Το τραγικό community του DION

lelwenn

Μινώταυρος
1720468571568.png
Καλησπέρα ονομάζομαι Lelwenn ή αλλίως Στέλιος. Έκανα το λάθος να ξεκινήσω το παιχνίδι μετά απο πολλά χρόνια. Παίζω με premium και προσπάθησα στον σερβερ dion να μπω σε μια συμμαχία. Απλά για να παίξω το παιχνίδι. Έκανα αίτημα σε όλες τις συμμαχίες και όλοι νομίζουν πως είμαι καταδότης ή δευτερος λογαριασμός. Συνολικά τους πρότεινα να δώσω κινητό και discord και skype για να το αποδείξω. Σε περίπτωση που είναι διπλός λογαριασμός προτείνω όλο τον σερβερ να μου κάνει αναφορά. Σας βάζω απόδειξη φωτό πως έχω κανει copy paste τα μηνύματα που έχω στείλει σε όλους τους παίχτες των μεγάλων συμμαχιών για αίτημα να μπω σε συμμαχία και να ΧΑΡΩ το παιχνίδι. Συμπέρασμα: είστε απλά τραγίκοι!!!!

Τελευταία επεξεργασία:

kapone 21

Ξιφομάχος
Προβολή συνημμένου 1761
Καλησπέρα ονομάζομαι Lelwenn ή αλλίως Στέλιος. Έκανα το λάθος να ξεκινήσω το παιχνίδι μετά απο πολλά χρόνια. Παίζω με premium και προσπάθησα στον σερβερ dion να μπω σε μια συμμαχία. Απλά για να παίξω το παιχνίδι. Έκανα αίτημα σε όλες τις συμμαχίες και όλοι νομίζουν πως είμαι ρουφιάνος ή δευτερος λογαριασμός. Συνολικά τους πρότεινα να δώσω κινητό και discord και skype για να το αποδείξω. Σε περίπτωση που είναι διπλός λογαριασμός προτείνω όλο τον σερβερ να μου κάνει αναφορά. Σας βάζω απόδειξη φωτό πως έχω κανει copy paste τα μηνύματα που έχω στείλει σε όλους τους παίχτες των μεγάλων συμμαχιών για αίτημα να μπω σε συμμαχία και να ΧΑΡΩ το παιχνίδι. Συμπέρασμα: είστε απλά τραγίκοι!!!!
Έχω και εγώ παρόμοια εμπειρία στον ίδιο κόσμο το αναφέρω επειδή τυγχάνει να βλέπω κάποια ονόματα που δεν μπορεσα ποτέ να συνεννοηθώ πχ monokeros &SEVAXX

Κορυφή