ΤΣΑΦ ΤΣΟΥΦ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser17754
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser17747

Guest
Αυτά που γράφεις εδώ Χρύσα τα λέτε και μεταξύ σας και τα πιστεύετε? Διπλά σου δεν ήμουν στον σταυρό με 5λεπτά αποικιακά? Είχα μόνιμες? Από την αλλή έσεις είχατε παντού. Οι δικοί μας μόνο στο τέλος βάλαν για να χαλαρώσουν. Όταν σταματήσατε να βαράτε έτσι και αλλιώς λόγω κυριαρχίας.

Όσο για τα teamviewer... του Κρέγκουρο τον κωδικό ποιος τον έπαιζε? Γιατί όταν φεύγαν λιμάνια από έναν λογαριασμό και με το που έσκαγαν, μέσα σε κλάσματα του δευτερολέπτου, ξεκινούσαν από αλλόν(συνήθως Κακοδιάθετου/Κρέγκουρο η Κακοδιάθετου/Πουρ) λες και κανονίζατε χρόνους μέσω skype. ο Κρεγκούρο έλεγε ότι δεν κάνει τετοιες χαζομάρες. Επίσης, ο Πόρτο ο ίδιος είπε σε κλήση που ήμουν εγώ μπροστά(δε θα στο αρνηθεί θέλω να πιστεύω) ότι παίζετε με teamviewer ασχέτως αν δε συμφωνεί. Ας μην κοροιδευόμαστε μεταξύ μας λέω εγώ.

Όσο για τον Νεκτάριο και εγώ που είμαι από τη Μακεδονία να πω πως εδώ και ο Νεκτάριος με αυτά που γράφει και αυτά τα "εγώ είμαι από Θεσσαλονική και κάτι έγινε" είναι ότι να ΄ναι. Δεν είμαστε cult να συμφωνούμε με τα πάντα που κάνουν σύμμαχοι μας. Καλός ο Νεκτάριος και με πολύ χαβαλέ, αλλά εδώ είναι φάουλ. Το γιατί το ανέφερες αυτό στον Χάλβι είναι άγνωστο.
 

DeletedUser15060

Guest
ΕΣΥ ΧΑΛΒΗ ΠΟΥ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΜΠΑΖΩΜΑΤΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΟΙ ΣΥΜΑΧΟΙ ΣΟΥ ΣΕ ΜΙΡΑΣΜΕΝΟ 20 ΝΗΣΙ ΕΙΧΑΝ 5000 ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΤΟΥΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΕ ΝΗΣΙΑ ΠΟΥ ΠΑΤΟΥΣΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΔΥΟ ΠΟΛΕΙΣ ΜΠΑΖΩΘΗΚΑΝ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΠΟΥΘΕΝΑΔΕΣ ΜΕ ΤΙΜ ΒΙΟΥΕΡ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΟΛΠΑ ΕΠΑΙΖΑΝ,
ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΠΟΥΘΕΝΑΔΕΣ ΚΟΙΤΑΞΟΥ ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ ΣΕ ΕΧΩ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΑΝΤΑ ΠΙΣΩ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΘΕΣΕ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΙΠΤΑΜΕΝΑ ΚΑΝΕΙΣ, ΠΑΙΞΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕΤΩΠΟ ΚΑΙ ΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ ΜΕΤΑ.
ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ 3500 ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΧΑΣΩ ΓΙΑ ΠΟΝΤΟΥΣ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΑΛΛΑ ΣΥΝΟΜΟΤΗΣΕ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΑΙΞΩ.
ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΕΣΕ ΤΟΝ ΙΣΤΕΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΣΑΛΟΝΙΚΙΟΣ ΔΕΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
isten σήμερα στις 20:51
Sorry ksexasa oti eisai pakistanoalvanos ! Vasika vorio makedoniths skopianos
Εγώ ξέρω πολύ καλύτερα από σενα τι είχαν....οταν εσεις ειχατε ο καθενας απο 1000 γρηγορα αυτοι ειχαν 300 400 κ ηταν ευχαριστημένοι...το μιλήσεις εσυ για μπάζωμα είναι κάτι παραπάνω από γελοίο..εσυ στο θέμα αυτό γιατί μπήκες να σχολιάσεις για να πουλήσεις μούρη?????
πάντως κ μπροστά να πάω 3500 δν θα βάλω ποτέ για ναπαορνω λιμάνια κ να κάνω τον κωλομαγκα ...Όπως κ 1 ώρα αποικιακο αν έτρωγα θα το έπαιρνα χαμπάρι....στον επόμενο κοσμο κάνε συνθηκη λ με καποιους που πηγαινουν στην θαλασσα 0 κ να μην αλλάζεις ονόματα στους λογαριασμούς χρυσα σε μάθαμε χρυσουλα θα σε λέμε!!!
υ.γ. ευτυχώς τελειώνει τωρα ο κοσμος κ οχι καλοκαίρι 15αυγουστο πήγαινε στην θαλασσα μην καίγεσαι στο παιχνίδι.
υ.γ1 στον γιουχτα που ήμουν η είχες παραπάνω πολεις στο μέτωπο εσυ από μενα????
αν ναι ήμουν εκεί που είχα μια πόλη εγω κ μια ο σκορπιος και είχατε όλοι από 2500 δηιρης
άσε βρε χρυσα που θα μιλήσεις εσυ για μένα..που κάθεσαι κ το παίζεις μάγκας με αλλων πλατες...
υ.γ 2 όσο το ποσό βλάκας είσαι το ξέρουν όλοι.....ακομα κ οι δικοι σου.....όταν φτιάχνεις λογαριασμους κ μπαίνεις σε κοσμους για να στέλνεις μυνήματα κ να βρίζεις τις οικογένειές παιχτών επειδή είσαι τόσο λίγος που δν μπορεις να τους αντιμετωπισεις
άντε κωλομαγκακι...να είσαι Άντρας κ οχι λουλού...αλλά όταν βάζεις όνομα χρυσα σε άλλον λογαριασμό τι να περιμενεις!!!
.υ.γ.2 και το μυνημα τοθ ιστεν που μου έδειξες γιατί μου το έδειξες ???
για να τον κάνω ντα???
για να του μάθω γεωγραφία???
για να του τραβήξω το αυτι???
για να του πω τι λες ρε νέκ????
για να το παίξω μακεδονας δεληπατριδης κ να διαμαρτυρηθώ???
για να μην παίξω σε άλλο κόσμο μαζί του???
Όχι.. Ότι λέει είναι υπεύθυνος αυτός!!!
εσυ απλά έκανες το πενταχρονο που έδωσαν στο άλλο παιδάκι την σοκολάτα
..τόσο μυαλό...εκτός κ αν το έκανες γιατί βγήκε η φύση του ρουφιανου από μεσα σου..κθλ παράξενο!!!
άντε γεια χρυσα!!!
.υ.γ. το μυνημα το ήξερα ήδη..βγήκε κυκλικο
 

DeletedUser17989

Guest
ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΡΕΠΑΜΠΛΙΚ ΒΑΣΙΛΗ ΘΑΝΑΣΗ ΘΑΝΟ ΚΩΣΤΑ Η ΟΠΩΣ ΛΕΓΕΣΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΠΟΣΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΕΙΧΕΣ ΣΤΗΝ 44 ΣΕΡΓΙΟΥΠΟΛΗ ΠΟΣΟ ΜΠΑΖΩΣΕ Ο ΑΝΤΡΙΑΝ 13 ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΕΚΕΙ ΤΙ ΕΚΑΝΕ Ο ΤΙΜΑΖ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΝΗΣΙ ΜΟΛΙΣ ΕΧΑΣΕ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΥΠΟΣΤΥΡΙΞΗ ΣΤΟ ΗΘΙΚΟ ΠΟΥ ΕΛΕΓΧΕ Ο ΙΔΙΟΣ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙΣ ΜΠΑΛΕΣ ΑΣ ΒΓΟΥΝ ΝΑ ΠΟΥΝ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ, ΕΙΝΑΙ ΨΕΜΜΑΤΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ . ΠΟΙΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΗΣΟΥΜ ΣΤΟ ΜΕΤΟΠΟ ΠΑΝΤΩΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΕ ΘΑΥΜΑΖΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΠΟΥ ΤΡΕΦΟΥΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΟΥ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΝ ΜΠΑΛΑΡΙΝΩΝ ΑΦΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΥΤΟΥΣΙΟ ΜΕΛΩΣ ΤΩΝ ΜΠΑΛΑΡΙΝΩΝ ΣΠΑΓΑΝΕ ΤΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΠΑΝΩ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΩΡΑ 7.000.000 ΠΟΝΤΟΥΣ ΜΑΧΕΙΣ.
ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙ ΧΑΛΒΗ ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΨΕΜΜΑΤΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΕ ΕΒΡΙΣΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΑΤΟΜΑ ΤΙΣ ΓΝΩΣΤΗΣ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΓΙΟΥΧΤΑ
 

DeletedUser15060

Guest
ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΡΕΠΑΜΠΛΙΚ ΒΑΣΙΛΗ ΘΑΝΑΣΗ ΘΑΝΟ ΚΩΣΤΑ Η ΟΠΩΣ ΛΕΓΕΣΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΠΟΣΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΕΙΧΕΣ ΣΤΗΝ 44 ΣΕΡΓΙΟΥΠΟΛΗ ΠΟΣΟ ΜΠΑΖΩΣΕ Ο ΑΝΤΡΙΑΝ 13 ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΕΚΕΙ ΤΙ ΕΚΑΝΕ Ο ΤΙΜΑΖ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΝΗΣΙ ΜΟΛΙΣ ΕΧΑΣΕ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΥΠΟΣΤΥΡΙΞΗ ΣΤΟ ΗΘΙΚΟ ΠΟΥ ΕΛΕΓΧΕ Ο ΙΔΙΟΣ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙΣ ΜΠΑΛΕΣ ΑΣ ΒΓΟΥΝ ΝΑ ΠΟΥΝ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ, ΕΙΝΑΙ ΨΕΜΜΑΤΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ . ΠΟΙΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΗΣΟΥΜ ΣΤΟ ΜΕΤΟΠΟ ΠΑΝΤΩΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΕ ΘΑΥΜΑΖΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΠΟΥ ΤΡΕΦΟΥΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΟΥ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΝ ΜΠΑΛΑΡΙΝΩΝ ΑΦΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΥΤΟΥΣΙΟ ΜΕΛΩΣ ΤΩΝ ΜΠΑΛΑΡΙΝΩΝ ΣΠΑΓΑΝΕ ΤΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΠΑΝΩ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΩΡΑ 7.000.000 ΠΟΝΤΟΥΣ ΜΑΧΕΙΣ.
ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙ ΧΑΛΒΗ ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΨΕΜΜΑΤΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΕ ΕΒΡΙΣΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΑΤΟΜΑ ΤΙΣ ΓΝΩΣΤΗΣ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΓΙΟΥΧΤΑ
πρωτον το xalvi με ι οχι με η
δεύτερον
Δεν είπα ότι έβρισες εμενα...αλλα ενταξει απο μυαλο δν σκαμπαζες ποτε ...ειπα οτι εφτιαχνες λογαριασμους σε άλλους κόσμους έμπαινες επειδή δν είχες την μαγκιά στο κόσμο που έπαιζες να μπεις να βρίζεις έτσι για να σου φύγει η κ@@λα...τόσο δειλος κ λίγος δλδ...Όσο για το σκουπίδι όλοι ξέρουν ποιος είναι...εγώ αν θέλω να σε βρίσω θα σε βρίσω μπροστά σου κ αν θα μπω σε κληση μαζί σου πάλι θα σε βρίσω....εσυ θα σηκωθεις να φυγεις απο την κληση όπως έκανες στον γιουχτας
..εγώ πάντα θα παίζω με τον δικό μου λογαριασμό κ οχι με κάνα 2 3 διαφορετικους για να μπαινω να βριζω αλλους παιχτες!!!!
τριτον
σε καινούργιο κοσμο βάλε άλλο όνομα
π.χ.
το Κλημεντίνη σου ταιριάζει απολυτα...πολύ καλύτερο για σενα από το χρυσα-χρυσουλα-χρυσάνθη!!!
τεταρτον
στο ξαναγράφω ευτυχώς αυτός ο κόσμος τελειώνει τωρα κ δν θα κάθεσαι μεσα στο καλοκαίρι να βαράς λιμάνια 15αυγουστο επειδή στην ζωή σου δν έχεις να κάνεις κάτι...πήγαινε έστω σε μια πισίνα ...έχουν κ παιδικες ..θα πατας!!!!
 

DeletedUser17989

Guest
ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΧΑΛΒΥ ΟΤΙ ΠΕΙΣ ΝΑΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΕΧΕΙΣ ΣΑΙΤ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΣΟΥ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ 35 ΠΟΥΕΝΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΤΙΣ ΜΠΑΛΑΡΙΝΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΧΟΡΕΨΕΤΕ ΤΗΝ ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΚΥΚΝΟΣ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΠΑΓΚΑΤΟ ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΡΙΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
 

DeletedUser15060

Guest
ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΧΑΛΒΥ ΟΤΙ ΠΕΙΣ ΝΑΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΕΧΕΙΣ ΣΑΙΤ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΣΟΥ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ 35 ΠΟΥΕΝΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΤΙΣ ΜΠΑΛΑΡΙΝΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΧΟΡΕΨΕΤΕ ΤΗΝ ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΚΥΚΝΟΣ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΠΑΓΚΑΤΟ ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΡΙΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
το χαλβι όχι με υ με ι...ήμαρτον ρε 3 προσπάθειες είχες σου είπαμε πως να το γράψεις κ σωστά κ πάλι λάθος το έγραψες...λοιπόν δώσε μου διεύθυνση να σου στείλω ένα λεξικό του Μπαμπινιώτη η να στείλω μια φιλόλογο να σου κάνει μαθήματα γιατί δν σκαμπαζεις. ..απολυτήριο λογικά με μείον 6 το πήρες ..δν πειράζει όσο ζεις μαθαίνεις!!!
έχω κ γοβάκια μεχρι νο46 ...στην διεύθυνση που θα δώσεις μαζί με το λεξικό κ την φιλόλογο δώρο μια γοβα για σένα ψηλοτάκουνη για να εκδηλώσεις την πραγματική σου φύση!!!
Γεια σου Χρυσάνθη Χρυσούλα χρυσακι
υ.γ.τα γέλια γιατί τα έβαλες στο τέλος???
γελας με αυτα που λες???
υ.γ.1 βλεπω ξέρεις κ τι φοράνε οι μπαλαρίνες...έκανες μπαλέτο από μικρή μάλλον!!!
σπαγκατο δν ξέρω να κάνω!!!
Αλλά μου είπαν ότι αν βάλεις σε μια πόλη 3500 γρήγορα κ κάνα ήρωα για να μην στο χωσουν οχι απλά μαθαίνεις το σπαγγατο αλλά μαθαίνεις κ το καμασουτρα σε όλες τις στάσεις!!!!
υ.γ.2 είπαμε το επόμενο όνομα σου να είναι Κλημεντίνη σου ταιριάζει απόλυτα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16326

Guest
Έλα ο σκοπιανος να μην μιλάει ενα 2 ο ξεφτηλας επισεις ναι για σένα μιλάω ! ντροπή τού γκρεπολης ! Που θα μιλισεις για μπαζοματα πάμε να δουμε πιοεπ έχει αρχιδια καί πιος όχι πού για να βρο πόλη σας αδια έπρεπε να ψάξω 5 νισια μεσα εν κερο που έπεζα Με τόν στρατο της πολης ! Και μου ελεγαν οι δικοί σου τι κανω αμπαζοτος στα κοκκινα μάλλον ξεχνας εφκολα! Τραβα κάνε κανα τρισατρι καί ασε τό γκρεπολης για άλλους
 

DeletedUser13480

Guest
Τι κάθεστε και ασχολείστε ρε παιδιά με το ζαβό;
α. Μίλαγε σε μήνυμα για ηθικό και κουραφέξαλα όταν αυτός έβαλε πρώτος ηθικό στο Γιούχτα και τον έβαζε να σηκώνει στις 05:00 σπαθολιμανάκια έτσι για το σπάσιμο.
β. Όσες άμυνες είχε αυτός στην πόλη του δεν είχαν όλοι οι άλλοι οι συμπαίκτες του μαζί στο νησί
γ. Έφαγε αμάσητο αποίκι στη μια ώρα και δέκα λεπτά όταν κανένας συμπαίκτης του δεν βρέθηκε εκτός σε όσες πόλεις έχασαν και ακόμα περισσότερο πάλεψαν την κάθε πόλη μέχρι τη τελευταία στιγμή ενώ αυτός πέρα από τις οργές και τις καταιγίδες ούτε υποψία dodge.
δ. Καλά στο τελευταίο αποίκι που σήκωσαν ποκεμον, λαλούν, χαλβάδες και genesis επιθέσεις δεν το συζητάμε, άφαντος και πάλι ο παρτάκιας.

Κάθε συμμαχία έχει το πεκινουά της, ο χρύσας - υβριστής μανάδων και πρόσφατα υβριστής επαγγελμάτων τρομάρα του έχει βρει το ρόλο του σε αυτή τη ζωή.
 

DeletedUser17989

Guest
ΟΤΑΝ ΕΓΡΑΨΑ ΕΔΩ ΠΕΡΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΣΙΓΛΙΣΩ ΤΟΥΣ ΠΡΟΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΝΤΙ ΑΥΤΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΤΙΚΑΝ ΔΥΟ ΚΟΜΠΑΡΣΟΙ ΤΟΥ ΕΝΑΣ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΣ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΠΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΟΥ ΣΕ ΧΟΝΤΡΟ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ (Α ΡΕ ΣΚΟΥΛΙΚΑΝΤΕΡΑ) ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΤΙΚΕ ΕΣΤΟ ΕΝΑΣ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΕ ΜΑΛΟΝ ΞΕΧΝΑΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΜΠΑΖΩΜΑΤΑ ΤΙ ΕΙΧΕΣ ΣΤΙΝ ΑΙΓΑΙΟ ΣΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΟΝ ΣΥΜΜΑΧΩΝ ΣΟΥ ΣΤΟ 20 ΛΕΠΤΑ.
ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΚΡΟΚΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΑΩ ΣΕ ΚΟΜΠΑΡΣΟ
Α ΠΟΤΕ ΕΠΑΙΞΑ ΕΓΩ ΜΕ ΗΘΙΚΟ ΣΤΟΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΧΑΠΙ ΠΟΤΕ ΕΓΩ ΧΤΥΠΗΣΑ ΜΕ ΣΠΑΘΑΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΕΒΟΜΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΥΠΝΟΣ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΣΠΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΣΥΚΩΝΩΜΑΙ ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΩ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ΣΥΜΑΧΙΑ ΣΤΟ ΠΟΔΙ
Β. ΓΙΑ ΠΟΙΕΣ ΜΟΝΙΜΕΣ ΜΙΛΑΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ 1 ΠΟΛΗ ΣΕ 20 ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΝΗΣΙ ΚΑΙ ΕΙΧΑ 500 ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΠΟ ΚΑΤΩ Ο ΝΟΝΑΜΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΠΑΤΙΣΑΝ ΣΥΚΩΣΑΝ ΝΤΟΥΒΑΡΙΑ ΚΑΙ ΜΠΑΖΟΘΗΚΑΝ
Γ. ΤΟ ΟΤΙ ΧΑΛΑΡΩΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΛΑΞΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΒΑΛΩ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙ ΟΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΠΡΟΟΙΔΟΠΟΙΗΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΤΥΠΗΣΕ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΘΕΣΗ ΤΟΥ ΤΖΟΝΑΚΟ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΣ ΒΓΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΕΔΩ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΟΤΙ ΜΕ ΒΡΗΚΕ ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΕ ΣΤΡΑΤΟ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΝΕΚΤΡΑΡΙΕ ΤΗΝ ΦΑΡΟΥΠΟΛΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΕΣ ΜΕ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΗΝ ΕΦΑΓΑ ΤΗΝ ΕΣΤΕΙΛΑ ΥΠΟ ΣΕ ΠΑΙΧΤΗ ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΦΥΓΕ
Δ. ΓΙΑ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΑΠΟΙΚΙΑΚΟ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΦΑΡΟΥΣ ΕΧΘΕΣ ΕΣΠΑΣΑ ΟΛΟ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΕΙ ΒΡΑΒΕΙΟ ΕΠΙΤΙΘΕΜΕΝΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΒΓΑΖΕΙΣ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ
ΟΣΕΣ ΣΗΜΑΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΚΩΣΕΤΕ ΣΕ ΚΑΘΕ ΚΟΣΜΟ ΜΙΑ ΖΩΗ ΚΑΡΠΑΖΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΤΟ ΚΟΥΜΠΑΚΙ ΤΟΥ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΟΣ ΣΑΣ ΕΓΙΝΕ ΣΥΝΗΘΕΙΑ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17808

Guest
Το ποιος παιζει Co-play και ποιος με TeamViewer αφηστε να ξερει ο καθε ενας απο εμας και καθε εμας που παιζαμε μαζι σας... ποιος εχει μποτ και οχι... το ποιος φορεσε καλτσον και μπαλαρινες να χορεψει φανηκε εδω σε αυτον τον κοσμο...γι αυτο και χασατε ακομα μια φορα... παιξτε με διπλοτριπλους και ηθικα και καθε μερα να τρωτε το ξυλο τις αρκουδας... στα μουτρα σας ερχομασταν και τα τρωγατε αμασητα... ολη μερα πλακα σας καναμε και εσεις το μονο που κανατε να κλεβετε πολεις την νυχτα με τον διπλοτριπλο του Τιμαζ τον σουρανη και διπλοτριπλο του τσουκ/παυλου/της μισης συμμαχιας τον τακανολα... Αναρωτιεμαι πολη στα ισα μας πηρατε?... Αυτοι ειστε που θα μιλησετε για διπλους.... οσο για την παρεα στην 45 που επαιξε ευχαριστουμε για την ευγενικη χορηγια ποντων και για το γελιο που μας χαρισατε.
40 πολεις εναντιων 300 και παιζατε με ηθικο και το αποτελεσμα ποιο ηταν? Επανεκκινηση!!!
Καλη συνεχεια Μπαλαρινες και λοιπες χορευτριες...
Μην πατατε επανεκκινησεις δεν εχουμε με ποιον να παιζουμε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser15060

Guest
ΟΤΑΝ ΕΓΡΑΨΑ ΕΔΩ ΠΕΡΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΣΙΓΛΙΣΩ ΤΟΥΣ ΠΡΟΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΝΤΙ ΑΥΤΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΤΙΚΑΝ ΔΥΟ ΚΟΜΠΑΡΣΟΙ ΤΟΥ ΕΝΑΣ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΣ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΠΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΟΥ ΣΕ ΧΟΝΤΡΟ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ (Α ΡΕ ΣΚΟΥΛΙΚΑΝΤΕΡΑ) ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΤΙΚΕ ΕΣΤΟ ΕΝΑΣ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΕ ΜΑΛΟΝ ΞΕΧΝΑΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΜΠΑΖΩΜΑΤΑ ΤΙ ΕΙΧΕΣ ΣΤΙΝ ΑΙΓΑΙΟ ΣΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΟΝ ΣΥΜΜΑΧΩΝ ΣΟΥ ΣΤΟ 20 ΛΕΠΤΑ.
ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΚΡΟΚΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΑΩ ΣΕ ΚΟΜΠΑΡΣΟ
Α ΠΟΤΕ ΕΠΑΙΞΑ ΕΓΩ ΜΕ ΗΘΙΚΟ ΣΤΟΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΧΑΠΙ ΠΟΤΕ ΕΓΩ ΧΤΥΠΗΣΑ ΜΕ ΣΠΑΘΑΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΕΒΟΜΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΥΠΝΟΣ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΣΠΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΣΥΚΩΝΩΜΑΙ ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΩ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ΣΥΜΑΧΙΑ ΣΤΟ ΠΟΔΙ
Β. ΓΙΑ ΠΟΙΕΣ ΜΟΝΙΜΕΣ ΜΙΛΑΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ 1 ΠΟΛΗ ΣΕ 20 ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΝΗΣΙ ΚΑΙ ΕΙΧΑ 500 ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΠΟ ΚΑΤΩ Ο ΝΟΝΑΜΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΠΑΤΙΣΑΝ ΣΥΚΩΣΑΝ ΝΤΟΥΒΑΡΙΑ ΚΑΙ ΜΠΑΖΟΘΗΚΑΝ
Γ. ΤΟ ΟΤΙ ΧΑΛΑΡΩΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΛΑΞΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΒΑΛΩ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙ ΟΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΠΡΟΟΙΔΟΠΟΙΗΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΤΥΠΗΣΕ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΘΕΣΗ ΤΟΥ ΤΖΟΝΑΚΟ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΣ ΒΓΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΕΔΩ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΟΤΙ ΜΕ ΒΡΗΚΕ ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΕ ΣΤΡΑΤΟ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΝΕΚΤΡΑΡΙΕ ΤΗΝ ΦΑΡΟΥΠΟΛΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΕΣ ΜΕ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΗΝ ΕΦΑΓΑ ΤΗΝ ΕΣΤΕΙΛΑ ΥΠΟ ΣΕ ΠΑΙΧΤΗ ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΦΥΓΕ
Δ. ΓΙΑ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΑΠΟΙΚΙΑΚΟ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΦΑΡΟΥΣ ΕΧΘΕΣ ΕΣΠΑΣΑ ΟΛΟ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΕΙ ΒΡΑΒΕΙΟ ΕΠΙΤΙΘΕΜΕΝΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΒΓΑΖΕΙΣ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ
ΟΣΕΣ ΣΗΜΑΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΚΩΣΕΤΕ ΣΕ ΚΑΘΕ ΚΟΣΜΟ ΜΙΑ ΖΩΗ ΚΑΡΠΑΖΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΤΟ ΚΟΥΜΠΑΚΙ ΤΟΥ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΟΣ ΣΑΣ ΕΓΙΝΕ ΣΥΝΗΘΕΙΑ
ξαναβαλε το αλλο κινητό κ ενεργοποίησε το τ9
ρε Νεκτάριε έσπασε τον λογαριασμό σου κ βγήκε πρώτος επιτιθέμενος!!!
πωωωωω τι έκανε!!!!
περίμενε να τελειώσει Ο κόσμος μπας κ το κανει!!!!
 

DeletedUser17991

Guest
ΚΑΛΗΜΕΡΑ , ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ.
ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΞΑ ΠΟΤΕ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΜΕ ΕΣΕΝΑ REBUBLIK ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΕΧΕΙΣ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΒΡΩ.

ΠΟΤΕ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΣ ΓΙΑ ΤΑ TEAMVIEW Ή ΤΑ ΛΙΜΑΝΙΑ ΚΙ ΣΟΥ ΑΠΗΝΤΗΣΑ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΟΜΑΡΕΣ ;
ΙΣΩΣ ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΜΕ

ΚΙ ΕΠΙΣΗΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΥΠΟΝΟΕΙΣ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΠΑΙΖΕ ΑΛΛΟΣ , ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΤΗΡΙΖΕΙΣ ΣΤΟ ΟΤΙ ΠΑΙΡΝΑΜΕ ΜΑΖΙ ΛΙΜΑΝΙΑ ΜΕ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΙ ΣΕ ΜΙΑ ΔΗΛΩΣΗ ΤΟΥ ΠΟΡΤΟ ;
 

DeletedUser17222

Guest
Καλησπέρα σας . Θα ήθελα να ζητησω συγγνώμη εκ μέρους των συμμάχων μου και να συγχαρώ τις μπαλαρίνες που είναι οι πραγματικοι νικητες αυτού του κόσμου καθώς μας παίξανε αντρικια , χωρίς συνθήκες ( αν εξαιρέσεις τους deza vu, τις πυξίδες και τους αναλώσιμους ) και που παίξανε παντελονατα σε όλα τα μέτωπα ( αν εξαιρέσεις τα ηθικά , τους διπλοτριπλους- κοινόχρηστους λογαριασμούς και τα team viewer). Μπράβο και πάλι μπράβο
 

Eosforos2013

Οπλίτης
Καλησπερα και απο εμενα!

Δεν ειχα σκοπο να συμμετεχω σε αυτο το παραλήρημα που καποιοι το θεωρουν συζητηση αλλα ειλικρινα εχετε ξεφυγει αρκετα ΟΛΟΙ ΣΑΣ!
Ενα παιχνιδι ειναι που καταφερατε αρκετοι απο εσας να το κανετε προσωπικες διαμαχες λες και εχετε να χωρισετε χωραφια η περιουσιες ολοκληρες! Οι ειρωνιες, το βρισιμο και οι απειλες πραγματικα δεν θα επρεπε να υπαρχουν.
Στα του παιχνιδιου τωρα συγχαρητηρια στην συμμαχια που κερδισε τον συγκεκριμενο κοσμο! Οπως ξερω να κερδιζω ετσι ξερω και να χανω! Καλο θα ηταν αυτο να το καταλαβουμε ολοι μας!
Τωρα το ποιος παιζει με τι παιζει και πως το παιζει ολοι λιγο πολυ ξερουμε ο ενας τον αλλον διοτι συνυπηρξαμε συμμαχοι η υπερσυμμαχοι σε καποιον αλλον κοσμο οποτε το να κατηγορει ο ενας τον αλλον για πραγματα που και ο ιδιος κανει το θεωρω ανουσιο και ασκοπο!
Λυπαμαι αρκετα που βλεπω ανθρωπους να ανταλλάσσουν τετοιες εκφρασεις μεσα απο ενα εικονικο παιχνιδι και με στεναχωρει ακομη περισσοτεροι που με τους περισσοτερους εχω συνυπάρξει σε διαφορους κοσμους!
Οταν καταλαβαιτε λοιπον ΟΛΟΙ ΣΑΣ πως απλα ειναι ενα παιχνιδι και τιποτα παραπανω τοτε θα μπορεσετε να το ευχαριστηθειτε!
 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
Καπου διαβασα το ονομα μου... Αλλα το περασα στο φλου :p
Περνετε ολοι το παιχνιδι πολυ πιο σοβαρα απο οτι πρεπει και χανεται την ουσια...:eek:
Και βγαζετε να μετρησετε ποιος την εχει μεγαλυτερη.. (την παικτικη ικανοτητα):D
Εγω θα πω 5 πραγματα,θα προσπαθησω να μην προσβαλω οσο γινεται και οσο μπορω, και να εκφερω τα γεγονοτα οπως τα ειδα εγω απο την δικη μου σκοπια. Και οχι δε θα μπω στην διαδικασια να απαντησω ή να διαβασω ενδεχομενος την απαντηση σας γτ απλα βαριεμαι, οποτε μην μου απαντησετε καν.
Πρωτον, λοιπον, οταν μπηκατε στον κοσμο μιλησαμε και καναμε μια συμφωνια (ποκεμον). Τρωμε τους παντες, ολες τις αλλες συμμαχιες και στο τελος παιζουμε ξυλο μπαλαρινες - ποκεμον. Μολις στηθηκατε, κανατε υπερ ολον τον σερβερ τοτε και μας βαραγατε απο παντου. Αυτα ειναι τα γεγονοτα.
Οποια δικαιολογια για αυτο που κανατε ειναι απλα δικαιολογια, το ξερετε το ξερουμε και δεν παιζουν πολλα παραπανω ατομα που χρειαζεται να το μαθουν.Αθετησατε μια συμφωνια για να παρετε ενα κοσμο, στα δικα μου ματια δεν εχει κατι χειροτερο. Ξερω ξερω εχετε βρει δικαιολογιες για να αιτιολογησετε την κινηση σας... Καλος ή κακος ξερετε πως αν παιζαμε μπαλαρινες ποκεμον δεν μας πλησιαζατε, και σε αυτο δε παιζουν ρολο ουτε οι πυξιδες,ουτε οι αναλωσιμοι, ουτε οι deja vu. Ακομα και χωρις αυτα τα ατομα, κυριαρχια απο εμας δε θα περνατε. Το καταλαβατε απο νωρις, και κανατε οτι κανατε. Ολα τα αλλα ειναι απλες δικαιολογιες. Οχι τιποτα, απλα πεσατε και στα ματια των παιδιων που ειχανε παιξει μαζι σας και σας εμπιστευτηκανε στην αρχη οταν ειχαμε κανει εκεινη την συμφωνια.
Απο εκεινο το σημειο και μετα ηταν σχεδον δεδομενο οτι θα χαθει ο κοσμος, πιο πολυ απο πεισμα και για τα λεφτα του μπαμπα ιστεν συνεχισα εγω. Αν στο κεντρο του ταξιδιου ηρθανε μαζι μας οι αναλωσιμοι ειναι μια αλλη ευχαριστη ιστορια γτ γνωρισα καλα παιδια απο κει. Αυτα ειναι που μενουν στην τελικη.
Λιγο γρηγορα για αυτους που ηλικιακα ειναι μεγαλυτεροι ειτε συμπαικτες ειτε αντιπαλοι, λιγο πολυ γελοιο να αναφερεστε επι προσωπικου, ειναι προσβολη στον ευατο σας και σε κανεναν αλλο. Μπαμπα για σενα το λεω που εχεις μεγαλη γλωσσα πιο μεγαλη απο το μπόι μου (και οχι thano δεν ειναι τοσο ευκολο για να σε προλαβω)
Οσον αφορα επι του παιχνιδιου, παρα ειμαι ψωναρα για να δεκτω οτι ειστε οι ''καλυτεροι παικτες''.
Μετα την υπερ που σχηματισατε, ειχατε τον ογκο και τους ενεργους παικτες για να κανετε αυτο που κανατε.
Ειτε σας αρεσει ειτε οχι, το παιχνιδι εχει χαμηλο ταβανι, και ευκολα το φτανεις. Τι να πουμε, ποιος κολλαει καλυτερα? Ή ποιος μετραει χρονους με το ματι? Λιγο να παιξεις αυτα θα τα εχεις, ακομα πιο ευκολα αν σου τα δειξουν.
Απο κει και περα εχει να κανει με το ποση ωρα αφιερωνει ο καθενας, και ποσα πραγματα θυσιαζει. Εγω προσωπικα ταβανι χτυπησα και ας ειμαι τουπος, και σε ωρες κανενας λογαριασμος στον σερβερ δε με κοντραρε, βρε δε πα να παιζανε co play, τεαμ βιουερ, οτι θελετε, παραπανω ωρες απο μενα κανενας, τα γεγονοτα ειναι γεγονοτα, μπορει ο ξενιος να ηταν κοντα, αλλα οχι διπλα, ειχε 2-4ωρες αποσταση. Επαιζα τοσο πολυ που ειχε αρχισει να επιρρεαζει την υγεια μου (ναι ειμαι αρρωστακι) Δεν εχω σκοπο να ξαναπαιξω τοσο ενεργα για να σας παω κοντρα σε αυτο, αν ποτε γινει θα τα πουμε τοτε, με κληση στο σκυπε, 5-6 ημερες σερι μεχρι να λυποθημησετε, ή να αρχισετε να νιωθετε οτι δεν εχει νοημα αυτο που κανετε (συμπτωμα της αϋπνιας μετα τις 3ημερες οπως και μικροι υπνοι των 2-6δευτερολεπτων). Πηγα σχολη και αρχισα να μαθαινω?! χαχαχα. Για το παλικαρι που πισω απο ξενο ακκ μου ειπε οτι πηγα ιταλια να σπουδασω grepo. (το αναλυω πιο μετα)
Συνοπτικα για τους λαλουν, ειτε σας αρεσει ειτε οχι, αν δε κανανε τα ποκεμον την τουμπα θα ειχατε φυγει με κουμπι στις αρχες.
Μπορει να μην το παραδεκτειτε, αλλα σας καρπαζωνανε τα ποκεμον απο δεξια, και εγω σολο στην μουρη. Με προσωπικα μνμ μου λεγατε μην βαρας αυριο παταμε ομαδικο κουμπι. 2μερες μετα σχηματιστικε η υπερ σας.
Μια οποιαδηποτε σοβαρη συμμαχια οταν κατεβηκα με 5αδειες πολεις κατω, το επομενο πρωι θα με ειχε διωξει. Ή θα με αναγκαζε να βαλω μονιμες. Οτι σας κουβαλισανε τα ποκεμον στην γραμμη του τερματισμου δε σημαινει πως το αξιζατε.
Ουτε χαλβαδες, ουτε ποκεμον, ουτε λαλουν, απο μονοι σας μας περνατε.
Δε ξερω αν εχει μεινει κατι αλλο...



Υ.Γ: Απο τον ανθρωπο που ειχε να δει το φως της ημερας μηνες, καντε κατι αλλο. Το παιχνιδι σαν παιχνιδι ειναι μαπα, μονο η παρεα στο σκυπε αξιζει!! Φιλια απο την γλυκια ιταλια.
Υ.Γ(2): Στα βρωμοπαιδα της συμμαχιας μου,ελπιζω να τα πουμε συντομα σκυπε, ή οταν ερθω ελλαδα απο κοντα.:)
Υ.Γ(3): Σρυ για τα οποια ορθογραφικα, κανω παρεα με τον ιστεν πολυ περισσοτερο απο οτι θα επρεπε.
Υ.Γ(4): Μην λετε για τεαμ βιουερ και διπλοτριπλους. Ο αναμάρτητος πρώτος τον λίθον βαλέτω (ναι copy paste για να μην εχει ορθογραφικα)
Μεσα σε αυτους που επαιξαν στα ορια του επιτρεπτου ενδεχομενος και πιο περα ειναι και η αφεντια μου,οπως και ολων οσων εγραψαν σε αυτο το ποστ και αλλων που δεν εγραψαν.
Εμεις και εμεις τα διαβαζουμε, μεταξυ μας κοροϊδευομαστε?
Ορισμενοι με την συμπεριφορα σας χαλασατε φιλιες που ειχατε με αλλους απο παλια, και ειναι μεγαλο λαθος.
Σρυ βγηκε πολυυυυυυυυ μεγαλυτερο απο οτι περιμενα. Αν γουσταρει καποιος 1v1 πιο μετα σε γκρεπο κανενα θεμα, ιδρυσουλες στην 00 στηνομαστε 50πολεις ο καθενας και μαπες. Οποιος ειναι πιο ενεργος ή κολλαει καλυτερα κερδιζει :rolleyes:

Αυτα απο εμενα, εις το επανιδειν
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser17745

Guest
TiMazZ αγόρι μου μάθε να παίζεις και άσε την κλάψα...
Όλοι έχουμε καταλάβει ότι είσαι φωνάρα μην προσπαθείς να μας πείσεις για το αντίθετο!

Αφήνεις υποστήριξη ένα δεύτερο μετά και είσαι και χαρούμενη!
 

DeletedUser15237

Guest
Kαλησπερα και απο μενα(ολοι γνωριζετε ποιος ειμαι στον κοσμο farsala)

Θα αρχισω με αυτο που θεωρω πιο σημαντικο και αυτο που εχει την μεγαλυτερη βαρυτητα.Ειναι κριμα και απαραδεκτο παιδια να ξεκατινιαζεστε ετσι και το λεω και για τα δικα μου παιδια αλλα και για τους αντιπαλους.Kαι το λεω κυριως για σενα Χριστοδουλε που εισαι στην ομαδα μου και ξερω πως φερεσαι και πως μιλας οταν εχεις να μιλησεις και να εισαι σε αντιπαραθεση με αντιπαλους.Και για σενα Δημητρη(xalvi88) που εχουμε μιλησει ιδιαιτερως,εχω ερθει και στο μαγαζι σου και ξερω ποσο χαλαρο τυπακι εισαι γενικα και ειναι κριμα να χαλαει αυτη η εικονα για ενα παιχνιδι.Ειστε μεγαλοι ανθρωποι,,πολλοι με οικογενειες,θεωρω πως δεν θα θελατε να μεταφερετε τετοιες συμπεριφορες στα παιδια σας.

Τωρα για τα γεγονοτα ο καθενας τα βλεπει απο την δικια του οπτικη γωνια.Αν και θεωρω οτι πως και μην θελετε να συμφωνησετε δημοσιως μεσα σας θα το ξανασκεφτειτε.Απο οτι γνωριζω και αυτα που εχω δει αυτη ειναι η αποψη μου.

Καταρχας ο Κωστας που ολοι λετε θα ηταν ολοσωστος με την σταση του και θα ειχε ολα τα δικια με το μερος του μονο αν δεν εκανε ενα μεγαλο λαθος που ηταν και δικο σας λαθος και το συζητησα και με τον Νεκταριο(αν διαφωνει ας με διορθωσει).Οταν ηρθε με εσας θα επρεπε να δωσει τις πολεις του στην συμμαχια που ανηκε και να ξεκινησει απο την αρχη μαζι σας.Ας με διορθωσει και ο ιδιος αν διαφωνει αυτος ειναι ο λογος που δεν ηρθε και μαζι μας αυτος και η παρεα του.Γιατι στις συζητησεις μας εμεις του λεγαμε οτι θελαμε να δωσει ολες του τις πολεις στους συμμαχους του που ηταν μεχρι τοτε μαζι τους και μετα να ερθει μαζι μας.Αυτο ηταν το σωστο αυτο του ζητησαμε.Δεν ηθελε να το κανει και ηρθε με εσας που το δεχτηκατε.Το δεχτηκατε και ξερατε οτι με το που το δεχτειτε διαλυεται μια συμμαχια στους πυρηνες της.Αυτο θελατε να κανετε αυτο κανατε αντι να τους πολεμησετε για να τους κερδισετε.

Δευτερον αφου το κανατε αυτο θελατε να παρετε το αλλο παρεακι των λαλουν longjohn kostask2000 κλπ(παρεακι με πολυ ενεργα παιδια και επειδη δεν μου αρεσει να κρυβομαι πισω απο το δαχτυλο μου,μπορειτε να ρωτησετε και τον porto ειχα πει οτι τους ηθελα μαζι μου ασχετα που δεν τους προσεγγισα ποτε).Με αυτην σας την κινηση θελατε ξεκαθαρα να μπειτε στα νησια μας,να κανετε τις αλλαγες πολεων που θελατε και να στηθειτε,πριν τελειωσει η συμφωνια μας για να ξεκινησουμε να χτυπιομαστε πριν κανουμε εμεις οτιδηποτε εναντιον σας.

Τριτο σας λαθος αλλα οχι εναντιον μας αλλα αυτο εναντια στην ιδια σας την συμμαχια ειναι οτι θελατε να μπειτε οπωσδηποτε στην 55 με τις 2 κινησεις σας που προανεφερα λες και κυνηγουσατε καποιο απωθημενο.Αυτο που θα επρεπε να κανετε ειναι απο την 44 να κατεβειτε στην 45 και να την καθαρισετε κατι που μην γελιομαστε ηταν πολυ ευκολο δεδομενου οτι γνωριζουμε πλεον ποιοι επαιζαν εκει.

Αν δεν τα κανατε ολα αυτα πιστεψτε με καμια υπερ δεν θα γινοταν θα στηνοσασταν απιστευτα καλα και θα ειχατε τυχη στον κοσμο.Αυτοι οι τρεις λογοι που προανεφερα ηταν ο μονος λογος της δημιουργιας της υπερ και μπορουν αν θελουν να τοποθετηθουν ολοι οι ιδρυτες της υπερ.Δημιουργησαμε αυτη την υπερ την τεραστια οπως λετε κι εσεις απο δικα σας λαθη και μονο,εναντιον μας και εναντιον της ιδιας της συμμαχιας σας.Αν θελετε να τα πειτε δικαιολογιες πειτε τα αλλα αυτες ειναι οι αιτιες και οχι οι αφορμες.

Αφου τελειωσαν ολα αυτα συνεχιζω.Πηρατε ενα κομματι της υπερ με ποιον ηθικο τροπο?Με το να τους κανετε σπαστικα και να τους στελνετε μηνυματα πως αν δεν ερθετε μαζι μας μονο αυτο θα κανουμε και μηνυματα απο ιδρυτικα σας μελη σας θελουμε μαζι μας αφηστε τους αλλους και ελατε να κερδισουμε τα ποκεμον.Τα εχω δει αυτα τα μηνυματα δεν χρειαζεται να τα διαψευσετε.Κι αλλο λαθος σας γιατι ενω να τραφειτε απο αυτους επιλεξατε παλι τον ευκολο δρομο να παρετε μια ολοκληρη συμμαχια μαζι σας και ενω να γιγαντωσετε εσεις με τις πολεις τους μας δωσατε εμας νεα ευκολη τροφη.

Τωρα για τα του παιχνιδιου και να απαντησω στον Βασιλη(αν δεν κανω λαθος) επειδη αναφερθηκε σε μενα.Δεν μου αρεσει να κρυβομαι πισω απο το δαχτυλο μου και θα σου πω οτι θα συμφωνησω με τον Porto σε αυτο που ειπε γιατι δεν γουσταρω να χαιδευω κανενος τα αυτια.Το πανω μετωπο των παιδιων που επαιζαν εναντιον tsouk,kexdimitris κλπ επαιζε με team viewer και αν θελουν ας βγουν να το διαψευσουν.Αυτος ειναι ο ΜΟΝΟΣ λογος που δεν ηθελα σχεδον κανεναν απο τα παιδια που παιζανε στο πανω μετωπο να παιξει στην δικια μου πλευρα του μετωπου και μπορουν να στο πουν και οι ιδιοι,και για αυτο δεν επαιξαν.Για μενα ο λογαριασμος σου ειναι κατι "ιερο" αν μου επιτραπει η εκφραση και εισαι κυριος του λογαριασμου σου μονο εσυ.Το μονο που με δυσαρεστει ειναι οτι με μερικους απο εσας εχουμε παιξει και σε ιδια συμμαχια και ξερετε πανω κατω τα πιστευω μου και τις κοκκινες γραμμες μου.Και για μενα αυτο ειναι κοκκινη γραμμη και για να ηταν μαζι μου στο μετωπο τα συγκεκριμενα παιδια ηταν και για αυτα κοκκινη γραμμη ειτε το ηθελαν ειτε οχι.

Συνεχιζω με τον τομεα μπαζωματα.Επειδη οπως βλεπετε εχω μνημη ελεφαντα,θα σας πω το εξης αλλα δεν θελω να μεινετε εκει αλλα στο τελος της παραγραφου.Οι πρωτοι που το ξεκινησαν αυτο λοιπον ηταν o kostask2000(ergaleio πλεον) στο νησι που εχω πλεον την Solo Mid.Εφερε και με αλλαγη πολης τον Αλεξανδρο εκει πανω και αυτος ειχε το ιδιο μπαζωμα 1000+ γρηγορα.Συνεχισατε στο επομενο νησι που σχεδον κανατε ολες τις πολεις αλλαγη με τον Αλεξανδρο τις τοτε πολεις squirtle,charmander κλπ και το διπλανο με την ΑΙΓΑΙΟ SOS του Νεκταριου με τα 1800 γρηγορα και τις πολεις rayquaza και snorlax του αλεξανδρου με τα 1000+ γρηγορα και στις 2.Και επισης να απαντησω ξανα σε σενα Βασιλη σε ενα νησι που πατησαμε με 2 πολεις και πατουσατε κυριως εσυ και ο Σεργιος ειχες σε πολη σου σε νησι με 18 δικες σας και 2 δικες μας 900 γρηγορα και ολα αυτα για να σε προλαβω ηταν οταν ηταν στα ντουζενια του ο κοσμος και παιζαμε ξυλο κανονικο και οχι προς το τελος οπως υποστηριζεις εσυ.Αν θες διαψευσε με.Το τραγικο στην υποθεση ειναι οτι καθεστε και μετρατε το μπαζωμα και αυτο θελω να κρατησετε απο ολη αυτη την παραγραφο για να δειξετε τι?Ποιος ειναι ο πιο μαγκας?!Δεν με ενδιαφερει να ασχοληθω με το ποσες μονιμες ειχατε,απο που τις ειχατε,αν τις ειχατε απο διπλοτριπλους λογαριασμους στην θαλασσα 52 για να σας στελνουν μονιμες και να κλεβετε ευνοια.Δουλεια μου ειναι να βρω τροπο να ανοιξω αυτο το μπαζωμα πραγμα που θεωρω πως εκανα και με αυτο ασχοληθηκα.

Ειναι νομος για μενα στο παιχνιδι και αυτο σας εφαγε θεωρω(γιατι πραγματικα ειστε οι περισσοτεροι απο εσας τρομεροι παιχτες στο grepolis που θα συμφωνησω με τον Αλεξανδρο δεν ειναι κατι τρομερο για να μαθεις) πως οταν ξεκινας και μπαινεις στην διαδικασια ολη την μερα να εισαι στο παιχνιδι σχεδον νεκρος και το μονο που σε ενδιαφερει ειναι ποτε θα μπει η νυχτα να βρεις παιχτες εκτος για να βαλεις αποικιακο με το ηθικο εχεις χασει το παιχνιδι.Με αυτο τον τροπο υποτιμας τον εαυτο σου καταρχας και τις παιχτικες σου ικανοτητες.Δεν θα κατσω να ασχοληθω με το θεμα λογαριασμους ηθικων απο την ηθικη συμμαχια σας.Ολοι ξεραμε τι ηταν,ποιος ηταν και πως ηταν.Σε ολο τον κοσμο να πω οτι ειδα μονο 2 αποικιακα να στελνονται στις πολεις μου κανονικα απο κανονικους παιχτες σε ωρα που δεν θα πας να την κλεψεις την πολη?!Αυτο θεωρω σημαινει πολλα.

Ενα ακομα αχρειαστο σχολιο για τον κοσμο juchtas που αναφερατε.Να σας θυμισω τι υπερ ειχατε(2 αλεξανδροι,2 τσιρκα,thundercats,ταλιμπαν,καρε του ασσου-που τολμαει ο αλλος να γραψει στο προφιλ της συμμαχιας του τζονακου που τοσο εκτιμω σαν παιδι ταδε εφη Τασος που ελεγε οτι τραυματιστηκε ο αδερφος του με μηχανες κλπ κλπ και θα μιλησει για ηθικη τετοιος ανθρωπος-Ελλαδες μαχητες και ουτε καν θυμαμαι τι αλλους)εναντιον μας μονο.Και παλι παιζατε με ηθικα gounakia παππουληδες leo.sailor κλπ κλπ με το να δινετε χρυσο σε μικρα παιδια που δεν εχουν τελειωσει το σχολειο για να μας πουλησουν και να ερθουν απο εσας(τα καταφερατε με μερικα παιδακια) και ποιο ηταν το αποτελεσμα εν τελει.

Σε αυτο που θελω να μεινετε κυριως και οτι αλλο θελετε διαγραψτε το απο το μυαλο σας,πειτε οτι ελεγα μπαρουφες ή οτι γουσταρετε.Μην δημιουργειτε απωθημενα στο παιχνιδι.Να γνωριζετε για ποιον λογο λεγεται παιχνιδι και για ποιον λογο ειστε εδω και παιζετε.Δημητρη και Χριστοδουλε πραγματικα σας το ζηταω σαν χαρη και ελπιζω να μου την κανετε.Μην το συνεχιζετε και μην πεφτετε αλλο πιο χαμηλα γιατι σας συμπαθω και τους 2 και σας το λεει ανθρωπος αυτο δεκαετιες μικροτερος.Μην δινετε τετοια παραδειγματα προς αποφυγη σε παιδια.Και κατι τελευταιο που εγραψα προσφατα και στο φορουμ της δικιας μου συμμαχιας και σας αφηνω στην ηρεμια σας.

ΜΑΘΕΤΕ ΝΑ ΠΑΙΖΕΤΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ,ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΕΣΑΣ!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17991

Guest
Καλησπερα κι απο μενα θα συμφωνησω με τον Νικο παραπανω .

Η κοινοτητα του γκρεπολις και τα ατομα που παιζουμε σε καθε κοσμο διαρκως μειωνονται , συνηθως 10-12 ατομα απο καθε συμμαχια τραβανε το κουπι κι απογοητευομαι οταν βλεπω τετοιους σχολιασμους παραπανω κι απογοητευομαι επισης οταν η οπτικη του ενος διαφερει τοσο πολυ απτου αλλου , αλλα στη τελικη ο καθεις εχει τη δικια του αληθεια ελπιζω ομως η αληθεια η δικια μας να πλησιασει τη δικια σας κι αντιστροφως.

Ας μιλησουμε με γεγονοτα λοιπον για το ποιοι επαιξαν τελικα σε αυτο το κοσμο γιατι ακουγονται καποοια κουφα πραγματα , θα μιλησω για το συγκεκριμενο κυριο μετωπο που επαιξα εγω ,ο νικος ,ο τιμαζ, ο ιστεν κι αρκετοι αξιολογοι παιχτες.

Τα αποικιακα που κατσατε να στειλετε εν συνολο στο συγκεκριμενο μετωπο δε ξεπερασαν τα 10 το μεγιστο. Να ερθετε δηλαδη με επιθεσεις-πικι-αμυνες κολλημενοι στημενοι μια ολοκληρωμενη επιχειρηση κι οχι ενα πικι για κλεψιμο το βραδυ με τα φωτα νυσταγμενα κι βαρια .

για εμας ομως αυτο ειναι το παιχνιδι, μπαιναμε σκαιπ κι στηναμε επιχειρηση. ΜΟΝΟ απο τον τιμαζ που επαιξε πρωτη πρωτη γραμμη πηραμε 15-16 πολεις που καμια δε μας χαριστηκε κι ειχαμε και πολλες αποτυχημενες προσπαθειες επισης κι ουτε πηγαιναμε με ενα πικι κι ενα ονειρο αλλα ΠΑΝΤΑ ηταν αξιολογη επιχειρηση κατακτησης. Κι να προσθεσω οτι χρησιμοποιουσατετο ηθικο κι αμυντικα στα εισερχομενα μας. ΑΥΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΟΙΟΣ ΕΠΑΙΞΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΙ ΠΟΙΟΣ ΟΧΙ.

Μια συμβουλη , επειδη σε 2 κοσμους που σας πετυχα ( τουλαχιστον τη πλειοψηφια σας) ηττηθηκατε και στους δυο.

οταν το παιχνιδι σας εστειαζεται στο να κλεψετε πολεις κι ειδικα με ηθικο ενω μαζευατε αμυνες 150.000+ αμυνες σε κατακτηση υποτιματε κυριως τον εαυτο σας διοτι ειχατε τη δυναμη να το κανετε και χωρις. Οταν το παιχνιδι σας δεν εστιαζεται στο να κατακτησετε κι να στρωσετε το ποπο σας να πατε σε στημενη πολη σωστα αλλα να εξουθενωσεται τον αντιπαλο ψυχολογικα με σπαστικα , ισως και ψυχικοχωματικα στο μπονους νυστας κι πετυχαινετε σκληροπετσους σας εμας ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΧΑΝΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΥΤΟ ΚΑΘΑΥΤΟ.

ΕΙΣΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΣΑΣ ΚΑΛΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΑΛΛΑ ΞΑΝΑΛΕΩ ΟΤΙ ΥΠΟΤΙΜΗΣΑΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΔΕ ΠΑΙΞΑΤΕ ΣΩΣΤΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. ΠΑΙΞΑΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ , ΝΙΚΗΣΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΣΕΙΣ ΧΑΣΑΤΕ , ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΑΝΤΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΚΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΤΕΛΟΣ ΜΠΡΑΒΟ ΑΚΟΥΩ ΠΟΛΛΕΣ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ. ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΚΛΗΡΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΛΗΘΕΙΑ
 

DeletedUser15184

Guest
Επειδή εδώ ο καθένας λέει ότι θέλει, πλην ελάχιστων σοβαρών ανθρώπων, που δεν θέλω να τους αδικήσω. Θα ήθελα να πάρω θέση για ότι με αφορά και να απαντήσω στον TIMAZZ . Ουδέποτε ο Πάνος μπήκε στον λογαριασμό μου. Τα μηνύματα που ανταλλάξαμε ήταν μεταξύ εμένα κι εσένα. Κι επειδή λες ότι είμαι μεγάλος και σοβαρός άνθρωπος και κατάλαβα πόσο χρόνο δίνεις στο παιχνίδι, πράγμα που κι εσύ ομολογείς, σου έκανα την παρατήρηση , ότι ξοδεύεις τα χρήματα του πατέρα σου ή της μητέρας σου για να σπουδάζεις grepolis στην Ιταλία, όπου βρίσκεσαι για άλλον λόγο φαντάζομαι. Άλλωστε μετά την απρεπή σου συμπεριφορά σε έχω μπλοκάρει στα μηνύματα.
Όσο για το ανθρωποειδές το οποίο έχει το θράσος να αποκαλεί τους Μακεδόνες <,<Σκοπιανούς>>, δεν μπορώ να έχω την απαίτηση από έναν άνθρωπο που δεν μπορεί να γράψει μία λέξη ελληνική χωρίς λάθος, να γνωρίζει ελληνική ιστορία και το πόσο ελληνικό αίμα χύθηκε στα χώματα της Μακεδονίας.
Πάμε στο παιχνίδι τώρα, δεν είμαι τέλειος παίχτης σαν κι εσάς, δεν κάνω τα υπέροχα κολλήματα σαν κι εσάς, δεν έχω τις κορώνες και τα βραβεία τα δικά σας.
Έχω όμως την μεγάλη χαρά και τιμή να μην έχω φάει ποτέ μπαν, ούτε για διπλό, ούτε για χρήση παράνομου λογισμικού και πολύ περισσότερο για εξύβριση αντιπάλου ή συμπαίχτη.
Το τι αξίζει ο καθένας παιδιά να το αποδείξει εκεί έξω, εκεί μετριέται η αξία του καθενός από εμάς και πρώτο βάζω τον εαυτό μου στην κρίση σας.
Εγώ στο παιχνίδι μπήκα για να χαίρομαι την παρέα, να ξεδίνω να περνάω καλά και να κάνω νέους φίλους ή γνωστούς που να με σέβονται και να τους σέβομαι, είτε είναι αντίπαλοι είτε σύμμαχοι.
Άλλωστε για να υπάρξει παιχνίδι χρειάζονται και οι δύο πλευρές. Σήμερα ήμαστε αντίπαλοι σε έναν άλλο κόσμο σύμμαχοι, με τι μούτρα θα αντιμετωπίσετε αυτούς τους ανθρώπους μετά;;;
 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
Μπηκα να σκαναρω πριν φυγω... Κανονιστε να χασω το λεοφορειο εξαιτιας σας...
Συμφωνω με αρκετα που ειπε ο Νικος (ο ξενιος, ενδεχομενος με καποια που ειπε και ο κρεγκουρο)
Ειδικα για τον χαλβι, για τον χρυστοδουλο, δε το ξερω αρκετα το παιδι για να μπορω να κρινω
Απο κει και περα εγω οσα ειχα να πω τα ειπα πιο πανω.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κορυφή