ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑΡΕΣ!!!!

  • Δημιουργός θέματος kνnm
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser9766

Guest
ΔΕΝ ΑΥΤΟΑΠΟΚΑΛΟΥΜΑΣΤΕ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΟ ΔΕΙΧΝΟΥΝΕ ΤΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΦΙΛΕ ΓΙΩΡΓΟ
ΑΣ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΟΛΑ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
 

DeletedUser159

Guest
Δεν έχω να κρυφτώ από κάτι. Γιώργο με λένε. Το πόσα και ποια θαύματα θα κάνουμε το ξέρουμε εμείς. Θα το δείτε σε λίγο. Και τώρα μιας και θίξαμε το θέμα "ξέρω, ξέρεις" πώς μπορείς να μιλάς για τιμιότητα την καθαρότητα της συμμαχίας σας όταν έχετε στείλει 300 κατασκόπους σε κάθε συμμαχία ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ?? Αυτή είναι η καθαρότητά σας? Αυτή είναι η μαχητικότητά σας που μου έλεγες νωρίτερα? Εγώ διακρίνω φόβο να αντιμετωπίσετε αυτά που δεν μπορείτε. Δεν αξίζει να αποκαλείστε (βασικά όχι να αποκαλείστε. Να ΑΥΤΟΑΠΟΚΑΛΕΙΣΤΕ. Κανείς δεν σας έχρισε.) ΜΑΧΗΤΕΣ. Όταν μπορέσετε να μας παίξετε στα ίσια, ελάτε. Άντε γεια μέχρι τότε.

Γιώργο λοιπον, με δουλεύεις μαλλον!!!
Στην 34 ειμασταν 60 ατομα η δευτερη συμμαχια και μεσα σε 1 εβδομάδα μείναμε 40 εχοντας δει τους 10-12 ατομα Ξαφνικά να πηγαινουν ΑΜΠΑΛΟΥΣ και ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ετσι...ξαφνικα και λιγο πριν τα θαυματα,
μην μου μιλας για ρουφιανους.Δεν σας παιρνει στο ξαναλέω!!!
Και εξαλου στα 15 ατομα που ειμαστε ενεργοι που να βρεθουν ρουφιάνοι????

Ρε Μαθηματικά ειναι! Ελεος.
 

DeletedUser11210

Guest
Εδώ κύριε 8EAGENHS δεν υπάρχει διπλοποστάρισμα? Τα καλά και συμφέροντα εε? Επαληθεύονται κύριοι τα λεγόμενα ότι ΟΔ κι εσείς τα έχετε κάνει πλακάκια αλλά το παραβλέπω.

vr4md μιας και βλέπω πως δεν έχεις διάθεση για σοβαρή συζήτηση (ποιος επιχειρηματολογεί σαν παιδί νηπιαγωγείου το βλέπουμε καλά και οι δύο.), θα ξαναμιλήσω μετά τη λήξη της εποχής των θαυμάτων. Παρακαλώ να παραμείνει το θέμα εδώ.


ρε παιδια δεν υπαρχετε,σε καθε κοσμο τα ιδια,,ποσοι κοσμοι πρεπει να περασουν μεχρι να καταλαβετε οτι τα μελη της ο.δ ειναι εθελοντες ,δεν εχουν συμφερον να κερδισει καποια συγκεκριμμενη συμαχια,και τις ποινες τις δειχνουν συγκεκριμμενα προγραμματα και αυτοι απλα τις ανακοινωνουν..
 

8EAGENHS

Forum Leader
Εδώ κύριε 8EAGENHS δεν υπάρχει διπλοποστάρισμα? Τα καλά και συμφέροντα εε? Επαληθεύονται κύριοι τα λεγόμενα ότι ΟΔ κι εσείς τα έχετε κάνει πλακάκια αλλά το παραβλέπω.
[8ea]Δεν ξέρω αν το έχετε καταλάβει, αλλά διαχειριστές παιχνιδιού και συντονιστές φόρουμ είμαστε απλοί άνθρωποι και όχι μηχανές και ως εκ τούτου αδυνατούμε να είμαστε 24 ώρες το 24ωρο πάνω από τον υπολογιστή, με αποτέλεσμα να μας ξεφεύγουν κάποια πράγματα. Πριν βιαστείτε να εξαπολύσετε κατηγορίες, ενημερωθείτε ότι μπορείτε να κάνετε χρήση αναφοράς μηνύματος για ταχύτερη επέμβαση. [/8ea]
 

DeletedUser

Guest
Για να τελειώνουμε...
Ρωτήστε καλύτερα τον ΙΟΛΑΟΣ, πόσες συμμαχίες συνεδριάζατε για το πως σας αφήσαμε πίσω στις πυραμίδες. Και φτάνει σε σημείο ο ίδιος κοτζάμ ιδρυτής να λέει ψευδο κατηγορίες πως ο ιδρυτής μας έπαιζε με Μποτ και μετά το μπαν να παίζει με τον διπλό λογαριασμό. Πρωτού έρθεις λοιπόν εδώ διάβασε καταρχάς τους κανόνες. Το βασικότερο! Και δεύτερον όταν τον ρώτησα ποιος είναι ο λογαριασμός που έφαγε το μπαν και με ποιο παίζει τώρα να μένει απλά διαβασμένο χωρίς να λάβω ουδεμία απάντηση. Ποιος λοιπόν λέει τις αερολογίες και κάνει ο,τι περνά από το χέρι του για να βγει νικητής μέχρι και με μη έγκυρα και "νόμιμα" μέσα. Άντε γεια γατάκια οι πυραμίδες τελείωσαν πάμε τώρα να σας δείξουμε τι όντως θα πάρετε. (όχι πάντως τη κορώνα).
 

DeletedUser13615

Guest
...

Ενημέρωση 1 :
sVGxEn2.png

Ενημέρωση 2 :
LUOp2bk.png

Ενημέρωση 3 :
hCdrEoR.png
ΓΕΙΑ ΣΟΥ stereomikes.ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΕ ΘΥΜΑΣΕ
 

DeletedUser

Guest
Ιοοοολαεεεεεεεε??? ΟΥουοου ??? Τώρα που σας πήραμε τη μπουκιά από το στόμα τι θα γράψεις ;;;; Εεεεε???
Άντε βάλτε κανένα αποικιακό σε κανένα ξεχασμένο θαύμα ενωθείτε με όποια συμμαχία προλαβαίνετε στον Σερβερ μπας και βρείτε καμιά υλη παραπάνω. Τάξτε λαγούς με πετραχήλια στους αφελείς που σας πιστεύουν και σας ακολουθούν ! Κάντε ότι μπορείτε και ότι δεν μπορείτε βρε παιδί μου να μας σπάσετε το ηθικό !!!

Αχ! Βρε Ιολαέ που ήρθες εδώ για να μας δείξεις το δίκιο μαζί με τον άλλον τον φιλαράκο σου που μας έστελνε για καφέ πριν αρχίσουμε καν τα θαύματα!! Καλέ? Που είστε τώρα?? Έλατε βρε παιδιά εμείς τα “αφεντικά» όπως μας γράφετε στα προπαγανδιστικά μηνύματα σας πανηγυρίζουμε σαν μικρά παιδιά μαζί με τους συμμάχους μας που δεν είχαν πάρει ποτέ έως τώρα βραβείο σε θαύμα . Και να είστε σίγουροι ότι θα πανηγυρίσουμε και με τα παιδιά που θα πάρουν και το βραβείο στο άλλο θαύμα που σύντομα θα τελειώσουμε . Άντε ετοιμαστείτε να μας συναντήσετε στις θάλασσες του κόσμου Τ διαφορετικά πατήστε το κουμπί ξέρετε ποιο αυτό που πατάτε συχνά πυκνά σε κάθε κόσμο που μπαίνετε .
Εδώ υπάρχουν ΤΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΞΕ ΓΕΛΑΣΕ μΙα συμμαχία και μια παρέα που από την αρχή κράτησε το λόγο της απέναντι στους έντιμους συμμάχους της ΑΜΠΑΛΟΥΣ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΜΥΡΜΙΔΩΝΕΣ. Μια παρέα που δεν μασάει με ραβασάκια φτηνής προπαγάνδας βασισμένης σε αληθοφανή στοιχεία.
Γιατί η αλήθεια είναι μια καλέ μου Ιόλαε και όσο και να προσπαθείς δεν μπορείς να τη διαστρέψεις .
Είμαστε εδώ Είμαστε δυνατοί και σας περιμένουμε!

ΥΓ
Και στη γωνία φυσικά ...

ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΓΕΣΙΑ ΤΩΝ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΩΝ

 

DeletedUser

Guest
Ξεχασμενο θαυμα επιπεδο 8, οταν το μεγαλυτερο επιπεδο τοτε σε θαυμα ηταν για μαντεψε το 8!!!!! Μηπως δεν βλεπετε καλα τα νουμερα ή δεν ξερετε καλα μαθηματικα? Ψευτικες κατηγοριες? ο Ιολαος εφαγε 3 ανοιχτα ban και μετα εκανε αλλο λογαριασμο??? ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΕΠΙΚΟΤΕΡΟ ΟΛΩΝ: "Τώρα που σας πήραμε τη μπουκιά από το στόμα τι θα γράψεις ;;;; Εεεεε???" ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ. ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΓΙΑ ΤΟ 7/7 ΠΑΝΗΓΥΡΙΖΟΥΝ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΗΡΑΝΕ ΤΗΝ ΜΠΟΥΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ. Θελω και αλλες ανακοινωσεις απο φαντασματα και αλλα ποσταρισματα για ρουφιανους!!!
ΥΓ. Τα βιντεακια του βαγγου ειναι τεχνη!!
 

DeletedUser9546

Guest
LEHT7Z6.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser11929

Guest
ρε συ knvm ,παρολο που δεν μπηκα καν στον ταυ αλλα διαβασα ολα αυτα που γραφετε θελω να σου πω κατι..Μας κοκορευεσαι για τα θαυματα και τους μαχητες κτλ.. με 17,488 επιθετικα ποντακια και 5 πολεις,τι μου κοκορευεσαι; Πες μας οτι εξαιτιας σου φτιαξατε και τα θαυματα..αιντε...Να πω ηταν κανενας μεγαλος παιχτης ενταξι..αλλα οχι και ετσι,κρυψου σε μια γωνια και ασε τα μεγαλα λογια..
 

DeletedUser

Guest
Μη μας μιλατε για λιγαριασμους διπλους...δεν σας παιρνει. Ρε stereomikes παιξε εκει με τον bruton30 τι τον θελεις τον αλλον με τις 20 πολεις παιξε στον αλλον και ασε τα πολλα λογια μπορει με 5 πολεις αλλα χωρις διπλους κ με μποτ! Εγω με το χερι!
 

DeletedUser13792

Guest
Για να τελειώνουμε...
Ρωτήστε καλύτερα τον ΙΟΛΑΟΣ, πόσες συμμαχίες συνεδριάζατε για το πως σας αφήσαμε πίσω στις πυραμίδες. Και φτάνει σε σημείο ο ίδιος κοτζάμ ιδρυτής να λέει ψευδο κατηγορίες πως ο ιδρυτής μας έπαιζε με Μποτ και μετά το μπαν να παίζει με τον διπλό λογαριασμό. Πρωτού έρθεις λοιπόν εδώ διάβασε καταρχάς τους κανόνες. Το βασικότερο! Και δεύτερον όταν τον ρώτησα ποιος είναι ο λογαριασμός που έφαγε το μπαν και με ποιο παίζει τώρα να μένει απλά διαβασμένο χωρίς να λάβω ουδεμία απάντηση. Ποιος λοιπόν λέει τις αερολογίες και κάνει ο,τι περνά από το χέρι του για να βγει νικητής μέχρι και με μη έγκυρα και "νόμιμα" μέσα. Άντε γεια γατάκια οι πυραμίδες τελείωσαν πάμε τώρα να σας δείξουμε τι όντως θα πάρετε. (όχι πάντως τη κορώνα).

ΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΠΑΙΖΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΝΩ ΕΓΩ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ, ΘΑ ΣΟΥ ΜΑΘΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ... ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΚΛΕΙΣΕΙ
ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΚΑΙΓΕΣΑΙ ΤΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΘΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΔΩΣΩ ΕΔΩ
ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΤΡΕΣ (ΕΔΩ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ)
ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΤΟΝ ΝΟΥΜΕΡΟ ΕΝΑ ΙΔΡΥΤΗ ΣΑΣ manhal Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΑΝΟΙΧΤΑ ΜΠΑΝ (ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΟΝΙΜΟ) ΓΙΑ ΧΡΗΣΗ ΜΠΟΤ ΜΕΤΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΟΝΟΜΑΤΙ masterr

ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΒΓΑΛΕ ΤΟΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΔΙΑΦΩΤΙΣΩ
ΑΛΛΙΩΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ... ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ

smiley_emoticons_pirat5.gif
 

DeletedUser

Guest
ρε συ knvm ,παρολο που δεν μπηκα καν στον ταυ αλλα διαβασα ολα αυτα που γραφετε θελω να σου πω κατι..Μας κοκορευεσαι για τα θαυματα και τους μαχητες κτλ.. με 17,488 επιθετικα ποντακια και 5 πολεις,τι μου κοκορευεσαι; Πες μας οτι εξαιτιας σου φτιαξατε και τα θαυματα..αιντε...Να πω ηταν κανενας μεγαλος παιχτης ενταξι..αλλα οχι και ετσι,κρυψου σε μια γωνια και ασε τα μεγαλα λογια..

Για να απαντήσω και σε αυτό. Δεν παίζω στον ΤΑΥ για να αναπτυχθώ σε πρωσοπικό επίπεδο αλλά να αναπτυχθώ σαν ομάδα μαζί με φίλους καινούργιους ή παλιούς και κάνουμε "θαύματα" είτε τα υλικά είτε τα άπιαστα.Εξάλου δε νομίζω να έβρισκα χρόνο να διαχειριστώ τόσες πόλεις όσα και τα δικαιώματα που έχω, επιλογή μου είναι να μείνω στις 5 και όχι στις 15. Ελπίζω να σε κάλυψα!
 

DeletedUser

Guest
Για να απαντήσω και σε αυτό. Δεν παίζω στον ΤΑΥ για να αναπτυχθώ σε πρωσοπικό επίπεδο αλλά να αναπτυχθώ σαν ομάδα μαζί με φίλους καινούργιους ή παλιούς και κάνουμε "θαύματα" είτε τα υλικά είτε τα άπιαστα.Εξάλου δε νομίζω να έβρισκα χρόνο να διαχειριστώ τόσες πόλεις όσα και τα δικαιώματα που έχω, επιλογή μου είναι να μείνω στις 5 και όχι στις 15. Ελπίζω να σε κάλυψα!
ποναω απο τα γελια...
 

DeletedUser13330

Guest
Ρε kvnm στο έχω πει 300 φορές. Σταμάτα που να πάρει η ευχή. Μπορείς να μην μας εκθέτει συνέχεια? Πόσο είσαι? 13 χρονών? Φτάνει πια! Έλεος! Μην ξαναγράψεις. Το έχεις πάρει χαμπάρι ότι γελάνε όλοι μαζί σου? Κατάλαβε μία φορά το καλό σου και μην εκθέτεις σε πρώτο στάδιο τον εαυτό σου και σε δεύτερο τη συμμαχία..
 

DeletedUser13792

Guest
ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΤΑΤΟΣ ΚΕΧ... ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ
ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΤΟ ΛΕΝΕ ΟΙ ΣΥΜΜΑΧΟΙ ΤΟΥ... ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ
ΑΥΤΑ ΕΙΧΕ Η ΠΟΛΗ ΣΤΟ 3ο ΘΑΥΜΑ ΠΟΥ ΣΠΑΣΑΜΕ
http://i.imgur.com/0EQo54J.png
ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΕΜΠΑΙΝΕ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΤΟ ΑΠΟΙΚΙΑΚΟ

smiley_emoticons_pirat5.gif
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser12769

Guest
ΝΟΜΙΖΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΝΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΣΤΡΑΤΕΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΜΑΣ...
ΠΕΙΤΕ ΚΙ ΑΛΛΑ GHOSTAKIA ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΜΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑ ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΜΕ
 

DeletedUser159

Guest
Λατρεία Tsioki :)
Τα αισθήματα ως γνωστόν εναι αμοιβαία ;)

Χαιρετισματα απο τον "γνωστο" :)
 

DeletedUser

Guest
καλημερα...θα ηθελα να σας πω οτι οι αποψεις του kvnm δεν ειναι η αποψη των φαντασματων οπως αλλωστε ουτε και η δικη μου, kvnm στο εχω γραψει και στο συμμαχικο στο γραφω και τωρα σταματα να πετας@@@@@@ ειδικα οταν η μπαλα παιρνει και αλλους που δεν φταινε...κρατιομουν πραγματικα πολυ καιρο…
δεν αντεξα καλη συνεχεια σε ολους ας κερδισει η καλυτερη συμμαχια ή το καλυτερο και πιο εξελιγμενο μποτακι:)
Υ.Γ.
Ειναι πολυ ωραια συζητηση αμα εξαιρεσεις τον προαναφερομενο συνεχιστε ετσι...
 

DeletedUser12769

Guest
Το παραπανω ποστ παιδακια το φτιαξανε ατομα της συμμαχιας μας να πανυγηρισουν
τωρα τι δουλεια εχει μεσα ο χαοντας,οι ενιγμα,οι γκοστ και οι band of brothers οποιοσδηποτε αλλος πικραμενος....
φτιαξτε ενα για τη δικη σας συμμαχια.....
αχ ξεχασα τι θα γραψετε; οτι εχετε γινει δεκανοικι αλλων και παλι ειστε πισω;
κανεις δε θελει να ακουσει τη δικη σας ιστορια του αξιοπρεπους αμυνομενου (καρπαζοεισπρακτορα).
Που εχετε διαγραψει απο την αρχη του κοσμου σας πεταξαμε απο 54 μαπες τρωτε καθε μερα απο την αρχη του ταυ.
μπραβο στους band of brothers που κατεληξαν να ονομαζονται απο 4 ξεκαρφωτους.
Μπραβο στα ghost που δε στηνουν μονοι τους ουτε κοτετσι οχι θαυμα
και χτιζουν για αλλους,μπραβο στον Αγγελο που εφαγε μονιμο μπαν
ΑΛΛΑ καντε ενα ποστ με τη συμμαχια σας διπλα απο αυτο που δε θα το διαβαζετε ουτε εσεις.

Οσο για τα εργα προς το παρον εχουμε φαρο και πυραμιδα
εσεις η (Ε.Α.Σ.Τ) Ενωση Αποτυχημενων Συμμαχιων Ταυ μπορει να κανετε 3 δευτεροι,
μπορει και οχι, τζαμπα ενωθηκατε τοσοι νοματεοι ρε παιδι μου, και λιγοι μας πεφτετε.

Στο εξης τα σχολια σας διπλα στο ποστ της συμμαχιας σας,εδω γραφουν ιστορια ΤΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ.

Τελος θα μιλησω στα φαντασματα και μονο απο εδω και στο εξης,
Μπραβο σε ολους μεχρι τον τελευταιο για το κατορθωμα σας μαζι με τους φιλους μας τους μονομαχους, αμπαλους,
μυρμιδωνες που δεν αφησαν να ξαναγινει ο ΧΙ , και μας βοηθησαν οταν ενωθηκαν 5 συμμαχιες εναντιων μας.
Οι καλυτεροι παιχτες κατακτησης περασανε απο τον Ταυ και τα φαντασματα εριξαν και ριχνουν ξυλο αδιακοπο
νικησαν εχθρικες συμμαχιες σε διαλυση τερματησαν 1οι τα 2 θαυματα και ξεκινανε πολεμο.
Ηρθε η ωρα να συνειδητοποιησουν ποιος φοβος ενωσε τοσες συμμαχιες εναντιων μας.
Οτι και να γινει για μας εχουμε καταφερει παρα πολλα,αλλα οχι αρκετα.

Ο καλυτερος ας κερδισει
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή