ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑΡΕΣ!!!!

  • Δημιουργός θέματος kνnm
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Το γεγονός ότι δεν έχουμε τα ίδια ονόματα που είχαμε στο Λάμδα δεν κάνει κανέναν ανύπαρκτο......
Το γεγονός ότι σχολιάζετε μόνο όσα νομίζετε ότι σας συμφέρουν ακόμα και τώρα που αναφέρουμε γεγονότα υποδεικνύουν περίτρανα ποιανού η ξεφτίλα αντηχεί ακόμα........
Ήταν η ΕΛΛΑΣ-ΠΑΝΘΕΟΝ-GHOST μια συμμαχία από την αρχή του Λάμδα? Σε παράλληλο σύμπαν παίζαμε?
Μιλήστε ξεκάθαρα για μια φορά και πείτε ΝΑΙ ΚΥΡΙΟΙ ΕΝΩΘΗΚΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΚΗΣΟΥΜΕ!!!!!
ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΙΖΕΤΕ ΟΙ ΠΑΙΚΤΟΥΡΕΣ ΠΟΥ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΒΡΑΒΕΙΑ ΜΕ ΞΕΚΑΘΑΡΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!!!!!ΠΕΙΤΕ ΑΠΛΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΝΑ ΝΙΚΗΣΕΤΕ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ!!!!
ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΘΑ ΗΣΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΝΙΚΗΤΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΣΥΜΦΕΡΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ!!!!!!

Και καλό είναι να μην προσπαθήσεις να με συμπεριλάβεις στο τσούρμο της κωλοτούμπας και της υποκρισίας......όσο και να μην σε συμφέρει, το πρόσωπο στο οποίο μιλάω δεν αφήνει καμιά αμφιβολία σε νοήμων και σώφρων άτομο για το κατά πόσο ήμουν μέσα σε αυτό!!!!!!

Υ.Γ.

ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΦΥΓΟΥΜΕ ΛΙΓΑΚΙ ΑΠΌ ΤΑ ΒΡΑΒΕΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΟΡΩΝΕΣ(ΧΑΡΙΣΜΑ ΣΑΣ ΟΛΑ) Ο ΒΑΣΙΚΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΕΔΩ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΟΒΑΛΛΩ ΤΗΝ ΕΝΣΤΑΣΗ ΜΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΔΕΙΡΕ ΤΟΥΣ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΥΣ.....ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΥΠΕΡΗΦΑΝΕΥΤΟΥΝ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ!!!!!

ΑΑΑΑ....ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ..........

ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΟ ΣΗΚΩΣΑΤΕ ΑΦΟΥ ΓΙΝΑΜΕ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ Ή ΦΑΝΗΚΑΤΕ ΠΑΙΚΤΟΥΡΕΣ ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΑΠΟΙΚΙΑΚΟ ΣΕ ΠΟΛΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΤΙΣ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΕΙ?
 

DeletedUser

Guest
Πραγματικά λυπάμαι που τα διαστρεβλώνεις όσα γράφω....νομίζω ότι δεν συμπεριέλαβα τον εαυτό μου στους ΛΑΚ.

Διαβάστε καλύτερα αυτά που σας γράφω και μη μου λες εσύ για το Μάνο....ΣΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΗΜΟΥΝ.....!!!!!!!
 

vangosmt

Ξιφομάχος
Όταν λές μάνο; Μάλλον εννοείς manxat έτσι; και HELLENIC ARMY. Αν ναι είχατε συνθήκη δεν κοπανιόσασταν. Μάλλον τα έχεις μπερδέψει.

Για ποιό θαύμα λες; Γιατί πλήν του Άγη και τις Elite όταν κάναμε θαύματα δεν είχε κανένας άλλος 10άρια.

Κάναμε Φάρο,μαυσωλείο,Κολοσσό, Σπάσαμε πυραμίδες κ Δία, πήραμε τους κήπους μας πίσω και τέλος κάναμε το ναο της Αρτέμιδος τον οποίο επειδή ήμεθα Large ρίξαμε επίπεδο και το ξαναφτιάξαμε.

Τέσπα, αφού λες ήσουν στη συγκεκριμένη ομάδα σίγουρα έχεις γνωστούς εκεί οπότε ρώτησε τους πρώτα.


Υ.Γ Τα παραισθησιογόνα κάνουν κακό και θέλουνε μέτρο! Μη κάνετε ευρεία χρήση.
smiley_emoticons_panik4.gif


ΟΧΙ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΚΑΙ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ΘΑΛΑΣΣΕΣ ΚΑΙ ΑΚΤΕΣ!!!

smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser9766

Guest
Επισκίαση θεωρείς το γεγονός ότι πήρες μια κορώνα χωρίς αντίπαλο?
Σου απαντησα νομιζα το ΧΩΡΙΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟ στο προηγουμενο post μου...250 ΣΠΑΘΑΚΙΑ απο ποιον ηταν?απο τον ΧΩΡΙΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟ
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΥΧΕΣΤΕ!!!!! Η ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ....ΤΗΣ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑΣ.....ΩΩΩΩΩΩΩ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ!!!!!!!!!
Ποια ειναι η κωλοτουμπα?Οτι επαιξα στην 44 15 ατομα εναντια σε 4 συμμαχιες?ή οτι απο την αρχη μεχρι την ενωση μας ολους οσους εβλεπα πρασινους εγιναν κοκκινοι πηγαινοντας σε σας(βλεπε κενταυρους)
Δεν μπορώ πραγματικά να καταλάβω το λόγο ύπαρξης των αρχικών συμμαχιών αφού στο τέλος θα ενωθείτε όλοι εναντίον αυτής που θα πηγαίνει καλύτερα!!!!!!
Ασχολιαστο περι ενωσεων(μια ενωση καναμε λογω θαυματων και λογω κολλητων θαλασσων με συμμαχια που δεν χτυπηθηκαμε ποτε δεν καταλαβαινω το ζορι σου)
πηγαινεις καλυτερα θεωρεις με 3 σπασμενα θαυματα σε 5 μερες εχοντας 4 συμμαχιες μαζι?
ΠΑΛΕΨΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΙΜΙΑ ΚΑΙ ΒΑΣΙΖΟΜΕΝΟΙ ΣΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΑΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ!!!!!
(Μήπως υπάρχει καμιά άγνωστη λέξη στην παραπάνω πρόταση?)
Στα θαυματα σας δηλαδη πως μπηκαμε?με τηλεμεταφορα?
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΒΡΑΒΕΙΑ ΚΡΑΤΗΣΤΕ ΤΑ ΓΙ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΞΕΡΟΥΝ....!!!!!!
Κι ομως δεν τα κραταμε γιαυτους τα λεμε για οσους ηταν λαμδα(ο βασικος λογος που γραφω εδω οπως εχω πει σε προηγουμενα μου ποστ ειναι οτι δεν μαρεσει η παραχαραξη της ιστοριας)
ΑΑΑΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ...ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΆ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟΣΗ ΣΗΜΑΣΙΑ......ΕΧΕΤΕ ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΟΥΣΙΑ....ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΈΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΦΟΡΑ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΑΞΙΖΕΤΕ.....ΕΙΣΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΣ ΑΝΤΙΛΗΨΗΣ ΟΤΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΑΓΙΑΖΕΙ ΤΑ ΜΕΣΑ!!!!!! ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΟΜΩΣ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΣ ΜΕ ΨΗΛΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΘΡΑΣΟΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΤΑΛΟΓΙΣΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ!!!!!!!
Παρε μια ζυγαρια και βαλε ποσα εχεις να μου καταλογισεις εσυ και ποσα εγω...αν δεις οτι η ζυγαρια γερνει προς το μερος της συμμαχιας μου θα σου μιλησω για κλασσικη περιπτωση αντιβαρυτητας
ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ
*ΥΓ:Αδυνατω να καταλαβω την τοση εχθρα χωρις σημαδι κινητρου
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Όταν λές μάνο; Μάλλον εννοείς manxat έτσι; και HELLENIC ARMY. Αν ναι είχατε συνθήκη δεν κοπανιόσασταν. Μάλλον τα έχεις μπερδέψει.

Για ποιό θαύμα λες; Γιατί πλήν του Άγη και τις Elite όταν κάναμε θαύματα δεν είχε κανένας άλλος 10άρια.

Κάναμε Φάρο,μαυσωλείο,Κολοσσό, Σπάσαμε πυραμίδες κ Δία, πήραμε τους κήπους μας πίσω και τέλος κάναμε το ναο της Αρτέμιδος τον οποίο επειδή ήμεθα Large ρίξαμε επίπεδο και το ξαναφτιάξαμε.

Τέσπα, αφού λες ήσουν στη συγκεκριμένη ομάδα σίγουρα έχεις γνωστούς εκεί οπότε ρώτησε τους πρώτα.


Υ.Γ Τα παραισθησιογόνα κάνουν κακό και θέλουνε μέτρο! Μη κάνετε ευρεία χρήση.
smiley_emoticons_panik4.gif


ΟΧΙ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΚΑΙ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ΘΑΛΑΣΣΕΣ ΚΑΙ ΑΚΤΕΣ!!!

smiley_emoticons_steckenpferd.gif

Όταν λέω Μάνο εννοώ τον TexasRanger....δεν ξέρεις το όνομα του ή σε βολεύει και πάλι να τα λες όπως θες?
Όσο για το θαύμα....το δικό μας ήταν ο Δίας για να σε βοηθήσω!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΓΡΑΨΕΤΕ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΤΙΣ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΕΣ ΚΑΡΤΕΛΕΣ. ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΤΑΥ, ΓΙΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΞΕΙ ΛΑΜΔΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΓΕΡΑ ΑΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΙΓΟΝ ΤΙ ΣΠΑΜ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ.
ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΩ ΜΕ ΚΑΚΙΑ ΜΕ ΞΕΡΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΩΣΤΕ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΑΣ ΠΕΦΤΕΙ ΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΑΜΔΑ ΕΔΩ ΠΕΡΑ ΡΕ ΣΕΙΣ Ή ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΚΟΣΜΟ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser13437

Guest
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΕΣΑΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΛΛΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ ΠΛΕΟΝ
ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ....ΟΣΟ ΑΠΟ ΙΔΡΩΤΑ ΚΟΥΒΑΔΕΣ ΡΙΧΝΩ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ....
 

DeletedUser12769

Guest
και μεις απο την αρχη του ποστ σας λεμε οτι μας ειναι παγερα αδιαφορες οι δικες σας αποψεις
οπως δε μας αδειαζετε τη γωνια, προσπαθωντας να ασχοληθει καποιος μαζι σας
για τους γκοστ....... τους ποιους;
ααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχα
και για τους κοπανους αν δεν εχει ποστ η συμμαχια σας μπορω να σας δημιουργησω και σας 1
να γραφετε.
Αλλα μας ειναι παγερα αδιαφορες οι αποψεις σας καντε λοιπον ολοι το παιχνιδι σας και μεις το δικο μας
με λιγοτερα λογια και στο σωστο ποστ,
μιας και αυτο το χει δημιουργησει η συμμαχια μας
και μας πιανει φαγουρα οταν αναφερετε το ονομα μας
δεν εχετ καμια δουλεια εδω
να φυγετε να πατε αλλου
μιας και οοοοοοοοοοοολων η γλωσσα σας κοβει πιο πολυ απο το σπαθι σας
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

vangosmt

Ξιφομάχος
Πάει και η πυραμίδα...τον kvnm δεν βλέπω χααχχαχααχ

Εμένα μου έφτασε η αναγνώριση απο κάποιους :)

Καλές μάχες λοιπόν!
 

vangosmt

Ξιφομάχος
vQumX1i.png


Το βραβείο η απόδειξη για το 4/7 και το νικητή του κόσμου φυσικά!

Res non verba

Έργα και οχι λόγια για όσους δεν κατάλαβαν
 

DeletedUser

Guest
Πάει και η πυραμίδα...τον kvnm δεν βλέπω χααχχαχααχ

Εμένα μου έφτασε η αναγνώριση απο κάποιους :)

Καλές μάχες λοιπόν!

Έχω πατήσει διαγραφή εδώ και κάτι βδομάδες, το έχω βαρεθεί το game, αυτά που γίνονταν στο αχιλλέα ήταν η αφορμή για να φύγω..δεν μπορούσα απλώς να παραιτηθώ....Και είχα αποχωρίσει από τα φαντάσματα και πήγα Ηρακλήδες καιρό πριν..Όμως όπως και να έχει μπράβο σας που αποδείξατε το αντίθετο από αυτά που λέγαμε μάγκες ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser12769

Guest
Παιδες δεν θα ξαναγραψω εδω γιατι απλα δεν ξανασχολουμαι με τον ταυ
και οχι επειδη εχασα,αλλα επειδη με ξενερωσαν οι δικοι μου.
Αυτο δε σημαινει οτι δεν ειστε αχρηστοι που σπευδετε να γραφετε
σε ποστ αλλων συμμαχιων για να βγαλετε τη σαπιλα που υπαρχει μεσα σας.
Σε ενα πραγμα ειχατε δικιο ειστε πιο δεμενοι μεταξυ σας συμμαχια απο οτι εμεις,
αλλα πλην 4 ατομων στο πεδιο της μαχης ειστε α-χ-ρ-η-σ-τ-ο-ι.
και δε σας παιρνει να μιλατε.
Βραβεια ολοι εχουν αλλα λιγοι αξιζουν και εσεις δεν....
Με ξενες πλατες το μαγκα τον κανουν ολοι.
 

vangosmt

Ξιφομάχος
Χαχαχαχα κλαίω πραγματικά...!!! Σας έχουμε τεντώσει και δεν αξίζουμε κιόλας...τι άλλο θα ακούσουμε; Γιατί δεν μπαίνεις απο διακοπές να δούμε στις μάχες ποιοί είναι οι άχρηστοι; Οχι οτι είδαμε λίγα μέχρι τώρα, τα στατιστικά σας τα λένε όλα...Οι περισσότεροι κοντεύουν να κάνουν BlackJack απο χαμένες πόλεις (21 απο το γνωστό χαρτοπαίγνιον).

Οι ξένες πλάτες προφανώς είναι οι συνθήκες που είχατε σε όλο το σέρβερ; ή τους διπλούς λογαριασμούς που επιτέλους μπαναρίστηκαν και φαίνεται η αξία χωρίς 3.000 μεταφορικά σε κάθε πόλη; Προφανώς σε αυτά αναφέρεσαι.

Τα πόστ "ξένων συμμαχίων" δεν είναι ξένων συμμαχιών αλλά πόστ του γενικού φόρουμ του Grepolis το οποίο καθίσταται προσβάσιμο απο όλους. Όταν αυτά τα πόστ διαρρέουν ανακρίβειες και σπιλώνουν πρόσωπα και συμμαχίες θα γράψουμε εννοείται και με στοιχεία θα εμφανίσουμε την αληθινή υπόσταση του θέματος και οχι αυτή που θέλετε να διαδίδετε.

Τα πάντα είναι ξεκάθαρα με στατιστικά,φωτογραφίες εντός παιχνιδιού και αποδείξεις που έχουν αναφερθεί σε προηγούμενες απαντήσεις επι του θέματος. Είτε σε μάχες θέλεις είτε σε θαύματα βγήκαμε κερδισμένοι.

smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser12769

Guest
Βγηκατε κερδισμενοι οντως φιλε μου,
αλλα οχι απο σενα μονο να στελνεις φαρουπολεις απο 7 ωρες αποσταση ξερεις
και να σου βαζουν κανα αποικιακο υποβοηθημα οι ενιγμα αυτα πεστα σε καναν αλλον
που δεν εχει δει το παιχνιδι,η ποιοτητα η δικη σου ειναι καλο μποτακι φαρμιν και τιμ βιουερ στον υπολογηστη
να μπει καμια Αγγελικη ή κανα ιγκουανα να σε σωσει,
αυτες ειναι οι ξενες πλατες ή οτι αλλο δεν εχεις στη θεση που πρεπει.
Ποιο σερβερ ειχαμε συνθηκη;
οτι εκαναν τα φαντασματα το εκαναν μονοι τους στρατολογησαν παιχτες ναι,
δεν ενωθηκαν με αλλες ηγεσιες που ηταν εχθροι νωριτερα τι καθομαι και σου λεω καβαλα το πονυ σου και τρεχα περα δωθε
 

vangosmt

Ξιφομάχος
Για την ποιοτητα τη δικη μου ρωτα αυτους που παιζανε και παιζουνε οχι τους παρατηρητες οπως εσυ...Η καλυτερα ρωτα αυτους που μου στειλανε 8 αποικιακα την ιδια μερα και βουλιαξανε και τα 8! Ο μοναδικος που βουλιαξε 8 οταν τα μποτακια σας τα ειχατε τερματισει και βαρουσανε κοκκινο!

Αλλους κατηγορεις για μποτ αλλα ο ιδιος ρουφηξες 2 μπαν ενα 3αρι ενα 6αρι ανοιχτα για μποτ...προσωπικα ουδεποτε εφαγα μπαν για μποτ. Οσο για τα τιμ βιουερ ρωτα το μισεγιαννακη που βγαλε σκριν μεσα απο το τιμβιουερ...εκτιθεσαι οταν ο ιδιος εχεις τιμωρηθει για μποτ και ο αλλος αποδεδειγμενο σκριν με το τιμβιουερ ορθανοιχτο να κατηγορεις οποιονδηποτε αλλο χωρις στοιχεια! Δεν χρειαζομαι κανενα τιμβιουερ οποτε θες ελα! Αλλα τι λεω...ησουν και εσυ ενας απο τους 8 που συμμετειχανε στο ΦΙΑΣΚΟ τοτε χαχαχαχαχα.

Οσο για τα αποικιακα οπου χρειαστηκε/ειχα δικαιωμα εβαλα...οι επιχειρησεις ειναι ομαδικες δεν τις καρπωνεται αυτος που βαζει το αποικιακο...εκτος εαν εσεις λειτουργειτε ετσι(προφανως απο την εικονα διαλυσης της συμμαχιας)

Τα δεν ενωθηκαν τα φαντασματα αστα για αλλου...3 ενωσεις συμμαχιων εκανες η μια εξ αυτων οι ανωνυμοι αλκοολικοι (Ηλειοι απο Λαμδα) που τους εκμεταλλευτηκες αλλα και 13 ενωσεις να εκανες στην ιδια μοιρα θα σουν...~

Οσο εγω θα μαι περα δοθε με το αλογακι εσυ αδειαζε τη λιμνη με παγουρια~ Φιλικα παντα!

smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser14116

Guest
Ρε μιλάτε κ εσείς για μποτάκια; Είναι δυνατόν; Έχετε "να μην πω τι" με τα κολομποτακια σας. Σας έχω σπάσει ένα σωρό αποικιακά κ ολες οι αμυνες-επιθεσεις ειναι στο δευτερόλεπτο. Ειστε σοβαροι; Που ο αλλος ο μπαμιας προσπαθουσε να μου κολλησει επιθεση 45λεπτα κ τελικα δεν μπορεσε; ουτε με μποτακι δεν μπορειτε ρεεεεεεεεε! Μια φορα με πετύχατε εξω κ μου πηρατε 4 πολεις. Απο εκει κ περα 0.
Ενα εχω να πω μακαρι να βρει η εταιρια μια λυση σε αυτη την χαζομαρα που λεγετε μποτακι κ τοτε να μπορεσουμε να δουμε ποιος ειναι καλυτερος μαχητης. Μεχρι τοτε μπορειτε να κοκορεύεστε οτι ειστε καλοι μαχητες. Χτισταροι ειστε!(οι πιο πολλοι) Κ μη μου μιλησετε για ποντους μαχης κλπ. Κ εγω αν ειχα μποτ κ επαιζα με μποτ θα ειχα 1000000000.
Τωρα αυτο που κανετε τι ειναι; απλα ενας καμένος βγαζει στοχους κ ωρες κ οι αλλοι κολλανε και τελειωνει το θεμα.

Οσο για το τιμ, ειπε κανεις οτι ειναι παράνομο; Το λεει πουθενα ο κανονισμος; Οποτε μην προσπαθείς να κανεις φιγουρα για κατι το οποιο δεν ισχύει

Αλλο ενωση αλλο απορρόφηση συμμαχίας. Πιστευα οτι ήξερες να χειρίζεσαι την Ελληνικη γλωσσα. Εχουμε απορροφήσει συμμαχίες ναι, Δεν εχουμε κανει ένωση!
Αυτο αποδεικνύεται κ απο το ονομα που εχει μεινει απο την αρχη του κοσμου.
Αντιθετα με εσας που δεν ξερετε καν πιο ειναι το ονομα κ για να γινει αποδεκτο απο ολες τις συμμαχιες εχετε καμια 20 ιδρυτες.
Πολυ απλα εμεις νικήσαμε με μαχες καποιες συμμαχιες κ προσχωρήσαν. Εσεις τι κανατε; Ενωθηκατε για να κάτσετε πανω στην κορόνα, αν ειχατε καλαμπαλίκια ας καθοσασταν αυτοι που εισασταν στην αρχη και αν μπορουσατε να κανετε τις αλλες συμμαχιες να προσχωρήσουν σε εσας χωρις αλλαγη ονοματος.
 

DeletedUser12769

Guest
Βαγγο φαινεται ποιος παιζει γκρεπολις και ποιος παραγκρεπολις δε θυμαμαι να σου ειπα απο ποια πολη ειμαι.
Ουτε αχοληθηκα ποτε να μαθω τις δικες σας τι επαγγελμα κανετε και ποια εχετε γκομενα,
κατα τα αλλα σας ειμαστε ασημαντοι και αδιφοροι οπως πολυ καλα το παιζετε υπερανω στο φορουμ,
αφηνοντας εμας να μαλωνουμε σαν κατινες,

Εμεις οι κατινες λοιπον δε φτασαμε ως τις γιαγιαδες τις γειτονιας σας εσεις που ειστε σοβαροι τα μαθατε ολα.....
Λοιπον αντιο σου δεν εχω κατι να χωρησω παραπερα μαζι σας,
δε με γουσταρεις; δεν πειραζει αμοιβαιο ειναι,δε χρειαζεται ολο το φορουμ να ξερει τον ερωτα μας....
 

vangosmt

Ξιφομάχος
Για τον desmos

Τα πρώτα που γράφεις είναι ασυνάρτησίες δεν θα ασχοληθώ όταν και αν καταλάβεις θα το διακρίνεις και μόνος σου.
Στο δια ταύτα λοιπόν για να μη μακρυγορούμε...παραδέχεσαι οτι παίζετε με τιμβιουερ και αλλα σχετικα και εσυ και αλλοι απο τη συμμαχια σου. Τη φιγούρα δεν την κάνω εγω με συγχωρείς...ο σύμμαχος σου το ανέφερε οχι εγω...δεν ασχολούμαι με αυτό αν και ο κανονισμός που έλεγε για τα bots που χρησιμοποιούσατε/είτε δεν σας πτόησε...αν μη τι άλλο μερικοί συνέχισαν μετά τη δεύτερη ποινή και στον μόνιμο τους αποκλεισμό δεν χρειάζεται να σου τα θυμίσω.
Τώρα για τα περί ενώσεων και απορροφήσεων και ποιός ξέρει να χειρίζεται την ελληνική ας το αφήσουμε γιατί δεν σε παίρνει. Όταν δυο συμμαχίες γίνονται μια είναι ένωση...όνομα μπορεί να πάρει και απο τις 2 ή απο τη μια ή να βρεθεί κοινό αποδεκτό...Δεν έχει να κάνει με την απορρόφηση ούτε με την προσχώρηση λοιπόν. Ναι αν θυμάμαι καλά είχατε προτείνει και σε εμας συνθήκη και λάβατε ως απάντηση το ΟΧΙ...έτσι νικήσατε και τις υπόλοιπες συμμαχίες που αναφέρεις...με συνθήκη ειρήνης και ένωση.

Για τον φίλτατο και συνονόματο Tsiokis

Εύαγγελε...δεν παίζω κανένα παραγκρέπολις και ναι ούτε μου είπες απο ποιά πόλη είσαι ούτε και γω άλλωστε ούτε καμία γιαγιά της γειτονιάς σου δεν ρώτησα καθώς δεν ξέρω τη γειτονιά σου ούτε την οδό σου, αλλά την επόμενη φορά που θα κάνεις εγγραφή σε κάποιο φόρουμ αν δεν θέλεις να βλέπουν την πόλη που κατάγεσαι και άλλα προσωπικά σου στοιχεία να μη τα δηλώνεις κατά την εγγραφή.

kS34wtr.png


Με χαρακτηρίζεις εσφαλμένα ενω σε προδίδει το ίδιο σου το προφίλ. Οσο για τους έρωτες που λες πιο κάτω δεν υφίσταται ούτε συμπάθεια ούτε αντιπάθεια και βέβαια καμία έχθρα. Απο τη στιγμή που δεν ασχολείσαι με τον Ταφ μόνο αδιαφορία.
 

DeletedUser12769

Guest
Ξερω απο την αδιαφορια σκονταψες στο προφιλ και αστειευεσαι με τον τοπο καταγωγης,
που σιγουρα δεν εγινε ετσι γιατι κι αλλοι απο τη συμμαχια σου "σκονταψανε" στο προφιλ.
Μη στεναχωριεσαι μου εχει ξανατυχει να με ξεψαχνιζουν και να το παιζουν αδιαφοροι,
οπως και να λενε παντα την τελευταια κουβεντα αλλα ποτε απο το ιδιο φιλο,
να και μια πρωτια που πηρες....
Δεν εχω μονο μεταλλιο να σου κωλησω
 

vangosmt

Ξιφομάχος
Δεν χρειάζομαι κάποιο μετάλλιο...ειδικά απο εσένα και ειδικά για το λόγο που μου αναφέρεις. Είναι εντελώς άστοχο αλλά δεν θα μπω στη διαδικασία να ασχοληθώ με αυτό ούτε με εσένα προσωπικά!

Έχεις απαντήσει τόσες φορές στο θέμα δεν μπήκα καν στη διαδικασία να μπω στο εσωτερικό του προφίλ σου.Αν θέλεις να μη φαίνονται τα στοιχεία σου όμως να τα κρύβεις. Όσον αφορά το αστείο περί τοπικής καταγωγής είναι ευρέως γνωστό και σίγουρα το ξέρεις αλλά αν σου προξενεί ενόχληση το παίρνω πίσω.

Όσον αφορά τα μετάλλια αλλά και το παιχνίδι δυστυχώς δεν εχω και εγω μετάλλιο να σου κολλήσω για τα 8 αποικιακά που είχατε στείλει και συμμετείχες. Για το γνωστό ΦΙΑΣΚΟ.
 
Κορυφή