ΤΕΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΕΛΟΡΟ.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser17818
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser17818

Guest
χαχαχααχχαχαχα χαχαχαχαχαχαχααχαχαχ


ο νοών νοείτω

  • απόδοση: όποιος έχει μυαλό & καταλαβαίνει ας καταλάβει τα λεγόμενα
 

DeletedUser17818

Guest
https://prnt.sc/n6y15d Εγω απλα του ειπα οτι μιλησες ασχημα για αυτον ο Αλεξανδρος απλα σε εκτελεσε ...Αυτος ειναι ο Αλεξανδρος που αναφερεται πιο πανω ο πινγκερ οτι κλαει για αμυνες σε ολη την υπερ και μπαζωνει με αμυνες απο εδω η κατασκοπεια του πινγκερ https://prnt.sc/n6y2nr
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 

DeletedUser18073

Guest
Ρε παιδιά δε χρειάζεται να μαλώνετε.... Εδώ απλά λέμε αν θέλουμε να έχει ο Eloros τελικό στάδιο και επίσης πρέπει να σεβόμαστε τη γνώμη του άλλου
 

DeletedUser17970

Guest
Χαχαχαχαα αμυντικά λένε *SONS OF ZEUS*
φιλε μπαρμποσα που η μαρια παιζει ολες της πολης της με διηρης ο αγκερντ ολες η πολης του ειναι αμυνες ξηρας
μονο ο θεωλογος παιζει επιθετικα
εγωΠου παίζω επιθετικά συνέχεια
Έπαιζα ξύλο συνέχεια κάθε μερα με παιχτες στους ποντους μου οπως ειρηνη στουπι σαιπας μανικας μαρια θεωλογο και ολους τους παιχτες α[π τπυς αργοναυτες οπως και του θεριστες φιλε μου pinger επαιζα αρκετο ξυλο μαζι σου και με τον
ασκητη λιγο μην μας λετε νουμπαδες αδικος το λενε και η ποντοι
http://prntscr.com/n7dcqc
ολο το χρονικο διαστημα στο παιχνιδι ,μεχρι τωρα θα ειμαι επιθετικος
καλη συνεχεια
 

DeletedUser18073

Guest
Πόσοι ακόμα πρέπει να γίνουμε για να υπάρξει τελικό στάδιο στον κόσμο;
 

DeletedUser17818

Guest
Καλώς καλως ο καθένας όπως θέλει ερμηνεύει αυτά που βλέπει δεν θα κατσω να πιάσω και συζήτηση μαζί σου, τι και αν έχω 0 φάρους τι και αν έχω 3000 τι και έχω 10 , τι και αν έχω 5 πόλεις τι 18 τι 38 πάλι σε γλενταω και εσένα και τους υπολοιπους εκεί στους φοίνικες

Τσαγιααα ποντικουλη:p


ΓΛΕΝΤΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΝΟΥΜΠΑ ΠΙΝΓΚΕΡ ΠΗΓΑ ΗΔΗ ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΣΑΝ ΣΥΜΜΑΧΕΙΑ ΕΣΥ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΧΑΘΗΚΕΣ 4-5 ΟΙ ΣΥΜΜΑΧΕΙΑ ΣΟΥ ΣΟΥ ΠΗΡΑΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΙΚΤΑΡΑ ΠΙΝΓΚΕΡ ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΤΗΝ ΚΑΡΙΕΡΑ ΣΟΥ ΣΤΟ ΦΑΡΜΒΙΛ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ.
 

DeletedUser15348

Guest
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ....2.5 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ Ο ΣΕΡΒΕΡ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΤΩΝ ΚΑΡΠΑΖΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΒΑΖΩ ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΔΕΙΞΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ....ΔΩΣΤΕ ΕΝΑ ΤΕΛΟΣ....ΕΝΑΝ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΛΗΞΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΤΑΝΤΗΜΑ!!!!ΜΕ ΔΩΡΑ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑΣ ΔΕΝ ΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΔΥΝΑΜΙΕΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΣΕΡΒΕΡ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ....ΚΑΙ ΤΟ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΕΝΩ ΕΧΟΥΜΕ ΔΩΣΕΙ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΔΙΑΘΕΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ!!!!
 

DeletedUser18006

Guest
αυτος ο κοσμος παει πανω απο 2 χρονια γιατι δεν βαζετε θαυματα ν δοθει ενα τελος
 
  • Like
Αντιδράσεις: dimit

Ellippo

Μέδουσα
Καλησπέρα.

Αρκετοί νομίζω δεν έχετε καταλάβει τον σκοπό των casual κόσμων όπως αυτός. Οι casual κόσμοι είναι κόσμοι που ανοίγουν και δεν πρόκειται να κλείσουν ποτέ ώστε κάποιος που δεν του αρέσει να ξεκινάει από την αρχή να φτιάχνει λογαριασμό σε κόσμο να παίζει με τον χρόνο που διαθέτει σε αυτόν τον κόσμο όπου η αρχική του πόλη είναι προστατευμένη και δεν πρόκειται να πάει πυξίδα ποτέ. Εκτός αυτού, παίκτες των υπόλοιπων κόσμων μπορούν να μεταφέρουν την αρχική τους πόλη σε κάποιο casual κόσμο και να συνεχίσουν εκεί όταν πρόκειται να πάνε πυξίδα.

Οπότε να μπει τρόπο τελειώματος στον κόσμο δεν πρόκειται γιατί είναι άλλες οι ρυθμίσεις του και ο σκοπός του, εφόσον λοιπόν δεν σας ικανοποιεί καλύτερα να σταματήσετε να ασχολείστε εκεί αφού δεν θα αλλάξει κάτι.
 

DeletedUser15348

Guest
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ...ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΝΑ ΜΕΤΕΧΩ ΣΕ ΑΝΤΙΛΟΓΟ....ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΙ ΙΣΧΥΕΙ ΣΕ ΚΑΣΟΥΑΛ ΚΟΣΜΟ....ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟ....ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΜΠΟΣΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΤΙΣ ΕΠΙΦΥΛΑΞΕΙΣ ΜΑΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ....ΣΕΡΒΕΡ ΧΩΡΙΣ ΣΚΟΠΟ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΠΛΕΟΝ....
 
  • Like
Αντιδράσεις: dimit

DeletedUser18006

Guest
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ...ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΝΑ ΜΕΤΕΧΩ ΣΕ ΑΝΤΙΛΟΓΟ....ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΙ ΙΣΧΥΕΙ ΣΕ ΚΑΣΟΥΑΛ ΚΟΣΜΟ....ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟ....ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΜΠΟΣΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΤΙΣ ΕΠΙΦΥΛΑΞΕΙΣ ΜΑΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ....ΣΕΡΒΕΡ ΧΩΡΙΣ ΣΚΟΠΟ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΠΛΕΟΝ....
απαντηση εδωσαν σε μενα που εστειλα μνμ στο φορουμ
 

DeletedUser18006

Guest
Απαγορεύεται η κοινοποίηση συνομιλιών του Κέντρου Υποστήριξης.
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8979

Guest
Γιατί πρέπει να υπάρξει τελική φάση σε έναν Casual κόσμο ??? Όσοι μπήκαν, ήξεραν από την αρχή ότι δεν υπάρχει τέλος. Ήξεραν ότι είναι ένας κόσμος για όσους θέλουν να χτίζουν, ή να παίζουν ξύλο με παρόμοια μεγέθη παικτών, αλλα κανείς δεν τρώει πυξίδα. Τωρα γιατι επιζητούμε τελική φάση ? Είμαι αντίθετος στην αλλαγή των όρων ενός κόσμου εν εξελίξη . Αν η εταιρεία για δικους της λόγους κρίνει και θέλει να τον κλείσει, ας το πράξει με μια απλή ανακοίνωση. Όποιος άλλος επιζητεί να κερδίσει κόσμους, έχει την ευκαιρία να επιλέξει μεταξύ τόσων πολλών που ανοιγουν σχεδόν ανα τρίμηνο. Υπενθυμίζω κλείνοντας, πως εμεις οι ιδιοι (οι πολύ παλιοι παίκτες τουλαχιστον), γκρινιάζουμε για την δημιουργία των θαυμάτων, το συχνό ανοιγμα κόσμων, και γενικά για οτιδήποτε έχει χαλάσει την αρχική μορφή του παιχνιδιού. Ειδικά με την επιτρεπόμενη αλόγιστη χρήση Χρυσού, έχει πάψει προ πολλού να είναι παιχνίδι στρατηγικής. Αντί λοιπόν να ζητάμε το τέλος ενός Casual κόσμου, κόντρα στους κανόνες δημιουργίας του, θα έπρεπε να ζητάμε ίσως να υπάρχει ημερήσιο όριο χρήσης Χρυσού, Να είναι ανοιχτά όλα τα νησιά ή έστω να ανοίγουν τα γειτονικά όταν τα προηγούμενα γεμίζουν ( μπας και κοπούν οι διπλότριπλοι λογαριασμοί που ανοιγουν νησια), να αυξηθούν τα μέλη των συμμαχιών, να μπορεί να υπάρχει άμεση σύνδεση με μια τουλάχιστον ακαδημία/φιλική συμμαχία, να είναι πιο γρήγορη η παραγωγή στρατού, να ανοίγουν πιο αργά τα θαύματα ή όποιο άλλο τέλος επιλέγει η εταιρεία για έναν κόσμο, να προστεθούν ίσως και οι υπόλοιποι θεοί του Ολύμπου, να αραιώσουν τα events ή να κοστίζει ακριβότερα η χρήση χρυσού κατά την διάρκειά τους, να δίνονται με την ίδια σπουδή με τα επιθετικά πλεονεκτήματα και τα αμυντικά ωστε να υπάρχει ισορροπία στο στυλ του κάθε παίκτη. Όλα τα παραπάνω, θεωρώ πως είναι πολύ πιο σημαντικά και προς την κατευθυνση βελτιώσης του παιχνιδιου, απο το να κεδρίσει κάποιος εναν Casual Κόσμο, στο οποίο γνώριζε εξ αρχης πως δεν εχει σκοπό να αναδείξει νικητη.
 

DeletedUser15348

Guest
ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΠΟΝΟΥΣ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΑΜΥΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ....ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ ΕΝΑ ΜΠΟΝΟΥΣ-ΜΑΛΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ....

Υ.Γ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΧΑΜΕΝΟΣ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΣΤΗΣΟΥΝ ΤΑ ΑΜΥΝΤΙΚΑ ΤΟΥΣ....ΚΑΘΕ ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΑΔΕΙΑΖΕΙ ΑΠΟ ΣΤΡΑΤΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟΙΚΙ ΔΩΡΟ....ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΝ ΚΑΝΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ ΔΕΝ.....
 

DeletedUser15348

Guest
Αφαιρέθηκε απρεπές περιεχόμενο
ΝΑ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΩ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΩΝ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΩΣ ΓΚΕΣΤ ΣΙΤΑΡ ΣΤΟΝ ΕΛΟΡΟΣ....ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩΣΕΤΕ ΕΝΑ ΤΕΛΟΣ ΣΤΟΝ ΣΕΡΒΕΡ.....ΤΟΣΟ ΧΡΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΠΩΣ ΣΠΑΤΑΛΙΕΤΑΙ!!!!ΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΟΧΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΔΥΣΧΕΡΕΙΑ....ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΘΕΙ Ο ΕΓΩΙΣΜΟΣ --- ΡΕ ΚΑΡΠΑΖΙΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΙΝΝΟ Η ΠΡΩΤΗ ΣΕ ΕΙΣΠΡΑΞΕΙΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser15348

Guest
ΔΩΣΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΝΟΜΙΜΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΓΙΑ ΔΙΠΛΟΤΡΙΠΛΟΤΕΤΡΑΠΕΜΠΤΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ....ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΦΤΑΝΟΥΝ ΟΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ!!!!!!ΤΟΣΟ ΧΡΥΣΟ ΒΑΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!!ΝΤΡΟΠΗ!!!!ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΧΑΤΗΡΙ!!!!!
 

DeletedUser15348

Guest
Προειδοποίηση για spamming. Την επομενη φορά διαγράφεται σχόλιο.
ΤΟ ΤΙΜ ΒΙΟΥΕΡ ΔΕΝ ΛΟΓΑΡΙΑΖΕΤΑΙ ΩΣ ΒΟΗΘΗΜΑ!!!!!ΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑ
 

grepolis 1232

Μινώταυρος
Καλησπερα κι απο μενα. Λοιπον ο κοσμος αυτος εχει το καλο οτι μπορεις να τον προσαρμοσεις στον χρονο που διαθετεις κι οχι να προσαρμοσεις τον χρονο σου με βαση το παιχνιδι. Ωστοσο εχουμε σπαταλησει πολυ χρονο(και χρημα καποιοι) εδω και 2 χρονια και φαινεται σαν να ηταν αδικος κοπος και χασιμο χρονου. Μπορουν να ανοιγουν συνεχως τετοιο κοσμοι και απλα καποια στιγμη να κλεινουν με ενα τελικο σταδιο για να χει λιγο ενδιαφερον. Μην τελειωσει ετσι αδοξα με ξενερα. Επισης πολλα ατομα χρησιμοποιουν χρυσο. Οκ καλα κανουν ποιος ειμαι εγω να πω τι δικαιωμα τους ειναι αλλα αν δεν βγαζεις χρυσο κι εχεις να κανεις με αντιπαλους που χωνουν πολυ ειναι πολυ αδικο. Το γκρεπολις ειναι ενα παιχνιδι στρατηγικης και μυαλου και πρεπει να παραμεινει ετσΙ δηλαδη με ισους ορους. Τοσα ατομα κανουν παραπονα γιατι δεν μπορει να γινει εστω μια προσπαθεια? Δεν ειπαμε να καταργηθει η αγορα χρυσου αλλα να δινει το παιχνιδι και καμια επιβραβευση που και που να χουμε ολοι λιγο. Θα τελειωσει αδοξα και θα ειναι κριμα κι αδικο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: dimit
Κορυφή