ΩΜΕΓΑ

  • Δημιουργός θέματος odykai
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser15292

Guest
Κυρ Δημήτρη μας,σας αγαπάω.Το autofarm είναι η γκόμενά μου και ποτέ δεν με αποχωρίζεται!!!Είστε κυρ Δημήτρη μας ένας από τους πολλούς που μας έπαιξε μόνος του....Που την μία μέρα έψαχνε το Skype μας και μας έλεγε βαράτε και την άλλη μας έβριζε...Όλοι όταν τρώτε ξύλο έχετε σοβαρότερα πράγματα να κάνετε....Όσο για το λυκαβγες που λέτε,κάντε το ΛΥΚΑΜΠΕΣ γιατί δεν ήταν λίγα αυτά που σας είχαμε καρφώσει...Εγώ και η κοπέλα μου το autofarm...Παιχτούραααααααααααααααααααααααααα
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
 

DeletedUser15649

Guest
Εγώ καινούριο φρούτο.
Εγγραφή στο φόρουμ 7 Δεκεμβρίου 2010.
Άσε μας ρε Φαπαδόπουλε.
Δεν σε ακούω από τόσο χαμηλά.Κάτσε να βγάλω την κορώνα μπας και βοηθήσει :D
 

DeletedUser15292

Guest
Εγώ καινούριο φρούτο.
Εγγραφή στο φόρουμ 7 Δεκεμβρίου 2010.
Άσε μας ρε Φαπαδόπουλε.
Δεν σε ακούω από τόσο χαμηλά.Κάτσε να βγάλω την κορώνα μπας και βοηθήσει :D
Ευτυχώς που ισχύουν αυτά που λες χαχαχαχαχαχαχαχα
http://prntscr.com/cbqqir
Βγάλε την κορώνα...Γιατί πριν από εμένα δεν την πήρες....Χαχαχα γατάκιιιιιιιιιιιιι!!!
 

DeletedUser12948

Guest
η ιστορια εγραψε νικητες εμεις , χαμενοι εσεις

εσεις πατησατε το κουμπακι εμεις μειναμε και τελειωσαμε τον κοσμο

να ξερεις η κοπελια σου η autofarm ειναι παρτολα , την εχουν πολλοι παρει και ειναι παλιογρια ελπιζω να μην σε παραμυθιασε οτι εισαι ο πρωτος της

παραυτα σε ενα πολεμικο παιχνιδι τρως αποικιακα και βαζεις

εγω προσωπικα το ξερεις μονος επαιζα μπροστα εναντιον εσενα και της ομαδας σου και οι "συμμαχοι" επαιζαν πισω ανετοι

τεσπα εγω νιωθω καλα με τον εαυτο μου και το παιχνιδι που εκανα εκει το ιδιο και η παρεα μου οποτε οι εξηγησεις σε τριτους περισσευουν

καλη συνεχεια στο παιχνιδι σου
 

DeletedUser15292

Guest
Αυτές οι γυναίκες πολύ ύπουλες τελικά...Ευχαριστώ για τις συμβουλές...Όσο για το νικητές/χαμένοι και εγώ το ευχαριστήθηκα πολύ περισσότερο από εσένα το παιχνιδάκι και όταν ευχαριστιέμαι δεν βγαίνω να βρίζω στο σκύπε τους αντιπάλους από την χαρά μου όπως έκανες...Όσο για το κουμπάκι όταν με δίνει ρουφ έτσι εγώ το πατάω...Εσύ κάτσε....Όσο δεν πάτησα το κουμπάκι τις μάζευες εσύ τις φάπες,όχι εγώ...Καλή συνέχεια και σε εσένα.
 

DeletedUser15779

Guest
Παιδια κι εγω ephesus παιζω και ασχετο με εσας αλλα η ηλικια του Jason Bourne τι σημασια εχει ρε φιλε?
 
Κορυφή