ΤΣΑΦ ΤΣΟΥΦ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser17754
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser17754

Guest
ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠ ΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΣΤΗΝ 55 ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΟΔΗΓΟΣ ΣΤΟ ΤΡΕΝΑΚΙ?
 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
Εεεε σε λιγο θα οδηγω εγω το τρενακι :eek:.
Καντε υπομονη!! :rolleyes:
Οσο εχει event, βγαζετε πτηνα και φαρους να τα σπαω απλα. o_O (γιατι ο isten εφυγε μπροστα και λεει πολλα)
 

DeletedUser17748

Guest
Αυτά γίνονται όταν βάζετε το παιχνίδι πάνω από την αξιοπρέπεια και παίζετε με τον γνωστό-άγνωστο. Άσε τα τρενάκια και σκέψου ότι κάποιοι από τη συμμαχία σου είναι μεγάλοι άνθρωποι και δεν τόλμησε κανείς να του πει κάτι. Καταπατάτε σοβαρές αξίες για χάρη ενός ασήμαντου παιχνιδιού.
 

DeletedUser17754

Guest
τιμαζ θα σου δωσω εγω πολεις να τα σπασεις ολα,συνεχιζω το τρενακι θα μας πειτε ποιος το οδηγα??
 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
Αυτο που δε καταλαβαινετε και δε καταλαβαινω γτ δε το καταλαβαινετε ειναι ενα. o_O
Απο την στιγμη που σας ειπανε να γινεται πρασινοι, να παιξετε μαζι και τους ειπατε οχι, το προβλημα σας ποιο ειναι?o_O
Περιμενατε να βαρεθουν και να σας δωσουν πολεις?!o_O
Πρασινισατε οτι υπηρχε γυρω και τους κλεισατε στο κεντρο να τους κοψετε το παιχνιδι?:eek:
Καλα κανανε και κοιταξανε να μπουν σε καποια απο τις αλλες συμμαχιες, και εγω στην θεση τους το ιδιο θα εκαναν.
Δεν ησασταν συμμαχοι για να πειτε το οτιδηποτε, oυτε πως σας προδωσαν ουτε τιποτα. :confused:
Καταλαβαινω οτι σας χαλασε που βρεθηκατε σε μετωπο. Κρυβοσασταν δηθεν ενεργοι παικτες, πισω, αντι να πατε να παιξετε μπροστα και βαλατε αλλους πρωτη γραμμη να τρωνε φαπες για χαρη σας. :oops:
Θα σας προτεινω να πατε Hyperborea να ησυχασετε. Γιατι πηρα ενα λιμανι και μου λετε για σπαστικα.:mad:
Ρουφατε το αυγο σας τωρα...;)
Κυριε ευζωνακι, περιμενω bb τις πολεις.;)



Καλες επαννεκινησης σας ευχομαι,
Να μπορεσουμε να παιξουμε ξυλο με την κανονικη συμμαχια στον server.:D
 

DeletedUser17754

Guest
καταρχην οταν δεν μιλαω για σενα δεν θα πεταγεσαι καταλαβες μικρουλι αντε τραβα να παρεις τα λιμανακια σου τωρα.στο θεμα μας τωρα ΘΑ ΒΓΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΕΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ
 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
giphy.gif



Μια προσοχη στις εκφρασεις σας, καθοτι πλεον μιλατε σε συμμαχους μου.
Μετα τις καταρες που τους ριξετε, δε ξερω κατα ποσο εχουν να σας πουν κατι...
Κατσε να ερθει η αυγη, λογικα κατι θα σας πουν...
Θα επερνα λιμανια, αλλα εχουμε ειδη ενα σκασμο αποικιακα μεσα, υπομονη, αυριο παλι.​
 

DeletedUser17748

Guest
Κωλοτούμπες γιατί; Εξήγησε μας λίγο το σκεπτικό σου. Υπήρχε καμία συμφωνία που δεν ξέρω; Βαθιές ανάσες προτείνω γιατί φαίνεσαι τσιτωμένος.
 

DeletedUser17748

Guest
Άσε τον Timaz και απάντα σε αυτά που σου λέω.
 

