Χρυσός (premium)-Μπανκ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser8285
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser8285

Guest
Παίζω με premium και από χθες μου επιβλήθηκε ποινή για κάποιο διάστημα,αυτές τις μέρες που δεν θα έχω πρόσβαση στον λογαριασμό μου θα χαθούν οι υπολειπόμενες μέρες που έχω στην (Αρχιέρεια,Έμπορος,)??
Παρακαλώ να μου απαντήση η γλυκύτατη,σοβαρή,υπέροχη ομάδα υποστήριξης.
;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Αρε η εταιρεια τι κανει, για να βγαλει κανα χαρτζιλικι ! Α και με το να τους παρακαλας δεν κανεις τιποτα. Μονο αμα χρυσωνεις το πρινιουμ , κατι γινεται, πραγμα που φαινεται απο το γεγονος, οτι δεν δημοσιευουν το ποινολογιο και ειναι κρυφο. Αραγε για ποιον λογο, λεω εγω ? Τα παντα στη ζωη ειναι συμφερον, δυστυχως !
 

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
[kni]
Όποιος έχει διαβάσει τους κανονισμούς και τους τηρεί δεν έχει πρόβλημα. Δε πρέπει να σας ενδιαφέρει το ποινολόγιο, αυτό που πρέπει να σας ενδιαφέρει είναι να ακολουθείτε τους κανονισμούς που αποδεχτήκατε κατά την εγγραφή σας. Οπότε, αφήστε κατά μέρους τις όποιες ανούσιες δικαιολογίες. Είτε κάποιος χρησιμοποιεί premium είτε όχι την ίδια αντιμετώπιση έχει απ' το ποινολόγιο και απ' την ομάδα διαχείρισης.
[/kni]
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Απαντήθηκε και κλειδώνει γιατί δεν υπάρχει συγκεκριμένο θέμα προς συζήτηση.[/8ea]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή