ΤΣΑΦ ΤΣΟΥΦ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser17754
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser16462

Guest
Εγώ μάγκες πάντως μ'αυτά και μ'αυτά , πείνασα.
Πάω να φάω λίγη φετούλα και γαλοπούλα φουαντρέ Νίκας, μας κάνει καλό.

 

DeletedUser17758

Guest
ΒΡΕ ΚΑΡΠΑΖΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ
Εχετε βγει στο κεντρικο φορουμ και γραφετε οτι ψεμα σας εχει ερθει στο κεφαλι για να δικαιολογησετε τα ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΑ!
ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΚΑΦΕ ΣΕ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΣΕΙΣ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΤΑΚΗΣ (MARIOSDE) ειπε στον κωστη οτι θα γινει συνθηκη και το ιδιο βραδυ για εσας σπασαμε για χαρη σας 5000 φαρους χωρις να εχουμε καν συνθηκη!
ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΛΛΑΖΕΙ ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΣΥΝΘΗΚΗ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΣΠΑΣΜΕΝΟΙ ΣΤΟ ΕΛΕΟΣ ΤΩΝ ΛΑΛΟΥΝ!
Δεν μου φαινεται και τοσο σωστο
smiley_emoticons_flucht2.gif

Το να δωσω πολεις μου στον TIMAZ ΗΤΑΝ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!
Απο την στιγμη που εσεις οι ιδιοι ΔΕΝ ΘΕΛΑΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΝΘΗΚΗ ΚΑΘΩΣ ΠΡΩΤΑ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΜΕ ΕΣΑΣ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΑΛΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΤΑ ΒΡΟΥΜΕ ΜΕ ΜΠΑΛΑΡΙΝΕΣ
Δεν καταλαβαινω γιατι τα κανετε τοσο τραγικα
ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΣΑΣ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΟΤΙ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣ ΜΟΝΙΜΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΟΛΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ ΠΥΡΗΝΕΣ ΣΑΣ
ΕΧΕΤΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ...
3 μερες σερι ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΤΥ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ και το μονο που εχετε κανει ειναι να εχετε βαλει 10 αποικιακα και να εχετε κρατησει το 1!
Συγνωμη μαγκες αλλα με συμμαχια που αποκαλει αλλους παιχτες "παιδεραστες" εγω δεν θα κατσω να παιξω ουτε εσεις θα το κανατε αλλωστε!
ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΠΑΘΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΣΑΣ ΑΞΙΖΕΙ
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΤΗΣΕΤΕ ΤΟ ΚΟΥΜΠΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΚ
Τον μανωλη να προσεχετε γιατι με 10 λογαριασμους δεν προλαβαινει να ντοντζαρει απο ολους!
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser17755

Guest
Από τα λεγόμενά σου, ένα πράγμα καταλαβαίνω..
Κατουρήθηκες επάνω σου όταν είδες ότι συνθήκη δεν θα γίνει, και έτρεξες ολοταχώς, να δικαιολογήσεις τα αδικαιολόγητα..
Πάλι εμείς φταίμε, οκ.

Θα έχει πολύ πλάκα να δω για πόσο ακόμα θα κρατήσει αυτό το αστειάκι μεταξύ Κολάν και Καινούριου πρίττυ κολλάν
χαχαχα
Μα πιο πολύ πλάκα θα έχει να δω τις εκφράσεις σας μόλις καταλάβετε πόσο μεγάλο λάθος κάνατε
χαχαχα


Μα, έτσι είναι.. στο grepolis τίποτα δεν διαρκεί για πάντα.. εκτός από την βλακεία σας

Βέβαια, για όσα έχετε γράψει μέχρι τώρα, είμαι υποχρεωμένος να ομολογήσω ότι είναι αντάξια του επίπέδου σας,
δηλαδή πάτος

Το παιχνίδι για εσάς έχει τελειώσει δυστυχώς, και το ωραίο είναι ότι αυτή την κίνηση την κάνατε -όπως λέτε- με σκοπό να συνεχίσετε το παιχνίδι. Θα σας το ξανά πω μέχρι να το εμπεδώσετε όμως. Το παιχνίδι για εσάς, έχει τελειώσει, και δεν φταίει κανείς άλλος παρά οι ίδιοι οι εαυτοί σας για όλα όσα κάνατε και συνεχίζετε να κάνετε.

Πάμε άλλη μία


GAME OVER - INSERT COIN TO CONTINUE

Όλο λέω εντάξει, θα το καταλάβουν, τίποτα όμως, δεν σταματάτε να συνεχίζετε τις κατινιές
Τις κατινιές σταματήστε τις, το άλλο κόψτε το, δημιουργεί πολλά προβλήματα, κυρίως στον εγκέφαλο
Με πιάνεις;

Τελικά, τα αποικιακά τα βάζετε τα βράδια που σαλιώνουν οι άλλοι τα μαξιλάρια τους, ή τα τρώτε εσείς οι ίδιοι;
Όνειρα γλυκά παικταράδες

Φιλάκια ρουφηχτά


 

DeletedUser17748

Guest
Εσύ ακόμα να μας πεις ποιος είσαι. Κατά τα άλλα ο κόσμος για εμάς πως τελείωσε και πως θα καταλάβουμε τι λάθος κάναμε; Θα μας πάρετε 2-3-4-5 πόλεις; Ο μόνος τρόπος ανάπτυξης της συμμαχίας σου είναι οι λογαριασμοί του Καπετάνιου. Πόλη από εχθρό μόνο οι σύμμαχοι σας έχουν πάρει. Αυτό που καταλαβαίνω είναι ότι γράφεις απλά για να δημιουργήσεις εντυπώσεις.
 

DeletedUser17755

Guest
Αν ήθελα να δημιουργήσω εντυπώσεις, θα είχα γράψει από την αρχή το όνομά μου εδώ. Δεν χρειάζεται να το κάνω, ούτε θέλω για την ώρα.

Δεν χρειάζεται να σου πει κάποιος πως τελείωσε ο κόσμος για εσένα, ούτε να σου πει κάποιος πως θα καταλάβεις το λάθος που κάνατε.
Θα τα δείτε όλα με τον καιρό, δεν θα αργήσει τίποτα να φανεί. Όπως είπα και νωρίτερα, στο grepolis δεν διαρκεί τίποτα άλλο, πέρα από την βλακεία μερικών ανθρώπων, και σε αυτή την περίπτωση, την πρωταγωνιστικό ρόλο τον έχετε εσείς.

Περιμένω να δω την αντίδρασή σας όταν συνειδητοποιήσετε πώς θα είναι η κατάσταση σε λίγο καιρό.

Γελάω, έχετε πλάκα.
 

DeletedUser17654

Guest
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif

donde esta mi dinero πουν τα φραγκα μου πες μου πουν τα φραγκα μου ese να αγορασω giuseppe ολη η ομαδα να ανεβει κανω παντα οτι πρεπει τα φραγκα μου στο τραπεζι
 

DeletedUser17758

Guest
ΑΑΑΑ ΡΕ Falletro
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΚΟΣΜΟ ΖΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙ ΚΑΠΝΙΖΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ. ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΜΕ ΤΩΝ 5 Ε? :rolleyes:
ΠΗΓΑΙΝΕ ΛΙΓΟ ΣΤΑ ΣΥΜΒΑΝΤΑ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΣΟΥ ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕ
ΔΕΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΟΝ ΧΑΡΤΗ
ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΚΟΥΡΑΖΩ
ΟΙ ΠΥΡΗΝΕΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΣΜΕΝΟΙ
3η ΜΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΠΟΛΗ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΟΥ ΠΥΡΗΝΕΣ
3η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΣΠΑΣΩ ΑΠΟΙΚΙΑΚΑ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΟΥ ΠΥΡΗΝΕΣ ΟΧΙ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ
ΚΑΙ 3η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣ ΜΟΝΙΜΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΦΑΙΝΕΣΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΤΕΛΝΕΤΕ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΛΑΙΤΕ ΕΠΕΙΔΗ ΣΑΣ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΛΙΜΑΝΙΑ ΣΤΟ ΜΠΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΤΡΩΤΕ ΑΠΟΙΚΙΑΚΑ
ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙ
ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΤΡΕΦΕΣΤΕ ΜΕ ΑΝΕΝΕΡΓΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΠΑΙΞΕΙ ΞΥΛΟ
ΤΩΡΑ ΠΟy ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΟ ΚΛΑΜΑ
ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΘΑ ΣΥΝΗΘΙΣΕΤΕ! :oops:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17755

Guest
Βρε άμπαλε, που εκτός από κωλοτούμπας και καλσονάτος που είσαι, μιλάς και με αντιστροφές συλλαβών σαν να είσαι κανένα μικρό παιδί, πόσο πιο χαμηλά θα πέσεις; Είπα και πριν ότι έχετε πιάσει πάτο, γιατί προσπαθείτε με κάθε τρόπο που υπάρχει, να πέσετε ακόμα πιο χαμηλά;

Έσπασες 5 αποικιακά μέσα σε 2 μέρες και δεν έχεις χάσει καμία; Να σου δώσουμε ένα βραβείο βρε παιδί μου, αφού σου αξίζει, μην το στερηθείς


upload_2018-10-30_21-34-40.png
Δικό σου, καλύτερα τώρα;
Χεστήκαμε λες; Να σε ρωτήσω κάτι; Το ένιωσες πάνω σου, ή το μύρισες;

Το βράδυ να φάμε ή να σε περιμένουμε;
Άσε τα φιλάκια, μην έρχεσαι και πολύ κοντά, χεστήκαμε
 

DeletedUser17755

Guest
Κανείς δεν κλαίει με τις μπούρδες που γράφετε, καταλάβετέ το επιτέλους
Ούτε μία εικόνα δεν μπορείς να φτιάξεις
 

DeletedUser17760

Guest
Λοιπον...επειδη βαρεθηκα να ακουω διαφορα για το θεμα του κωστη και να με ρωτανε τι εγινε κλπ...και γιατι βαριεμαι να λεω τα ιδια και τα ιδια...γραφω εδω του τι εγινε με βαση την δικια μου σκοπια...

Ο κωστης για καποιο λογο απ την αρχη του κοσμου ηταν μες την γκρινια και εκανε την τριχα τριχια ωστε να δημιουργουνται εντασεις...δεν ξερω αν ηταν αποθημενα απο προηγουμενους κοσμους που του βγηκαν τωρα ή αν απλα αυτος ειναι ο χαρακτηρας του (drama queen)...Αν και κλινω προς το τελευταιο...

Για μενα σημασια εχει οτι αλλον κωστη γνωρισα στον δελος κι αλλον εδω...

Το οτι τωρα ειναι μαζεμενος στην νεα συμμαχια που πηγε και συμπεριφερεται ΣΑΝ κυριος δεν μου λεει κατι...

Μολις ξεθαρεψει παλι...κι αρχισει να ζηταει απο ιδρυτες να ανοιξουν κοινη οθονη στο σκαιπ για να του αποδειξουν πως δεν καλεσαν στον κοσμο καφε παικτες που δεν γουσταρει ο κωστης...και οταν το κανουν και αποδεικνυεται πως οντως δεν τους καλεσαν αλλα μπηκαν μονοι τους...εκεινος να επιμενει και να τους αποκαλει ψευτες...

Ή οταν αρχισει να σπαμαρει σε ολο το φορουμ ητε ανακοινωσεις... ητε λαιβ... ητε σε επιθεσεις που γινονται... ητε σε αμυνες... γιατι προφανως το καφε ειναι λιγο για τοσο σπαμ...κι αλλωστε για ποιον λογο να απανταμε στο θεμα που χει ανοιχτει με βαση το λογο του θεματος κι οχι για το αν βρεχει ή με οποιοδηποτε αλλο σπαμ του κωστη ? ποιος νοιαζεται για την επιχειρηση που γινεται ?
Και οταν το σβηνεις να δημιουργει εντασεις γιατι δεν τον σεβομαστε...Προφανως και το σπαμ του κωστη ειναι πιο αξιοσεβαστο απο τον συμμαχο που θελει να μπει να δει στο φορουμ τι να στειλει και που ωστε να παιξει γκρεπολις...

Ή οταν μοιραζεται ενας λογαριασμος πχ με 10 πολεις...ειναι λαθος να παρει τις 8 πολεις το παρεακι του και μολις 2 η υπολοιπη συμμαχια αλλα πρεπει και οι 10 να πανε οπου πει ο κωστης και με οποιον τροπο πει ο κωστης...

Και ποσα αλλα γεγονοτα που τα κανε τριχιες μεχρι να μας κανει τα νευρα κροσια καθε φορα...και οταν δεν του γινονται τα χατηρια να γινεται καφε αλλα να συνεχιζει να θελει να του δινεται ραπορτο και να βρισκει αφορμες να δημιουργει εντασεις και καταστασεις για τσακωμους γιατι εχει συμμαχια μες την συμμαχια που τον ακολουθει...
Τοτε ελατε να μου πειτε ποσο κυριος ειναι ο συγκεκριμενος....

Με λιγα λογια να μας κανει τα νευρα κροσια να γινεται καφε και να συνεχιζει να μας κανει τα νευρα κροσια γιατι μερικους απ τους ιδρυτες δεν τους πηγαινε καρδια να τον φανε.....

Και αυτον τον "κυριο" οταν αποφασησε να φτιαξει την δικια του συμμαχια επρεπε να τον δεχτω στην υπερ με ορους δικους του πχ να φυγουν 2 απ τους ιδρυτες μου...γιατι 3 εβδομαδες σαν καφε μες τα ποδια μας και με τα νευρα κροσια ειπωθηκε πως ειναι παιδεραστης....και για να αποδειξω πως δεν ειναι επρεπε να πω ναι στις διαπραγματευσεις αυτες...

Ναι ηταν χοντρο αυτο που ειπωθηκε...εγω σαν ειρηνη αν ειχα την παραμικρη υποψια για κατι τετοιο θα κανα καταγγελια στην διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος...δεν θα το συζηταγα καν...και αφου δεν εκανα...δωθηκε και η απαντηση μου για το τι πηστευω πανω σε αυτο.....

Αλλα οταν με ρωτησαν για την υπερ η παντηση μου ηταν ΟΧΙ ....σιγα μην ανεχομουν αλλο τετοια συμπεριφορα...

Τωρα οσο αφορα τους κολοτουμπες που του πειραζει να τους λεμε ετσι...κολοτουμπα κανατε κολοτουμπες θα σας λεω...Εφοσον φερατε ηθικο και παικτες της αλλης συμμαχιας...διαλεξατε εκδικητικο παιχνιδι...αντι να σεβαστητε τους πρωην συμμαχους σας ήτε δινοντας τις πολεις σας και αλλαζοντας θαλασσα ητε μενοντας ως εχων....Αλλα αυτο μαλλον δεν ειναι για τους "παιχταραδες"...

Και οσο για αυτους που το δεχτηκαν αυτο...μου φαινετε λογικο να περιμενω τα παντα απο κοκκινους...οποτε ουτε κρυο ουτε ζεστη...αλλα σιγουρα δεν ανεβηκαν στα ματια μου κι ολλας....

ΥΓ : ευζωνακι ακομα δεν εχω καταλαβει γιατι το ανοιξες το θεμα...αφου το τι εγινε το μαθαν σχεδον ολοι ουτως η αλλως κι ας αλλαξε το ονομα του λογαριασμου του ο κωστης....



 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
Τοσος καιρος περασε, ακομα μεσα στην κλαψα ειστε...:D
Και μην με τσεκαρετε για διακοπες, δε παω πουθενα.:rolleyes:
Τα υπολοιπα in game.:cool:
 

DeletedUser17757

Guest
Κυρα Ρεινη. Ρώτησα την δικιά μου τι παιρνει για τα νεύρα οταν ειναι στις μέρες τις. Λεξοτανιλ λέγεται. Δοκιμάστε το, γιατι για να ξανανοιγει θεμα μετά από ενάμισι μήνα, χωρις λογο και αιτία, κατι πάει λάθος..
 

DeletedUser17748

Guest
Οταν λες λογαριασμους θα λες τους λογαριασμους του Κυρ Μανωλη. Ενας παικτης ειναι που τους ειχε ολους. Μεγαλη ντροπη για την διαχειριση που ακομα να πιασει ατομο που ειχε 10 λογαριασμους(και λιγους λεω...) σε αυτον τον server και μοιραζε πολεις. Απο εκει και περα, το παρεακι βγηκε πιο μαχιμο απο εσας. Αλλες συμμαχιες(Ποκεμον, Μπαλαρινες) θα μας ειχαν παρει τις πολεις σε 2 μερες εκει κατω και δε θα ζητουσαν απο αλλους να τους μπαζωσουν. Μεχρι και εκει που ηταν η Β2 μου που πηρες εσυ, οι μισες πολεις ειχαν 25αρι τειχος και 100-200 γρηγορα μεσα. Αν εχεις το θεο σου. Που οι αμυνες μου ηταν καμια ωρα μακρια.

Οσο για αυτο που ειπωθηκε για τον Κωστη, εσυ και ολοι οι αλλοι εκει περα δεν αντιδρασατε καθολου στις συκοφαντιες του Ισπανου. Οποιοσδηποτε λογικος ανθρωπος δε θα καθοταν με κλειστο το στομα. Μην ξεχναμε πως στην πραγματικη ζωη κατι τετοιο ειναι και μηνυσιμο. Δεν εχει σημασια το αν συμπαθεις τον Κωστη η οχι. Αυτο που ειπε ειναι τουλαχιστον απαραδεκτο.

ΥΓ1. Το Ευζωνακι να σταματησει να ζηταει απο 16χρονα και 18χρονα να συναντηθουν να παιξουν ξυλο και να βριζει οικογενειες κλπ. Ας μεινει στο ανοιγει θεματα στο κεντρικο φορουμ.

ΥΓ2. Κωλοτουμπας ειναι ο Ρουμελ που ειπε οτι θα κανουμε συνθηκη και μετα τα γυρισε.

ΥΓ3. Ελπιζω να μην εχετε γεμισει τo φορουμ της υπερ σας με τη μιζερια που σας διακατεχει. Εχετε μαζεψει και το 80% του server. Κριμα τα παιδια.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16326

Guest
klapsa klapsa , po po po re paixte grepolhs leme . ainte sas varethika isten o mpampas mono !
 

DeletedUser17754

Guest
Παρακαλείται η "θρυλική" συμμαχια του farsala deja vu να έρθει να παραλάβει το τρενάκι της,βλεπεις ο κωστακης Θελει να παει τα φιλαράκια του βολτιτσα να τα κεράσει προφιτερολ.καλο Καλοκαιρι μαχιμια της 55 μου προσφέρατε έναν αξέχαστο χειμώνα.

ΥΓ 1: ντροπή σε αυτόν που νόμιζε οτι θα μπω "κρυφα" στον λογαριασμό της daughter
ΥΓ 2: το μήνυμα να μην απαντηθεί από ακυρους
 

DeletedUser17989

Guest
Ο ΟΔΗΓΟΣ ΣΤΟ ΤΡΕΝΑΚΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΑΤΑΚΤΗΤΗΣ ΤΙΜΑΖ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΣΤΗΝ 55 ΣΑΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΤΑΤΡΟΣΩΣΗ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ ΣΑΝ ΣΚΙΝΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΕΟ.
ΙΣΤΕΝ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΣΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΕΡΝΕΣ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΤΙ ΠΗΓΕ ΣΤΡΑΒΑ ΕΙΣΑΙ ΗΘΙΚΑ ΝΙΚΗΤΗΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
 

DeletedUser17747

Guest
Δεν ξέρω αν το έχετε πάρει χαμπάρι, αλλά κανείς δε νοιάζεται που νικήσατε έτσι τον κόσμο. Πόσο μάλλον όταν υπάρχουν τόσα άτομα από την υπέρ σας που ξενέρωσαν τη ζωή τους και πρακτικά δεν έπαιξαν το παιχνίδι. Απλά υπήρχαν για τους λίγους μήνες που κράτησε ο κόσμος και στέλναν μόνιμες.

Όπως και να 'χει συγχαρητήρια στους 5-6 που παίξανε έστω και με τα τείχη και τις μόνιμες. Αυτοί ήταν που κάναν το παιχνίδι ενδιαφέρον μέχρι που άνοιξε η κυριαρχία. Μέτα πάει και αυτό μιας και τα σπασίματα και οι γιορτές δεν συγκινούν κανέναν(εκτός από τους Λαλούν που γι αυτό παίζουν).

Eyzwnaki δεν ξέρω τι έχεις πιει και νομίζεις ότι θα νευριάσω(?) και μου ρίχνεις γάμους. Ανακούφιση νιώθω που πάτησε κάποιος το κουμπί γιατί τον κόσμο δεν τον ευχαριστήθηκα. Επίσης, ας είμαστε ειλικρινείς... ο Τιμαζ σας ρίμαξε. Κατέβηκε με 5 πόλεις και 0 μόνιμες και σας έκανε και αυτός και εμείς να σηκώσετε τείχος σε 5-6 νησιά. Αν θες να κοροιδέψεις τον ευατό σου, μπορείς να το κάνεις ελεύθερα.

Όποιος ξαναπαίξει το παιχνίδι κάλο θα ήταν να μην παίξει σε Ελληνικό σέρβερ. Έχει ψοφήσει εντελώς. Καλή τύχη σε όλους εχθρούς και συμμάχους(με αυτούς θα τα λέμε). Σε κάποιους, που ξέρουν ποιοι είναι. να τους ευχηθώ να ενηλικιωθούν επιτέλους. Έχετε και παιδιά, όχι τίποτα άλλο.

ΥΓ. Βασίλης εδώ. Για να μην υπάρξει κάποια παρεξήση.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser15060

Guest
Ο ΟΔΗΓΟΣ ΣΤΟ ΤΡΕΝΑΚΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΑΤΑΚΤΗΤΗΣ ΤΙΜΑΖ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΣΤΗΝ 55 ΣΑΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΤΑΤΡΟΣΩΣΗ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ ΣΑΝ ΣΚΙΝΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΕΟ.
ΙΣΤΕΝ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΣΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΕΡΝΕΣ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΤΙ ΠΗΓΕ ΣΤΡΑΒΑ ΕΙΣΑΙ ΗΘΙΚΑ ΝΙΚΗΤΗΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
πρώτον δεν σε τιμά να μιλάς για συμμαχία που έχασε κ δεν σου είπε τπτ εσυ που έβαλες σε μια πόλη σου 3500 γρήγορα κ την έχασες σε 1.10 λεπτα αποικιακο...πετάχτηκες για να κάνεις τον έξυπνο???
εσυ που σε κάθε πόλη σου ακόμα κ τώρα έχεις 25 τοιχος κ 500 γρήγορα???
ήμαρτον!!!
Τώρα όταν θα μιλάς για τον ιστεν σταματά να κάνεις συνθήκες με όλο τον σέρβερ κ μετά κάτσε παίξε!!!!
όταν θα χτυπάνε τους 70 οι 250 βγάλε τον σκασμό μπες στην τρύπα σου κ μην κάνεις τον μάγκα από το πουθενα ...κολομαγκια σε όλο το μεγαλείο της είναι αυτο!!!
αν σε πειράζει που στα λέω έτσι έλα σε σκαιπ κληση ..μην ξεφτιλιζεσαι κ πετάγεται από το πουθενα ...πουθενα!!!
 

DeletedUser17989

Guest
ΕΣΥ ΧΑΛΒΗ ΠΟΥ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΜΠΑΖΩΜΑΤΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΟΙ ΣΥΜΑΧΟΙ ΣΟΥ ΣΕ ΜΙΡΑΣΜΕΝΟ 20 ΝΗΣΙ ΕΙΧΑΝ 5000 ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΤΟΥΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΕ ΝΗΣΙΑ ΠΟΥ ΠΑΤΟΥΣΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΔΥΟ ΠΟΛΕΙΣ ΜΠΑΖΩΘΗΚΑΝ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΠΟΥΘΕΝΑΔΕΣ ΜΕ ΤΙΜ ΒΙΟΥΕΡ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΟΛΠΑ ΕΠΑΙΖΑΝ,
ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΠΟΥΘΕΝΑΔΕΣ ΚΟΙΤΑΞΟΥ ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ ΣΕ ΕΧΩ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΑΝΤΑ ΠΙΣΩ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΘΕΣΕ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΙΠΤΑΜΕΝΑ ΚΑΝΕΙΣ, ΠΑΙΞΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕΤΩΠΟ ΚΑΙ ΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ ΜΕΤΑ.
ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ 3500 ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΧΑΣΩ ΓΙΑ ΠΟΝΤΟΥΣ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΑΛΛΑ ΣΥΝΟΜΟΤΗΣΕ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΑΙΞΩ.
ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΕΣΕ ΤΟΝ ΙΣΤΕΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΣΑΛΟΝΙΚΙΟΣ ΔΕΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
isten σήμερα στις 20:51
Sorry ksexasa oti eisai pakistanoalvanos ! Vasika vorio makedoniths skopianos
 
Κορυφή