DeletedUser17755

Guest
Κωλοτούμπα, θηλυκό ουσιαστικό
1. τούμπα η οποία πραγματοποιείται με το κεφάλι προς τα κάτω και τα πόδια προς τα πάνω
2. (μεταφορικά) υπαναχώρηση από τις αρχικές απόψεις ή θέσεις, πλήρης μεταστροφή σε σχέση με όσα πριν υποστήριζε κάποιος

Είναι μία στιγμή που δεν ξέρω τι από τα δύο ισχύει περισσότερο άραγε. Μήπως και τα δύο;

Τα πόδια προς τα πάνω, με παραπέμπει αλλού, δεν θεωρείται και απίθανο όμως από όσο φαίνεται. Πολύ πιθανό.

Υπαναχώρηση από τις αρχικές απόψεις ή θέσεις, πλήρης μεταστροφή σε σχέση με όσα πριν υποστήριζε κάποιος.
Μα.. μισό λεπτό.. θα μπορούσε να ισχύει αυτό; Αφού..
AthensCultureStreetWear, ένας παίκτης με ήθος και αρχές.
Τι έγινε τώρα; Μην το φιλοσοφείτε τόσο, αφού δεν το έχετε βρε παιδί μου.
Ο ίδιος ο παίκτης στο προφίλ του αυτή την στιγμή, γράφει κάτι πολύ συγκινητικό και φαίνονται οι αρχές αλλά και το ήθος του.

ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ ΠΟΥ ΒΡΕΘΗΚΑΤΕ ΜΕΤΩΠΟ? ΠΟΥ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΑΤΕ ΣΥΝΘΗΚΗ ΤΩΡΑ ΣΑΣ ΕΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΦΑΠΑ? ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΕΠΑΝΝΕΚΙΝΗΣΕΙΣ
Ηρέμησε αγόρι μου, πού πήγε το ήθος και οι αρχές σου; Έφυγαν όταν φόρεσες το κολάν και εσύ; Εντάξει, τι να κάνουμε. Δοκίμασες και σου άρεσε. Επιλογή σου είναι έτσι κι'αλλιώς.
Ξύπνα, φτάσαμε!
1.jpg





 

DeletedUser17748

Guest
To κωλοτούμπας για τον Ρούμελ το λες; Γιατί αυτός είπε ότι θα κάνουμε συνθήκη και μετά τα γύρισε. Αφού δε θέλατε. Τώρα γιατί μας πρήζετε; Σύμμαχοι δεν ήμασταν για να σας χρωστάμε κάτι.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
Καιρο ειχα παντως να δω ιντριγκες στο φορουμ, :D
Κυριε θεαγενη, το βασιλειο σου, ζωντανευει!!o_O
Προς τον καθε αναγνωστη, μην παρεξηγειτε τα παιδια, φαγανε λιγη καρπαζα και εχουν ζαλαδες.:eek:
Μην τους απαντατε σοβαρα, τους ειπατε να πρασινισατε και ειπανε οχι, τωρα λουζονται το σαμπουαν TiMazZ, με εξτρα αφρο.:cool:


latest
 

DeletedUser17755

Guest
Εσύ ή έχεις μεγάλη ιδέα για τον εαυτό σου, ή έχεις χάσει πολλά επεισόδια από την κωμωδία που γίνεται στον Φάρσαλα.
Πλέον είσαι μέσα στους πρωταγωνιστές TiMazZ. Φρόντισε να δώσεις καλό θέαμα σε όσους σε παρακολουθούν. Καλά το άρχισες πάντως, θέλω να δω αν θα το συνεχίσεις με τον ίδιο ρυθμό. Πρέπει να έχεις πέσει πολύ χαμηλά αυτή την στιγμή, δεν θα πρέπει να είναι και πολύ δύσκολο. Παίζεις καλά τον ρόλο σου.

Παρακάτω ακολουθεί βίντεο-ντοκουμέντο στην πρώην συμμαχία Deja vu, και -πλέον- τρίτη ακαδημία των καλσονάτων, όταν μαθαίνουν ότι θα πάρουν και θα δώσουν πόλεις για να έρθουν πιο κοντά.
Δεν θα μπορούσε να λείπει ο Timazz, ο Κωστής και το γνωστό παρεάκι. Και από τους μεν, και από τους δε.

Καλή παράσταση να έχετε!

Γελοίοι
 

DeletedUser17756

Guest
Για να μαθαινει ο κοσμος του γκρεπολις, και κυριως να μαθαινουν οι μπαλαρινατες τι εστι deja vu. Ζητουσαν (για να κανουμε συνθηκη) να μοιραστει ο παιχτης stavrina και ο παιχτης ispanos67, που βεβαια τυγχανουν να ειναι και οι ιδρυτες μας, να πυξιδιαστει. Δηλαδη, σαν φυσιολογικοι ανθρωποι που εισαστε (?) ξερετε να εχει απαιτηθει απο συμμαχια που να θελει να κανει συνθηκη ειρηνης με αλλη συμμαχια, οντας παλιοτεροι παιχτες της, εν αγνοια της υπολοιπης συμμαχιας τους κατι τετοιο?

Φιλε τιμαζ, επειδη εχουμε μιλησει και με μηνυματα, μην μασας οτι τροφη σου δινουν, δεν κανει καλο. Σκεφτομαστε και οι ιδιοι τι γινεται. Πηρατε πολεις σε μια νυχτα στα νησια μας, ωραια τις πηρατε, βεβαια τιματε και τα παντελονια σας γιατι 7 η ωρα το πρωι να κανεις επιθεσεις απο την στιγμη που δεν σου ειχε κανει αλλος ειναι το κατι σπαστικο... Αλλα ξερεις τι καταλαβα? πρεπει να νιωθεις πολυ μονος, αλλωστε το γκρεπολις σου προσφερει να βγαζεις τον πραγματικο χαρακτηρα σου με τις πραξεις σου. Εν ολιγεις, αυτοι εισαστε, χαιρετισματα στην αδελφικη σας συμμαχια Bor de lau ή de ja vuta kai xtipa ton gia wres...
 

DeletedUser17755

Guest
Θα ήθελα πολύ να δω τα μηνύματα από την συζήτηση που έγινε μεταξύ του μεγάλου ιδρυτή των Deja vu και τον εξίσου μεγάλο και τρανό ιδρυτή των καλσόν. Κάνω πολλά σενάρια στο κεφάλι μου γενικά.

Παιδιά παιδιά! Μας κάνουν μπόουλινγκ οι λαλούν, μας τραβάνε χαστούκια και μας αφήνουν μόνους μας! Κάντε κάτι σαν παρακαλώ. Έκαναν και συνθήκη με τους Αναλώσιμους μόνο και μόνο για να μας αφήσουν μόνους μας ενώ η μαμά μας έχει πει να μην κολυμπάμε στα βαθιά. Θα έρθετε εδώ μαζί μας να μας βοηθήσετε;

Τελικά, τα φοράτε και τα τιμάτε τα καλσόν και τα κολάν, δεν αμφιβάλλω. Τουλάχιστον μέχρι να έρθει κάποιος να πει το αντίθετο, εγώ έτσι θα πιστεύω. Θα παίξει κανείς σε επόμενους κόσμους με το ίδιο όνομα άραγε;
Πιστεύω δεν θα ήταν κακή ιδέα να γράψετε στο προφίλ σας ~Πήρα και εγώ μέρος στις κωλοτούμπες του
Φάρσαλα~
Έτσι, να το λέτε και να το νιώθετε αυτό! Σας τιμά σίγουρα. Τέτοιοι είστε.

Όσο για τους όρους, όπως αναφέρθηκαν μερικοί από πάνω, έχω να σας κάνω μια ερώτηση. Βρε κεφτέδες, πως και δεν σκεφτήκατε να μας πείτε να μαζέψουμε 10 άτομα να παίξουμε ξύλο μεταξύ μας οι δύο μεριές; Τόσα έχετε σκεφτεί, πως σας διέφυγε κάτι τέτοιο;

Μην σας δίνω και ιδέες και επόμενους κόσμους, ε;

Περιμένω για την στιγμή που θα καταλάβουν οι -πλέον- μπαλαρίνες ότι θα μείνουν στην απ΄έξω.
upload_2018-10-29_23-10-0.png
 

DeletedUser11779

Guest
Έχετε ιδέα τι είπε ο ιδρυτής σας σε κλήση σας και προφανώς δεν ενοχλήθηκε κανείς σας;Επίσης,μάλλον εσείς λέτε ανακρίβειες,διότι εμείς την υποχώρηση μας στην διαπραγμάτευση την κάναμε,αποσύροντας δηλαδή τον όρο να πυξιδιαστούν οι ανωτέρω παίκτες και ιδρύτες σας που αναφέρεις.

Τουλάχιστον μην γράφετε ανακρίβειες στο κεντρικό φόρουμ,για να σας πιστέψουν.

Μπορείτε ελεύθερα να ψεύδεστε στο δικό σας φόρουμ και στο σκαιπ για να βγάλετε τους εαυτούς σας αλάνθαστους.

Και μετά από όλα αυτά μαθαίνουμε(ούτε καν στείλατε μήνυμα να ενημερώσετε επίσημα),πως θα είμαστε καφέ και όποιος από εσάς θέλει θα μας βαράει;

Τι περιμένατε δηλαδή;Να βαρεθούμε και να σας δώσουμε τι πόλεις μας;Λυπάμαι,αλλά θέλαμε να παίξουμε.
 

DeletedUser11779

Guest
Δεν θα πάρω το βραβείο;Όχι,ρε φίλε!Και τώρα;

Υ.Γ. δεν έχω λόγο να αλλάξω όνομα.Δεν ντρέπομαι για κάτι.

Υ.Γ.2 εσύ,γιατί δεν γράφεις με το κανονικό σου όνομα;Τι φοβάσαι;
 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
Το grepolis ειναι παιχνιδι 24ωρο.:eek:
Πηρα πολη στις 7 το πρωι και σας πηρα λιμανια.:cool:
Πιο ειναι το θεμα σας, εγω παιζω το βραδυ και βαραω βραδυ. Σπαστικα εχετε ιδεα τι ειναι?o_O
Σας βαραω και ακυρωνω για να σας ενοχλησω?o_O
Σας βαραω λιμανι, καπακι λιμανι, καπακι λιμανι για να σας ενοχλησω?o_O
Σας εχω μονιμα με 200-300επιθεσεις?o_O
Αυτα ειναι σπαστικα, αλλα δεν τα εχετε δει καθολου, για αυτο δε ξερετε και τι ειναι...:D
Ισως να πρεπει να τα δειτε ενα βραδυ για αλλαγη!!:cool:
Αλλα σας θελω ακομα εδω, γιατι ειστε ωραιοι καρπαζοεισπρακτορες, μην μου φυγετε απο τωρα.:p
Παω να βαλω στο προφιλ μου, οδηγος τρενου που κανεις τουμπες. Οτι καλυτερο?!:oops:
Και πανοραμα, επειδη ημουν απο τους λιγους που ασχοληθηκαν ακουσανε και τις 2 πλευρες, μπορω να κρινω μια χαρα.:rolleyes:
Και τελος, αν ερχοσασταν εσεις με 7 πολεις μεσα στους πυρηνες μας, χωρις μονιμες, θα φευγατε στα πρωτα λεπτα!! Ρωτηστε τον κοντοκουρεμενο που εκοψε και τοιχος 25 και την εχασε στην πρωτη ωρα.:mad:

giphy.gif
 

DeletedUser17757

Guest
Επειδή είμαι ένας απο αυτούς που μιλάγανε πολυ συχνά με τον Κωστή, και μου έλεγε συχνά το τι γίνεται και το τι πιστεύει ότι θα γινει, παντα με ρωτουσε την γνώμη του. όταν μου είπε ότι πολυ πιθανό να παει μπαλαρίνες η απάντηση μου ήταν οτι καλα θα κάνει. Παιχνιδι μονος του με 10 ατομα και 3 συμμαχίες με τις ακαδημίες τους κόκκινοι δεν γινοταν. Οκ ναι εχουμε σύρει τα όσα για τον Κωστή και ολους τους ντε ζα βου και το οτι πούλησαν κόσμο και το ενα και το άλλο, αλλά ντάξει. Κάποια στιγμή θα πρέπει να δουμε και εμεις οι ίδιοι τι κάναμε λαθος. Δεν νομίζω ο Κωστής αποφασισε ενα πρωινό και είπε παω μπαλαρίνες. Γίνανε 1002 βλακείες πριν πάει (δεν το λεω το αλλο, μας βλεπει ο θεαγενης)


Το ότι ηταν αρνητικός στην αρχη για συνθήκη. Ναι ήταν. Αλλά όταν δέχτηκε και όντως απέσυρε τους ορους που ειχε βάλει (μιλάω για φαγωματα καποιων παικτων) δεν την δεχτήκαμε την συνθήκη.

Το ότι έφερε τιμαζ και παικτη με ηθικό σε νησιά μας. Αυτο ειναι απαράδεκτο, κατα την γνώμη μου. Αλλά το να παει μπαλαρίνες οχι.

Ας σταματήσουμε επιτελους το ολο θέμα, δεν προκειται να αλλαξει κατι. Την ζαχαρενια μας χαλάμε.

Και όσο για τα σπαστικά... Κάθομαι και τρώω 20 επιθεσεις μετρημένες καθε μερα και δεν εχω πει κουβέντα. Που να τον είχατε και στο ιδιο νησι με τον παντζο.
 
Κορυφή