[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] Τοξοβολία GREPO

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser4263
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser4263

Guest
ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΞΗΣ ΕΡΩΤΗΣΗ.

ΑΝ ΒΓΩ ΠΡΩΤΟΣ ΣΤΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΤΗΣ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ ΘΑ ΠΑΡΩ ΜΠΟΝΟΥΣ 100% ΣΕ4 ΠΟΝΤΟΥΣ ΜΑΧΗΣ ΣΩΣΤΑ?

ΑΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΚΑΙ ΤΗΣ ΟΞΥΜΕΝΕΣ ΑΙΣΘΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ 100% ΣΕ ΠΟΝΤΟΥΣ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΧΩ ΣΤΟ ΣΥΝΟΛΟ 100% +100% ΣΕ ΠΟΝΤΟΥΣ ΜΑΧΗΣ?

ΓΙΑΤΙ ΛΟΓΙΚΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΛΛΙΩΣ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΛΙΓΟ ΑΠΑΤΗ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΤΗΣ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ.ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΤΑ ΛΕΩ ΛΑΘΟΣ?ΔΕΝ ΕΧΕI ΝΟΗΜΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕΤΑ ΝΑ ΣΠΑΤΑΛΑΝΕ ΧΡΥΣΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΠΡΩΤΟΙ ΣΤΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΑΥΤΟ
 

DeletedUser

Guest
π.χ. πες οτι παιρνεις 100 ποντους μαχης, με το 100% της τοξοβολιας πας 200 και μετα +100% πας 400??
η μηπως 300?
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Οποιοδήποτε πλεονέκτημα, προστίθεται επάνω στην αρχική τιμή. Μην έχετε κατά νου ότι ο μοναδικός σκοπός του παιχνιδιού είναι να σας εξαπατήσει.[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser4263

Guest
[8EA]Οποιοδήποτε πλεονέκτημα, προστίθεται επάνω στην αρχική τιμή. Μην έχετε κατά νου ότι ο μοναδικός σκοπός του παιχνιδιού είναι να σας εξαπατήσει.[/8EA]


ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΘΕΑΓΕΝΗΣ.ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΠΩΣ ΑΥΤΗ Η ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑΙ?ΔΗΛΑΔΗ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ 1000 ΠΟΝΤΟΥΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΜΑΧΗ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ 4000???ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΤΑ ΒΓΑΖΩ ΜΕ ΤΑ ΛΙΓΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΤΗΣ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ ΚΑΙ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ ΟΞΥΜΕΝΕΣ ΑΙΣΘΗΣΕΙΣ.


ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ=100%
ΘΕΙΚΙΑ =100%


1000*100%=2000+100%=4000?????
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Όχι, δεν είπα αυτό. Είπα ότι το κάθε ποσοστό προστίθεται επάνω στην αρχική αξία. Δηλαδή αν έχουμε 1000 ΠΜ και τα δύο πλεονεκτήματα που μας διπλασιάζουν τους πόντους αυτούς, θα έχουμε 1000+1000+1000= 3.000.[/8EA]
 

DeletedUser4263

Guest
OK ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΝΑ ΣAI ΚΑΛΑ.ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ.ΤΟ 100% ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΤΗΣ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΜΠΟΝΟΥΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΡΕΙΣ ΠΟΝΤΟΥΣ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΑΜΥΝΕΣ ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΠΑΙΧΤΗ ΠΟΥ ΔΕΧΕΤΑΙ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ?
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Μόνον από όσες μάχες έχουν άμεση σχέση με τις πόλεις μας. Άμυνα σε πόλη μας ή επίθεση από πόλη μας.[/8EA]
 
Κορυφή