ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑΡΕΣ!!!!

  • Δημιουργός θέματος kνnm
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Καλησπέρα,
δεν θα κάτσω να απαντησω σε όσες ανακρίβειες (το λιγοτερο) είπατε κύριοι των ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΩΝ , γιατι τότε εαν καταλάβαινες ποιοι και πως σας έχουν κανει ανω κάτω θα πάταγες διαγραφη (εαν φορας παντελόνια).

|Θα απαντήσω μόνο σε ένα πράγμα:




Για να το κάνεις αυτό πρεπει να περάσετε απο μένα.
JddmOmF.png



smiley_emoticons_hecheln.gif
smiley_emoticons_hecheln.gif
smiley_emoticons_hecheln.gif
smiley_emoticons_hecheln.gif
smiley_emoticons_hecheln.gif

Καλά που το πες, θα το φροντίσω και αυτό. Χωρίς όμως να ξημεροβραδιάζομαι όπως εσείς φοβούμενοι για τις επιθέσεις.
smiley_emoticons_candle.gif
 

DeletedUser9766

Guest
Εσυ χασε καμια πολη και μολις βρεις τον τροπο να μην χανεις πολεις μονταρεις και το θεμα με τα θαυματα
Υπομονη θελει,δεν σε φοβαμαι
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser159

Guest
Καλα ρε αδερφέ, εσεις γιατι τρελένεστε; Αφου έχετε και τον Santa Clause στην συμμαχια σας...
Θα σας φέρει δώρα πολλα.

ε? ε? ε?

LdCQhml.png
 

DeletedUser13330

Guest
kvnm μην παθιάζεσαι ρε παλικάρι μου. Μίλα μία φορά αντικειμενικά. Κι εγώ στα ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ είμαι αλλά όταν πρόκειται για αντικειμενικότητα, θα μιλήσω σωστά. Μπράβο σας παιδιά που σπάσατε δεύτερο θαύμα. Λάθος δικό μας και λάθος οργάνωσης. Παρόλα αυτά, δεν υπάρχει λόγος χλευασμού και από τους μεν και από τους μεν και από τους δε.

Και συνεχίζω. Τα συνεχή κυκλικά μηνύματα δεν νομίζω ότι είναι αυτό που αναφέρατε νωρίτερα "Εμείς πολεμάμε." "Εμείς μιλάμε με πράξεις και όχι με λόγια." Διορθώστε με αν κάνω λάθος αλλά τα "μηνύματα" είναι γραπτός λόγος. Δεν υπάρχουν πράξεις στον γραπτό λόγο. Σωστά?

Στο παρασύνθημα. Άγγελε που ήσουν εξαφανισμένος τόσο καιρό προ θαυμάτων? Όλος τυχαίως εμφανίστηκες τώρα. Μήπως επρόκειτο για διπλό λογαριασμό? Εγώ πετάω ιδέες τώρα. Εσύ μην το πάρεις και τις μετρητοίς.

Είπατε ότι πολεμάτε και ότι εμείς παίξαμε με την διπλωματία. Δεν είναι ειρωνικό να μιλάτε για διπλωματία την στιγμή που έχετε στρατολογήσει έναν ολόκληρο σέρβερ και στέλνει ύλες στα θαύματα σας (που παρεμπιπτόντως τρέξατε σαν τους λαγούς στα σκέλια των Band Of Brothers για να κάνετε θαύματα. Βλέπω ούτε ένα θαύμα στην 44. Κρίμα πάντως.) και η κουτσή Μαρία από τη θάλασσα 76?

Αυτά είχα να πω εγώ. Μπορεί να ήμουν λιγάκι καυστικός αλλά πάντα ειλικρινής.

ΥΓ. Την βλέπετε αυτή την πόλη? Υπάρχει εκεί παραπάνω από ένα δίμηνο. Δεν σας είδα ποτέ να έρθετε να την πάρετε.

j5tiUla.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
gi4UVF3.png


mQgOx7t.png


I4CfxFy.png


Εμείς μιλάμε με έργα και οχι με λόγια.

Καλημέρα!
smiley_emoticons_steckenpferd.gif

Μπράβο που τα σπάσατε μόνο που εμείς διαλέξαμε να παίξουμε με κόκκινα και όχι να κάνουμε πράσινο όλο το κόσμο για να κάνουμε τα θαύματα. Πόσες συμμαχίες μιλάγατε χθες για το πως σας περάσαμε στις πυραμίδες, μόνο αυτό πείτε μας.
 

DeletedUser9766

Guest
Η αντικειμενικοτητα σου ειναι να λες οτι εχουμε βαλει το μισο σερβερ?
ειμαστε 2 συμμαχιες με το ιδιο ονομα...ειστε 4....
προσθεσε ποσες ακομη συμμαχιες απο την top 10αδα βαζετε μεσα....
αφαιρεσε τις συμμαχιες που μενουν+ αυτες που τρεχουν θαυματα....ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΗΝ ΠΗΡΕΣ ΜΕ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ...ΟΧΙ ΜΕ ΛΟΓΙΑ....

Γιατι να σου παρω την πολη φιλε?Υπαρχει καποιο νοημα?
δεν εχεις τολμησει ουτε μια φορα να στειλεις ενα αργο μεταφορικο επιθεση...σε τσεκαραμε με μια σφεντονα και ζηταγες αμυνες...οποιος τολμαει και κανει επιθεση το αποτελεσμα ειναι να χανει τις πολεις του...με 300-400-500-600-700 με οσα τελοςπαντων γρηγορα εχετε μεσα...
Συνεχιστε να μπαζωνετε με 500-600 γρηγορα πολεις σας που βγαζετε !ΑΜΥΝΤΙΚΕΣ! αντι για ΕΠΙΘΕΤΙΚΕΣ μεσα στην 44 και μετα μιλαμε...
Εμεις παιζαμε χωρις μπαζωματα αφου ειμασταν μετρημενοι στα δαχτυλα...βρες ποιος εχει χασει πολη απο εμας και ΑΝ βρεις βρες και τον τροπο...απτην αλλη κανε καταμετρηση των χαμενων πολεων σου...οχι απο ανενεργους...απο τους μεγαλους λογαριασμους σας(βαση ποντων παντα)...ολα ενω ηταν μεσα...10 ατομα ειμαστε...με το να το παιζεις χαζος και τρελος δεν κερδιζεις κατι..ισα ισα χανεις και τον οποιο σεβασμο σου αξιζει
Κρυφτηκαμε πισω απο συμαχιες εμεις?ειστε 600 ατομα και τα βαζατε με 15 για ενα χρονο...και αποφασισαμε να κανουμε ενωση με μια εκ των συμμαχιων που μας βολευε ΚΑΙ απο θεμα ανθρωπων(εχουνε την ιδια αποψη και το ιδιο σκεπτικο για το παιχνιδι) και θαλασσων(θαλασσα 44-θαλασσα 45)...αλλο ενωση και αλλο κρυφτο...ανοιξε κανα λεξικο...κρυφτο αν παρακαλαγαμε...οχι αν μας εριχναν προταση...
ρωτα λοιπον και μαθε ποσο μας σεβονται οι υπολοιπες συμαχιες του Tau και μην συνεχιζεις γιατι τα αλλα ειναι λογια του αερα...
Οσο για το θαυμα στην 44?Το εργο μας στην 44 ειναι ενα θαυμα...και αυτο το ξερουν ολοι...ο αριθμος των ατομων που εκανε αυτην την θαλασσα δικια του εναντια στον αριθμο των ατομων που ειστε εσεις
Καποτε καποιοι δικοι σας που εχουνε χασει τον υπνο τους με μας...μου ειπανε...ελατε στην 54 να δειτε πως θα περασετε...
ηρθαμε στην χειροτερη περιοδο...την απαντηση την πηρατε...σε 3 μερες μπηκαμε σε 2 θαυματα σας και παραλιγο να μπαιναμε σε 3...αλλα ας ειναι καλα οι τροποι που εχουν εφευρεθει για να μην χανουν πολη καποιοι παιχτες...
Τελος να πω πως στην θεση σου θα ντρεπομουνα να γραψω κατι...εσεις δεν ησασταν που πριν 2 μερες λεγατε οτι ειστε οι νικητες του κοσμου?εσεις ειστε αυτοι που χαιρεστε για το μοναδικο θαυμα που θα καταφερετε απο τα 7 να κανετε βαζωντας ΟΝΤΩΣ το μισο σερβερ μεσα...Και εδω θα μιλησω με μαθηματικα...προσθεσε τα ατομα που ειστε...υπολογισε τον χρονο που κανατε να γεμισετε το θαυμα...αλλα ξερω οτι πουλας τρελα για τα ματια του κοσμου...συνεχιστε ετσι...εσεις αυτο το εργο που εχετε επιλεξει...και εμεις το δικο μας...
 

