ΤΑ ΜΠΑΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΒΕΡΤΑ

DeletedUser17261

Guest
Isten k Adrian13...οι γκοστ σας ψάχνουνε βρε από τον έφεσους,θέλουν να σας ρωτήσουν πως γίνατε φαντάσματα!χαχαχαχα
Θέλετε να πείτε βρε κΑλόπαιδα τί κανατε κ στους υπολοίπους να μάθουμε που το παίζετε παιχταράδες κ οσίες παρθένες;
Θέλετε να τους ενημερώσω εγω;ντρέπεστε να το πείτε ή νομίζετε πως δε σας ξέρει κανείς; κ βγήκαν στο φόρουμ να το παίξουν παίχτες που τους είχαν κάνει άλογα κ τους δυο ρε χαχαχαχαχα
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser16917

Guest
Καλησπέρα και χρόνια πολλά με υγειά σε εσάς και τις οικογένειες σας. Δυο πράγματα θα πω καταρχάς δεν υπάρχει περίπτωση όλοι οι παίκτες και όλες οι συμμαχίες να είναι αμόλυντες σε καμία περίπτωση(βάζω και τη δική μου). 0ι περισσότεροι θα έχουν δώσει τον κωδικό τους έστω μια φορά για να μπουν να τσεκάρουν να ανεβάσουν ένα live η οτιδήποτε. Εγώ στο ελάχιστο διάστημα που παίζω έχω δει αρκετά να νιώθεις την αδικία και να μην μπορείς να κάνεις κάτι από διάφορα μποτάκια. Εμένα η άποψη μου είναι η εξής αν παίζω με μποτάκι και κολλάω τρομερά μόνο έναν κοροϊδεύω και αυτός είναι ο εαυτός μου, όσοι παίζεται με μποτάκι και μπορεί να είναι αρκετοί από αυτούς που έχουν γράψει παραπάνω και το παίζουν οσιες σκεφτείτε ότι κοροϊδεύετε τον εαυτό σας και κανέναν άλλο. μακάρι να γίνει πιο αξιόπιστο το παιχνίδι και η διαχείριση να κάνει πιο συχνά έλεγχους και όπως ανεφερθηκαν παραπάνω να γίνουν πιο αυστηρές οι ποινές ανοικτό μπαν με τη μια και είμαι υπέρμαχος αυτής της απόφασης, προπάντων αρκεί να είναι δίκαιη η τιμωρία.
smiley_emoticons_viking.gif
smiley_emoticons_steckenpferd.gif


καλη χρονια με υγεια πανω απο ολα καλες μαχες να εχουμε να χαιρομαστε το παιχνιδι και να μην βγαζουμε τα ψυχολογικα μας εδω.
 

djvasar

Ξιφομάχος
isten οταν θα μιλας εσυ για μενα θα πρεπει να πλενεις το στομα σου με αλατονερο.
οταν σας ανακαλυψα ποιος χακαρε το σκαιπ μου και στελνατε υβρηστικα μηνυματα δεξια και αριστερα εσυ πρωτος χεστηκες και κρυφτηκες και τρεξατε να αναφερετε το γεγονος για να μου κανουν μηνυση .ξερεις τι μου κανανε ομως.μια μαντρα απο εδω μεχρι την Κινα ..συνεπως τραβα παλι κρυψου κρυψινε πισω απο κανεναν αλλο λογαριασμο και παιξε γτ εγω με τον ιδιο παιζω εδω και 3 χρονια.Σαν Βασιλης δεν εχω πειραξει ποτε κανεναν ,δεν προσβαλα ποτε κανεναν και κυριως δεν ειρωνευτηκα ποτε.ας βγει ενας εδω και ας το αναφερει ..το αν κρυβομαι εγω ή οχι το ξερεις εσυ πιο καλα .σας γλεντισα σε 3 κοσμους και ξεκινησατε τα δικα σας ..ξερεις εσυ και πολλοι αλλοι εδω μεσα.δεν θα καθομαι να καιω το μυαλο μου εδω οπως το καις εσυ.εξαλλου το εχω αποδειξει σε ολα τα παιδια που με εχουν γνωρισει τι χαρακτηρας ειμαι και το ηθος μου.βλεπεις ειχα καλες οικογενειακες βασεις και σεβομαι τον ΑΝΘΡΩΠΟ.Αυτα τα ολιγα κε isten αντε γεια σου τωρα γτ σε βαρεθηκα τοσα χρονια να λες αρλουμπες

και επειδη κρυβομαι ανοιξε τα ματακια σου

ZX7_pUiFQKO6QrECE3u4nQ.png

QaDv8labQnipXyDWBp5JuQ.png
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser11725

