ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑΡΕΣ!!!!

  • Δημιουργός θέματος kνnm
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser13793

Guest
Τ

μαζι με τους φιλους μας τους μονομαχους, αμπαλους,
μυρμιδωνες που δεν αφησαν να ξαναγινει ο ΧΙ , και μας βοηθησαν οταν ενωθηκαν 5 συμμαχιες εναντιων μας.
αντιλαμβανεσαι τι λες?προσθεση ξερεις?
μονομαχοι αμπαλοι μυρμιδωνες και 4 συμμαχιες φαντασματα μας κανουν 7 συμμαχιες
τον χι η συμμαχια σου πηγε να τον κανει ταζοντας θεσεις στην κορωνα και στρατολογοντας τα παντα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser159

Guest
Τρέλα με Κορδέλ

Θα με τρελάνεται ρε παιδια, θα με τρελάνεται.
ειπα δεν ξαναγράφω εδω γιατί δεν έχει και ιδιαιτερη σημασια να προσπαθεις να κερδίσεις τις εντυπωσεις με το μόνο μέσω που σας έμεινε...την απραπληροφόρηση.
Ρε ομορφε,για να τα βαλουμε κατω.
Ποιον πέταξες απο την 54?
Ποτε ημασταν 54?Εκτος αν εννοεις τα συνορα που μοιραζόμασταν με τος ΚΕΝΤΑΥΡΟΥΣ που το γυρισαν και κοκκινησαν ολοι σε μια μέρα. ή μηπως δεν το ειχατε εξ αρχης δουλεμενο αυτο?
Αρα το οτι μας πετάξατε απο 54 να τα πειτε σε κάτι τυπακια σαν τον KingGeorge που τρελένονται για Fairy tales.
Οσο για το οτι ενωθηκαμε 5 συμμαχιες εναΝΤΙΩΝ ΣΑΣ.
Υπάρχει το εξης.

54 *Φαντάσματα*
44 Νοτια **Φαντάσματα**
43 Αμπαλοι
44 Βόρεια Σμιλοδοντες
34 ***Φαντάσμτα***

Ολοι αυτες οι συμμαχιες ειχαν στο κέντρο τους Ghost Of ΕΛΛΑΣ-?enigma...και απλά δεν μπορέσατε να μας κανετε ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!

5 συμμαχιες εναντιων μας ρε παλικάρια....5..και δεν μπορέσατε να κερδισετε 10-20 φαντάρους????
Βάλτε τα δεδομένα κάτω και σταματηστε την παραπληροφόρηση.
Ο κοσμος Καταγράφει "διπλοπενιες" σας απο την αρχη.
Ποσα μπαν ρε Μποτ εχετε φάει ρε συ?Μανχαλ? Ωπ?

Η Ξεφτίλα δεν εχει όρια...
Ο Αλλος Κράζει οτι ειναι μαχημος ρε και οτι τα Θαυματα ειναι για τους αλλοους..οχι για τον ΡΑΜΠΟ και στο τέλος μπαινει Υπευθυνος θαυματων..Μα ποσο διπλοτουρμπινες κολοτουμ[πες ειστε.ΠΟΣΟ?????

Μην λες ανακριβειες Τσιοκι.Οχι εσυ.Απο αλλους το περιμένω.Απο σε οχι.


ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΑΛΛΟ.\
ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ.ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΙΣ ΑΝΑΔΡΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser12769

Guest
Δε γυρναει γυρω απο σας ο κοσμος Αγγελε 2 συμμαχιες ghost και 3 κενταυροι ησαστε και πηρατε ξερετε τι.
Και αν δεν ηταν οι Ενιγκμα που προβαλαν μια ουσιαστικη αντισταση, πιο περα απο 34 που τρεχετε θα ειχατε
φτασει.
Δικαιως σας βαφτησαν ολους γιατι τους χρωστατε.

Μαλον εσυ εχεις μονο τις εντυπωσεις γιατι εγω αυτη τη στιγμη κοπαναω με το ονομα μου,
ενω εσυ....κανεις απραπληροφορηση απο κερκιδα οπως λες και συ.

Αν δε σας αρεσει η ιστορια μας γραψτε τη δικη σας αλλου.
 

vangosmt

Ξιφομάχος
Καλησπέρα,

επειδή ακούω και διαβάζω πολλά και τα περισσότερα εξ αυτών ανακρίβειες άνευ ορίων εγω θα κρατήσω αυτό

Αν δε σας αρεσει η ιστορια μας γραψτε τη δικη σας αλλου.

Εμένα προσωπικά μου αρέσει η ιστορία σας επειδή τη γράψαμε και τη γράφουμε εμείς!!! 3 σπασμένα θαύματα σε 5 ημέρες αυτή και αν είναι ιστορία!!!

Ο incognitus κατάλαβε κάποια πράγματα και έκραξε τον kvnm γιατί σας ΕΚΘΕΤΕΙ σαν συμμαχία και σαν άτομα όταν γράφει αυτά που γράφει εδω μέσα.

Πολύ καλή δουλειά ως φαντάσματα κατά τα άλλα...στρατολογήστε και κάποιους στη θάλασσα 90 (εκεί θέλει πολύ χρόνο να φτάσουμε για να σας σπάσουμε θαύμα)

Άκουσα και το θεικό...οι άμπαλοι σας βοήθησαν να μη ξαναγίνει ο Xi; Αυτοί που έκαναν τον Xi σας βοήθησαν στο να μη τον κάνετε ξανά;

Χμμμ αυτό ίσως είναι σοβαρή διαταραχή προσωπικότητας! :)

Όπως και να έχει εγω κρατάω το εξής:

-3 Σπασμένα θαύματα
-5 ημέρες μόνο

Σε 5 ημέρες καμία συμμαχία παγκοσμίως δεν έχει χάσει 3 θαύματα. Όπως και να το κάνεις είναι hell of a record!!!

Hall of Fail λοιπόν!

Μεγειά!

smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser13795

Guest
Το παραπανω ποστ παιδακια το φτιαξανε ατομα της συμμαχιας μας να πανυγηρισουν
τωρα τι δουλεια εχει μεσα ο χαοντας,οι ενιγμα,οι γκοστ και οι band of brothers οποιοσδηποτε αλλος πικραμενος....
φτιαξτε ενα για τη δικη σας συμμαχια.....
αχ ξεχασα τι θα γραψετε; οτι εχετε γινει δεκανοικι αλλων και παλι ειστε πισω;
κανεις δε θελει να ακουσει τη δικη σας ιστορια του αξιοπρεπους αμυνομενου (καρπαζοεισπρακτορα).
Που εχετε διαγραψει απο την αρχη του κοσμου σας πεταξαμε απο 54 μαπες τρωτε καθε μερα απο την αρχη του ταυ.
μπραβο στους band of brothers που κατεληξαν να ονομαζονται απο 4 ξεκαρφωτους.
Μπραβο στα ghost που δε στηνουν μονοι τους ουτε κοτετσι οχι θαυμα
και χτιζουν για αλλους,μπραβο στον Αγγελο που εφαγε μονιμο μπαν
ΑΛΛΑ καντε ενα ποστ με τη συμμαχια σας διπλα απο αυτο που δε θα το διαβαζετε ουτε εσεις.

Οσο για τα εργα προς το παρον εχουμε φαρο και πυραμιδα
εσεις η (Ε.Α.Σ.Τ) Ενωση Αποτυχημενων Συμμαχιων Ταυ μπορει να κανετε 3 δευτεροι,
μπορει και οχι, τζαμπα ενωθηκατε τοσοι νοματεοι ρε παιδι μου, και λιγοι μας πεφτετε.

Στο εξης τα σχολια σας διπλα στο ποστ της συμμαχιας σας,εδω γραφουν ιστορια ΤΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ.

Τελος θα μιλησω στα φαντασματα και μονο απο εδω και στο εξης,
Μπραβο σε ολους μεχρι τον τελευταιο για το κατορθωμα σας μαζι με τους φιλους μας τους μονομαχους, αμπαλους,
μυρμιδωνες που δεν αφησαν να ξαναγινει ο ΧΙ , και μας βοηθησαν οταν ενωθηκαν 5 συμμαχιες εναντιων μας.
Οι καλυτεροι παιχτες κατακτησης περασανε απο τον Ταυ και τα φαντασματα εριξαν και ριχνουν ξυλο αδιακοπο
νικησαν εχθρικες συμμαχιες σε διαλυση τερματησαν 1οι τα 2 θαυματα και ξεκινανε πολεμο.
Ηρθε η ωρα να συνειδητοποιησουν ποιος φοβος ενωσε τοσες συμμαχιες εναντιων μας.
Οτι και να γινει για μας εχουμε καταφερει παρα πολλα,αλλα οχι αρκετα.

Ο καλυτερος ας κερδισει



Τι πίνεις και γράφεις τέτοιες ασυναρτησίες στο κεντρικό φόρουμ?γελάει ο κόσμος . Στρατολογησατε 500 άτομα , δεν έχει ξαναγίνει ποτέ και μιλάς για ενώσεις , ήμασταν 15 άτομα και εκεί που λέγατε ότι θα μας εξαφανίζατε σε 1 μήνα από την 44, περάσαν 5 μήνες , τριπλασιασαμε την δύναμη από τους πόντους που μας χάρισε ο υποδειγματικος τρόπος παιχνιδιού σας και σας σπάσαμε 3 θαύματα .
Δεν σας έφτανε η αριθμητική υπεροχή και μποταρατε ακατάπαυστα για να μας πιέσετε. Έχεις το θράσος να μιλάς για μπαν όταν εσύ εφαγες 2 για μποτ ,όπου μετά το δεύτερο εξαφανιστηκες και απο το παιχνίδι, ενω ο ιδρυτής ο μανχαλ έφαγε μόνιμο.
Την ιστορία την γράφουν τα γεγονότα και όχι οι εντυπώσεις που μάταια προσπαθείτε να κερδίσετε.
 

DeletedUser12769

Guest
Τι πίνεις και γράφεις τέτοιες ασυναρτησίες στο κεντρικό φόρουμ?γελάει ο κόσμος . Στρατολογησατε 500 άτομα , δεν έχει ξαναγίνει ποτέ και μιλάς για ενώσεις , ήμασταν 15 άτομα και εκεί που λέγατε ότι θα μας εξαφανίζατε σε 1 μήνα από την 44, περάσαν 5 μήνες , τριπλασιασαμε την δύναμη από τους πόντους που μας χάρισε ο υποδειγματικος τρόπος παιχνιδιού σας και σας σπάσαμε 3 θαύματα .
Δεν σας έφτανε η αριθμητική υπεροχή και μποταρατε ακατάπαυστα για να μας πιέσετε. Έχεις το θράσος να μιλάς για μπαν όταν εσύ εφαγες 2 για μποτ ,όπου μετά το δεύτερο εξαφανιστηκες και απο το παιχνίδι, ενω ο ιδρυτής ο μανχαλ έφαγε μόνιμο.
Την ιστορία την γράφουν τα γεγονότα και όχι οι εντυπώσεις που μάταια προσπαθείτε να κερδίσετε.


Κατι καταλαβατε λαθος αλανια εδω εμεις ειπαμε τα κατορθωματα μας δε κατηγορησαμε κανενα εσεις βγηκατε
λογο ελειψης ουσιαστηκοτητας της υπαρξης σας στο παιχνιδι να λασπωσετε το ονομα της συμμαχιας μας.
Δε μπορειτε γιατι και αυτοι που κωλησατε απο πισω τους να κανετε θαυμα να χαρειτε
και με αυτους 2οι ειστε εχουμε θαυμα εδω και 3 μερες πηραμε 2ο και σεις ακομα......
Το λοιπον ειστε ανεπιθυμητοι εδω γιορταζουμε τη νικη μας αυτη τη μικρη κατ εσας μεγαλη για μας.
Βρειτε κατι αλλο να θρεψετε την ανυπαρξια σας στον ταυ που να εχει το ονομα της συμμαχιας σας.
Χαχαχαχαχαχα που οι μονοι που το θυμουνται ειναι αυτοι που περιμενατε ποτε θα αποσυρθουν
μπας και παρετε κορωνα στο Λ που και εκει ξυλο τρωγατε απο Λακαιδεμονιους.
Λοιπον απανταχου καρπαζοεισπρακτωρες παιρνετε αξια μονο επισκιαζοντας με βρωμιες τη συμμαχια
μας αφου δεν εχετε τιποτα δικο σας να επιδειξετε ουτε το ονομα της συμμαχιας σας πια που το παραδωσατε
στα αφεντικα σας μηπως μας παρεχετε ανταγωνισμο ελεος pathetic.

Σας εκανα ποστακι διπλα να γραφετε οτι θελετε
να γιορταζετε τις χαρες σας
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser13798

Guest
καλησπερα σε ολους ρε μαγκες παιχνιδι ειναι παιξτε λιγο ξυλο και μην μας πριζετε για ποιος εσπασε το θαυμα.... και που εσπασε τι εγινε κανατε κατι;;;; ισα ισα μας ενωσε και τρεξαμε ποιο γρηγορα τα αλλα 2 οσο για το ποιος ειναι ποιο βαρβατος ακομα δεν εχετε παιξει ολοι εσεις ξυλο στον ταφ ακομα δεν εχετε παιξει με κοπανους ακομα δεν εχετε παιξει με ετκ ακομα δεν εχετε παιξει με ακριδες οταν παιξετε με αυτους και δειτε 187 σπαθακια και 400 φαρουπολεις σε κατακτηση που εχω δει εγω ισως λεω ισως ξανα γραψω εδω μεσα αφηστε τα λογια και παιξτε και αφου μιλατε ολοι για στατιστηκα και ποιος εχει παντελονια και ποιος οχι (τα βλεπουν και μας κοροιδευουν ολοι) η φωτο ολη δικη σας ισως λεω ισως καποια μερα με φτασετε ολοι εσεις οι παντελονατοι

sJzyzgs.png

καλο βραδυ σε ολους !!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Τσίοκι έτσι από περιέργεια ποιες εννοείς τις 5 συμμαχίες που ενώθηκαν εναντίων σου? Έτσι από περιέργεια δηλαδή τα άλλα δεν με νοιάζουν.
 

DeletedUser12769

Guest
Ουτε ετσι ουτε αλλιως σε νοιαζουν στους κοπανους δεν εισαι;
Θα σου πω μονο οτι δεν εννοω εσας.
 

DeletedUser

Guest
έτσι από περιέργεια και εγώ 2 ερώτησεις
έκανε κάποιος 4 η 7 θαύματα?
τελειωσε ο κόσμος και ξεκινήσατε τις συζητήσεις?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

vangosmt

Ξιφομάχος
Tsioki: κρίμα που δεν έπαιξες λάμδα να ζήσεις το ξύλο που έφαγαν οι λακαιδεμόνιοι...! Για κόσμους που δεν έπαιξες δεν πρέπει να μιλάς και πόσο μάλλον να λες ανακρίβειες. Αυτό δεν ισχύει, η Ghost of ΕΛΛΑΣ στον λάμδα είχε σαρώσει πρωτιά σε όλες τις κατατάξεις.

Alexgramm: το τι κάναμε και που σας σπάσαμε 3 θαύματα είναι κουβέντα loser ατόμου. Το κλασσικό ε και τι έγινε μωρέ...
Με ακρίδες και κόπανους παίξαμε σε άλλους κόσμους είτε μαζί είτε αντίπαλοι. Έχουνε άποψη για τους Ghost οπότε ρώτα για να μάθεις.

Ο υπέρμετρος εγωισμός της πρωτιάς σου που μας μοστράρεις δεν έχει να μου πεί κάτι. Όλα τα στατιστικά που ανέβηκαν είναι ομαδικά ενω αυτά που ανεβάζεις εσυ ατομικά. Δεν στέκει σαν στατιστικό στοιχείο αλλά αν ήθελες να το καυχιέσαι τόσο πολύ δεν έπρεπε να αλλάξεις συμμαχία ως μονομάχος δεν θα είχες στιγματιστεί ως μέλος μιας συμμαχίας η οποία έχασε 3 θαύματα σε 5 μέρες με ΣΠΑΣΙΜΟ και οχι χτίζοντας τα πιο γρήγορα. Ως ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ δεν θα είχες αυτό το στίγμα και θα μπορούσες να καυχιέσαι ολο αυτό που ανέβασες, η προσωπική σου κατάταξη δηλαδή στους μαχητές.

Όπως και να χει ενα πράγμα σου έιπα και κράτα το καλά, στην κορυφή δεν έμεινε ποτέ κανένας.

Γενικά:
Βαρέθηκα να ασχολούμε με τα κόμπλεξ που έχετε και δεν σας αφήνουν να δείτε και την αλήθεια ενω σύμμαχοι σας αξιόλογοι αναγνώρισαν τα κατορθώματα σας να χάσετε 3 θαύματα σε 5 μόνο ημέρες και να θριαμβολογείτε!

smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser12769

Guest
Εμεις εχουμε κομπλεξ, εσυ που εκανες τη συμμαχια σου δεκανοικι να επισκιασεις αλλη απετυχες και επιστρεφεις με
πολιτικο λογο (ανακριβειες και τα λοιπα) να επιτυχεις με λογια οτι δεν κανες στη μαχη, δεν εχεις κομπλεξ οχι καθολου.

Εδω γιορταζουμε τη νικη μας μεγιστε,δε χωρας γιατι εισαι παρατρεχαμενος στους δευτερους,
και αυριο να τα χασουμε και τα 2 παλι τερματησαμε πρωτοι και παλι εισαι παρατρεχαμενος στους δευτερους.

Εδω εγινες απο δημαρχος κλητηρας να μας κοντραρεις ανεπιτυχως ασε καναν αλλο να μιλα για κομπλεξ.

Ευτυχως βαρεθηκες συνονοματε γιατι εμεις σιχαθηκαμε τις λασπολογιες σας παλι στο δικο μας ποστ.
Αφου σας ανοιξα αλλο διπλα
 

DeletedUser

Guest
φιλε μου tsioki ακομα δν απαντησες σε πολλα ερωτηματα ομως...βγαινεις και γιορταζεις αυτην την νικη που εγω ακομα να την δω αλλα δεν μας λες...ποιες ειναι οι 5 συμμαχιες που ειναι απεναντι σας????εγω αντθετως βλεπω 3 φαντασματα μονομαχους μυρμιδονες ετκ μαζι με κατι αλλους πικραμενους που μας παρακαλαγαν να μην σπασουμε το θαυμα τους και να ερθουν μαζι μας....στην αρχη του ποστ εκανα εγω ο ιδιος αντιγραφη τα γραπτα σου οταν πρωτοξεκινησε ο λογος οτι δεν θα αφησεις να επαναληφθει ο χι κατι για βραβεια και ιστοριες....μπαναριστικατε ποσες φορες,κολοτουμπες κανατε αλλες τοσες και εβγαζες απο το μυαλο σου διαφορες και καλα δικες μας συνομιλιες πως θα στην φερναμε για να δικαιολογησεις τα αδικαιολογητα...εσυ πως το βλεπεις????εχετε καμια διαφορα απο αμπαλους που για μια κορωνα χαλασαν ενα κοσμο???
 

DeletedUser13330

Guest
Ghost κάντε νιάου. Για δείτε τις εικόνες. Που είναι τα θαύματα που θα κάνατε? 7 ΜΕΡΕΣ και δεν έχετε ολοκληρώσει θαύμα χωρίς ανταγωνισμό. Πουθενάδες λέγονται κάτι τέτοιοι. Φτιάξτε και τα λέμε μετά. Άντε γεια μέχρι τότε.

XwBVAQ6.png

ugKFSu9.png

PR4oZJo.png


ΥΓ. Να τον καμαρώνεται τον παιχταράς σας (Μπορεί να μην είναι μαζί σας στη συμμαχία αλλά συνεργάζεστε) τον tethoras που από τη μία χαίρεται που έβαλε αποικιακό σε θαύμα και από την άλλη κλαίγεται που του στέλνουν επιθέσεις τη νύχτα και ακυρώνουν. Πάντα με την κλάψα. Πολύ μη μου άπτου βγήκατε τελικά. Δεν είναι ειρωνικό? Έτσι δεν δουλεύατε τόσο καιρό? Εεε θα γυρίζει ο τροχός... ΚΑΛΑ ΞΕΝΥΧΤΙΑ!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser9546

Guest
Παιδιά καλησπέρα .
Θέλω να ρωτήσω κάτι .
Το Grepolis από πότε ειναι Monopoly ?
Η ουσία ειναι ποιος θα κάνει ποιο γρήγορα το θαύμα η αυτός που θα κάνει τα περισσότερα ?

Θα ήθελα μια απάντηση.
 

DeletedUser12769

Guest
φιλε μου tsioki ακομα δν απαντησες σε πολλα ερωτηματα ομως...βγαινεις και γιορταζεις αυτην την νικη που εγω ακομα να την δω αλλα δεν μας λες...ποιες ειναι οι 5 συμμαχιες που ειναι απεναντι σας????εγω αντθετως βλεπω 3 φαντασματα μονομαχους μυρμιδονες ετκ μαζι με κατι αλλους πικραμενους που μας παρακαλαγαν να μην σπασουμε το θαυμα τους και να ερθουν μαζι μας....στην αρχη του ποστ εκανα εγω ο ιδιος αντιγραφη τα γραπτα σου οταν πρωτοξεκινησε ο λογος οτι δεν θα αφησεις να επαναληφθει ο χι κατι για βραβεια και ιστοριες....μπαναριστικατε ποσες φορες,κολοτουμπες κανατε αλλες τοσες και εβγαζες απο το μυαλο σου διαφορες και καλα δικες μας συνομιλιες πως θα στην φερναμε για να δικαιολογησεις τα αδικαιολογητα...εσυ πως το βλεπεις????εχετε καμια διαφορα απο αμπαλους που για μια κορωνα χαλασαν ενα κοσμο???
1ο απο ολα η αντιγραφη που εκανες ηταν μουφα γιατι επελεξες το κομματι που ηθελες και με παρουσιασες οπως ηθελες.

2ο ΤΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ οσον αφορα εσας δεν εκαναν κολοτουμπα ουτε βοηθησαν μονομαχους εναντιων σας,

3ο οι συμμαχιες ειναι οι εξης 2 band of brothers-ghost of hellas-enigma-πρωην Ατιθασοι και πολλοι παιχτες
απο συμμαχιες που διαλυθηκαν,δεν ειναι τυχαιο οτι σαν φαντασματα απο μονοι μας ημαστε υπερδιπλοι του δευτερου
και μολις ανοιξανε τα θαυματα περασαμε πισω...

4ο διαφερουμε απο τον Χι καθως ανοιξαμε 7 ενω ποτε δεν ειχαμε δυνατοτητα να παμε πανω απο 3
ετσι που διαμορφωθηκαν οι συμμαχιες (περιμεναμε πως καποια θα σπασουν).

5ον δεν ειπα ποτε οτι οι κοπανοι κανανε συνομιλια με καποιον,ουτε εχω αναγκη να δικαιολογησω κατι,
καθως δε σας εκανα κατι κακο.Ποιας πλανης πεσατε θυμα και λυσατε συνθηκη ψαχτε μονοι σας.
Το μονο που ειπα ειναι οτι ειναι τραγικη συμπτωση ολες οι συμμαχιες πλην των φαντασματων
εχουν μοιραστει τα θαυματα, 4 τα ερωτηματικα,2 οι Ακριδες ,1 ΚΟΠΑΝΟΙ-ΕΤΚ.
Ποιος το ενωρχηστρωσε δεν εχω αποδειξεις,ουτε ποιος ηταν κοροϊδο
μονο οτι μας πλεχτηκε γαϊτανακι.

6ον η δικη μας νικη ειναι αν πας στην καταταξη θαυματα του κοσμου
θα δεις οτι ηδη χτησαμε 2 που σημαινει οτι καμια συμμαχια δε θα παρει κορωνα και θα
παιχτει στον πολεμο οπως επρεπε.

7ο Δεν ειμαι εκπροσωπος τυπου των φαντασματων υπερ των δυσαρεστημενων σημαχιων
οσοι εχετε θεμα θα πρεπει να το λυσετε αλλου.
και επιτελους

8ο και τελευταιο θα σε παρακαλεσω να μας αδειασεις και συ τη γωνια γιατι και εσυ
ψαχνεις παραφωνια να κανεις και δε σου εχουμε την ορεξη γιορταζουμε.

Οπως ειπα και στους προλαλησαντες να φτιαξετε αλλο ποστ να εξυμνησετε τις συμμαχιες σας
και να μη προσπαθειτε αλλο να μαυρησετε τη δικαια (μικρη αλλα σημαντικη για μας νικη) της δικης μας
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

vangosmt

Ξιφομάχος
Εμεις εχουμε κομπλεξ, εσυ που εκανες τη συμμαχια σου δεκανοικι να επισκιασεις αλλη απετυχες και επιστρεφεις με
πολιτικο λογο (ανακριβειες και τα λοιπα) να επιτυχεις με λογια οτι δεν κανες στη μαχη, δεν εχεις κομπλεξ οχι καθολου.

Εδω γιορταζουμε τη νικη μας μεγιστε,δε χωρας γιατι εισαι παρατρεχαμενος στους δευτερους,
και αυριο να τα χασουμε και τα 2 παλι τερματησαμε πρωτοι και παλι εισαι παρατρεχαμενος στους δευτερους.

Εδω εγινες απο δημαρχος κλητηρας να μας κοντραρεις ανεπιτυχως ασε καναν αλλο να μιλα για κομπλεξ.

Ευτυχως βαρεθηκες συνονοματε γιατι εμεις σιχαθηκαμε τις λασπολογιες σας παλι στο δικο μας ποστ.
Αφου σας ανοιξα αλλο διπλα

Συνονόματε αυτό με τα δεκανοίκια είμαι σίγουρος οτι κάπου το άκουσες ε; Τα στατιστικά επιτιθέμενων συμμαχιών,αμυνόμενων συμμαχιών καθώς και μαχητών συμμαχιών μιλάνε απο μόνα τους. Παντού πιο πάνω απο τα φαντάσματα. Οπότε δεν είναι μόνο λόγια αλλά και στατιστικά επίσημα καταγεγραμένα απο το παιχνίδι!

Γιορτάζετε τη νίκη σας; Καλά κάνετε δεν αντιλέγω καλά κάνετε και γιορτάζετε αλλά ποιά νίκη; Το παιχνίδι δίνει βραβείο νίκης στα 4 και κυριαρχία κόσμου στα 7 θαύματα. Το οτι τερματίσατε 2 θαύματα πρώτοι είναι νίκη; Απο πότε; Παρακαλώ αν άλλαξαν οι κανονισμοί του παιχνιδιού και δίνεται νίκη στα 2 απο τα 7 θαύματα και συνάμα στη συμμαχία που τελειώνει πρώτη θαύμα να γίνει διευκρίνηση απο τους διαχειριστές ή τους υπεύθυνους του παιχνιδιού.

Τα λόγια σου αυτά με πήγανε πίσω στην Α'-Β'-Γ' Δημοτικού που μάζευα κάρτες ΥΠΕΡΑΤΟΥ και αν κάποιος τύχαινε πρώτος κάποια κάρτα το καυχιώτανε οτι την έτυχε πρώτος και ας την έιχες και συ την επόμενη ημέρα. Το ίδιο με τα album της PANINI με τις ανάλογες κουβέντες (εγω βρήκα πρώτος τον Βαμβακούλα, εγω έτυχα πρώτος τον Σαραβάκο κτλ κτλ). Πολύ δημοτικό θυμίζει η φάση τερμάτισαμε 2 θαύματα πρώτοι. Δεν έχει ουσία. Αν έκανες 4 και το παιχνίδι (ρίχνοντας σου μετάλλιο/βραβείο) αλλά και εγω θα σου έλεγα μπράβο και άξιος.

Ούτε δήμαρχος ήμουν ούτε κλητήρας, ούτε καν δημοτικός σύμβουλος που είναι και της μοδός. Τα μας κοντράρεις ανεπιτυχώς δεν ισχύουν με 3 απο τα 7 σπασμένα θαύματα εντός 5 ημερών.

Δεν λασπολογώ αλλά με βάση τα επιχειρήματα, τα στατιστικά αλλά και τις μάχες εντός παιχνιδιού αντιπαραθέτω αυτά που ισχυρίζεται ο kvnm.

Τέλος ναι έχουμε 4 θαύματα στο 9 και δεν τα τρέχουμε γιατί δεν υπάρχει κάποιος να μας κοντράρει τα δικά σας είναι σπασμένα φίλε Incognitus.

smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser12769

Guest
Συνονόματε αυτό με τα δεκανοίκια είμαι σίγουρος οτι κάπου το άκουσες ε; Τα στατιστικά επιτιθέμενων συμμαχιών,αμυνόμενων συμμαχιών καθώς και μαχητών συμμαχιών μιλάνε απο μόνα τους. Παντού πιο πάνω απο τα φαντάσματα. Οπότε δεν είναι μόνο λόγια αλλά και στατιστικά επίσημα καταγεγραμένα απο το παιχνίδι!

Γιορτάζετε τη νίκη σας; Καλά κάνετε δεν αντιλέγω καλά κάνετε και γιορτάζετε αλλά ποιά νίκη; Το παιχνίδι δίνει βραβείο νίκης στα 4 και κυριαρχία κόσμου στα 7 θαύματα. Το οτι τερματίσατε 2 θαύματα πρώτοι είναι νίκη; Απο πότε; Παρακαλώ αν άλλαξαν οι κανονισμοί του παιχνιδιού και δίνεται νίκη στα 2 απο τα 7 θαύματα και συνάμα στη συμμαχία που τελειώνει πρώτη θαύμα να γίνει διευκρίνηση απο τους διαχειριστές ή τους υπεύθυνους του παιχνιδιού.

Τα λόγια σου αυτά με πήγανε πίσω στην Α'-Β'-Γ' Δημοτικού που μάζευα κάρτες ΥΠΕΡΑΤΟΥ και αν κάποιος τύχαινε πρώτος κάποια κάρτα το καυχιώτανε οτι την έτυχε πρώτος και ας την έιχες και συ την επόμενη ημέρα. Το ίδιο με τα album της PANINI με τις ανάλογες κουβέντες (εγω βρήκα πρώτος τον Βαμβακούλα, εγω έτυχα πρώτος τον Σαραβάκο κτλ κτλ). Πολύ δημοτικό θυμίζει η φάση τερμάτισαμε 2 θαύματα πρώτοι. Δεν έχει ουσία. Αν έκανες 4 και το παιχνίδι (ρίχνοντας σου μετάλλιο/βραβείο) αλλά και εγω θα σου έλεγα μπράβο και άξιος.

Ούτε δήμαρχος ήμουν ούτε κλητήρας, ούτε καν δημοτικός σύμβουλος που είναι και της μοδός. Τα μας κοντράρεις ανεπιτυχώς δεν ισχύουν με 3 απο τα 7 σπασμένα θαύματα εντός 5 ημερών.

Δεν λασπολογώ αλλά με βάση τα επιχειρήματα, τα στατιστικά αλλά και τις μάχες εντός παιχνιδιού αντιπαραθέτω αυτά που ισχυρίζεται ο kvnm.

Τέλος ναι έχουμε 4 θαύματα στο 9 και δεν τα τρέχουμε γιατί δεν υπάρχει κάποιος να μας κοντράρει τα δικά σας είναι σπασμένα φίλε Incognitus.

smiley_emoticons_steckenpferd.gif
ναι αλλα γραψτα διπλα στο ποστ της δικιας σου συμμαχιας να τα βλεπεις εσυ και οσοι αλλοι 1-2 το επισκευτουν
εδω ποσταρουν τα φαντασματα τη νικη που θεωρουμε δικη μας υπαρχει δεν υπαρχει.
Ονομασε καμια πολη με το ονομα της πρωην συμμαχιας σου πριν σβηστει απο το χαρτη,
και οτι καταφερουν οι enigmatic δεν ανοικει στους ghost of hellas ουτε 30%,
με ξενες πλατες μη κορδωνεσαι στο φορουμ,οσα λεει εδω τα εκανε η συμμαχια μου
και οχι αυτη που μπηκα τελευταια τρυπα της φλογερας οπως εκανες εσυ,
για να βγεις δευτερος παλι,οποια καταντια χαχαχαχααχ
 

vangosmt

Ξιφομάχος
Τσάμπα τα διαχωρίζεις, πλέον είμαστε μια συμμαχία. Το πως θα ονομάσω εγω τις πόλεις μου δεν σε ενδιαφέρει.

Ε οχι και δεύτερος, απο που προκύπτει; απο τους πόντους χτισίματος; Αν έτσι πάω πάσο αχχαχααχχαχαχαχααχαχαχχααχαχ

Δεν βγήκα να κορδωθώ σε κανένα φόρουμ αντιπαραθέτω τα επιχειρήματα μου. Αλλά αφού το θέτεις έτσι μη κορδώνεσαι/καυχιέσαι νίκη που έβαλες όλο το σέρβερ μέσα να σου στείλει ύλες. ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ,ΜΟΝΟΜΑΧΟΥΣ,ΑΜΠΑΛΟΥΣ 4 χ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ και οτι αλλο υπάρχει στο χάρτη.


Τεσπά

smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 
Κορυφή