ΤΥΧΑΙΟ?

  • Δημιουργός θέματος parafrwn
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ΑΝ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΚΑΝ, ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΗΝ ΚΟΡΟΙΔΙΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΣΤΡΑΒΑ ΜΑΤΙΑ

ΣΗΜΕΡΑ ΧΤΥΠΗΣΑ ΤΟΝ joe3 Ο ΟΠΟΙΟΣ ΒΑΣΗ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΩΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΝΕΡΓΟΣ ΣΧΕΔΟΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ

20da247352694e64bc03777.png


Ο ΜΟΝΟΣ ΕΝΕΡΓΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΤΩΝ dEmocracy, Ο ΟΠΟΙΟΣ ΔΙΝΕΙ ΕΝΤΟΛΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΖΗΤΑΕΙ ΑΜΥΝΕΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΠΟΛΕΙΣ ΑΛΛΩΝ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΝΕΝΕΡΓΩΝ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ Ο takis44444, Ο ΟΠΟΙΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΣΤΕΙΛΕ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΧΤΥΠΗΣΑ

2f0025de7b504077930286b.png


ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ Ο joe3 ΜΠΗΚΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΤΟΥ ΠΟΥ ΧΤΥΠΟΥΣΑ

be282e0c20ba400db48a524.png


ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΑΝ ΣΤΟΥΣ dEmocracy ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΖΕΤΑΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΑ IP
 

DeletedUser9193

Guest
μαθε τουλαχιστον μετα απο τοσο καιρο να διαβαζεις τα γκρεποστατς... ανενεργος ειναι καποιος που κανει πανω απο 7 μερες να μπει στο παιχνιδι.. και αν οντως ειναι ενας παικτης που διαχειριζεται τις αμυνες δεν μπορειτε μια ολοκληρη συμμαχια να καθαρισετε αυτην την ριμαδα την 34? καντε εκει τον σταυρο σας που εφυγαν ολοι οι ενεργοι και εχετε ακομα πολεις...
 

DeletedUser10351

Guest
φιλαρακι ο μονος λογος που υπαρχετε ακομη στον Ιοτα, ειναι επειδη καποιοι dEmocracy, θελησαν (πατωντας διαγραφη) να σας δωσουν ακομη μια ευκαιρια, μπας και μαθετε το παιχνιδι.... Δυστυχως...
Κανε καμια καταγγελεια, ειναι το μονο πραμα που μαθατε, μαζι με το να κλαιτε στο φορουμ....
 

DeletedUser8563

Guest
Ο ΜΟΝΟΣ ΕΝΕΡΓΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΤΩΝ dEmocracy, Ο ΟΠΟΙΟΣ ΔΙΝΕΙ ΕΝΤΟΛΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΖΗΤΑΕΙ ΑΜΥΝΕΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΠΟΛΕΙΣ ΑΛΛΩΝ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΝΕΝΕΡΓΩΝ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ Ο takis44444, Ο ΟΠΟΙΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΣΤΕΙΛΕ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΧΤΥΠΗΣΑ[/b]

πουλια στον αέρα πιάνεις...
παρεμπιπτοντως που ξέρεις ποιος ζητα αμυνες στο φορουμ μας??
 

DeletedUser

Guest
μαθε τουλαχιστον μετα απο τοσο καιρο να διαβαζεις τα γκρεποστατς... ανενεργος ειναι καποιος που κανει πανω απο 7 μερες να μπει στο παιχνιδι.. και αν οντως ειναι ενας παικτης που διαχειριζεται τις αμυνες δεν μπορειτε μια ολοκληρη συμμαχια να καθαρισετε αυτην την ριμαδα την 34? καντε εκει τον σταυρο σας που εφυγαν ολοι οι ενεργοι και εχετε ακομα πολεις...

ΜΑΘΕ ΕΣΥ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΣ ΑΝ ΑΝΕΒΗΚΕ ΣΕ ΠΟΝΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΙΣ 6-12 ΕΩΣ ΤΙΣ 16-12...ΕΙΣΑΙ ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΚΥΑΛΙΑ ΓΙΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ
 

romanmyrik

Ξιφομάχος
πουλια στον αέρα πιάνεις...
παρεμπιπτοντως που ξέρεις ποιος ζητα αμυνες στο φορουμ μας??

δεν χρειάζεται να το ξέρουμε, το βλέπουμε. και αν ήξερες να διαβάζεις έστω λίγο τα στατιστικά να καταλάβαινες, αλλα που να καταλάβετε. εσείς ξέρετε να παίζεται μονο με διπλούς λογαριασμούς, δεν ξέρετε να παίζεται τίμια και σταράτα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser8563

Guest
δεν χρειάζεται να το ξέρουμε, το βλέπουμε. και αν ήξερες να διαβάζεις έστω λίγο τα στατιστικά να καταλάβαινες, αλλα που να καταλάβετε. εσείς ξέρετε να παίζεται μονο με διπλούς λογαριασμούς, δεν ξέρετε να παίζεται τίμια και σταράτα.


νατος και αυτός... εσύ τωρα ποιον παιζεις ?? τον γκιβαπ τον αρμοδιο κλπ τους βγαλατε διακοπές, τους δωσατε, τί εγινε. Τωρα αν ξέρω εγώ από στατιστικα μάλλον δεν ξέρω .... μου τα διαβαζεις τα δικά μου να μου πεις πόσες πολεις σου εχω πάρει ...
 

DeletedUser10371

Guest
αυτη η συζητηση απο που κιος που,αφορα τα μελη του φορουμ και δεν θα επρεπε να γινεται σε προσωπικο επιπεδο??αν θελεται να επιβεβαιωσετε την αποψη σας παντε στο κεντρο υποστηριξης και καντε την αναφορα σας..!!!τα αποτελεσματα θα ειναι ορατα πιστευω..!!

και κατι ακομη...δεν κρινουμε με συμπερασματα αλλα με στοιχεια και αποδειξεις...!

(παιδια σορρυ που επεμβαινω...ακομη προσαρμοζομαι στο φορουμ ακι δεν ξερω ποιοι κανουν κουμαντο εδω..!!!αλλα ειστε λιγο τραγικοι...)
 

romanmyrik

Ξιφομάχος
νατος και αυτός... εσύ τωρα ποιον παιζεις ?? τον γκιβαπ τον αρμοδιο κλπ τους βγαλατε διακοπές, τους δωσατε, τί εγινε. Τωρα αν ξέρω εγώ από στατιστικα μάλλον δεν ξέρω .... μου τα διαβαζεις τα δικά μου να μου πεις πόσες πολεις σου εχω πάρει ...
μάλλον δεν κατάλαβες τι ειπα εγώ η δεν θελεις να καταλάβεις τι λέμε, και αν πεζό κάποιον εκτος από τον δικώμου εσύ πες μου. λέμε ότι παίζεται διπλούς λογαριασμούς, και το ειπα για όλη την συμμαχία σας και όχι προσωπικά σε κάποιον και το ξέρεις ότι διαγράφηκαν τουλάχιστον 5 ονόματα από την συμμαχία σας. και το αν μου πήρες πολύ δεν έχει καμια δουλειά εδώ, εξάλλου ήτανε πριν ένα χρόνο όταν είχα εγώ 10 πόλις και εσύ 50 πόλις άρα δεδομένο είναι ότι μπορούσες να paris μια πολύ και όχι παραπάνω αλλα και πάλι λέω δεν έχει καμια δουλειά εδώ ποσες πόλις πήρες και από ποιον. εγώ απότι ξέρω και βλέπω στα στατιστικά σου ότι εσύ μαζεύεις μονο τα φαντάσματα και τους ανενεργούς μαζι με τον ζανπαναγος.
 

DeletedUser8563

Guest
μάλλον δεν κατάλαβες τι ειπα εγώ η δεν θελεις να καταλάβεις τι λέμε, και αν πεζό κάποιον εκτος από τον δικώμου εσύ πες μου. λέμε ότι παίζεται διπλούς λογαριασμούς, και το ειπα για όλη την συμμαχία σας και όχι προσωπικά σε κάποιον και το ξέρεις ότι διαγράφηκαν τουλάχιστον 5 ονόματα από την συμμαχία σας. και το αν μου πήρες πολύ δεν έχει καμια δουλειά εδώ, εξάλλου ήτανε πριν ένα χρόνο όταν είχα εγώ 10 πόλις και εσύ 50 πόλις άρα δεδομένο είναι ότι μπορούσες να paris μια πολύ και όχι παραπάνω αλλα και πάλι λέω δεν έχει καμια δουλειά εδώ ποσες πόλις πήρες και από ποιον. εγώ απότι ξέρω και βλέπω στα στατιστικά σου ότι εσύ μαζεύεις μονο τα φαντάσματα και τους ανενεργούς μαζι με τον ζανπαναγος.

είδες ποιος δεν ξέρει να διαβαζει τα στατιστικα? αφου τον λογαριασμό αυτόν δεν τον ξέρεις τόσο καλά, όπως φαίνεται, ίσως να διαβαζες λιγο καλύτερα το ιστορικό του...
 

DeletedUser8563

Guest
(παιδια σορρυ που επεμβαινω...ακομη προσαρμοζομαι στο φορουμ ακι δεν ξερω ποιοι κανουν κουμαντο εδω..!!!αλλα ειστε λιγο τραγικοι...)


να εισαι καλά για το χαρακτηρισμό, η άποψη σου είναι πολύ σημαντική!!
 

romanmyrik

Ξιφομάχος
είδες ποιος δεν ξέρει να διαβαζει τα στατιστικα? αφου τον λογαριασμό αυτόν δεν τον ξέρεις τόσο καλά, όπως φαίνεται, ίσως να διαβαζες λιγο καλύτερα το ιστορικό του...
Α καλά εσύ είσαι στο κόσμο σου. τι εννοείς δεν ξέρω καλά τον λογαριασμό αυτόν, μήπως εννοείς δεν ξέρω καλά κάποιον έναν λογαριασμό από όλους λογαριασμούς που διαχειριζις στο κόσμο iota ?? εξήγησε μου λίγο καλύτερα. γιατί όπως και ηπα πριν εσύ κατακτάς μονο και μονο φαντάσματα και πόλις τους ανενεργούς και μονο.
 

DeletedUser

Guest
καλα χρηστουγεννα

και ολοι ξερουμε τη εγηνε περυσι στον ΙΟΤΑ :cool:
 

DeletedUser10351

Guest
καλα χρηστουγεννα

και ολοι ξερουμε τη εγηνε περυσι στον ΙΟΤΑ :cool:

Μιχος, dexter1987, mitsos64, gkaldelis---> αποκλεισμενοι...:p για πες μας φιλε μου, εσυ που ξερεις τα πολλα και ο νους σου κατεβαζει... ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΦΕΤΟΣ ΣΤΟΝ ΙΟΤΑ?....:confused:
 

DeletedUser7695

Guest
Μιχος, dexter1987, mitsos64, gkaldelis---> αποκλεισμενοι...:p για πες μας φιλε μου, εσυ που ξερεις τα πολλα και ο νους σου κατεβαζει... ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΦΕΤΟΣ ΣΤΟΝ ΙΟΤΑ?....:confused:

Ξερεις πολυ καλα τι γινεται φετος στο ΙΟΤΑ ΚΑΘΩΣ ΣΕ 2 ΜΗΝΕς ΧΑΣΑΤΕ 500 ΠΟΛΕΙΣ...!ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΣΧΗΜΑ ΤΙ ΛΕΣ?
ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΥΣ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΣΤΗ ΦΟΡΑ ΟΤΑΝ ΠΡΕΠΕΙ....ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΙΠ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ!

ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΡΕ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ.....ΝΙΚΗΤΕΣ-ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΙΟΤΑ,ΘΑ ΠΕΙΤΕ ΠΟΙΟΙ ΣΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΥΝ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΤΑΙ ΑΚΟΜΑ?

ΠΑΝΤΩΣ ΕΝΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΣΟ ******** ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΠΑΤΟΙ ***********ΚΑΝΟΝΙΚΑ!

ΚΥΡΙΕ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΑ ΡΙΞΕ ΤΩΡΑ ΜΠΑΝ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΟΜΩΣ!
ΞΕΥΤΙΛΙΣΜΕΝΟΙ!

[8ea]10 πόντοι ποινής για απαράδεκτη συμπεριφορά και λεξιλόγιο. Αφαιρέθηκαν ακατάλληλες λέξεις.
8EAGENHS[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser7695

Guest
ΕΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΥΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΠΙΣΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΞΕΥΤΙΛΙΣΜΕΝΟΙ ΚΥΡΙΟΙ!ΑΦΑΙΡΕΙΤΕ ΤΟ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΓΡΑΦΗΣ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ.ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ

ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΤΟ ΘΕΜΑ : ΤΥΧΑΙΟ?

[8ea]Τον τρόπο γραφής του ο καθένας μπορεί να τον εφαρμόζει στο προσωπικό του ιστολόγιο ή σε άλλα fora που έχουν χαλαρούς κανόνες. Εδώ σ' αυτό το φόρουμ οι κανόνες είναι αυστηροί και αμείλικτοι. 1 μήνας εκτός για επίθεση κατά της ΔΟ.
8EAGENHS[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Μιχος, dexter1987, mitsos64, gkaldelis---> αποκλεισμενοι...:p για πες μας φιλε μου, εσυ που ξερεις τα πολλα και ο νους σου κατεβαζει... ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΦΕΤΟΣ ΣΤΟΝ ΙΟΤΑ?....:confused:

αγαπητε ,Στεφανε
το θεμα προωθητε στο εξωτερικο ,η πηνη που πηρα ειναι ακρος απατη ! δηλδη τυχαιο μετα απο ενα ολοκληρο χρονο να μου επιβαλετε τωρα πηνη μολισ αγκιξαμε τους ασπρους και μαυρους πατους ?
αλλα δεν λεμε για τα μποτακια και λοιπα κομφορ που ειχατε αποδεδειγμενα κα καπιοι τα πηραν κληρονομια και στον αχιλεα αλλα εχουν γνωση οι φυλακες

φυλακτητε δεν θα μεινει πετρα
εδω στις επαλξεις μεχρι να κλεισει ο κοσμος θα μοιραζουμε πονο
φιλια ..
 

DeletedUser9193

Guest
τωρα εφαγες ποινη που αγγιξες τους Απατους? το διαβασαμε και αυτο.... ειστε αγιοι, ειστε τρομεροι, ειστε οι καλυτεροι!!!! βαΡατε εκει τους ανενεργους τον ντεμοκρασι και παρτε 500 πολεις γιατι οσο υπηρχαν και υπαρχουν ενεργοι μπλουμ τρωγατε και μπλουμ θα τρωτε... δεν ξερω ρε γαμωτο γιατι γουσταρω τοσο τον ιοτα ακομα και μετα απο ενα χρονο... αα μιχαλη πριν ενα μηνα ειχαμε επετειο... ηταν τοτε που σου πηρα δυο πολεις εγω προσωπικα κι 4 συνολικα η συμμαχια οταν ημασταν ολοι ενεργοι!!! ΦΑΑΑΑΑΑΑΑΠ
 

DeletedUser

Guest
αγγελε που εισαι μπρε 1-0 χι χι χι

ολοι ενεργοι ?,γκου χου ,γκου χου .....μετα μαθανε οι διαχειρηστες πως να βρησκουν τα μποτακια οχι οτι ΕΣΥ ειχες ,αλλοι τριτοι τεταρτοι κοσμος ,κοσμος ,
και πλεον εχουμε νεα λιστα οι ντεμο απλα εμποδιζουν στην μεση

οσο για τις ποινες δεν θελω να το συνεχισω μιας και ειναι βρογχος το θεμα
 
Κορυφή