vangosmt

Ξιφομάχος
Καλησπέρα φίλε Incognitus

Θα αρχίσω να απαντώ απο το Υ.Γ σου. Καλά κάνεις και καυχιέσαι για αυτή την πόλη καλά έκανες και τη μπάζωσες(μόνος ή με τη βοήθεια της συμμαχίας) αλλά δεν βρίσκω ενα λόγο που θα εξυπηρετούσε στο να ρθω να σου την πάρω (1ον γιατί δεν εξυπηρετεί κάπου το να την πάρω η οχι και 2ον είσαι άκακος. Μια αναγνωριστική δεν έκανες, ενα λιμάνι δεν πήρες, ποιός ο λόγος να έρθω να σου δώσω πόντους και να σου πάρω την πόλη απο τη στιγμή που δεν ενοχλείς; ) Ελπίζω να σε κάλυψα σε αυτό γιατί το θέμα είναι οχι οτι δεν μπορούμε αλλά δεν θέλουμε να σου την πάρουμε. Και άλλοι είχανε 800 μεταφορικά μέσα και το άρπαξαν.

Το κυκλικό μύνημα βγήκε απο κάποιον παίχτη που έκανε καζούρα και στο παρελθόν σε άλλες μάχες. Δεν θα κρίνω εγω, ουτε θα σου απαντήσω αν είναι σωστό η λάθος δεν θα ασχοληθώ απλά με το συγκεκριμένο θέμα.

Όσον αφορά το χλευασμό δεν τίθεται θέμα, δεν υπάρχει λόγος χλευασμού απλά απαντάμε στο παλικάρι που παθιάζεται.

Τώρα όσον αφορά το θέμα που λέτε για ολόκληρο σέρβερ είσαι λάθος μεγάλε. Μάζεψες συμμαχίες απο την αρχή του κόσμου και τις χάλασες απλά για να βγεί μια υπερσυμμαχία φαντασμάτων με 4-5 συμμαχιες γιατί ο στόχος σας ήταν απο την αρχή το 7/7 στα θαύματα.

Εκτός αυτού μάζεψες και μονομάχους - σαρισαίους - αμπαλαίους για να πετύχεις το στόχο σου. Επίσης οι συνθήκες σου είναι με όλο τον υπόλοιπο σέρβερ. Τελικά ποιός μάζεψε το σέρβερ όλο εναντίων μας;

Να σου πω όμως κάτι; Το παιχνίδι είναι πολεμικό και ολα κρίνονται στις μάχες. Με συνθήκες δεν κερδίζεις τίποτα.

Η ομάδα αυτή θα μείνει στο πίσω μέρος του μυαλού σας καθώς θα πρέπει να υπολογίζετε τους πάντες και να μη τους κρίνετε απο τα πόσα μέλη είναι αλλά πάνω απο όλα ποιά.

Κάποιοι κάποτε λέγανε θα πάρουμε τη 44 είτε με συνθήκη είτε με πόλεμο. Τίποτα απο αυτά δεν έγινε. Η 44 έχει κάτοχο. Αν δεν βάλετε 1000+ μεταφορικά δεν επιβιώνετε εκεί μέσα.

Επίσης oi απρεπείς συμπριφορές ορισμένων και οι "ψυχολογικοί πόλεμοι" που στήνανε κάποιοι άλλοι στα φόρουμ είναι κίνητρο για εμάς να σπάμε περισσότερα θαύματα και να μπαίνουμε σε περισσότερες πόλεις. Αφού λοιπόν το πλάνο μας άλλαξε σε αυτούς το οφείλετε. Χειροκροτήστε τους που είστε -2 θαύματα.


smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser159

Guest
Καλημέρα αγαπητε
Incognitus

Θα συνεχίσω την ανάλυση των δυο προλαλήσαντων συμμάχων μου και φίλων και θα σου πω το εξης.
Που ήμουν εξαφανισμένος;;;;; Πουθενα, απλά ως angalt κάποιοι δεν με άντεξαν και φτόντησαν να με μπανάρουν μόνιμα. Και μην ακουσω τις @#$@# περι διπλων και τριπλών.
Οποτε μετακόμισα στην αγαπητη 34 και παιζω εκει αθόρυβα.Τοσο αθόρυβα που δεν ακούσατε καν οτι εσκασα δίπλα στα θαυματα σας..

Τωρα ,δεν καταλαβαίνω γιατι προσπαθείτε τόσο έντονα να κερδίσετε τις εντυπώσεις.
Οι Ghost Of Ελλασ-?enigma ληταν μια συμμαχια στην 44 που ειχε το 80% του κόσμου κοντρα.
Αμπαλους απο πάνω,Φιλαράκια απο κάτω,Φαντάσματα*** αριστερα, Φαντάσματα**Πάνω,Φαντάσματα*Δεξια ......
5-7 άτομα ΜΑΧ σας εκαναν οτι ηθελαν.θες ονοματα?
Αστο.

Προσεξτε λιγο την Υπεροψία σας.Αυτη σας γκρέμισε..
 

DeletedUser13330

Guest
Καλημέρα στα παιδιά. Ας συνεχίσουμε την συζήτηση από τη στιγμή που είναι ήπιων τόνων.


Εμεις παιζαμε χωρις μπαζωματα

495/427
Παίκτης: Desert Fox...
Πόλη: VORWATS...

Αυτή δεν είναι μπαζωμένη? Πριν πεις κάτι, σκέψου πρώτα αν ισχύει.

εσεις δεν ησασταν που πριν 2 μερες λεγατε οτι ειστε οι νικητες του κοσμου?

Προφανώς μιλάς για το σύνολο. Ναι. Η αλήθεια είναι ότι το σύνολο (όπως το είδα εγώ από τη δική μου οπτική) κόμπαζε ότι είμαστε νικητές και ότι έχουμε το 7/7 άνετα. Θα μιλήσω τώρα προσωπικά. Πιστεύω πως δεν μπορείς να καταλήξεις στο ποια θα είναι η έκβαση μιας μάχης πριν ολοκληρωθεί αυτή. Λόγου χάριν, εμείς έχουμε κάνει 7/7 θαύματα και τα έχουμε στο επίπεδο 9 και θέλουν όλα από 5 ώρες να ολοκληρωθούν κι εσείς έχετε 7/7 στο επίπεδο 9 αλλά θέλουν 25 ώρες να ολοκληρωθούν. Αν βάλετε 4 αποικιακά σε εμάς και παρθούν οι πόλεις, εμείς έχουμε νικήσει? Όχι. Εγώ το έχω αναφέρει. Η υπεροψία δεν βοήθησε πότε, κανέναν.

Θα αρχίσω να απαντώ απο το Υ.Γ σου. Καλά κάνεις και καυχιέσαι για αυτή την πόλη καλά έκανες και τη μπάζωσες(μόνος ή με τη βοήθεια της συμμαχίας) αλλά δεν βρίσκω ενα λόγο που θα εξυπηρετούσε στο να ρθω να σου την πάρω (1ον γιατί δεν εξυπηρετεί κάπου το να την πάρω η οχι και 2ον είσαι άκακος. Μια αναγνωριστική δεν έκανες, ενα λιμάνι δεν πήρες, ποιός ο λόγος να έρθω να σου δώσω πόντους και να σου πάρω την πόλη απο τη στιγμή που δεν ενοχλείς; ) Ελπίζω να σε κάλυψα σε αυτό γιατί το θέμα είναι οχι οτι δεν μπορούμε αλλά δεν θέλουμε να σου την πάρουμε. Και άλλοι είχανε 800 μεταφορικά μέσα και το άρπαξαν.

Τα πλάνα (καλώς ή κακώς) άλλαξαν για την 44. Δεν ασχολήθηκα περαιτέρω με αυτή τη θάλασσα εξ' ου και ότι λες (δικαιολογημένα).

Η 44 έχει κάτοχο.

Όντως έχει κάτοχο. Enigmatic Ghostbusters με 1147 πόλεις. Το θεωρώ όμως άσχημο η αντίπαλη συμμαχία να έχει μέσα στη ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΘΑΛΑΣΣΑ 632 πόλεις. Εγώ δεν θα περηφανευόμουν γι' αυτό.

Τωρα ,δεν καταλαβαίνω γιατι προσπαθείτε τόσο έντονα να κερδίσετε τις εντυπώσεις.

Δεν προσπαθεί να κερδιστεί καμία εντύπωση. Οι εντυπώσεις έχουν αποκτηθεί στο παιχνίδι και η παράσταση οδεύει προς το τέλος και δεν ξέρω ποιος είναι ο θεατής και ποιος ο κομπάρσος. Μόλις όμως πέσει η αυλαία αυτού του θεάτρου του παραλόγου, όλοι θα μάθουμε ποιοι πάνε για βραβείο τιμής και ποιοι πάνε για βραβείο κυβίστησης. Και ο νοών νοείτω...

Ευχαριστώ για το χρόνο σας σε αυτούς που διάβασαν το μήνυμα. Πάντα καλοπροαίρετα και χωρίς κατακριτέες διαθέσεις.
smiley_emoticons_smilenew.gif
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser9766

Guest
Φιλε με το να βρισκεις 2 φρασεις μεσα σε μια "εκθεση αποψεων" τις οποιες να μπορεις να χτυπησεις με τροπο νηπιαγωγειου δεν ειναι επισης εξυπνο...συνεχιζεις να κανεις αυτο που σου προανεφερα παραπανω...
Κολλας σε μια πολη για την οποια καποιοι που ξερετε πολυ καλα εκαψαν το μισο τους σπιτι σε χρυσο για να την παρουν και δεν την πηραν ποτε...1 ΠΟΛΗ....εγω σου μιλαω για πανω απο 50 ΠΟΛΕΙΣ στην 44 που ειναι ετσι...αρα η φραση μου εχει ισχυει...και μαλιστα απο συμμαχους σου που αντι να ευχαριστουν τους υπολοιπους συμμαχους-διπλους-τριπλους που υπηρχαν υπερηφανευοντουσαν οτι ειναι δικα τους...
40 ΠΟΛΕΙΣ σιγουρα οι μισες επιθετικες γιατι τις ξερω...μενουν χοντρικα 20...φτανουν 20 πολεις να καλυψουν εστω 10 του καθε παιχτη με 500 600 και 1000++ γρηγορα?ΟΧΙ αρα με ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ σου απεδειξα οτι οχι μονο ειπαν ψεμματα...αλλα καλυψαν τον οποιο συμμαχο σας τους βοηθησε λεγοντας οτι ειναι ολα δικα τους...τα συμπερασματα ΚΑΙ ΣΑΥΤΟ δικα σου...καλημερα
 

DeletedUser9766

Guest
Όντως έχει κάτοχο. Enigmatic Ghostbusters με 1147 πόλεις. Το θεωρώ όμως άσχημο η αντίπαλη συμμαχία να έχει μέσα στη ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΘΑΛΑΣΣΑ 632 πόλεις. Εγώ δεν θα περηφανευόμουν γι' αυτό.

Θα σου απαντησω και σαυτο γιατι πραγματικα σαρεσει να φορας παρωπιδες για δικους σου λογους που δεν θα μπω στην διαδικασια να τους εξηγησω...
Φιλε αυτες οι πολεις που εχεις εκει ειναι ενα ΑΘΡΟΙΣΜΑ απο----->ΠΟΛΕΙΣ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ BLOOPERS που μια ωραια μερα ο στραυρος 43-44-54-53 γεμισε φαντασματα απο την ομαδικη επανεκκινηση τους-ΠΟΛΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΕΣ ΤΟΥΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΥΣ πολλοι μπηκαν σε σας,πολλοι απλα εχασαν τις πολεις τους σκοπιμα και μη παιρνοντας τες ευκολα σε νερα σας και πριν την κωλοτουμπα εχαναν πολεις μεσα στην 44 χωρις να κανουν το παραμικρο ως συμμαχια αφου ποτε δεν ενδιαφερθηκαν για την 44-ΠΟΛΕΙΣ απο την επανεκκινηση των ΑΤΙΘΑΣΩΝ που οι μισοι για δικους τους λογους εγιναν φαντασματα-ΤΡΑΜΠΕΣ ΠΟΛΕΩΝ απο NO NAME που ειμασταν 5 ατομα ως ?εnίgmα και επειδη τους πυξιδιασαμε πολλοι προλαβαν και τραμπαραν τις πολεις τους με τους μεγαλους σας λογαριασμους(παντα βαση πολεων εννοω)οι οποιοι και αυτοι ειχαν την ιδια καταληξη-ΠΟΛΕΙΣ απο ανενεργους-πολεις απο αλλες συμμαχιες-ΠΟΛΕΙΣ απο ενεργους!(ναι ισως υπαρχουν 5-6 και απο αυτους που τις πηρατε ενω κοιμοντουσαν)
Η σειρα που στα εγραψα ειναι καθοδικη οσον αφορα τον αριθμο των πολεων που κατακτηθηκαν στην 44
ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΠΑΛΙ ΔΙΚΑ ΣΟΥ με μαθηματικα εξηγωντας παλι βεβαιως βεβαιως με φθινουσα σειρα.

[8ea]Προειδοποίηση: Το διπλοποστάρισμα δεν επιτρέπεται στο κεντρικό φόρουμ.
[8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser13330

Guest
Εδώ κύριε 8EAGENHS δεν υπάρχει διπλοποστάρισμα? Τα καλά και συμφέροντα εε? Επαληθεύονται κύριοι τα λεγόμενα ότι ΟΔ κι εσείς τα έχετε κάνει πλακάκια αλλά το παραβλέπω.

vr4md μιας και βλέπω πως δεν έχεις διάθεση για σοβαρή συζήτηση (ποιος επιχειρηματολογεί σαν παιδί νηπιαγωγείου το βλέπουμε καλά και οι δύο.), θα ξαναμιλήσω μετά τη λήξη της εποχής των θαυμάτων. Παρακαλώ να παραμείνει το θέμα εδώ.
 

DeletedUser9766

Guest
Σε πονεσαν οι απαντησεις ε?
βρες να πεις και τιποτα για εξωγηινους...η ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΝΑΕΙ...
Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΠΟΤΕ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ...ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΤΟΝ ΞΕΡΕΙΣ ΕΠΙΣΗΣ
 

DeletedUser159

Guest
Αγαπητε, οι απάντησεις σου ειναι τοποθετήσεις και οχι επιχειρηματικές απαντήσεις.
Το οτι η αντίπαλη συμμαχια εχει έναν Α αριθμό πολεων σε θάλασσα μας, δεν λέει κατι.
Και αυτό το ξέρεις καλα.Δεν θα ασχοληθούμε με όλη την θάλασσα αλλα μονο με το σημείο που θέλουμε.Και πάλι ομως έχοντας πιάσει ουσιαστικά μονο το 1/3 της θαλασσάς ειμαστε μακραν πρώτη συμμαχια.
Οι συμμαχοι και εγω απάνταμε με βάση την συμπεριφορά μας ως Ghost of ΕΛΛΑΣ-?enigma!!!
Και αυτό θα έπρεπε να σε προβληματίζει.
Μια συμμαχια σόλο ενάντια σε 3 θάλασσες.

Τωρα, το βραβείο φιλε ειναι υπόθεση καθαρά υποκειμενική.Και τι εννοώ.Ως Ghost θελάμε ενα.
Ως angalt υποσχέθηκα να μην κάνετε 7/7.
Αρα και οι δυο όροι δεν βλέπω πως αντιπαρέρχονται στις κινησεις μας!!! Καταφέρνουμε σε απόλυτο βαθμό τον στόχο μας.
Εναντιθέση με εσας που με περίσεια υπερηφάνεια διατυμπανίζατε παντου οτι πάτε για το 7/7.
Παίχτες σας απο παντου το κάνανε αυτο. http://i.imgur.com/qgZX2uP.png

Πριν ακουστεί κάτι καλό θα ήταν να διασταυρώσεις μερικές πληροφορίες γιατι μάλλον ειναι μπερδεμένα



Εδώ κύριε 8EAGENHS δεν υπάρχει διπλοποστάρισμα? Τα καλά και συμφέροντα εε? Επαληθεύονται κύριοι τα λεγόμενα ότι ΟΔ κι εσείς τα έχετε κάνει πλακάκια αλλά το παραβλέπω.
Εντάξει, εχω πέσει κάτω απο τα γέλια.
"Ε, φιλε Θεαγένη, μιας και εισαι καλο φιλαράκι και μου κάνεις οοοοολλλαα τα χατήρια μπορεις να μπανάρεις τον Igognitus για προσβολή της αισθητικής μου?.

Ασε μας ρε φιλε, δηλαδη ελεος.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser13330

Guest
Έλα ρε Άγγελε. Ας σοβαρευτούμε τώρα. Γελάνε ακόμα και οι πέτρες ρε φίλε. Ποια καλύτερη συμμαχία? Επειδή έσπασες ΕΝΑ θαύμα? Ο tethoras δεν ήταν στους Ghost αν θυμάμαι καλά. Μην περηφανεύεσαι για πράγματα που δεν έχεις κάνει. Καιρός γαρ εγγύς όπως έλεγαν και οι αρχαίοι ημών πρόγονοι. Θα το αναλύσουμε το θέμα ξανά σύντομα.

ΥΓ. Δεν έχετε στρατολογήσει όλο το σέρβερ? Ο φίλος μας από εδώ βλέπω πως μπαίνει σε άλλες συμμαχίες και στέλνει ύλες. Κάνω λάθος? Ουδέν κρυπτόν υπό τον ήλιον.

yHahSys.png
 

DeletedUser9766

Guest
επειδη εδειξες για εναν παιχτη οτι μπαινει και στελνει υλες σημαινει οτι εχουμε στρατολογησει ολο το σερβερ?

ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ
*ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ*
**ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ**
***ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ***
ΣΑΡΙΣΑ
ΑΜΠΑΛΟΙ
ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ

Το ποια ειναι η καλυτερη συμμαχια το ξερουνε και οι δικοι σου απλα τους εγωιστες οταν τους ποναει κατι οχι μονο δεν το παραδεχονται...ανταυτου πουλανε τρελιτσα..ναι ο tethoras μαζι μας ειναι στην ιδια συμμαχια απο την αρχη των θαυματων ανηκει και πιο πριν...καμια αλλη τρυπα βρηκες στα λεγομενα μας?Σου συνιστω ξεκουραση...απο διπλωματης-πολιτικος μπορει να μεταμορφωθεις και σε εξτρεμιστης! :O
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser13330

Guest
Ήσασταν από την αρχή του κόσμου μαζί? Εγώ σου είπα.. σε λίγο ξεκινάνε οι γιορτές και τα πανηγύρια. Παρακαλώ να είστε μέσα στο παιχνίδι.
 

DeletedUser159

Guest
Ο tethoras δεν ήταν στους Ghost αν θυμάμαι καλά

δεν ήταν ποτε.

Ποια καλύτερη συμμαχία? Επειδή έσπασες ΕΝΑ θαύμα?

1ον εχω δεν Φωνάζω οπου σταθω και όπου βρεθώ οτι ειμαι τουμπανο πρώτη και καλυντερη συμμαχια κλπ κλπ.
Εγω ειπα οτι ειμαστε Αξιοι γιατι ειμασταν μόνοι απέναντι σε οτι παίρνατε μαζι σας.

2ον)Εσπασα ενα θαυμα? Τοσο αστειο σας ειναι? Αντε να σας δω παλικάρια μου πως θα κάνετε το επικο 7/7.
Αντε να σας δω γιατι πολύ κράζετε αλλα στο τέλος στην γωνια θα ειστε χωμένοι στο καβουκι σας.

3ον) Σπασαμε 2.....λες να προλάβετε να κάνετε κανενα?

4ον) Κατσε ρε φιλε και ΕΝΩΣΕ ολες τις συμμαχιες που ειστε.....και μετα ελα πες μου νουμερα.

5ον)Μην με Ξαναπεις Αγγελε αν δεν μου πεις ποιος εισαι.Εγω σε ανώνυμους που κρύβονται πισω απο Nicknames δεν γουσταρω
 

DeletedUser13330

Guest
Δεν έχω να κρυφτώ από κάτι. Γιώργο με λένε. Το πόσα και ποια θαύματα θα κάνουμε το ξέρουμε εμείς. Θα το δείτε σε λίγο. Και τώρα μιας και θίξαμε το θέμα "ξέρω, ξέρεις" πώς μπορείς να μιλάς για τιμιότητα την καθαρότητα της συμμαχίας σας όταν έχετε στείλει 300 κατασκόπους σε κάθε συμμαχία ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ?? Αυτή είναι η καθαρότητά σας? Αυτή είναι η μαχητικότητά σας που μου έλεγες νωρίτερα? Εγώ διακρίνω φόβο να αντιμετωπίσετε αυτά που δεν μπορείτε. Δεν αξίζει να αποκαλείστε (βασικά όχι να αποκαλείστε. Να ΑΥΤΟΑΠΟΚΑΛΕΙΣΤΕ. Κανείς δεν σας έχρισε.) ΜΑΧΗΤΕΣ. Όταν μπορέσετε να μας παίξετε στα ίσια, ελάτε. Άντε γεια μέχρι τότε.
 
Κορυφή