ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΔΩ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser14556

Guest
Κάποια αναβάθμιση πρέπει να γίνετε φίλε μου.
Έχω και εγώ το ίδιο πρόβλημα.
 

DeletedUser4673

Guest
ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΟΛΟΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΠΑΙΝΟΥΝ.ΑΛΛΑ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ.ΕΙΜΑΙ ΣΚΑΙΠ ΚΑΙ ΤΟ ΤΗΛ ΣΥΜΜΑΧΟΥ ΧΤΥΠΑΕΙ ΟΤΙ ΔΕΧΕΤΑΙ ΕΠΙΘΕΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ.ΑΝΕΠΙΤΡΕΠΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.
ΣΤΗΝ ΟΥΓΚΑΝΤΑ ΕΙΜΑΣΤΕ.
 

DeletedUser11832

Guest
στους υπολοιπους κοσμους μπαινει κανονικα. εδω μποριε να τον εχουν κλεισει.
 

DeletedUser

Guest
κάντε κάτιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
 

DeletedUser13113

Guest
Aparadekto. Kapoioi bazoun leuta (eimai se autous). An sumvei kati sto strato mou kai stis poleis mou dn 8a sas to sugxoreso, eimai se shmantiko shmeio.
Ase pou kai h etairia oute kan exei enhmerosei gia to peri teinous prokeite. Kapoioi mpainoun, kapoioi oxi, auto kai mono einai eleino. Kleiste to kosmo se olous!
 

DeletedUser14599

Guest
και χθες το απόγευμα τα ίδια και σήμερα το πρωί τα ίδια.
να ξέρω ρε παιδιά να περιμένω πάλι τα ίδια το απόγευμα σήμερα?
τι θα γίνει?
 

DeletedUser14588

Guest
Γιατί δηλαδή ??

σήμερα το πρωί μπαίνω κανονικά από το κινητό μου στον psi για λίγο... ανοίγω μετά τον υπολογιστή να μπω και δεν άνοιγε καν την σελίδα έναρξης!!! προφανώς λέω φταίει κάτι με την σύνδεση internet ανοίγω άλλες καρτέλες (facebook, youtube...) και όλα καλά. κάτι παίζει παιδιά διορθώστε το.
 

sjonh30

Ξιφομάχος
ΚΑΛΑ ΡΕ ΠΕΔΙΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΟΤΕ ΕΓΩ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΜΠΟ ΚΑΛΑ Η ΔΕΙΑΧΡΙΣΤΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΒΕΛΠΟΥΣ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΤΙ ΘΑΓΙΝΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΧΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΑΝ ΑΛΛΗ ΜΠΕΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΙ ΟΧΙ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΙΣΙ ΑΠΟ ΤΟΣ ΔΕΙΑΧΗΡΙΣΤΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΜΕΣΑ
 

DeletedUser

Guest
ας μπλοκάρουν τον κόσμο να μην γίνονται επιθέσεις
 

DeletedUser11938

Guest
ΚΑΛΑ ΡΕ ΠΕΔΙΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΟΤΕ ΕΓΩ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΜΠΟ ΚΑΛΑ Η ΔΕΙΑΧΡΙΣΤΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΒΕΛΠΟΥΣ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΤΙ ΘΑΓΙΝΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΧΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΑΝ ΑΛΛΗ ΜΠΕΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΙ ΟΧΙ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΙΣΙ ΑΠΟ ΤΟΣ ΔΕΙΑΧΗΡΙΣΤΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΜΕΣΑ

τα ματια μου...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή