Το τελευταίο τεύχος… Αγγελιοφόρος των -ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ-

  • Δημιουργός θέματος skulos
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
TbOBooR.png

CEbboS4.png

IpR3EbL.png

u4RlLkb.png

wTtAmQv.png

yZFKUaq.png

qAUV128.png

qWqRp4D.png

m0N4hkN.png

yZFKUaq.png

JgkUFDY.png

utQQH98.png
 

DeletedUser3333

Guest
ΒΑΛΕ ΚΑΙ ΤΑ ΣΤΑΤΙΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΤΩΝ ΕΠΙΤΙΘΕΜΕΝΩΝ
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ Ν2 ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΛΤΑΔΕΣ Ν1
ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΤΙ ΟΙ ΔΕΛΤΑΔΕΣ ΕΙΧΑΝ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝΕ ΜΑΧΗΤΕΣ
ΕΝΩ ΕΜΕΙΣ ΧΤΙΖΑΜΕ ...Ο ΚΟΣΜΟΣ ΔΕΛΤΑ ΕΙΧΕ ΤΑΧΥΤΗΤΑ 4 ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟΣ ΣΕ ΥΛΕΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΗ ΚΑΙ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΑΜΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΜΕ ΤΗΝ ΔΡΑΣΗ ΜΑΣ ΔΛΔ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΗΤΑΝΕ ΣΧΕΔΟΝ ΑΝΕΝΕΡΓΗ
ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΛΕΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΠΑΙΧΤΗΣ
εισος τα παιδια του δεντα εχουν πιασει το νοημα του παιχνιδιου , νικητης θα ειναι αυτος που θα αντεξει μεχρι το τελος . και η ΝΕΜΕΣΗΣ θα κανει τα παντα για την νικη . ξοδευοντας σφεντονες οπλιτες και φαρους και οχι να στελνει ηλες

ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΙ ΛΕΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΜΠΑΛΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΧΤΙΣΕΙ ΤΑ ΚΕΡΑΤΑ ΤΟΥ ΣΤΟΝ ΔΕΛΤΑ ΚΑΙ ΕΝΤΕΛΕΙ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΑΛΛΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ

ΔΕΛΤΑ Ο ΜΟΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΥ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΔΕΝ ΕΓΙΝΑΝ ΧΤΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΚΡΑΤΗΣΑΝ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΦΑΡΜΕΡΑΜΑ

GREEKAKOS
:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d


ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ...ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΧΤΙΣΤΕΣ!!!
ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΙ ΕΛΕΥΣΙΣ ΗΤΑΝΕ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΑΝΟΡΘΟΔΟΞΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ
ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ ΟΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΤΟΣΟΥΣ ΠΟΛΛΟΥΣ ΡΟΥΦΙΑΝΟΥΣ ΠΟΥ ΟΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΜΑΣ ΚΑΝΑΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ
ΑΝΤΕ ΒΡΕΣ ΤΟ ΓΙΑΤΙ,ΕΣΥ ΜΑΧΗΤΗ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΟ ΓΙΑΤΙ!!!
ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΑ ΠΟΣΤΑΡΙΣΜΑΤΑ ΜΕ ΟΔΗΓΙΕΣ ΟΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΓΙΝΕΙ COPY PASTE ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ...ΑΛΕ ΡΕΤΟΥΡ!!!
 

DeletedUser13709

Guest
καλημερα σκυλακο μου :)

βλεπεις οτι οσο και να παλευουν να με κρατησουν εξω απο το φορουμ το μονο που καταφερνουν ειναι ....να γελαω με τα χαλια τους. :)

βλεπω οτι δεν σου φτανει να φαμφαρολογεις για τον Γαμμα θελεις να ταξιδευεις και σε αλλους κοσμους.

πηρες φορα και μιλας για τα επιθετικα σου.αν ψαξεις λιγο τα ποστ που σου εχω βαλει θα βρεις αυτο (θεμα: ο βασιλιας ειναι γυμνος)

V5KtfF0.png


ειναι τοτε που σας εκραζα για το που βαραει το πρωτοπαλικαρο σου.με χλευαζατε τοτε.
ξερεις ποιο ειναι το κακο.οτι ειχα δικιο.εμαθα τι και πως.δεν θα πω κατι παραπανω .(απο την στιγμη που μου το ειπες,δεν μπορω να σε δωσω) αν δεν ξερεις ρωτα τα παλικαρια σου.

εδω δες.ποστ απο 8/2/2013 (16 μηνες πριν δλδ)

wdjq8KU.png


o Glam εχει 1.468.467 επιθετικους ποντους και 16 μηνες μετα ....... 8.961.977

K84TkyX.png


εκανε 3 χρονια δλδ για να φτασει το 1.500.000 περιπου και 1 χρονο για να πιασει 7.500.000 επιθετικους !!!!
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχα
στον δρομο του φελικου και αυτος.
ετσι κανετε τους επιθετικους σας ?
και τολμας και βγαινεις στο κεντρικο και τα ποσταρεις ?

τωρα για τα αμυντικα μην περιμενεις να γραψω και πολλα.
δεν μπορω να κανω παρτυ για το ξυλο που εχω φαει.
δεν μπορω να καμαρωνω οτι εχω φαει τις ποιο πολλες φαπες ρε αδερφε.δεν μου παει :)

με βαση αυτα τα δυο (αμυντικα-επιθετικα) ειναι μουφα και ο μαχητης του κοσμου.
ξεχασες να πεις οτι ολα αυτα τα "καταφερες" με πανω απο 200 παιχτες την ωρα που εμεις δεν ειχαμε ποτε πανω απο 40-50 .

ο κοσμος εκλεισε σκυλακο πριν δυο μερες.
εκλεισε και μας λεει αυτα:

ΠΡΩΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΤΟΝ GAMMA :

ckvRa7F.png


ΠΡΩΤΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ :

Lp1RITG.png


ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ 2 ΣΤΗΝ ΠΕΝΤΑΔΑ ΚΑΙ ΣΥΝΟΛΟ 5 ΠΑΙΧΤΕΣ ΣΤΗΝ ΔΕΚΑΔΑ.......τα λεγαμε ;)

σαν συμμαχια μετραμε 35 σελιδες με πολεις που χασαμε την ωρα που εσεις εχετε ....148 !!!!!
για κατακτησεις ουτε κουβεντα.βγαλε τις τραμπες και θα δεις και εκει τα χαλια σας.

σε ατομικο τωρα επιπεδο στα εχω πει και θα στα ξανα πω.

πηρες μια συμμαχια που δεν ηταν δικια σου (μαγαζι γωνια) την ωρα που εφιαξα κατι απο το 0

9Afp1gv.png


σαν παιχτης δεν θυμαμαι να ξεπερασες τις 200 πολεις την ωρα που εκλεισα στις 485 !!!!

για επιθετικα και αμυντικα ουτε κουβεντα. χαχαχχαχα
παντα ημουν πρωτη γραμμη την ωρα που εσυ λουφαζες πισω απο τα παλικαρια σου.

μονος σου εχεις πει οτι εχεις χασει "πολεις" την ωρα που στα 4 χρονια καταφεραν να μου παρουν ΜΟΝΟ ΜΙΑ εξεγερση (ο βασιλης ο σπουτνικ παοκ.να ναι καλα το παλικαρι,οτι και αν κανει τωρα.πολυ καλο παιδι).για να χασω πολη ουτε στα ποιο τρελα ονειρα σου.

το αν εφυγες πριν το τελος ειναι θεμα δικο σου σκυλε.οχι δικο μας ;)

Υ.Γ ευχαριστω τον φιλο Ηλια που μου εδωσε βημα να πω αυτα που θελω :)

Υ.Γ2 κυριε νουμπα θεαγενη τα μπαν τα ριχνουμε σε ολους.δεν διαλεγουμε με βαση τα γουστα και τις αντιπαθειες ;)

mtW752A.png


Μixtsount

[8ea]Μόνιμος αποκλεισμός για δημιουργία/χρήση δεύτερου λογαριασμού μετά την τιμωρία του πρώτου.
8EAGENHS[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ρε μιχαλιο παλι τα ιδια ?τα εχουμε συζητησει απειρες φορες....το να εισαι πρωτος αμυνομενος παει να πει οτι παιζει κοντρα σε ενεργες συμμαχιες.λογικο οι αετοι να μην εχουν ποντους αμυνας....τα φαντασματα δεν χτυπανε :).

και μην προσπαθεις να συγκριθεις με τον βασιλη.αλλο το παιχνιδι σου αλλο το παιχνιδι μου αλλο το παιχνιδι του βασιλη.

ο glam ειχε πολλους ποντους αμυνας παραπανω απο εσενα και ειχε τις μισες σου πολεις.το οτι ειχες πολλες πολεις οφειλεται και στις γιορτες που κοπανουσες καθημερινα για να βγαζεις δικαιωματα.ο γιωργος o glam σκεφτοταν πως θα βγαλει αμυνα να βαλει σφηνες και ψευτικα γρηγορα (οταν του τελειωνε ο στρατος) για να μην χασει πολη-πολεις.ο οποιοσδηποτε μπορει να χασει πολη μιχαλη.ανεξερετως.

μπιλι εισαι αρχηγος φιλε.τοσους κοσμους τοσες συμμαχιες εχω δει.σαν και εσενα κανεις.ο μοναδικος ιδρυτης μου στο grepolis θα εισαι ρε μπαγασα(χαχαχα δεν αναγνωριζω κανεναν αλλον).οποτε respect :)
 

DeletedUser

Guest
Μιας και ο κόσμος έκλεισε.. (η αλήθεια είναι ότι τον κλείσαμε)
Και μιας και ΔΕΝ θα τα ξαναπούμε ΠΟΤΕ αγαπητέ Μιχάλη, θα σου κάνω την χάρη να αντιπαρατεθώ για μια τελευταία φορά μαζί σου..

Αρχίζω λοιπόν με την διαπίστωση ότι το παραπάνω θέμα το είχες ετοιμάσει εδώ και καιρό και περίμενες να κλείσει ο κόσμος για να το δημοσιεύσεις..
Απόδειξη αυτού είναι το ότι για πρώτη φορά στα χρονικά έχεις κρατήσει στοιχεία του παιχνιδιού (δεν μας συνηθίζεις σε τέτοια) όπως τις φωτογραφίες της κατάταξης... αλλά και έχεις κάνει και τον απαραίτητο πρόλογο για αυτό μερικές ημέρες πριν..



Καλησπερα.
Αν και μπορει να μπω καποια στιγμη και να πω 2-3 πραγματακια,επειδη δεν ξερω ακομα αν θα το κανω θα πω και γω με την σειρα μου καλη συνεχεια …..


Καλή συνέχεια και σε εσένα λοιπόν φίλε μου καλέ..
Εύχομαι το τέλος του Gamma να σε βοηθήσει να ξεπεράσεις την εξάρτηση σου από το παιχνίδι και να σκεφτείς καθαρά..

Πάμε παρακάτω…



βλεπω οτι δεν σου φτανει να φαμφαρολογεις για τον Γαμμα θελεις να ταξιδευεις και σε αλλους κοσμους.

Σύντομα θα ανεβάσω και τις συγκρίσεις των στατιστικών με τις συμμαχίες από τους Ξένους Σέρβερ μιας και στους ελληνικούς, οι - ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ- έρχονται πρώτοι και με διαφορά…



o Glam εχει 1.468.467 επιθετικους ποντους και 16 μηνες μετα ....... 8.961.977
εκανε 3 χρονια δλδ για να φτασει το 1.500.000 περιπου και 1 χρονο για να πιασει 7.500.000 επιθετικους !!!!
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχα
στον δρομο του φελικου και αυτος.
ετσι κανετε τους επιθετικους σας ?
και τολμας και βγαινεις στο κεντρικο και τα ποσταρεις ?


Εδώ Τολμάς εσύ που έχεις τους μισούς του πόντους και περηφανεύεσαι ότι δήθεν και καλά είσαι ο καλύτερος χτιστής.. εε.. παίχτης ήθελα να πω..
Δεν θα το κάνω εγώ που είχα τον καλύτερο όλων των εποχών..
Σε 20 κόσμους δεν υπάρχει αυτή την στιγμή κάποιος που να συγκρίνετε μαζί του..
Πόσο εσύ λοιπόν που σε έχει αφήσει πίσω με διαφορά..

5g7tLUM.png

Και για να στο κάνω και πιο κατανοητό

Είναι λογικό ότι στην αρχή του παιχνιδιού η ανάπτυξη είναι δύσκολη..

Και όσο αφορά τις πόλεις και όσο αφορά το στράτευμα..
Όσο περνά ο καιρός όμως και ένας παίχτης μεγαλώνει του είναι ποιο εύκολο και να μεγαλώσει μια πόλη και να αναπληρώσει το στράτευμα μιας και έχει περισσότερες ύλες για να τις χρησιμοποιήσει εκεί που πραγματικά έχει ανάγκη…
Το ίδιο συμβαίνει και με τους πόντους μάχης..
Είναι διαφορετικό το να επιτίθεσαι με δυο μικτές πόλεις από το να σπας 200 καθαρά επιθετικές πόλεις με την μια πάνω στον αντίπαλο..

Η ανάπτυξη του glam και του Falikos θα ομολογήσω ότι ήτανε αξιοζήλευτη.. όχι όμως κατακριτέα..
ZdNnx7o.png



τωρα για τα αμυντικα μην περιμενεις να γραψω και πολλα.
δεν μπορω να κανω παρτυ για το ξυλο που εχω φαει.
δεν μπορω να καμαρωνω οτι εχω φαει τις ποιο πολλες φαπες ρε αδερφε.δεν μου παει


5g7tLUM.png

και όμως φιλαράκι.. είσαι 6ος αμυνόμενος στο κόσμο.. πράγμα που σημαίνει ότι το έχεις φάει το ξυλάκι σου.. εκτός και εάν δεν είναι έτσι και συνέβη κάτι άλλο.. κάτι σαν αυτό που μας κατηγορείς ας πούμε..
Παρακάτω αναφέρεις ότι μόνο μια φορά καταφέρανε να σε βάλουνε σε εξέγερση..
Που τους βρήκες λοιπόν όλους αυτούς του πόντους;



με βαση αυτα τα δυο (αμυντικα-επιθετικα) ειναι μουφα και ο μαχητης του κοσμου.
ξεχασες να πεις οτι ολα αυτα τα "καταφερες" με πανω απο 200 παιχτες την ωρα που εμεις δεν ειχαμε ποτε πανω απο 40-50 .


Δεν νομίζω αυτό να σε δικαιολογεί..
αλλά ούτε και να ελαφρώνει την θέση σου..
σε άλλους κόσμους που η συμμαχία χωράει 100 άτομα φτιάχνουνε Ακαδημίες και τα συναφή για να χωρέσουνε περισσότερα άτομα..
Στον κόσμο Gamma με ανώτατο όριο τα 500 άτομα κατά συμμαχία.. η αδυναμία του εκάστοτε αρχηγού να στρατολογήσει πάνω από 50 άτομα δεν είναι άξια λόγου αλλά παράδειγμα προς αποφυγή..

L1EWN9Q.png


Επειδή είσαι και μεγάλος Νουμπάς.. θα σου κάνω για ακόμη μια φορά φροντιστήριο

Ας πάρουμε τα πράγματα από την αρχή..
Πέρυσι το καλοκαίρι.. οι –ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ- αφήνουνε το παιχνίδι ως οι απόλυτοι νικητές έχοντας στην κατοχή τους εκτός από τα εφτά θαύματα του κόσμου και όλους τους υπόλοιπους τίτλους του παιχνιδιού..
Δηλαδή..


ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΠΙΤΙΘΕΜΕΝΕΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ
HbM7jOL.png


ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΜΥΝΟΜΕΝΕΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ
BnZogCC.png


ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΜΑΧΟΜΕΝΕΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ
5wVSUEB.png


ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
APd6ZkS.png


ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΕ ΠΟΝΤΟΥΣ
3kwMm9R.png


Ένα χρόνο μετά και αφού πάνω από 100 παίχτες των –ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ- έχουνε αφήσει τον κόσμο.. Η Δικιά σου συμμαχία έχει μετά βίας καταφέρει να αναπτυχθεί κατά 5,400,000 πόντους , πράγμα που σημαίνει ότι προστέθηκαν στην συμμαχία σας 450 νέες πόλεις μέσα σε ένα χρόνο..

Να σου θυμίσω ότι ο μέσος όρος τον νέων πόλεων που κατακτούσανε οι -ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ- ήτανε 400 πόλεις τον μήνα..
Που σημαίνει ότι εάν συνεχίζαμε θα είχαμε στο ίδιο χρονικό διάστημα πάνω από 4500 κατακτήσεις..
ac7efMq.png

Καταλαβαίνεις λοιπόν ότι πολύ απλά αυτό που καταφέρατε ήτανε μια τρύπα στο νερό..
Ότι κάνανε οι ΕΛΕΥΣΙΣ μέσα σε ένα μήνα το κάνατε εσείς μέσα σε ένα χρόνο.. και το βασικότερο όλων.. χωρίς κανένα ουσιαστικά ανταγωνισμό..

Με απλά λόγια.. σας πήρε ένα χρόνο να κατακτήσετε 450 πόλεις φαντάσματα.

Ο κόσμος Gamma έκλεισε πριν λίγες ημέρες και βρήκε την συμμαχία των –ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ– να παραμένει

Καλύτερη Επιθετική Συμμαχία
Καλύτερη Αμυντική Συμμαχία
Καλύτερη Μαχόμενη Συμμαχία
Την μοναδική συμμαχία που κατασκεύασε θαύματα (και τα 7)


Έχοντας χάσει μονάχα την πρωτιά της στο σύνολο των πόλεων το οποίο έγινε μετά από την δικιά μας αποχώρηση και όχι γιατί κάποιος μας κατέκτησε ή κάποιος μα ανάγκασε..

Η δικιά μας λοιπόν διαγραφή περισσότερων από 10,000 πόλεων ήτανε αυτή που σε φέρανε στην πρώτη θέση των πόντων κτιρίων.. και όχι οι 450 πόλεις φαντάσματα που κατακτήσατε μέσα σε ένα χρόνο..

Και ξέρεις πια είναι η πλάκα;
Ότι θα μπορούσες να χτίσεις και τα θαύματα όλο αυτό το διάστημα.. αλλά είσαι τόσο νουμπάς που αρκέστηκες στα λόγια μου ότι δεν μπορεί να τα χτίσει άλλος.. μιας και τα χτίσαμε εμείς πρώτοι.. και δεν έκανες καν τον κόπο να κοιτάξεις τα βραβεία των άλλων κόσμων όπου η κάθε συμμαχία που αποχωρούσε αμέσως βραβευότανε η επόμενη για την υλοποίηση τους..

9TSwK5r.png



Από το 0 την έφτιαξες και στο 0 παρέμεινε…

Άκου για να μαθαίνεις Νουμπαδάκο..
Εγώ στην Ηγεσία των -ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ- αναρριχήθηκα παρά τη θέληση μου…
Πράγμα που σημαίνει ότι εφόσον είχα αποδείξει την αξία μου και είχα κερδίσει την εμπιστοσύνη των συμμάχων μου σε μια από τις ποιο δύσκολες και κρίσιμες στιγμές για το μέλλον της ομάδας, ομόφωνα αποφασίστηκε ο διορισμός μου στα ανώτατα διοικητικά κλιμάκια της συμμαχίας.
Ποτέ δεν διεκδίκησα την θέση αυτή και ποτέ δεν μου ζητήθηκε από την στιγμή που ανέλαβα να την παραδώσω..
Η Συμμαχία των -ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ- πολύ απλά δεν ανήκει σε κανέναν..
Η Συμμαχία των -ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ- ήτανε μια ομάδα ανθρώπων με κοινό σκοπό (την κατάκτηση του κόσμου Gamma)
Η Συμμαχία των -ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ- λειτουργούσε δημοκρατικά
Η Συμμαχία των -ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ- λειτουργούσε με θεσμούς τους οποίους και σεβότανε..

Αυτός είναι και ο λόγος που κέρδισε.. ότι λειτούργησε δηλαδή σαν ομάδα με πίστη στους θεσμούς και όχι σαν συμμορία με πίστη στον αρχηγό ιδρυτή.

Στη δικιά σου περίπτωση απλά έφτιαξες μια συμμαχία και στρατολόγησες μερικά άτομα.. 50 τον αριθμό.. στο τελείωμα του παιχνιδιού και χωρίς καμιά ουσιαστική παρουσία όλα αυτά τα χρονιά προσπαθείς να μας πείσεις ότι είσαι ο καλύτεροτερος των καλυτέρων..

Σύνερθε…

Qjkhf20.png



σαν παιχτης δεν θυμαμαι να ξεπερασες τις 200 πολεις την ωρα που εκλεισα στις 485 !!!!

για επιθετικα και αμυντικα ουτε κουβεντα. χαχαχχαχα
παντα ημουν πρωτη γραμμη την ωρα που εσυ λουφαζες πισω απο τα παλικαρια σου.

μονος σου εχεις πει οτι εχεις χασει "πολεις" την ωρα που στα 4 χρονια καταφεραν να μου παρουν ΜΟΝΟ ΜΙΑ εξεγερση (ο βασιλης ο σπουτνικ παοκ.να ναι καλα το παλικαρι,οτι και αν κανει τωρα.πολυ καλο παιδι).για να χασω πολη ουτε στα ποιο τρελα ονειρα σου.

Σε αυτό που λες δεν έχεις και άδικο..
Ποτέ δεν κατάφερα να φτάσω τις πόλεις σου..
Δεν ήτανε άλλωστε και στα άμεσα σχέδια μου..
Οι 200 πόλεις που λες ότι είχα με κουράζανε αφάνταστα..
Δεν νομίζω να είχα το κουράγιο να παίξω έστω και με μια παραπάνω..
Ούτως η άλλος εγώ δεν μπήκα στο παιχνίδι για να αναπτυχθώ προσωπικά, αλλά για να παίξω με μια καλή ομάδα και να νικήσω..
Πράγμα το οποίο και κατάφερα..
Όσο για την πρώτη γραμμή άστο.. δεν πιάνει..

Εσύ εφόσον πραγματοποίησες τον στόχο σου.. το να χτίσεις δηλαδή ή να κατακτήσεις 485 πόλεις γιατί δεν είσαι ικανοποιημένος και συνεχώς γκρινιάζεις;

NytNusP.png



το αν εφυγες πριν το τελος ειναι θεμα δικο σου σκυλε.οχι δικο μας

Αν δεν είχα φύγει δεν θα υπήρχε τέλος..
Έφυγα και ήρθε το τέλος.. τι δεν καταλαβαίνεις..
ΤΕΛΟΣ
THE END
FIN
Πως το λένε..
Δεν θα ξαναδείς τις 485 πόλεις σου..

comprendre



CR6MM3D.png
 

DeletedUser

Guest
Ακομα πονο μοιραζεις ρε Βασιλη??Τοσοι μηνες περασανε...αραξτε... ;)
 
Κορυφή