ΤΥΧΑΙΟ?

  • Δημιουργός θέματος parafrwn
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser9193

Guest
αγγελε που εισαι μπρε 1-0 χι χι χι

ολοι ενεργοι ?,γκου χου ,γκου χου .....μετα μαθανε οι διαχειρηστες πως να βρησκουν τα μποτακια οχι οτι ΕΣΥ ειχες ,αλλοι τριτοι τεταρτοι κοσμος ,κοσμος ,
και πλεον εχουμε νεα λιστα οι ντεμο απλα εμποδιζουν στην μεση

οσο για τις ποινες δεν θελω να το συνεχισω μιας και ειναι βρογχος το θεμα

το κακο με εσας ειναι οτι θεωρητε παρανομο μονο οτι κανουν οι αλλοι... οι δικοι σας διπλοτρπλοι δεν σας πειραξαν ποτε... το οτι εχετε παρτουζωσει τους λογαριασμους σας ουτε αυτο σας πειραξε... εγω οπως και πολλοι συμμαχοι μου εχουμε αποδειξει πολλακις τι αξιζουμε πρωταγωνιστωντας σε οσους κοσμους συμμετειχαμε... καλο ειναι να κανεις κριτικη αλλα και λιγο αυτοκριτικη... σε βοηθαει να γινεις καλυτερος... δεν με ενδιαφερουν οι λιστες σας εγω ξερω οτι αν βαρεσετε τωρα καποιον ενεργο δεν θα του παρετε πολη.. για κανα χασαπακλα και κανα νιογρ που ειναι ανενεργοι απο οσο ξερω καλοι ειστε για πιο πανω απο αυτους μπαινετε με σωσιβια στα μεταφορικα.. εγω μιλαω με αποδειξεις και δεν λεω οτι να ναι... αστακος εσυ γκαντελης που ησασταν ενεργοτατοι ποσες πολεες χασατε? ο προφεσορας μαλιστα λυποτακτησε υστερα απο την ομαδικη... δεν υπαρχει λογος να συνεχισω, μιλανε τα στοιχεια απο μονα τους! οσο για το ματσακι σας το χαρησαμε γιατι χωρις σκουλικια η σουπερλιγδα δεν εχει ουσια! χεχε
 

DeletedUser

Guest
Θα εχει και συνεχέια η ιστορια εδω.Τωρα φοράμε και αλεξιχάφιεδο γιλέκο.τον ποντικό που ηταν τρυπωμενος στην υπερ τον ξετρυπώσαμε."θα βρουμε και τους υπόλοιπους σιγα σιγα.

Τον πρώτο τον ξεκοκαλίσαμε σχεδόν.οντως δεν θα μείνει πέτρα...Για κρυσφήγετο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή