Το bannerαδικο

  • Δημιουργός θέματος stef1998
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
???

Ωραια Βαννερ κανετε παιδια αλλα με ποιο προγραμα?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Ωραιο ειναι αλλα τα γραματα...εκει που λεει Του ΙΟΤΑ δεν ξεχωριζουν και πολυ απο το καραβι...μπορεις να το διορθοσεις.....μην με ρωτισεις χρωμα οτι νομιζεις...α και κατι αλλο θελω να μπω και εγω στην λιστα σπαμερ! :p αν γινετε.....
 

DeletedUser

Guest
Τελος παντω .το ροζ το χαλασε και τα αστερακια...και θελω να το βαλω προφιλ στον ιοτα...αλλα ειναι μεγαλο...μηπος ξερει κανεις πως να το μικρινω?
 

DeletedUser

Guest
Μου αρεσει το προηγουμενο :)....αλλα βαλε την φοτο του grepolis σε φισιολογικο χρωμα...και το Giwrgakos Ktaktitis TOY IOTA αστο στο θαλαση το χρωμα οκ?
 

DeletedUser

Guest
Οχι να μην αναβοσβινουν θελω να το βαλω και προφιλ στον ιοτα....ξερω να το μικρενω...απλος καντο οπως πριν...απλος σε φισιολογικο χρωμα...η φοτο του γρεπολης..
 

DeletedUser

Guest
Πολυ ωραιο :).....μηπος γινετε να μου το κανεις και μικρο να το βαλω προφιλ στον ιοτα???:)
 

DeletedUser

Guest
αυτο ειναι λιγο δυσκολο.
αποθηκευσε το σε μορφη αρχειου jpeg και μετα ανοιξε το στο paint και μικρυνε το.
τελος διαλεξε το μεσω του προφιλ σου στον ιοτα...
 

DeletedUser

Guest
οχι θα το μικρινο στο βαννερ μακερ....κατι τελεφτεο..μπορω να μπω στην λιστα σπαμ?
 

DeletedUser

Guest
αν ενοεις οτι κανω σπαμ ναι εχω κανει και εχω χασει 20 ποντους συνολο :p
μπορω τελικα?
 

DeletedUser

Guest
Με το να spammαρεις σε αυτο το θέμα και μετα να ειρωνεύεσαι μετα απο μιση ωρα απο την ζητηση του banner σου, απο μενα δεν εχεις τιποτα...
 
Κορυφή