Guest
καλησπερα κ απο εμενα
επειδη διαβαζω τοση ωρα τα ποστ ολων , ενα εχω να πω
οι διαχειρηστες που κανουν τα στραβα ματια , ξερουν ξεκαθαρα οτι δν γινεται να μπαινουν 7-8 επιθεσεις στο ιδιο δευτερο κ με κολλημενο αποικι κ απο πισω αλλες 7-8 αμυνες κολλημενες απλα απο συμπτωση ή τυχη
και οκ δεχομαι οτι 1 φορα το πετυχαν , αντε κ 2η , εε μετα ειναι ξεκαθαρο οτι ειναι μποτακι πισω απο ολα αυτα.
ας κλεισει ο κοσμος πελλα κ μετα λεμε ανοιχτα κ τα ονοματα των μποτακιδων με σκριν (για καποιους)
καλη χρονια παιδες

υ.γ. κ καποιοι μην ειρωνευεστε κ υποστηριζετε τοσο σθεναρα την γνωμη μας , γιατι αν ερθουν εδω 1-2 παιδια απο ΤΙΤΑΝΕΣ θα σας βγαλουν στην φορα κ μετα τρεχα γυρευε..
 

djvasar

Ξιφομάχος
Κυριοι κουκοι και εσεις εχετε την φωλια σας λερωμενη με κουτσουλιτσες
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif

Ειπα δε θα μιλησω πριν τις 10σελιδες, αλλα πατησατε φρενο και δε θα μιλησω καθολου στο τελος! (θα επεσε για νανι ο puressense ισως...)
Μιας και μιλατε ανοιχτα, εγω το λεω μονο και μονο επειδη παραπανω ειπατε πως ειστε καθαροτατοι.
smiley_emoticons_baby_taptap.gif

Για την ακριβεια: Αλλα δεν εχεις..αυτο ειναι το θεμα... αλλιως θα το ανεφερεςπιο πανω.. αλλα σε τσουζει που υπαρχουν και τιμιοι παικτες εδω!
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif



-Επειδη εγω παιζω σε αλλη θαλασσα, και εψαχνα τους ανενεργους της 45, ξερω αρκετα καλα τι παιζει απο τους διπλοτριπλους γιατι τους τσεκαρα μανιωδος, να κατεβαινα να σας ζαλιζα (χεχ
smiley_emoticons_hust.gif
).
Ποσοι λογαριασμοι με το που χασανε πολη ή απειληθηκαν μπηκαν διακοπες και οταν επεστρεψαν ''κατι τους ετυχε'' και μοιρασανε πολεις.
Ποσοι λογαριασμοι με 10-15-20 πολεις ΟΛΕΣ ΑΔΕΙΕΣ (γιατι τα ειχαν ολα σε μονιμες) μοιρασανε πολεις και εξαφανιστηκαν οταν απειληθηκαν.
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif

Και το καλυτερο για να μην σας λεω αερολογιες, να σας πω παραδειγμα, με ονοματα οπως και ζητησατε. Ειχατε εναν παικτη που ηταν διακοπες, ''γυρισε'' οταν του τελιωσαν (βασικα μπηκατε στον λογαριασμο του δε γυρισε ποτε) και πριν προλαβετε να μοιρασετε ολες του τις πολεις, το επομενο πρωι, ηταν με μπαν μονιμο για διπλο. Τωρα δε ξερω αν ηταν κανονικος παικτης στην αρχη ή εξαρχης τριπλοδιπλος...
Και αυτο εγινε στο ενα νησι, στο οποιο ετυχε να πατησω εγω ετσι. Δε ξερω, μου φαινεται και εμενα λιγο περιεργο, απο τα εκατονταδες νησια της 45, στο ενα που πατησα να ειχατε διπλο. Βεβαια και φυσικα δεν ηταν ο μονος, εχετε κανιβαλισει διπλοτριπλους σε αριθμο πλεον δυψηφιο.
Μου πηρε ωρες να βρω το ονομα του παικτη, τελικα τα καταφερα!
smiley_emoticons_freu-dance.gif

Αιτωλικιώτης λεγοτανε ο παικτης, και θελω τωρα, τον Τασο, ή τον Βασιλη, να βγουν και να μου πουν το αντιθετο και πως κανω λαθος...
smiley_emoticons_nicken.gif

Ξερετε οτι κανατε και εσεις τις μαλαγανιες σας.
smiley_emoticons_daumendreh2.gif

Αντε ετσι ευχαριστα να μπουμε στον νεο χρονο!
smiley_emoticons_biggrin.gif

Καλες μαχες και καλες γιορτες.
smiley_emoticons_viking.gif




Υ.Γ(1): Επεισης κραζετε για παραβιασεις κανονισμων (κουκοι) οταν οι υπερ σας εχει σπασει τα ταμια σε μπαν και παραβιασεις.
Και Δημητρα (ντιμικου), σε παρακαλω, εσυ ειδικα κανε μου την χαρη. Δε μπορει να βγεις εσυ να κανεις παραπονα για οσους κανουν μαλαγανιες, οταν εχεις φαει 2 μπαν για μποτ, οχι 1. Και δηθεν να πουλας πως ηταν επειδη σπαμαρες θεϊκες. Και αλλα δυο μπαν μαζι με την παρεουλα επειδη μπαινοβγαινατε ο ενας στον λογαριασμο του αλλου.
smiley_emoticons_motz.gif

Υ.Γ(2): Οτι βλεπω μαθηματα ηθικης στο grepo με ξεπερασε...
smiley_emoticons_cuinlove.gif

Υ.Γ(3): Σταματηστε να κραζετε οσους βαζουν χρυσο. Εκτος οτι απαγορευεται απο τους κανονισμους πρωτο και κυριοτερο (γιατι σε αυτο θα συμφωνησω πως η εταιρια δε θα επετρεπε να κοροϊδευεται ή να χλεβαζεται καποιον που την πληρωνει.)Επεισης, ο καθενας αξιοποιει τα χρηματα του οπως νομιζει. Ποτε δε καταλαβα γιατι ειναι σωστο να σκασεις 10-20 ευρο για να πας σινεμα, ενω λαθος να βαλεις 10-20 ευρο στο γκρεπο. Η ψυχαγωγια του καθενος και τα λεφτα του τα ξοδευει οπως νομιζει ο καθενας μας.
Υ.Γ(4): Ολο λετε για μποτ, εμενα για τα κολληματα μου πως δε με εχετε κραξει ακομα? Που ειναι ο Παγκοσμιος να το επιβεβαιωσει! Ειχα 4επιθεσεις ιδιο δευτερο με το αποικιακο μου (το ξεκινησα απο πιο κοντα και εφτανε στο τελος) και 19υποστηριξεις στο ιδιο δευτερο με το αποικιακο, οπως και αλλες 8 στο επομενο δευτερολεπτο!o_O
Και η πλακα ειναι πως το μποτ μου λεγετε συντονιστης και τυχη :eek: (δωρεαν για οσους ξοδευονται στο ρωσσικο :cool:)
Εχω φτασει πλεον πανω απο 100 μηνυματα πως ειμαι μποτακιας στα κολληματα μου (λιγο ακομα και στο τελος θα το πιστεψω και εγω:(). Μηπως να προσβληθω που με αφησατε στην απ' εξω στις κατηγοριες για τα κονε στην ΟΔ?


θα σου απαντησω εγω σε ολα μιας και αναφερεις το ονομα μου.ο Αιτωλικιώτης επαιζε κανονικοτατα δεν ηταν διπλος .οταν λοιπον πατησε διακοπες μετα απο καιρο μιλησε με τον τασο να μοιρασει τις πολεις του γτ σταματαει λογο δουλειας και αυτο εγινε.ειδες ποτε να σταλθουν αμυνες και επιθεσεις απο τον λογαριασμο αυτο τοτε?ειναι αλλο αυτο που λες με τους διπλους.διπλος ειναι αυτος που στελνει τα παντα οχι αυτος που απλα μοιραζονται οι πολεις του και τον διαγραφει.στα χαρτια ομως ειναι και αυτος διπλος εστω και για 2 ημερες.
2.Την μια κανετε λεκτικη επιθεση στους κουκους για ηθος και μετα το γυρνατε στην υπερ αποφασιστε τελικα τι ειμαστε?
3.τα χρηματα του συμφωνω πως ο καθενας τα διαθετει οπου γουσταρει και δεν μιλησα ποτε μου γιαυτο
4.το οτι δεν σε αναφεραμε για μποτακια σευχαριστω που μας επιβεβαιωνεις το ηθος μας.δεν τους βαζουμε ολους στο ιδιο τσουβαλι το βλεπεις κι εσυ.
 

DeletedUser17359

Guest
Καλησπέρα και απο εμένα με υγεία πάνω από όλα σε όλα τα παιδιά συμπαίκτες και μη .... Η αλήθεια είναι ότι δεν ήθελα να λαβω μέρος στην συζήτηση όπου παρακολουθώ από εχθές αλλά έχω μια απορία όπου θα ήθελα να μου την λύση κάποιος από την αντίπαλη υπέρ έχετε βγει από εχθές και μιλάτε περί μποτ και διπλούς και ήθελα να ρωτήσω έχετε Μήπως ιδέα πόσοι από την υπέρ σας είναι αυτή την στιγμή με μπαν η έχουν πρόσφατα βγει από μπαν λόγω διπλών και λόγω χρήσεις μποτ ;
 

DeletedUser17306

Guest
Καλησπερα και χρονια πολλα, να μπω να απαντησω και εγω γιατι ειπωνεται το ονομα μου χωρις να ειμαι εδω μεσα...ο λογος της φασαριας ποιος ειναι? το 5ημερο κλειστο που φαγαμε 2 ατομα? επειδη οι περισσοτεροι με ξερουνε εδω μεσα και ξερουν οτι μιλαω μπεσα και ουτε το παιζω ψευτομαγκας σαν το τσουτσεκι τον pureessence που για καποιο λογο νομιζει οτι θα καταφερει κατι με το να μιλαει, θα σας πω ακριβως ολους τι εγινε!!!! οσοι εχουνε μιλησει μαζι μου σκυπε ξερουνε οτι με τον πετροςλολ ειμαστε κολληταρια χρονια τωρα, μενουνε στην ιδια γειτονια και καναμε παρεα απο μικροι....ναι ισχυει μπηκα 2 φορες απο τον λογαριασμο του και αλλη μια αυτος για τους λογους μας (αυτο τιμωρηθηκε οπως βλεπετε).....μην μ μιλατε ομως για σπαθακια και χαζα εδω μεσα γιατι οπως και ο νουμπακος ο πουρες ανεβασε αναφορες μπορω να ανεβασω και εγω και να δουμε μετα αν ο κοναν ο μητσακος μιλησει....γιατι οταν εγω εχω να βαρεσω 15 μερες καποια ατομα και τα ριχνω 1-2 σπαθακια την ημερα δεν μπορει να γυρναει ο αλλος και να μου λεει κουραφεξαλα...οσο για τον εριθρο ας βγει δημοσια να πει την γνωμη του , γιατι εγω εκανα μια συζητηση με τον πανο και παλιοτερα του ειχα ζητησει και συγνωμη λογω καποιων παρεξηγησεων!!!! τωρα για το θεμα εχω κορωνα εχεις κορωνα δεν θα μιλησω, αυτα ειναι @@ , μην προσπαθειτε να αποστομωθειτε λεγοντας ποιος εχει τις περισσοτερες κορωνες...τι ειστε 15? να μετρατε ποιος την εχει μεγαλυτερη ............ειπωθηκε κατι για τον βουρνε για τεαμ βιουερ και αλλα τετοια χαζα, ας μου πει ενας απο εσας εαν δεν εχει δωσει η δεν εχει κρατησει τεαμ!!! ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΑΣ ...τελος παντων αυτα ειχα να πω


ΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΖΩΗ **********
ειμαι 20 χρονων δουλευω σε ιντερνετ καφε, σπουδαζω μηχανολογια και συγκατοικω με την κοπελα μου!!! ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17360

Guest
ντιμικου,μυρμιονι,τσιτσαριτο,μπιλακος 4 παιχτες που επαιξα ενταντια στην θ45,το μποτ ηταν κατι σαν προεκταση του χεριου τους.....αρχικα εφεραν 3 παιχτες βαμπιρ να παιζουν με ηθικο και αργοτερα ανταλλαξαν λογαριασμους για να μην λειπει κανεις ουτε λεπτο απο τον λογαριασμο με αποτελεσμα να κουραστω και να το παρατησω...κριμα γιατι ορισμενοι στα στρουμφακια ειναι ξηγημενα παιδια και τους πηρε ολους η μποχα με το που εκαναν τις μεταγραφες (ντιμικου-τσιτσαριτο) που εν τελει τους εκλεισαν το μαγαζι....ολες οι συμμαχιες εχουν και τους καθαρους και τους βρωμικους παιχτες μην κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας...ειδικα εσεις οι ιδρυτες το ξερετε πολυ καλα πως στις συμμαχιες σας μεσα παιζουν ολα...το χειροτερο ειναι οτι δεν εχετε το θαρρος μερικοι μερικοι να το παραδεχτειτε και κατηγορουσατε εμας για μποτακιδες κλπ κλπ μεχρι που επιτελους η διαχειριση ξυπνησε και μπαναρε 2-3 σας και σπασατε....η ηττα ποναει ομως και καλα θα κανετε μερικοι να το συνηθισετε γιατι και αυτο ειναι μεσα στο παιχνιδι...συγχαρητηρια στον νικητη και ξυδακι για τον ηττημενο...(ξερετε εσεις )
 

djvasar

Ξιφομάχος
Καλησπερα και χρονια πολλα, να μπω να απαντησω και εγω γιατι ειπωνεται το ονομα μου χωρις να ειμαι εδω μεσα...ο λογος της φασαριας ποιος ειναι? το 5ημερο κλειστο που φαγαμε 2 ατομα? επειδη οι περισσοτεροι με ξερουνε εδω μεσα και ξερουν οτι μιλαω μπεσα και ουτε το παιζω ψευτομαγκας σαν το τσουτσεκι τον pureessence που για καποιο λογο νομιζει οτι θα καταφερει κατι με το να μιλαει, θα σας πω ακριβως ολους τι εγινε!!!! οσοι εχουνε μιλησει μαζι μου σκυπε ξερουνε οτι με τον πετροςλολ ειμαστε κολληταρια χρονια τωρα, μενουνε στην ιδια γειτονια και καναμε παρεα απο μικροι....ναι ισχυει μπηκα 2 φορες απο τον λογαριασμο του και αλλη μια αυτος για τους λογους μας (αυτο τιμωρηθηκε οπως βλεπετε).....μην μ μιλατε ομως για σπαθακια και χαζα εδω μεσα γιατι οπως και ο νουμπακος ο πουρες ανεβασε αναφορες μπορω να ανεβασω και εγω και να δουμε μετα αν ο κοναν ο μητσακος μιλησει....γιατι οταν εγω εχω να βαρεσω 15 μερες καποια ατομα και τα ριχνω 1-2 σπαθακια την ημερα δεν μπορει να γυρναει ο αλλος και να μου λεει κουραφεξαλα...οσο για τον εριθρο ας βγει δημοσια να πει την γνωμη του , γιατι εγω εκανα μια συζητηση με τον πανο και παλιοτερα του ειχα ζητησει και συγνωμη λογω καποιων παρεξηγησεων!!!! τωρα για το θεμα εχω κορωνα εχεις κορωνα δεν θα μιλησω, αυτα ειναι @@ , μην προσπαθειτε να αποστομωθειτε λεγοντας ποιος εχει τις περισσοτερες κορωνες...τι ειστε 15? να μετρατε ποιος την εχει μεγαλυτερη ............ειπωθηκε κατι για τον βουρνε για τεαμ βιουερ και αλλα τετοια χαζα, ας μου πει ενας απο εσας εαν δεν εχει δωσει η δεν εχει κρατησει τεαμ!!! ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΑΣ ...τελος παντων αυτα ειχα να πω


ΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΖΩΗ **********
ειμαι 20 χρονων δουλευω σε ιντερνετ καφε, σπουδαζω μηχανολογια και συγκατοικω με την κοπελα μου!!! ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!!

ΚΑΝΑ ΤΣΙΠΟΥΡΟ ΠΙΝΕΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ή ΤΣΑΜΠΑ ΤΑ ΜΕΤΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ?(ΤΗΝ ΤΡΑΜΟΥΤΖΑΝΑ ΕΝΝΟΩ)
 

DeletedUser17261

Guest
Καλησπερα και χρονια πολλα, να μπω να απαντησω και εγω γιατι ειπωνεται το ονομα μου χωρις να ειμαι εδω μεσα...ο λογος της φασαριας ποιος ειναι? το 5ημερο κλειστο που φαγαμε 2 ατομα? επειδη οι περισσοτεροι με ξερουνε εδω μεσα και ξερουν οτι μιλαω μπεσα και ουτε το παιζω ψευτομαγκας σαν το τσουτσεκι τον pureessence που για καποιο λογο νομιζει οτι θα καταφερει κατι με το να μιλαει, θα σας πω ακριβως ολους τι εγινε!!!! οσοι εχουνε μιλησει μαζι μου σκυπε ξερουνε οτι με τον πετροςλολ ειμαστε κολληταρια χρονια τωρα, μενουνε στην ιδια γειτονια και καναμε παρεα απο μικροι....ναι ισχυει μπηκα 2 φορες απο τον λογαριασμο του και αλλη μια αυτος για τους λογους μας (αυτο τιμωρηθηκε οπως βλεπετε).....μην μ μιλατε ομως για σπαθακια και χαζα εδω μεσα γιατι οπως και ο νουμπακος ο πουρες ανεβασε αναφορες μπορω να ανεβασω και εγω και να δουμε μετα αν ο κοναν ο μητσακος μιλησει....γιατι οταν εγω εχω να βαρεσω 15 μερες καποια ατομα και τα ριχνω 1-2 σπαθακια την ημερα δεν μπορει να γυρναει ο αλλος και να μου λεει κουραφεξαλα...οσο για τον εριθρο ας βγει δημοσια να πει την γνωμη του , γιατι εγω εκανα μια συζητηση με τον πανο και παλιοτερα του ειχα ζητησει και συγνωμη λογω καποιων παρεξηγησεων!!!! τωρα για το θεμα εχω κορωνα εχεις κορωνα δεν θα μιλησω, αυτα ειναι @@ , μην προσπαθειτε να αποστομωθειτε λεγοντας ποιος εχει τις περισσοτερες κορωνες...τι ειστε 15? να μετρατε ποιος την εχει μεγαλυτερη ............ειπωθηκε κατι για τον βουρνε για τεαμ βιουερ και αλλα τετοια χαζα, ας μου πει ενας απο εσας εαν δεν εχει δωσει η δεν εχει κρατησει τεαμ!!! ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΑΣ ...τελος παντων αυτα ειχα να πω


ΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΖΩΗ **********
ειμαι 20 χρονων δουλευω σε ιντερνετ καφε, σπουδαζω μηχανολογια και συγκατοικω με την κοπελα μου!!! ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!!
Φίλε μου η κουβέντα δεν ξεκίνησε γτ ήσασταν δυο άτομα,αν μετρήσεις τα τιμωρημένα άτομα που αναφέρθηκα είναι πολύ παραπάνω,ειδικά αν το πάρεις σε ποσοστό παικτων της συμμαχίας αγγίζει το 25%!!!Οπότε δε μιλάμε ούτε για μεμονωμένο περιστετικό,ούτε βεβαίως για σένα μεμονωμένα,αλλά για το ήθος κ τη νοοτροπία που έχετε σαν παίκτες...κ επαναλαμβάνω,θα έχανες κάτι εσύ ή ο φίλος σου αν δε μοιραζόσασταν το λογαριασμό;κ από τους υπολοιπους την ίδια απάντηση περιμένω εδώ κ κάτι σελίδες...έχετε κερδίσει τον κόσμο εκτός συγκλονιστικού απροόπτου κ παίζετε λες κ κρίνετε το βιος σας από μια πόλη που ενδεχομένως να χάνατε αν δεν ήσασταν ον κ έπρεπε οπωσδήποτε να δώσετε το λογαριασμό...
Κ μην κρίνεις εξ ιδίων τ αλλότρια για να ελαφρύνεις τη θέση σου,ΟΧΙ φίλε μου,δεν είμαστε ίσα κ όμοια με παίχτες σαν κ του λόγου σου,ούτε τιμ βιου έχουμε ούτε ανταλάσσουμε λογαριασμούς για να μη χάσουμε μια πόλη,προτιμάμε να παίξουμε τίμια(ξέρεις τι σημαίνει; ) κ ας χάσουμε κ μια κ 100 πόλεις...Κ σε προκαλώ να μας ριπορτάρεις καθημερινά(αν δεν το κάνετε ήδη δλδ κ απλά ρίχνετε λάσπη γτ δεν πετύχατε ποτέ να μας μπανάρουν)
 

DeletedUser17306

Guest
Φίλε μου η κουβέντα δεν ξεκίνησε γτ ήσασταν δυο άτομα,αν μετρήσεις τα τιμωρημένα άτομα που αναφέρθηκα είναι πολύ παραπάνω,ειδικά αν το πάρεις σε ποσοστό παικτων της συμμαχίας αγγίζει το 25%!!!Οπότε δε μιλάμε ούτε για μεμονωμένο περιστετικό,ούτε βεβαίως για σένα μεμονωμένα,αλλά για το ήθος κ τη νοοτροπία που έχετε σαν παίκτες...κ επαναλαμβάνω,θα έχανες κάτι εσύ ή ο φίλος σου αν δε μοιραζόσασταν το λογαριασμό;κ από τους υπολοιπους την ίδια απάντηση περιμένω εδώ κ κάτι σελίδες...έχετε κερδίσει τον κόσμο εκτός συγκλονιστικού απροόπτου κ παίζετε λες κ κρίνετε το βιος σας από μια πόλη που ενδεχομένως να χάνατε αν δεν ήσασταν ον κ έπρεπε οπωσδήποτε να δώσετε το λογαριασμό...
Κ μην κρίνεις εξ ιδίων τ αλλότρια για να ελαφρύνεις τη θέση σου,ΟΧΙ φίλε μου,δεν είμαστε ίσα κ όμοια με παίχτες σαν κ του λόγου σου,ούτε τιμ βιου έχουμε ούτε ανταλάσσουμε λογαριασμούς για να μη χάσουμε μια πόλη,προτιμάμε να παίξουμε τίμια(ξέρεις τι σημαίνει; ) κ ας χάσουμε κ μια κ 100 πόλεις...Κ σε προκαλώ να μας ριπορτάρεις καθημερινά(αν δεν το κάνετε ήδη δλδ κ απλά ρίχνετε λάσπη γτ δεν πετύχατε ποτέ να μας μπανάρουν)
ΦΙΛΕ ΟΤΑΝ ΘΑ ΛΕΣ ΙΣΑ ΚΑΙ ΟΜΟΙΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ...ΚΑΙ ΑΥΤΑ Π ΠΡΟΑΝΕΦΕΡΕΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙ, ΕΓΩ ΠΡΟΑΝΕΦΕΡΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΚΑΙ 1 ΝΑ ΜΕ ΠΙΣΤΕΨΕΙ ΘΑ ΤΟΥ ΣΦΙΞΩ ΤΟ ΧΕΡΙ, ΤΟ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΑΠΕΧΕΙ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΜΠΟΤΑΚΙ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΘΑ ΠΑΙΞΩ ΑΡΑ ΓΙΑ ΠΟΙΑ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΜΙΛΑΣ? ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΜΕ ΗΘΙΚΟ? ΕΣΕΝΑ ΔΛΔ ΤΟ ΓΚΕΙΜ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΕΙΣ? ΚΑΙ ΜΗΝ ΠΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΟΥΤΕ ΕΣΥ Ο ΙΔΙΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΙΣΤΕΙΣ


Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΡΙΝ ΤΟ ΓΡΑΨΩ....ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΣΩ ΠΟΛΗ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΑΦΙΕΡΩΝΩ 5-6 ΩΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΓΙΑΥΤΟ ΤΟ ΓΚΕΙΜ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΘΟΥΝΕ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΠΟΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΣΟΥΤΣΕΚΙ ΟΠΩς ΚΟΝΑΝ ΓΙΑΓΚΟΝΑΝ(ΜΕΓΑ ΡΟΥΦΙΑΝΑΚΙ,ΑΛΛΑΞΕ 5 ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙ ΕΚΛΕΚΤΟΣ) Η ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΛΛΑΣ (που βαρανε 2 και 5-6 η ωρα το πρωι) ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΟΛΗ!!!!

γεια σου ρε djvasar αρχοντα, εισαι καλα?
 

DeletedUser17261

Guest
ΦΙΛΕ ΟΤΑΝ ΘΑ ΛΕΣ ΙΣΑ ΚΑΙ ΟΜΟΙΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ...ΚΑΙ ΑΥΤΑ Π ΠΡΟΑΝΕΦΕΡΕΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙ, ΕΓΩ ΠΡΟΑΝΕΦΕΡΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΚΑΙ 1 ΝΑ ΜΕ ΠΙΣΤΕΨΕΙ ΘΑ ΤΟΥ ΣΦΙΞΩ ΤΟ ΧΕΡΙ, ΤΟ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΑΠΕΧΕΙ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΜΠΟΤΑΚΙ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΘΑ ΠΑΙΞΩ ΑΡΑ ΓΙΑ ΠΟΙΑ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΜΙΛΑΣ? ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΜΕ ΗΘΙΚΟ? ΕΣΕΝΑ ΔΛΔ ΤΟ ΓΚΕΙΜ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΕΙΣ? ΚΑΙ ΜΗΝ ΠΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΟΥΤΕ ΕΣΥ Ο ΙΔΙΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΙΣΤΕΙΣ


Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΡΙΝ ΤΟ ΓΡΑΨΩ....ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΣΩ ΠΟΛΗ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΑΦΙΕΡΩΝΩ 5-6 ΩΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΓΙΑΥΤΟ ΤΟ ΓΚΕΙΜ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΘΟΥΝΕ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΠΟΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΣΟΥΤΣΕΚΙ ΟΠΩς ΚΟΝΑΝ ΓΙΑΓΚΟΝΑΝ(ΜΕΓΑ ΡΟΥΦΙΑΝΑΚΙ,ΑΛΛΑΞΕ 5 ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙ ΕΚΛΕΚΤΟΣ) Η ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΛΛΑΣ (που βαρανε 2 και 5-6 η ωρα το πρωι) ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΟΛΗ!!!!

γεια σου ρε djvasar αρχοντα, εισαι καλα?
χαίρομαι για την ειλικρίνεια σου αν κ οφείλω να πω πως με εκπλήσσει το να μου δίνεις το δικαίωμα να λέω όλα αυτά κ να σε κατακρίνω,παραβιάζοντας τους κανόνες του παιχνιδιού...κ όχι,δε μιλάω μόνο για μένα,μιλάω συνολικά για τους κούκους κ σε προκαλώ να μας ριπορτάρεις καθημερινά για διπλούς...το να βάζεις μια πόλη σου πάνω από τους κανόνες για μένα είναι νοοτροπία 5χρονου,κρύψε τα επιθετικά σ,ζήτα να σου βάλουν φρουρούς στις πόλεις σ ή κ να στις μπαζώσουν κ πήγαινε ήσυχος πιες ποτάκι,κάνε ό,τι άλλο θέλεις.
Το να μ λες το έκανες για να πας ήσυχος να πιεις το ποτό σου δε δικαιολογεί το να παίξεις εκτός κανονισμών.
btw o πέτρος μ είπε πως έμπαιναν στο λογαριασμό του άλλοι για να στέλνουν άμυνες,καμία σχέση μ αυτά που λες εσύ τώρα...
Αλλά είπαμε υπάρχει διαφορά νοοτροπίας κ ήθους οπότε δε θα το συνεχίσω,με καλυψες άλλωστε
 

DeletedUser17263

Guest
Καλησπέρα και απο εμένα με υγεία πάνω από όλα σε όλα τα παιδιά συμπαίκτες και μη .... Η αλήθεια είναι ότι δεν ήθελα να λαβω μέρος στην συζήτηση όπου παρακολουθώ από εχθές αλλά έχω μια απορία όπου θα ήθελα να μου την λύση κάποιος από την αντίπαλη υπέρ έχετε βγει από εχθές και μιλάτε περί μποτ και διπλούς και ήθελα να ρωτήσω έχετε Μήπως ιδέα πόσοι από την υπέρ σας είναι αυτή την στιγμή με μπαν η έχουν πρόσφατα βγει από μπαν λόγω διπλών και λόγω χρήσεις μποτ ;
Θα σου πω εγω για τη συμμαχια που ειμαι μελος...κανενας δεν εχει φαει μπαν ουτε για μποτακι ουτε για διπλο λογαριασμο.. οκ?
Πιστευω οτι εχω φαει πολλες καταγγελιες απο τους αντιπαλους μου αλλα απο οτι φαινεται παιζω νομιμα
Το οτι εφτασα στο σημειο να λεω οτι παιζω τιμια(ενω θα επρεπε να ηταν αυτονοητο) δειχνει ποσο κατω εχει πεσει το επιπεδο.
 

DeletedUser17360

Guest
Θα σου πω εγω για τη συμμαχια που ειμαι μελος...κανενας δεν εχει φαει μπαν ουτε για μποτακι ουτε για διπλο λογαριασμο.. οκ?
Πιστευω οτι εχω φαει πολλες καταγγελιες απο τους αντιπαλους μου αλλα απο οτι φαινεται παιζω νομιμα
Το οτι εφτασα στο σημειο να λεω οτι παιζω τιμια(ενω θα επρεπε να ηταν αυτονοητο) δειχνει ποσο κατω εχει πεσει το επιπεδο.

εσυ φιλε παιζεις σε μια γωνια του κοσμου απο την αρχη του πελλα,δεν σε ακουμπησε κανενας ,δεν ενιωσες ποτε πιεση,δεν ξερεις τι εχουν περασει οι αντιστοιχοι εχθροι-συμμαχοι των υπερ....ειδικα η στρογγυλη μοιαζει με κομπαρσο σε αυτον τον κοσμο...
 

DeletedUser17263

Guest
παιζω εδω και 2 μηνες (στην 34) διπλα με σφακιανο μανιτου κοσταπαλ σουμπαρακια καππασενπαι
 

DeletedUser17360

Guest
και οι φοινιξ παιζουν στην 24 αλλα το μποτακι παει συννεφο

ε λογικα για να μαλωνουν με τα βραχια...τελειως ακυρο αυτο που ειπες...δεν θα επρεπε να σε ενδιαφερει καν καποιος που παιζει στην 24 εαν εσυ ο ιδιος θεωρεις πως παιζεις γκρεπολις και οχι φαρμβιλ
 

DeletedUser17359

Guest
Θα σου πω εγω για τη συμμαχια που ειμαι μελος...κανενας δεν εχει φαει μπαν ουτε για μποτακι ουτε για διπλο λογαριασμο.. οκ?
Πιστευω οτι εχω φαει πολλες καταγγελιες απο τους αντιπαλους μου αλλα απο οτι φαινεται παιζω νομιμα
Το οτι εφτασα στο σημειο να λεω οτι παιζω τιμια(ενω θα επρεπε να ηταν αυτονοητο) δειχνει ποσο κατω εχει πεσει το επιπεδο.
Σε ποια συμμαχία είσαι φίλε γιατί να σου πω την αλήθεια πρώτη φορά βλέπω το nickname σου και ΆΜΑ παίζεις εκλέκτορες και μου λες ότι κανείς από εσάς δεν έχει φάει μπαν κοροϊδεύεις τον εαυτό σου μάλλον
 

DeletedUser17263

Guest
το σχολιο για τους φοινιξ το εκανα γιατι ειπες οτι δεν εχουμε νοιωσει πιεση γι αυτο δεν βαζουμε μποτακια.
ουτε οι φοινιξ νιωθουν πιεση ομως αλλα μποτακι βαζουν
εχω δει σκηνικο να μου ερχεται αποικι και υπο 1 δευτερο πριν το αποικι 200 διηρεις και να μην την ακυρωνει.και φυσικα ολες οι υπολοιπες υπο κολλημενες
 
Κορυφή