστε στο 2.020... αντι να εξαλιψουμε τις στερεοτυπικες αντιληψεις μερικοι βλεπω φροντιζετε να τις κρατατε ζωντανες και να τις περνατε και στους υπολοιπους...

Ερχεστε ανωνυμα μεσο χαζων εικονων ειτε σχολιων για να την πειτε
να πειτε τι??? ΚΑΙ ΑΝΩΝΥΜΑ?? Αυτοκριτικη γνωριζετε?? πιθανολογω πως οχι...

το μονο που βλεπω ειναι ηλιθιες φρασεις ειτε εικονες χωρις νοημα και ουσια καμια


Βαλτε την γλωσσα να ακουμπησει στον εγκεφαλο για λιγο


Αποδειξτε πως ειστε καλυτεροι στο πακτικο τομεα ειτε ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ως ανθρωποι με πραξεις
και οχι με το να κραζετε πισω απο οθονες ανωνυμα...

Μην γελιοποιηστε αλλο...


υ.σ ακυρη τοποθετιση μου (εκτος θεματος)

Αλλα ηθελα να τα πω αυτα


Καλη σας μερα και καλα μπανια
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser18241

Guest
Αντικειμενικά τώρα... δεν ξέρω ποιος είναι ο @ΣΤΑ 4 αλλά σε πετσόκοψε ο alexjim. Περιμένω μπουκωμένος με popcorn σοβαρή απάντηση μέχρι αύριο πρωί.
 

DeletedUser18163

Guest
αμάν πια με αυτόν τον περσέα δηλαδή

κάτω ο περσέας όλε
 

DeletedUser8563

Guest
μα ο ρουμελ που αναφερεις δεν ηταν καν ο ιδρυτης της συμμαχιας..... παει για ολους οχι για τον ρουμελ η τον ζαφτερ η τον εμοφερτο η την ντεπουλα γρηγορη τορι κλπ κλπ....παει για τους ιδρυτες και μετα για ολους τους υπολοιπους που πατησαν διακοπες μαζικα....... μην προσπαθεις να κανεις ιντριγκα χωρις λογο....... αντε τα φιλια μου κρινιτι και να ερχεσε με την R ναι πασα μου??? ειπα δεν θα ξανα σχολιασω αλλα εσυ παρα πειρες αερα
Και στους κατι ψινετε να μην πηγενα θα πηγενα στα τσουβαλια αλλα και στα τσουβαλια να μην πηγενα πολη απο εμενα δεν θα επερνες στο 7ο ονειρο ισως κακε παιχτη.....

ομως πασα μου οταν ηρθατε Γκυζι με το αμαξι 3 ατομα νομιζω ηταν ο longhand / neapolikos και αλλος ενας μπορει να κανω λαθος θα παρω τον γιαννακη να μαθω ποιες 3 κοτες ηταν εκεινη την μερα... χεστικατε πανο σας οταν με ειδατε και σηκωθηκατε και φυγατε οποτε ασε τις μαγκες πισω απο το πσ....
και αν δεν θυμασε καλα ρωτα τον γιαννακη να σου θυμησει τοτε που ηρθατε απο μαρουσι με το τζιπ να αγορασετε κατι απο εμενα και εναν δικο μου και με το που μας ειδατε σας πηγε το σκατο στην καλτσα και φυγατε και λεγατε στον γιαννακη αυτοι θα μας σκωτοσουνε ρε παμε να φυγουμε..... μου θελετε κα μαυρο..... γελιε... φοβασε αυτον με τα μπλε μαλλια φαντασου ποσο αντρας εισαι χαχαχαχαχαχα


χαχαχ πωπω τί ατομα κυκλοφορούν ρε στον κοσμο.. Ρε εσκομπαρ θα σε πιστεψουν οτι ήρθα σπίτι σου παρέα με τον κιλμπιλ .... χαχαχ ρε τι ονειροπαρμένοι υπάρχουν...

Τεσπα όλοι έχουν καταλάβει αγόρι τί είσαι και μάλλον και τί παίρνεις ... Πρόσεξε μόνο γιατί καμια φορά και οι πολύ κοκκινοι στο παιχνίδι μπορεί να τα βρούν γιατί τα καραγκιοζάκια δεν τα γουστάρει κανεις..
 

perseas90

Ξιφομάχος
ΚΑΤΩ Ο ΠΕΡΣΕΑΣ......ΕΕΕΕΕ...ΚΑΤΩ Ο ΛΙΧΤ ΚΑΙ Ο ΚΑΤΣΑΡΟΣ....
ελληνοκυπριακο ζητημα εγινα.....
 

DeletedUser8130

Guest
Καλησπέρα παικταρα μου τι μου κάνεις? ακόμα περιμενω απάντηση σου να στείλω πρόσκληση ? τόσα θαύματα θα κάνουμε παρέα πως θα τα κάνω χωρίς εσένα πως θα αντέχω τις μελαγχολικές νύχτες τις Φθινοπωρινές να στέλνω ύλες χωρίς την παρεούλα σου και την φωνούλα σου.Ναι For για σένα λέω μην είσαι τόσο σκληρός...
 

DeletedUser15995

Guest
Καλησπερα

Ειπα να μην ασχοληθω ξανα με τετοιες χαζομαρες...


Η απορια μου εχεις ως εξης για τους κρακτες που κραζουν απλα για να κραξουν

κραζετε γιατι βαριεστε??
κραζετε γιατι θαυμαζετε?
κραζετε γιατι πονατε?
κραζετε για να κραξετε??
κραζετε επειδη δεν εχετε τιποτα καλυτερο να κανετε?

Βλεπω να κραζετε για στοιχεια της εξωτερικης εμφανισης του παιδιου ποιο πανω

ΤΙ σας νοιαζει η εμφανιση καποιου ειτε στον τροπο με τον οποιο του αρεσει να εκφραζεται ??

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΒΑΨΩ Μπλε πρασινα κιτρινα ειτε να κανω σκουλαρικια ακομη και τατου
ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ?? δικαιωμα μου(παραδειγμα δινω)
πουθενα δεν αναφερει το συνταγμα για το πως θα ειναι η εμφανιση μας
ειμαστε στο 2.020... αντι να εξαλιψουμε τις στερεοτυπικες αντιληψεις μερικοι βλεπω φροντιζετε να τις κρατατε ζωντανες και να τις περνατε και στους υπολοιπους...

Ερχεστε ανωνυμα μεσο χαζων εικονων ειτε σχολιων για να την πειτε
να πειτε τι??? ΚΑΙ ΑΝΩΝΥΜΑ?? Αυτοκριτικη γνωριζετε?? πιθανολογω πως οχι...

το μονο που βλεπω ειναι ηλιθιες φρασεις ειτε εικονες χωρις νοημα και ουσια καμια


Βαλτε την γλωσσα να ακουμπησει στον εγκεφαλο για λιγο


Αποδειξτε πως ειστε καλυτεροι στο πακτικο τομεα ειτε ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ως ανθρωποι με πραξεις
και οχι με το να κραζετε πισω απο οθονες ανωνυμα...

Μην γελιοποιηστε αλλο...


υ.σ ακυρη τοποθετιση μου (εκτος θεματος)

Αλλα ηθελα να τα πω αυτα


Καλη σας μερα και καλα μπανια
Αλεξ το σπερμα του πατερα σου ρε θα μπορουσε να εχει καλυτερη τυχη.........
 

DeletedUser15995

Guest
ο λαγουδακης κτηνοβατης ειναι εδω;

Ο κτηνοβατης ακουεις;
 

DeletedUser8130

Guest
Καλησπερα

Ειπα να μην ασχοληθω ξανα με τετοιες χαζομαρες...


Η απορια μου εχεις ως εξης για τους κρακτες που κραζουν απλα για να κραξουν

κραζετε γιατι βαριεστε??
κραζετε γιατι θαυμαζετε?
κραζετε γιατι πονατε?
κραζετε για να κραξετε??
κραζετε επειδη δεν εχετε τιποτα καλυτερο να κανετε?

Βλεπω να κραζετε για στοιχεια της εξωτερικης εμφανισης του παιδιου ποιο πανω

ΤΙ σας νοιαζει η εμφανιση καποιου ειτε στον τροπο με τον οποιο του αρεσει να εκφραζεται ??

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΒΑΨΩ Μπλε πρασινα κιτρινα ειτε να κανω σκουλαρικια ακομη και τατου
ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ?? δικαιωμα μου(παραδειγμα δινω)
πουθενα δεν αναφερει το συνταγμα για το πως θα ειναι η εμφανιση μας
ειμαστε στο 2.020... αντι να εξαλιψουμε τις στερεοτυπικες αντιληψεις μερικοι βλεπω φροντιζετε να τις κρατατε ζωντανες και να τις περνατε και στους υπολοιπους...

Ερχεστε ανωνυμα μεσο χαζων εικονων ειτε σχολιων για να την πειτε
να πειτε τι??? ΚΑΙ ΑΝΩΝΥΜΑ?? Αυτοκριτικη γνωριζετε?? πιθανολογω πως οχι...

το μονο που βλεπω ειναι ηλιθιες φρασεις ειτε εικονες χωρις νοημα και ουσια καμια


Βαλτε την γλωσσα να ακουμπησει στον εγκεφαλο για λιγο


Αποδειξτε πως ειστε καλυτεροι στο πακτικο τομεα ειτε ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ως ανθρωποι με πραξεις
και οχι με το να κραζετε πισω απο οθονες ανωνυμα...

Μην γελιοποιηστε αλλο...


υ.σ ακυρη τοποθετιση μου (εκτος θεματος)

Αλλα ηθελα να τα πω αυτα


Καλη σας μερα και καλα μπανια
κρα κρα κρα κρα κρα κρα
 

DeletedUser18163

Guest
με τι μούτρα βγαίνεις και γράφεις ξανά στο φόρουμ;
κάτω ο περσέας
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή