Τουρκικοι συμμαχια στον Sigma

  • Δημιουργός θέματος ΑριστομαχοςΕλλην7
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Καλησπέρα φίλτατοι στην θαλασσα 25 του κοσμου Σιγμα υπαρχει τουρκικη συμμαχια με το ονομα Turkish revenge Communit
Εχουν επεισης Τουρκικη σημαια(Το αρχαιοελληνικο συμβολο της Αρτεμης) εχουν Τουρκικο προφιλ και ειναι καθαρα προκληση προς εμας τους Ελληνες,οποτε προτηνω να τους δειξουμε τι σημαινει ελληνικη φιλοξενια οποιος θελει ποντους μαχης απο οποιαδηποτε συμμαχια μολις βγουν απο προστασια πραττουμε αναλογα αυτα απο μενα
με αγωνιστικους χαιρετισμους
Αριστομαχος
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3314

Guest
ας τους ταραξουν ολες οι θαλασσες με σεισμους,μπηκαν στοχευμενα κ ειναι διπλα διπλα
 

DeletedUser10958

Guest
Στο σιγμα κανω αποικηση να τους εχω κοντα μετα ......
 

DeletedUser8730

Guest
Παιχνίδι είναι ξεκολλάτε τη ζωή σας. Στο κάτω κάτω ζορια τραβάει και ο τούρκος που παίζει, ζόρια και ο έλληνας που παίζει. Να ναι καλά οι κυβερνησεις που κάνουν ζωή και κότα.

Κατά τ'άλλα πολύ μπροστά η λογική σας...
 

DeletedUser

Guest
ΑΓΟΡΙΝΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ. ****************. ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΚΟΥΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΣΚΥΛΙΑ ΕΙΝΑΙ.

[8ea]Προσοχή τα όρια. Προστέθηκαν 10 πόντοι ποινής και αφαιρέθηκε ρατσιστικό σχόλιο.
8EAGENHS[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΕΚΦΡΑΖΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΕΧΘΡΙΚΟ ΚΡΑΤΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΡΑΤΣΙΣΤΗΣ?ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΕΙ Η ΕΝΟΙΑ ΤΗΣ ΛΕΞΗΣ ΠΑΤΡΙΩΤΙΣΜΟΣ. ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ ΠΛΕΟΝ ,ΟΠΟΙΟΑΔΗΠΟΤΕ ΓΝΩΜΗ ΠΕΡΑΝ ΑΥΤΗΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΛΑΤΡΕΙΣ ΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΤΗΤΑΣ , ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΡΑΤΣΙΣΤΗΣ. ΚΥΡΙΕ ΘΕΑΓΕΝΗ ΤΟ ΞΑΝΑΓΡΑΦΩ ΣΕ ΑΛΛΗ ΓΡΑΦΗ. ΟΠΟΙΟΣ ΤΟΥΡΚΟΣ,ΣΥΡΙΟΣ,ΑΛΒΑΝΟΣ,ΙΤΑΛΟΣ,ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ,ΜΟΓΚΟΛΟΣ,ΑΓΓΛΟΣ,ΝΟΡΒΗΓΟΣ,ΙΣΠΑΝΟΣ,ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ.... ΚΑΙ ,ΚΑΙ ,ΚΑΙ. ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΜΟΥ , ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΜΟΝΟ ΑΝ ΒΛΕΠΕΙ ΤΑ ΡΑΔΙΚΙΑ ΑΝΑΠΟΔΑ......

aSKRVVf.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
[kni]
Το ότι υπάρχουν κάποια εχθρικά κράτη δε σημαίνει ότι και οι άνθρωποι που τη κατοικούν είναι εχθρικοί.

Και σίγουρα δε μπορείς να κρίνεις μια μερίδα παικτών Τούρκων που ήρθαν και παίζουν στον Ελληνικό server ότι είναι σκουλίκια και σκυλιά. Το ότι μπορείς και απευθύνεσαι μ΄αυτο το τρόπο χωρίς να τους ξέρεις, μόνο το ότι γνωρίζεις ότι δεν είναι ημεδαποί, δείχνει ότι είναι ρατσισμός.

Να σου υπενθυμίσω ή να σ' ενημερώσω τι είπε πολύ ορθά ο Ντε Γκωλ: "Πατριωτισμός είναι όταν βάζεις πάνω απ' όλα την αγάπη για τη χώρα σου. Εθνικισμός είναι όταν βάζεις πάνω απ' όλα το μίσος για τις άλλες".

[/kni]
 

DeletedUser

Guest
Πατριωτισμός είναι όταν βάζεις πάνω απ' όλα την αγάπη για τη χώρα σου. Εθνικισμός είναι όταν βάζεις πάνω απ' όλα το μίσος για τις άλλες".
ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΤΗΝ ΛΕΞΗ ΕΘΝΙΚΙΣΜΟΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ. ΕΧΕΙ ΤΕΤΑΣΤΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΤΡΙΩΤΙΣΜΟ. ΚΑΙ ΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΛΑ ΒΑΖΩ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΩΡΑ ΜΟΥ(ΟΠΩΣ ΣΩΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΣ), ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΑΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΑΦΑΝΙΣΤΟΥΝ ΟΙ ΕΧΘΡΟΙ ΤΗΣ. ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΠΑΝΤΟΥ ....... ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΕΙΚΟΝΙΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΠΕΙΣΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΙΣΤΩ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ. ΕΚΦΑΖΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ. ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΜΕ ΤΟΝ ΡΑΤΣΙΣΜΟ( ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ ΟΠΩΣ ΑΝΕΦΕΡΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ) ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΡΑΚΟ. ΚΡΑΤΑΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ.

ΚΑΙ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΤΡΙΤΗ ΦΟΡΑ. ΟΠΟΙΟΣ ΒΙΑΖΕΙ ΤΗΝ ΧΩΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΔΕΙ ΤΑ ΡΑΔΙΚΙΑ ΑΝΑΠΟΔΑ. ΕΙΤΕ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΕΙΤΕ ΠΟΛΙΤΗΣ.

ΣΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ,ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΙΣΗ(ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΠΙΟ ΛΟΓΟ) ΕΧΕΙ ΑΦΑΙΡΕΘΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΗΜΑΙΑΣ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΣΚΟΠΙΜΑ. ΤΗΝ ΞΑΝΑΠΟΣΤΑΡΩ.
yV10fh5.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΑΥΤΟΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΧΘΡΟΙ ,ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ. ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΧΘΡΟΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΣΚΟΤΩΣΑΝ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΖΟΥΝ ΝΑ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ ΕΛΛΗΝΕΣ. ΒΙΑΖΑΝ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΖΟΥΝ ΝΑ ΒΙΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΧΩΡΑ ΜΟΥ.
72hr.png

mHDHrLa.png

lhEpNNi.png

nxzd.png

ZeZntus.png

D2t0T0f.png

4KQN8ix.png

e6yz.png

vSvwUxS.png

nvlRhur.png
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Κλειδώνει για να αποφευχθούν κι άλλα "πατριωτικά" παραληρήματα. Στο φόρουμ του παιχνιδιού, δείξτε την αγάπη σας για το παιχνίδι. Τις υπόλοιπες αγάπες έχετε ευκαιρία να τις δείξετε στον έξω κόσμο.[/8ea]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή