ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑΡΕΣ!!!!

  • Δημιουργός θέματος kνnm
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Ο/Η theotas αποχώρησε από τη συμμαχία *ΤΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ*. σήμερα στις 10:17
lIS115j.png

Ο/Η theotas εισήλθε στη συμμαχία *ΤΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ*. σήμερα στις 10:25

Τσιοκι ολως τυχαιως μαθαινω αλλες συμμαχιες σηκωσαν κολοσσο με δική σας παρότρυνση...
όταν αυτοί που τους είχες συνθήκη από την αρχή του κόσμου,μπαινουν σε διαδικασια επιλογής(εμεις) ή οι μονομάχοι
οταν οι δικές σου συνθήκες ειναι εχθρικές απέναντι σε αυτούς που έχεις συμμάχους,
όταν σιγοντάρεις τους εχθρούς τους (και δικούς σου συμμάχους) να σπάσουνε το θαύμα των συμμάχων σου,
όταν μπαίνεις σε κλήσεις στο σκάιπ με τους ιδρυτές της υπέρ, αλλά δεν καταλαβαίνουν ότι είμαι και εγώ μέσα, και 2 άνθρωποι από σας βγαίνουν και μας κράζουν ανοιχτά,
όταν λέτε κατηγορίες για εμάς, χωρίς να είμαστε εμείς παρών και να έρθετε να μας ρωτήσετε το και το, αλλά τα λέτε στις ακρίδες και όχι σε μας...
όταν κρύβονται μέσα σε σας οι αντίπαλοι μας και μπαινοβγαινουν για να κερδίσουν ασυλία και μας χτυπάνε κανονικά στο διωρο που γινονται πάλι κόκκινοι,
όταν βλέπω κοσμο σας να πηγαίνει ετκ να ριχνει ευνοιες και υλες,
όταν μου λέτε θα σηκώσουμε μόνο 2 και βλέπω 7...
όταν κατηγορείς συμμάχους για ανύπαρκτα γεγονότα στον ξι (βλέπε δούρειους και τι είπες για άμπαλους)
δώσε μου ένα λόγο να συνεχίσω να κρατάω συνθήκη...

ίσως δεν έπρεπε να ξεκινήσουμε καν θαύμα σαν κόπανοι...απλά να παίζαμε ξύλο και Οὐαὶ δὲ ὑμῖν, γραμματεῖς καὶ Φαρισαῖοι ὑποκριταί
 

DeletedUser

Guest
παιδες ας ειμαστε πολιτισμενοι....ας πουμε συγχαρητηρια ολοι μαζι στα παιδια για την νικη αυτη η οπως αλλιως θα το ελεγε ενας κανονικος ανθρωπος....ας ευχαριστησουμε αυτην την συμμαχια που οπως φανηκε τελικα κυριο μελημα της ηταν να μας εξασφαλισει εναν καθαρα πολεμικο κοσμο...φυσικα επειδη εμεις ειμαστε στενομυαλοι δν σκεφτηκαμε οτι σε αυτο οφειλεται η στρατολογηση απο την 34 μεχρι την 67 θαλασσα και νομιζαμε οτι κανατε απατεωνιες για να κερδισετε τον κοσμο οπως αλλοι παιχταραδες σαν και εσας...ελπιζω εσυ και οι κααρπαζοεισπρακτορες που δρουν για λογαριασμο σου να τηρησεις τουλαχιστον ενα απο αυτα που εβγαινες και εγραφες οτι δν θα βγεις απο τον κοσμο νωρις...το καλοκαιρι οι φαπες ειναι πιο δροσιστικες....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Σαββα ελα τελος εμεις απο δω...οτι εχουμε να πουμε θα το πούμε στον χάρτη...και εμείς έχουμε στατιστικά ας μπήκαμε αρκετά πιο μετά απ'όλους αλλα τι αξία έχει όλο αυτό? Οι πόντοι μάχης δεν κάνουν κανέναν ήρωα, καμία συμμαχία καλύτερη...το γκρέπολις όπως έλεγε και ένας γνωστός φίλος από τα παλιά--κοινός γνωστός σε όλους--είναι αγώνας αντοχής όχι αγώνας ταχύτητας...
ΥΓ αποστόλη δάσκαλε τα φιλιά μου, ξέρω κάπου θα βλέπεις
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser12769

Guest
Επειδη μαζευτηκαμε πολλες και μου ζαλησατε τον ερωτα θα σας απαντησω μια ακομη φορα.
Σας τσουζει λιγο ολους εεεεε;
δικαιουστε.....
Χαριτιδη πρωτα απο ολα δεν ειπαμε οτι πηραμε 4 ή 7 ειπαμε οτι πηραμε τα 2 και δεν ειπαμε ψεματα.
Σε βαλαμε πορτα να μας υπαγορεψεις ποτε θα πανυγηρησουμε;
Οποτε γουσταρουμε πανυγηριζουμε οταν φτανει η φαρμα 30 τραβας κανα ζορι;
Στους παρατρεχαμενους σου αυτα οχι εδω.
Στο Βαγγο τι να πω; θα πω μονο κριμα....
Στους κοπανους που δικαιουνται το ονομα τους θα πω,
οταν εσπασε ο Κολοσσος το μαθαμε απο τις ειδησεις,
και κρατησαμε τα καραβια μας αγκυροβολημενα.
Η συνθηκη μας με μονομαχους προυπηρχε πριν κοκκινησετε μεταξυ σας,
και ευτυχως γιατι ηταν οι μονοι που δε χορευαν γαϊτανακι,
οσο για την ασυλια βλεπω τι τους κανετε τωρα κλαιν μαιν,
ποιον θα βοηθησουμε για τον κολοσσο δε σας πεφτει λογος γιατι δεν εχετε καν
κολοσσο απο οσο ξερω,τους αμπαλους του χι δεν τους κατηγορησα
εξεφρασα μια διαφορετικη αποψη για το πως πρεπει να εξελησετε ο κοσμος
εχω καλες σχεσεις με ολους τους.
Τους Δουριους τους κατηγορησα για οτι ταξανε και δεν κανανε, τιποτα παραπανω.
και εκει ειναι κανα 2 παιδια που εκτιμω.
Οι Ακριδες ειναι σοβαροτατοι δεν ξεκατινιαζονται στο γκρεποφορουμ οπως ολοι εσεις
και θα τηρησω το ιδιο και γω.
Και οσο για τον Αποστολη αστον στην ησυχια του
εβλεπε τι θα συμβει πριν συμβει οχι σαν εσενα που σε προσπερνα και ακομη δεν πηρες
γραμμη τι εγινε,
οσο για τον πολεμο παρε τον Σαββα και παρτε και φορα πολυ μονο και βαθιες ανασες,
οι πορτες ειναι ανοιχτες και τα σκυλια πεινανε.
Δε λιγοψυχησαμε 20 ατομα εναντιων των Αμπαλων ,Ημιθεων και Σμιλοδοντων του Χι.
Τωρα ειμαστε 300 και εχουμε και συμμαχους.....
τσιατ παλιογατα.

Ετεροφωτα σωματα μαζευτειτε εδω μεσα να μας πειτε οτι και σεις κανατε κατι,
ή οτι αδικηθηκατε και δεν το κανατε.....
οτι ησαστε στημενοι,
Ελληναρες της κακιας παστας.

Τωρα θα με συνχωρεσετε αλλα εχω και το κανονικο γκρεπολις να παω
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
"Verba volant, scripta manent"...αυτα τσιοκη εννοια σου και αυτους που κατηγορησες για τον δουρειο αυτοι οι δυο ηταν ιδρυτες τοτε και σε αυτους λες για τα χαιρεστισματα τωρα και οτι τους εκτιμας, για να καταλαβεις τι λες και σε ποσες παγιδες πεφτεις...το ποιος εκανε τι μην ανησυχεις η πανω προταση τα λεει ολα(εκτός και αν θες να στην κάνω μετάφραση και να περάσω και κανά πρίντσκριν του τι έγραφες στα διαφορα δωμάτια απο δω κι απο κει-δουρεοι πουλησαν το θαυμα στους αμπαλους!!!!!!!)...ποσο μαλλον οι πραξεις...εμεις εδω εξαρχης ειχαμε κοκκινο ολο το σερβερ πλην 2 ακριδων και τσιπουρων, και ακομα τον εχουμε, ισως να κανουμε και καμια προσθηκη παραπανω μας τραβαει το χρωμα γιατι ειμαστε και γαυροι...εσεις τον εχετε πρασινο...οταν εμεις χτυπαγαμε μπαντ, φελισιτα, αχαιους (φιλαρακια ηταν μακρια ακομα) εσεις ατυπες ανακωχες...αλλα ναι ξεχασα τα στατιστικα λενε και αυτα ψεμματα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ες.

3ο οι συμμαχιες ειναι οι εξης 2 band of brothers-ghost of hellas-enigma-πρωην Ατιθασοι και πολλοι παιχτες
απο συμμαχιες που διαλυθηκαν,δεν ειναι τυχαιο οτι σαν φαντασματα απο μονοι μας ημαστε υπερδιπλοι του δευτερου
και μολις ανοιξανε τα θαυματα περασαμε πισω...
Βαγγελη εδω γονατισα, ημουν ορθιος και ωωωωωωωπ γονατισα
Οι 5 συμμαχιες που ενωθηκαν, τελικα ηταν 2 οι band of brothers και οι ghost of hellas-?enigma. "Πρωην Ατιθασοι και πολλοι παικτες απο συμμαχιες που διαλυθηκαν", πολυ ωραια ονοματα συμμαχιας!!!

Οι 3 σωματοφυλακες, ηταν οι εξης 2: Ο νταρτανιαν.
ΥΓ. Εκει που τελειωνει η λογικη αρχιζουν τα φαντασματα.
 

DeletedUser

Guest
Μύρισε καλοκαιράκι και ξύπνησαν οι μαχητές μέσα σας;
Διαβάζω πράγματα αυτές τις μέρες που με κάνουν και γελάω. Αφού ο καθένας λέει το παραμύθι του θα πω και γω δυο-τρία πραγματάκια για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νεώτεροι. Έπαιξα σε αυτόν το κόσμο και τα ξέρω λίγο διαφορετικά τα πράγματα. Ξέρω
1.ΤΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ. Όταν λέγανε να μην γίνει ο χι εννοούσανε μάλλον να μην υπάρξει ένωση συμμαχιών την τελευταία στιγμή-και γιαυτό κάνανε 4 συμμαχίες και άλλες τόσες κρυφές και φανερές συμμαχίες από την αρχή. Και τι καταφέρανε τα μαχίμια; Από αριστερά δεν μπορέσανε να νικήσουνε 20 άτομα,τους GHOST(δεν θα τους αναφέρω ουτε παρακάτω γιατί δεν τους ξέρω,δεν έπαιξα ουτε εναντίον τους ουτε μαζί τους αλλα είδα οτι κρατήσανε στην αρχή τα Φαντασματα και σπάσανε και 3 θαύματα-Από μακριά λοιπόν ΤΕΡΑΣΤΙΟ RESPECT). Από δεξιά δεν είχανε κανέναν. Προς τα κάτω μπόρεσαν να φτάσουν στα σύνορα τις 55 όταν ενσωμάτωσαν ότι έμεινε από τους Κενταυρους(τι να κάμουν τα παιδιά) χωρίς κουβέντα να δοκιμάσουν να κατέβουν.Α και προς τα πάνω:χτίζανε, χτίζανε, χτίζανε (γιατί αυτοί δεν θέλανε θαύματα,δε θέλανε τον Χι-θέλανε να πολεμήσουν)
2.ΟΙ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ Ε τι να πω, συμμαχία πάνω με τα φαντάσματα και όπου βρούμε κανένα ανενεργό Αχαιό. Α και στην 65 χτίζουμε, χτίζουμε, χτίζουμε (γιατί είμαστε πολεμιστές και δεν μας ενδιαφέρουν τα θαύματα-ούτε μας ενδιαφέρει να μπούμε στην 55 φυσικά)
3.ΚΟΠΑΝΟΙ-ΑΚΡΙΔΕΣ δεν ξέρω. Αυτό που είδα είναι ότι καθαρίσανε τις θάλασσες τους και δεν χάσανε μάχη από καμία συμμαχία. Δεν ξέρω ακριβως τι συνθήκες είχανε ή τι ελπίζανε να κάνουνε. Ξέρω μόνο ότι ζεϊμπεκιές για τα θαύματα δεν ξέρω να κάνανε
4.ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ ΤΟΥ ΦΩΤΟΣ το μόνο που θα πω είναι υπάρχουν πολλά παιδιά που χάρηκα που γνώρισα και ευχαριστήθηκα που έπαιξα μαζί τους αλλά και δυστυχώς υπάρχουν και λίγοι που βγάλανε τον άσχημο χαρακτήρα στο παιχνίδι αν ισχύουν αυτά που έμαθα αφού πάτησα το κουμπάκι. Και το κλείνω εδώ.
5.ΑΤΙΘΑΣΟΙ Οι πιο δυσκολοι πολεμιστες που εχω γνωρίσει. Δεν ξέρω πως τα καταφερνε ο Ζιώγας (βασικα εχω μια ιδέα αλλα οχι αποδείξεις). Αποφάσισε να παίξει με λίγα άτομα,με τα καλά και τα κακά που έχει αυτό.Δεν πηγαίνανε σίγουρα για 7 θαυματα
6.Αληθεια έχω ξεχάσει πώς λεγόταν η συμμαχία του Ιβαν πριν το σχέδιο "Καλικράτης". Δεν παίζει ρόλο όμως. Τα άτομα που γνώρισα και έπαιξα φερθήκανε ΑΨΟΓΑ-ο Ιβαν ΟΧΙ. Ακόμα δεν ξέρω γιατί έσπασε την υπερ, δίνοντας το δικαίωμα να συνεχίζουν να τον χαρακτηρίζουν κωλοτούμπα του Γκρεπολις

Χαιρετίσματα στον Πάνο, τον Κώστα και τα άλλα παιδιά που για μήνες ξενυχτούσαμε και ευχαριστηθήκαμε το παιχνίδι

Τα υπόλοιπα δικά σας

ΥΓ1: Αυτό που ξέρω είναι ότι μέχρι τον Ιανουάριο όλοι θέλανε συμμαχία με τους ΦΕΛΙΤΣΙΤΑ(Δέσποινα,Γιώτα,Φώτη,Κώστα,Λια,Αχιλλέα). Η ΜΟΝΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΠΟΥ ΚΑΘΑΡΙΣΕ ΘΑΛΑΣΣΑ ΜΕ ΠΟΛΕΜΟ ΣΤΟΝ Ταυ. Μετά μπήκανε τα αυτογκολ και πατηθηκανε τα κουμπάκια όπως έπρεπε. Όπως είπε και κάποιος άλλος από πάνω το Γκρεπολις δεν είναι αγώνας δρόμου είναι αντοχής. Ας είναι-είχε πλάκα όσο κράτησε.

ΥΓ2:Στον επόμενο κόσμο Μίλτο άσε σε κάποιον άλλο τη διπλωματία,δεν είσαι για αυτά-είσαι για καθάρισμα θαλασσών. Χεστάκο.

ΥΓ3 και ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟΝ alexgramm στη συμμαχία του. Ο άνθρωπος είναι γκαντέμης. Τον βλέπουν οι συμμαχίες και αυτοδιαλύονται-τον βλέπουν τα θαύματα και γκρεμίζονται μόνα τους. Είναι από μόνος του ένα θαύμα. Είναι μποτ από μόνος του, ειναι ο πλανητάρχης του Γκρεπολις

Για μένα το παιχνίδι έχει τελειώσει οριστικά. Καλή συνέχεια σε όλους και ας κερδίσει ο καλύτερος (γιατί ο πιο μάχιμος αμφιβάλλω)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
χαχαχα σπευδεις να τους υπερασπιστεις βλεπω κιολας τους κυριους που μας παρακαλαγαν να μην παμε να σπασουμε το θαυμα τους και ηταν ετοιμοι να κανουν ακομα μεγαλυτερη κολοτουμπα απο εσας...οσο για τον χι σε θυμαμαι που ολο απαιτησεις ησουν ολο φρου φρου κ αρωματα κατηγορουσες απο δω και απο κει και στο τελος σαν τον καθε κλαψα διαγραφη...αυτα που λες για τους πικραμενους στα κολαγανε στην μουρη περσι οι αμπαλοι και εκλεινες το στοματακι σου και εκανες τον κινεζο...εσενα δεν σε παιρνει να κανεις κατι τετοιο...η μονη νικη σου οπως υποστηριζεις εσυ ειναι οτι θα τρωτε φαπες καλοκαιριατικα....αε αφηνω φιλε μου δν ξαναπανταω εδω οχι τπτ αλλο τουμπας εισαι τουμπας θα παραμεινεις οτι και να λεμε...η συνεχεια επεται...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser13437

Guest
Παλικαρια γιατι τσακωνεστε δεν σας αρεσει που εγινε ετσι ο κοσμος?
Ειναι ο πρωτος κοσμος που θα γινει μακελειο αυτο ειναι το ωραιο του παιχνιδιου
Η εταιρια τριβει τα χερια της ολοι ευχαριστημενοι . παμε απο εδω και περα αρχιζει το ωραιαο
Μπραβο σε αυτους που μας εσπασαν τα θαυματα μας μπραβο και σε εμας για οσους δεν ξερουν αρχησαμε το φαρο στο τελευταιο επιπεδο -11 ωρες και - 20 μυρια υλες και σοτυς αντιπαλους τις ακριδες εμπαιναν μεσα ενιγματικ και κοπανοι να βοηθησουν (υπαρχουν φωτο)
Δειξαμε λοιπον οτι ειμαστε καλοι στο κτησιμο παμε να δουμε λοιπον τι κανουμε στην μαχη
εγω να ευχαριστησω τους ενιγκματικ γιατι με τα κυκλικα στην συμμαχια μου και με τους ρουφιανους και τις κοροιδιες το μονο που καταφεραν ηταν να τους τσαντησουν ολους και ατομα που ηθελαν να σταματησουν θα κατσουν πολυ καιρο ακομα
ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΤΟ ΓΗΠΕΣΟ ΛΟΙΠΟΝ
 

DeletedUser

Guest
Στο τελος φαντασματα θα γινετε...κυριολεκτικα ομως εσεις
 

DeletedUser159

Guest
Στο τελος φαντασματα θα γινετε...κυριολεκτικα ομως εσεις

εσυ θα επρεπε να ησουν Ghost.χααχχααχχαχχα

Απο Λάμδα την είχαμε αυτην την ατάκα.

Ως Ghost Riders....ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΠΑΝΤΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ
 

DeletedUser

Guest
Tsioki: κρίμα που δεν έπαιξες λάμδα να ζήσεις το ξύλο που έφαγαν οι λακαιδεμόνιοι...! Για κόσμους που δεν έπαιξες δεν πρέπει να μιλάς και πόσο μάλλον να λες ανακρίβειες. Αυτό δεν ισχύει, η Ghost of ΕΛΛΑΣ στον λάμδα είχε σαρώσει πρωτιά σε όλες τις κατατάξεις.

Alexgramm: το τι κάναμε και που σας σπάσαμε 3 θαύματα είναι κουβέντα loser ατόμου. Το κλασσικό ε και τι έγινε μωρέ...
Με ακρίδες και κόπανους παίξαμε σε άλλους κόσμους είτε μαζί είτε αντίπαλοι. Έχουνε άποψη για τους Ghost οπότε ρώτα για να μάθεις.

Ο υπέρμετρος εγωισμός της πρωτιάς σου που μας μοστράρεις δεν έχει να μου πεί κάτι. Όλα τα στατιστικά που ανέβηκαν είναι ομαδικά ενω αυτά που ανεβάζεις εσυ ατομικά. Δεν στέκει σαν στατιστικό στοιχείο αλλά αν ήθελες να το καυχιέσαι τόσο πολύ δεν έπρεπε να αλλάξεις συμμαχία ως μονομάχος δεν θα είχες στιγματιστεί ως μέλος μιας συμμαχίας η οποία έχασε 3 θαύματα σε 5 μέρες με ΣΠΑΣΙΜΟ και οχι χτίζοντας τα πιο γρήγορα. Ως ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ δεν θα είχες αυτό το στίγμα και θα μπορούσες να καυχιέσαι ολο αυτό που ανέβασες, η προσωπική σου κατάταξη δηλαδή στους μαχητές.

Όπως και να χει ενα πράγμα σου έιπα και κράτα το καλά, στην κορυφή δεν έμεινε ποτέ κανένας.

Γενικά:
Βαρέθηκα να ασχολούμε με τα κόμπλεξ που έχετε και δεν σας αφήνουν να δείτε και την αλήθεια ενω σύμμαχοι σας αξιόλογοι αναγνώρισαν τα κατορθώματα σας να χάσετε 3 θαύματα σε 5 μόνο ημέρες και να θριαμβολογείτε!

smiley_emoticons_steckenpferd.gif




Το ακούσαμε κι αυτό!!!!! Επειδή εγώ όμως έπαιξα στο λάμδα και θυμάμαι την ανυπαρξία σας.....για πες μου...πότε δείρατε ρε παιδιά τους ΛΑΚ? Σε άλλο πλανήτη ζούσαμε εμείς? Εκτός αν εννοείς την περίοδο αφού πήραν το βραβείο του ΝΙΚΗΤΗ του κόσμου και το παράτησαν όλοι οι μεγάλοι παίκτες!!!!
Εκεί θα τους δείρατε μάλλον για να πάρετε φαντάσματα και να φτιάξετε τα θαύματα!!!!!
Αφού δεν έπιασε η κωλοτούμπα σας με την ένωση ΕΛΛΑΣ-ΠΑΝΘΕΟΝ-GHOST RIDERS περιμένατε να φύγουν όλοι οι παίκτες για να πάρετε τα όποια βραβεία πήρατε!!!!

ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΤΕ.....ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙΤΕ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΣΑΣ ΞΕΡΟΥΝ!!!!!!

Υ.Γ.
ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΤΕΛΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑ!!!!!!!!!
 

DeletedUser9766

Guest
Δεν θα κατσω να αναλυσω οτι απο τον Tau πηγαμε στον Λαμδα...απλα μια απαντηση απο μενα παντα φιλικα και χωρις κομπλεξ

Εκτός αν εννοείς την περίοδο αφού πήραν το βραβείο του ΝΙΚΗΤΗ του κόσμου και το παράτησαν όλοι οι μεγάλοι παίκτες!!!!

Το παρατησαν ολοι οι μεγαλοι παιχτες οταν στον δια των ΙΣΧΥΣ(ΛΑΚ-Ελιτ) ειχανε φανει 250+++ σπαθακια για να παρουνε την πολη πισω?



Αφού δεν έπιασε η κωλοτούμπα σας με την ένωση ΕΛΛΑΣ-ΠΑΝΘΕΟΝ-GHOST RIDERS περιμένατε να φύγουν όλοι οι παίκτες για να πάρετε τα όποια βραβεία πήρατε!!!!

Τα οποια βραβεια?Για κορωνα μιλαμε δεν ειναι ΟΠΟΙΟ ΒΡΑΒΕΙΟ δεν ξερω γιατι θες να επισκιαζεις καποια πραγματα
Οσο για κωλοτουμπες δεν θα εισαι σοβαρη ετσι?
Λακ και ελιτ χτυπιοντουσαν με λυσσα...και ενωθηκαν για να κλεισουν τον κοσμο...κατι το οποιο δεν τους βγηκε ΚΑΘΑΡΑ λογω αλαζονειας και λαθος ενεργειων(αυτο μπορεις να το ρωτησεις και στους ιδιους)[οι κηποι που εσπασαν απο εμας ηταν το πρωτο δειγμα αυτης της αλαζονειας]μια ομαδα 5-10 ατομων βαλαμε το αποικιακο στους κηπους τους στην 56(Η ΠΙΟ ΚΑΘΑΡΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ 46 ΣΤΟΝ ΛΑΜΔΑ)
επισης να τελειωσω με κατι που ειπωθηκε απο ατομο που ειναι στα ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ...απλα δεν παιζει στον Tau...
"Εμενα(μου ειχε πει)με ενοιαζε να βγω νικητης και το εκανα...αν ηθελα και κορωνα θα την επαιρνα"
[Αμεσως οταν ειχαμε τα 6/7 παρακαλουσε για ενωσεις και οτι αν δεν γινει κατι τετοιο για να κλεισει ο κοσμος...ο,τι βγαζουν απο αμυντικα θα τα στελνουν στο μοναδικο θαυμα που κρατουσαν ακομη και κρατουσε το παλικαρι που εχουμε χαιρετισματα-η συνεχεια γνωστη...καλεσαμε τον ΚΟΠΕΡΦΙΛΝΤ εξαφανισε το θαυμα απο το εν λογω νησι και την επομενη μερα εμφανιστηκε αλλου]

ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΞΑΝΑΓΡΑΨΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΑΡΕΣΟΥΝ ΝΑ ΑΛΛΟΙΩΝΟΝΤΑΙ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΝΟΣ ΚΟΣΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Επισκίαση θεωρείς το γεγονός ότι πήρες μια κορώνα χωρίς αντίπαλο?
Αν ήσασταν τόσο μάγκες θα είχατε πάρει και το βραβείο του Νικητή του κόσμου!!!!!!!!
Μήπως θυμάσαι πότε ενώθηκαν οι ΛΑΚ με τους ΕΛΙΤ? Μήπως...λέω μήπως....ήταν αφού έγινε η μάχη του τέξας όπως την είχε ονομάσει ο παίκτης που έσπασε το θαύμα των ΛΑΚ? Θυμάσαι τον texasranger?Μια κατάκτηση στην οποία ένας ολόκληρος σέρβερ έβαλε άμυνες? Τα ξεχνάμε αυτά....ακόμα και οι μετέπειτα σύμμαχοί τους είχαν στείλει άμυνες....Αυτά τα θυμόμαστε? Ή θυμόμαστε μόνο ό,τι μας συμφέρει? Μήπως θυμάσαι αν είχατε κάνει και την ένωση που ανέφερα?
Ας είμαστε λιγάκι αντικειμενικοί και ας μην τα παρουσιάζουμε όλα όπως μας συμφέρουν!!!!!!

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΥΧΕΣΤΕ!!!!! Η ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ....ΤΗΣ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑΣ.....ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ!!!!!!!!!

Δεν μπορώ πραγματικά να καταλάβω το λόγο ύπαρξης των αρχικών συμμαχιών αφού στο τέλος θα ενωθείτε όλοι εναντίον αυτής που θα πηγαίνει καλύτερα!!!!!!
ΠΑΛΕΨΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΙΜΙΑ ΚΑΙ ΒΑΣΙΖΟΜΕΝΟΙ ΣΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΑΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ!!!!!
(Μήπως υπάρχει καμιά άγνωστη λέξη στην παραπάνω πρόταση?)

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΒΡΑΒΕΙΑ ΚΡΑΤΗΣΤΕ ΤΑ ΓΙ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΞΕΡΟΥΝ....!!!!!!


ΑΑΑΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ...ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΆ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟΣΗ ΣΗΜΑΣΙΑ......ΕΧΕΤΕ ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΟΥΣΙΑ....ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΈΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΦΟΡΑ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΑΞΙΖΕΤΕ.....ΕΙΣΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΣ ΑΝΤΙΛΗΨΗΣ ΟΤΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΑΓΙΑΖΕΙ ΤΑ ΜΕΣΑ!!!!!! ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΟΜΩΣ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΣ ΜΕ ΨΗΛΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΘΡΑΣΟΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΤΑΛΟΓΙΣΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ!!!!!!!
 

DeletedUser12644

Guest
Πωπω ξεκατίνιασμα!!! Και μετά οι γυναίκες είναι κατίνες...

Ο καθένας βλέπει τα πράγματα από την οπτική γωνία που τον συμφέρει... δεν μπορώ να καταλάβω για ποιό λόγο συνεχίζετε αυτήν την συζήτηση...
Είναι ξεκάθαρο πως είμαστε κωλοτούμπες, πως δεν ξέρουμε απο μάχες, πως είμαστε καρπαζοεισπράκτορες, πως κάναμε ένωση με όλο τον Ταυ, πως στον Λάμδα πήραμε την κορώνα ανάξια κτλ κτλ... Έχετε δίκιο σε όλα βρε παιδιά... Κανείς δεν έμαθε πως πρέπει να σέβεται τον αντίπαλο του; Η αντικειμενικότητα δεν υπάρχει πουθενά εδω πέρα;

Μπράβο σας που είστε καλοί χτίστες και χτίσατε τα 2 θαύματα πρώτα απο όλους, αλλά επειδή εμείς δεν ξέρουμε να χτίζουμε τόσο γρήγορα προτιμήσαμε να σπάσουμε τα θαύματα και να τα κάνουμε με την ησυχία μας....

Ο κόσμος αρχίζει τώρα, για ποιες νίκες μιλάτε; Προς τι αυτή η βιασύνη;

Είπα να μην γράψω στο φορουμ.... γιατί όσα επιχειρήματα και αν βρεθούν, όσες αλήθειες και να ειπωθούν ο καθένας απο εσάς θα σπεύσει να διαψεύσει, να κατηγορήσει, να κράξει... οπότε μην μπείτε στον κόπο καν να μου απαντήσετε...

Καλή συνέχεια και καλές μάχες σε όλους, με λιγότερο μίσος... Είναι απλά ένα παιχνίδι.
 

DeletedUser13437

Guest
Πωπω ξεκατίνιασμα!!! Και μετά οι γυναίκες είναι κατίνες...

Ο καθένας βλέπει τα πράγματα από την οπτική γωνία που τον συμφέρει... δεν μπορώ να καταλάβω για ποιό λόγο συνεχίζετε αυτήν την συζήτηση...
Είναι ξεκάθαρο πως είμαστε κωλοτούμπες, πως δεν ξέρουμε απο μάχες, πως είμαστε καρπαζοεισπράκτορες, πως κάναμε ένωση με όλο τον Ταυ, πως στον Λάμδα πήραμε την κορώνα ανάξια κτλ κτλ... Έχετε δίκιο σε όλα βρε παιδιά... Κανείς δεν έμαθε πως πρέπει να σέβεται τον αντίπαλο του; Η αντικειμενικότητα δεν υπάρχει πουθενά εδω πέρα;

Μπράβο σας που είστε καλοί χτίστες και χτίσατε τα 2 θαύματα πρώτα απο όλους, αλλά επειδή εμείς δεν ξέρουμε να χτίζουμε τόσο γρήγορα προτιμήσαμε να σπάσουμε τα θαύματα και να τα κάνουμε με την ησυχία μας....

Ο κόσμος αρχίζει τώρα, για ποιες νίκες μιλάτε; Προς τι αυτή η βιασύνη;

Είπα να μην γράψω στο φορουμ.... γιατί όσα επιχειρήματα και αν βρεθούν, όσες αλήθειες και να ειπωθούν ο καθένας απο εσάς θα σπεύσει να διαψεύσει, να κατηγορήσει, να κράξει... οπότε μην μπείτε στον κόπο καν να μου απαντήσετε...

Καλή συνέχεια και καλές μάχες σε όλους, με λιγότερο μίσος... Είναι απλά ένα παιχνίδι.

Μπραβο Α μαζι σου αντι να χερονται που θα παιξουμε και αλλο τσακονωντε...ΚΑΛΕΣ ΜΑΧΕΣ
Μακαρι να ειχε και την ιδια αποψη η αλλη Α που το ρεκορ της ειναι 20 πολεις και απο τις καρπαζιες εκανε καραφλα...
 

DeletedUser159

Guest
Θα προτιμούσα να μην ακουω Τετοιες αισχρολογίες για τον Λάμδα.Η Ξεφτίλα σας αντηχεί ακόμα ρε...
Εχωντας χάσει την κορώνα Φωνάζατε ΝΙΚΗΤΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ...τόση η ξεφτίλα σας.
Και επειδη τον Λάμδα τον ΕΛΙΩΣΑ απο όλες τις απόψεις και δουλεψα πάαααρα πολύ για να έρχονται ξαφνικά 4-5 ανύπαρκτοι και να λένε την κάθε εξυπνάδα που του είπαν..καλο θα ηταν να σταματήσει εδω.Γιατι μην ξανακουσω για κολοτούμπες σε Λάμδα.
ΠΟυ απο την Πρώτη μερα ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ, ειμαστε ακριβως οι ίδες συμμαχιες μαζι!!!!!

Απλά ησασταν ΚΑΙ ΕΚΕΙ τόσο αντιπαθείς που καταφέρατε μέχρι και τον σύμμαχο σας Αγη να στραφεί (προσωρινα) εναντίων σας ισα ισα για να μην κάνετε 7-7. Αυτο τα λέει όλα.
Ξέρω καλυτερα τον Λάμδα απο τον καθενα...απο την πρώτη μέρα του.Δεν μπορώ να ακουω ανακρίβιες.

ή άλλη Α Γκρίζε έχει μπει σε Θαυμα που εισαι Υπεύθυνός και απολαμβάνει καφεδάκια βλέποντας σας να ιδρώνετε.
Φιλάκια baby...
 

vangosmt

Ξιφομάχος
Καλά οτι και να πείτε για Λάμδα γελάει ο κόσμος. Εδω σας σιχάθηκαν οι καλύτεροι σύμμαχοι σας και έφυγαν, πρώτος ο Άγης που είναι απο τους πιο άξιους και τους πιο τίμιους αντιπάλους που εχω γνωρίσει και μετά καταφέρατε να διώξετε και τους HELLENIC ARMY τότε. Η συμμαχία που στην κυριολεξία σας κρατούσε τα σύνορα και έπαιζε το ξύλο για να αράζετε σε κάτι 54 και 53.

Όταν μιλάς για λάμδα να προσέχεις τι λες. Θάλασσα 55: 6-7 ενεργά άτομα και εσείς μια ολόκληρη θάλασσα δν μπόρεσε ποτέ κανένας να μας διώξει απο εκεί. Μιλάμε για 50-60 πόλεις έναντι 1500ων και άνω καθώς η Θ55 στον λάμδα έιχε 6-7 συμμαχίες μέσα.

Όταν λες οι μεγάλοι παίχτες φύγανε ποιοί ήτανε οι μεγάλοι παίχτες; Πότε είχατε μεγάλους παίχτες;
Προσωπικά θυμάμαι μέσα Μαίου μια κοινή μας φίλη να φτιάχνει ρούμ στο σκάιπ με ΕΠΙΜΗΘΕΑ 17(likavges) και SOTIGRI για να μας φέρει σε επαφή μπας και πάρουνε και αυτοί κορώνα. Να κάνουμε ένωση κτλ κτλ. Αλλά βλέπεις ΚΙΡΚΗ εμείς δεν είμασταν ΕΛΙΤ,ΠΕΙΡΑΙΚΗ και ΛΑΚΑΙΔΕΜΟΝΙΟΙ για να κάνουμε κωλοτούμπες όπως εσείς. Μόλις το σφήνωσε ο Texas τρέξατε στους άλλους.

Αααα επίσης χαιρετίσματα στο Στέλιο Λάρισα. Έχω ακόμα μύνημα 20κάτι δεκεμβρίου του 2012 με τέρμα κλάψα να τραβήξουμε τα αποικιακά απο 6 πόλεις του που μπήκανε με το που έγινε κόκκινος. Εκεί κάναμε τους καλούς καθώς υπήρχε φιλία και συνθήκη με τη συμμαχία ΛΥΚΟΙ που ορισμένοι έτρεξαν να ζορίσουν τα παιδιά τότε να εκμεταλλευτούν τη φιλία και την εμπιστοσύνη μας σε αυτούς. Τότε εμείς τραβήξαμε τα αποικιακά και αφήσαμε το Στέλιο Λάρισα μέσα στη ζώνη των θαυμάτων μας. Πρόδωσε αυτούς που τον άφησαν εκεί, πρόδωσε την φιλία με τους ΛΥΚΟΥΣ και δεν κράτησε τον ίδιο του το λόγο. Μεγάλη μαγκιά εαν το θεωρείτε κατόρθωμα. Έσπασε ενα θαύμα το πήραμε πίσω, έσπασε ενα ακόμα (Και θυμάμαι τότε τον SOTIGRIS να μου λέει η μόνη λύση είναι ένωση όλων για να δωθεί κορώνα και καλά στους "άξιους" καθώς οτι έβγαινε απο άμυνα θα πήγαινε πάνω στο θαύμα και δεν θα το σπάγαμε ποτέ.) Αντ αυτού χωρίς φιλίες και παρακάλια να και κλάψες όπως του Στέλιου Λάρισα να μη τον πειράζουμε πατήσαμε στη θάλασσα σας ήρθαμε και σπάσαμε 3 θαύματα. Μετά στήσαμε το δία και πήραμε την κορώνα.

Απο όλο αυτό εμένα μου μείνανε τα παρακάλια του Στέλιου Λάρισα στην αρχή και τα παρακάλια SOTIGRI και ΕΠΙΜΗΘΕΑ 17(likavges) τότε.

Υπάρχουνε και printscreen για να γελάμε που και που. :)

Τεσπά εδω είναι Ταφ όμως δεν είναι λάμδα ΚΙΡΚΗ και το ξύλο που φάγατε στο Λάμδα το λέγανε τα στατιστικά και οχι αερολογίες.

Όσο για τον Τάφ ο κόσμος "αρχίζει" τώρα και είναι πολύ καλό που ήρθανε έτσι τα πράγματα ώστε να γίνουν μάχες. Απλά οι ανακρίβειες και τα ψέμματα δεν αρέσουν σε κανέναν.

Υ.Γ Μερικοί χαλαρώστε, αντίπαλοι είμαστε οχι εχθροί δεν έχουμε να χωρίσουμε κάτι έξω απο αυτό το παιχνίδι και τον συγκεκριμένο κόσμο.



smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 
Κορυφή