ΩΜΕΓΑ

  • Δημιουργός θέματος odykai
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΜΑΧΩΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΩ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ

ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΩΜΕΓΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΤΙΘΑΣΟΙ
ΤΟΣΟ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΟ ΤΙΜ ΕΙΧΑ ΝΑ ΔΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΑΥ

ΜΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑ
ΜΠΡΑΒΟ ΖΙΩΓΑ
 

DeletedUser13437

Guest
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΜΑΧΩΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΩ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ

ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΩΜΕΓΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΤΙΘΑΣΟΙ
ΤΟΣΟ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΟ ΤΙΜ ΕΙΧΑ ΝΑ ΔΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΑΥ

ΜΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑ
ΜΠΡΑΒΟ ΖΙΩΓΑ


Ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια θα σε παρω για ποδαρικο στο μαγαζι οταν το εγραψες την επομενη μας πηρατε 3 πολεις...;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser10011

Guest
respect σε σενα.
και εγω εχω πολλα χρονια να δω αντιπαλο να το παραδεχεται.
και παλι σεβασμος σε σενα και σε οσους το πιστευουν.
ευχαριστουμε πολυ.
 

DeletedUser11161

Guest
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΜΑΧΩΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΩ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ

ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΩΜΕΓΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΤΙΘΑΣΟΙ
ΤΟΣΟ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΟ ΤΙΜ ΕΙΧΑ ΝΑ ΔΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΑΥ

ΜΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑ
ΜΠΡΑΒΟ ΖΙΩΓΑ

ΧΑΧΑ..ΚΑΘΕ ΑΛΛΟ ΠΑΡΑ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΤΟ ΕΙΠΕ Ο ΟΔΥ..
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser15292

Guest
Για να το γράφετε και στο φόρουμ είστε πολύ μάγκες με μεγάλα καρύδια...Δεν πειράζει...Ειρωνευτείτε όσο θέλετε...Άντε καλοχώνευτο και το απκ....Φρέσκο φρέσκο...
 

DeletedUser13948

Guest
jason ανοίξατε και σαμπάνιες μετά το αποικιακό?
 

DeletedUser15292

Guest
Ναι πολλές...Όσους πόντους μάχης πήρα για να μπω στον αμπάζωτο φίλο σου έχεις εσύ σύνολο...Άρα 7-8 σαμπανίτσες τις χτυπήσαμε...Ακολούθησε γλέντι με άλλες 3-4 πόλεις όμως και ξεμείναμε....Ελέησε τους φτωχούς...
 

DeletedUser13948

Guest
δεν έχω φίλους jason άμα είναι αυτός σερσερής και χάνει πόλεις τι να κάνω εγώ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser11161

Guest
μιλας εσυ για μπαζωμα μπουρνεδακο..??που πριν μπουν διακοπες οι δικοι μου,δεν περνουσε κουνουπι απο τις πολεις σου.δεν βαριεσαι ρε βαγγελα,αλλου θα τις τρωω εγω,αλλου εσυ ετσι ειναι το game..παντως τοση χαρα για 2-3 πολεις πρωτη φορα βλεπω..εχεις στειλει μνμ σε ολους τους δικους μου,εχεις γραψει σε κενρικο φορουμ.βραβειο "πηρα πολη απο τον ελδυκ" δεν υπαρχει παντως,σε ενημερωνω
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 

DeletedUser13437

Guest
μιλας εσυ για μπαζωμα μπουρνεδακο..??που πριν μπουν διακοπες οι δικοι μου,δεν περνουσε κουνουπι απο τις πολεις σου.δεν βαριεσαι ρε βαγγελα,αλλου θα τις τρωω εγω,αλλου εσυ ετσι ειναι το game..παντως τοση χαρα για 2-3 πολεις πρωτη φορα βλεπω..εχεις στειλει μνμ σε ολους τους δικους μου,εχεις γραψει σε κενρικο φορουμ.βραβειο "πηρα πολη απο τον ελδυκ" δεν υπαρχει παντως,σε ενημερωνω
smiley_emoticons_baby_taptap.gif


ελα ρε παιδια δεν χρειαζοντε αυτα ενα παιχνιδι ειναι, μην χαλιωμαστε
απλα θα ηθελα να μας πει ο Διονυσσης την αποψη του αν το εγραψε ηρωνικα ή οχι
ετσι μονο απο απορια.
Παμε συνεχιζουμε εχουμε πολλα προβληματα να κολαμε με αυτα.
 

DeletedUser15292

Guest
Σπυράκο μας δουλεύεις;Το βγάλε το μυστρί σου και έλα 55 το ξέχασες;Το εδώ είναι ΑΜΠΑΛΟΙ το ξέχασες;Μαγκιά κλανιά και εξάτμιση είστε όλοι.Προκαλείτε και όταν την τρώτε δεν τρέχει κάτι πλακίτσα κάνουμε.Εμείς δεν έχουμε παίχτες σε διακοπές;Οι δικοί σου γιατί μπήκαν διακοπές;Φέρατε τον μάγκα τον λικαβγες και το τσιράκι τον sniper που στον Αθένα μου ήρθε με 2 πόλεις γιατί δεν μπορεί αλλιώς και βάραγε και ακύρωνε όλη μέρα.Αυτό παιχνίδι ήταν;Έλλειψη μυαλού το λέω εγώ.Ο πελατάκος ο λικαβγες που έτρωγε τα αποικιακά με 2000 μόνιμες διήρεις που είναι;Που πάταγε από τις φάπες κάθε 3 και λίγο διακοπές από τις φάπες που μάζευε.Έχω εικόνες τι έγραφε σκύπε,αν θέλετε τα βγάζω,αλλά τον λυπάμαι.Όταν του έκανα τα ίδια με 100 πόλεις και όχι με 3 πόλεις(30 ηθικό,25 τείχος,800 μτφ) άλλαξε ονόματα πόλεων και έφαγε το μπαν του.Σας έδωσε το θαύμα ο Vachos και νομίζετε ότι εμείς ζοριστήκαμε.Είστε βαθιά νυχτωμένοι.
ΥΓ.Σπύρο όταν ζορίζεσαι τον ξέρεις τον δρόμο.Οι γκοστ είναι λίγο πιο μακριά αλλά μπορείς και τώρα φίλε.Ιδρυτή μου εσύ....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser11161

Guest
σοβαρα τωρα..εχεις σκεφτει να κανεις μεσημεριανη εκπομπη?ουτε η τατιαννα στα καλυτερα της δεν σε φτανει στην κατινια..
αρχικα εχεις ανακατεψει ονοματα που δεν υπαρχουν καν στο σερβερ..
δευτερον ποτε πηρες αερα στην 55 βαγγελακη και αρχησες να βαρας εσυ συγγεκριμενα?γτ πριν μπουνε διακοπες ειχες 2-3 πολεις εκει και τις λιβανιζες.
τριτον.επιθεση ακυρωση το θεωρεις ελλειψη μυαλου..η "ρυθμισμενη" επιθεση(1 σφεντοντα) ανα ωρα τι ειναι δηλαδη...?
τεταρτον.δεν ζοριζομαι και καθολου πολεμιστη,μονος σου ουτε πυρπολικο δεν κολας..ξερεις εσυ..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser15292

Guest
Τελικά έχεις δίκιο...Εμείς οι κατίνες,εμείς οι νουμπάδες,εμείς οι μποτάκιδες(άσχετα που εσείς τρώτε τα μπαν και λέτε διάφορες θεωρίες να τα μπαλώσετε),εγώ έβαλα ρυθμισμένη επίθεση 1 σφεντόνα;Απλά ζεις στον κόσμο σου..Από την μία γελάω με τις εξυπνάδες που λέτε και από την άλλη σκέφτομαι τι βλακείες κάθομαι και βλέπω..Δεν πειράζει.Εσείς οι παιχταράδες,εμείς οι νουμπάδες.Και αυτό μας κάνει.Εύγε.
smiley_emoticons_cuinlove.gif
 

DeletedUser16132

Guest
Άρχισα τον κόσμο πριν μια εβδομάδα όπως τα βλέπω τα πράγματα νικητές πιστεύω πως νικητές θα είναι οι omega!Πρέπει αν δώσει ένα μεγάλο συγχαρητήρια στους omega για τους πυρήνες που έχουν καταφέρει να φτιάξουν έναν τόσο καλό πυρήνα και επίσης τους δίνω ένα μεγάλο συγχαρητήρια για τα ξερόνησα που έχετε ολοκληρώσει!Αυτό είναι το λάθος σχεδόν όλων των άλλων συμμαχιών εκτός από εσάς και τους greek jinxs!Άμα καταφέρετε και πάρετε λίγες ακόμα πόλεις αντιπάλων στον πυρήνα σας σας διαβεβαιώνω πως έχετε κερδίσει ήδη τον κόσμο!
(Άμα θέλετε να βάλετε κανα άτομο στην συμμαχία σας στείλτε μου ένα μήνυμα μιας και έχω και δικαίωμα και αποικιακό!
 

DeletedUser

Guest
στον ομεγα σε ποια συμμαχια εισασταν εγω ειμουν 3 μινιον λαλουλ.
smiley_emoticons_viking.gif
 

DeletedUser12948

Guest
Σπυράκο μας δουλεύεις;Το βγάλε το μυστρί σου και έλα 55 το ξέχασες;Το εδώ είναι ΑΜΠΑΛΟΙ το ξέχασες;Μαγκιά κλανιά και εξάτμιση είστε όλοι.Προκαλείτε και όταν την τρώτε δεν τρέχει κάτι πλακίτσα κάνουμε.Εμείς δεν έχουμε παίχτες σε διακοπές;Οι δικοί σου γιατί μπήκαν διακοπές;Φέρατε τον μάγκα τον λικαβγες και το τσιράκι τον sniper που στον Αθένα μου ήρθε με 2 πόλεις γιατί δεν μπορεί αλλιώς και βάραγε και ακύρωνε όλη μέρα.Αυτό παιχνίδι ήταν;Έλλειψη μυαλού το λέω εγώ.Ο πελατάκος ο λικαβγες που έτρωγε τα αποικιακά με 2000 μόνιμες διήρεις που είναι;Που πάταγε από τις φάπες κάθε 3 και λίγο διακοπές από τις φάπες που μάζευε.Έχω εικόνες τι έγραφε σκύπε,αν θέλετε τα βγάζω,αλλά τον λυπάμαι.Όταν του έκανα τα ίδια με 100 πόλεις και όχι με 3 πόλεις(30 ηθικό,25 τείχος,800 μτφ) άλλαξε ονόματα πόλεων και έφαγε το μπαν του.Σας έδωσε το θαύμα ο Vachos και νομίζετε ότι εμείς ζοριστήκαμε.Είστε βαθιά νυχτωμένοι.
ΥΓ.Σπύρο όταν ζορίζεσαι τον ξέρεις τον δρόμο.Οι γκοστ είναι λίγο πιο μακριά αλλά μπορείς και τώρα φίλε.Ιδρυτή μου εσύ....

μπα μπα μπαααααααα εγινες αντρας ρε βαγγελακι , ασε μας κουκλιτσα μου εκανε η μυγα κωλο και εχεσε τον κοσμο ολο , ξεψαρωσες γατακι αλλα νομιζεις οτι 22 χρονων σκατο που εισαι θα ασχοληθω μαζι σου , μπα εχω σοβαροτερα πραγματα να κανω νουμπα σας επαιζα μονος μπροστα καραγκιοζη αλλα δεν τα λες αυτα , by the way το autofarm το εβγαλες η ακομα κανεις το μαγκα με αυτο ενεργο? μου τα ειπε ενα πουλακι τα χαμπερια σου αμπαλε , ετσι και η γιαγια μου η πεθαμενη κανει θαυματα.θες μηπως να ανεβασω και εγω τα μυνηματα σου ξερεις εκεινα που εβριζες Λαζο και Ιπποκρατη πριν παρατησεις τον αθηνα? τα ξεχνας αυτα? και τωρα παιζεις μαζι τους και ολα καλα ε? κωλοτουμπα που εχεις μουτρα και μιλας για τον αθηνα , κερδισαμε γιατι τα ειχαμε βαρια και σε ετσουξε μικρε αλλα ετσι ειναι ο χαμενος παντα κανει σαν κατι γκομενιτσες μυξιαρικες που εφαγαν το χυλο τον κρυο .... αντε καλη συνεχεια κοροιδο και μαθε επιτελους να γραφεις το ΛΥΚΑΥΓΕΣ σωστα αγραμματε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή