ΤΑ ΜΠΑΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΒΕΡΤΑ

DeletedUser17359

Guest
το σχολιο για τους φοινιξ το εκανα γιατι ειπες οτι δεν εχουμε νοιωσει πιεση γι αυτο δεν βαζουμε μποτακια.
ουτε οι φοινιξ νιωθουν πιεση ομως αλλα μποτακι βαζουν
εχω δει σκηνικο να μου ερχεται αποικι και υπο 1 δευτερο πριν το αποικι 200 διηρεις και να μην την ακυρωνει.και φυσικα ολες οι υπολοιπες υπο κολλημενες
Φίλε αυτό που λες δεν ισχύει εγώ 54 που παίζω και έχουν μπαζώσει τις πόλεις εκεί οι εκλέκτορες κολλάω επιθέσεις και τα πάντα με περιθώρια 10 δευτερα το πιο αργό.. εγώ δεν έχω χρησιμοποίηση πότε στην ζωή μου ούτε μποτάκι ούτε συντονιστή και ούτε ξέρω να χρησιμοποιώ και είμαι βεβαίως ότι έχω φάει πολλές φορές αναφορές χωρίς αποτέλεσμα αρα μην δενεται σκηνη κορδονι αμα ο αλλος κολλάει καλά ότι χρησιμοποιεί μποτ
 

DeletedUser16326

Guest
isten οταν θα μιλας εσυ για μενα θα πρεπει να πλενεις το στομα σου με αλατονερο.
οταν σας ανακαλυψα ποιος χακαρε το σκαιπ μου και στελνατε υβρηστικα μηνυματα δεξια και αριστερα εσυ πρωτος χεστηκες και κρυφτηκες και τρεξατε να αναφερετε το γεγονος για να μου κανουν μηνυση .ξερεις τι μου κανανε ομως.μια μαντρα απο εδω μεχρι την Κινα ..συνεπως τραβα παλι κρυψου κρυψινε πισω απο κανεναν αλλο λογαριασμο και παιξε γτ εγω με τον ιδιο παιζω εδω και 3 χρονια.Σαν Βασιλης δεν εχω πειραξει ποτε κανεναν ,δεν προσβαλα ποτε κανεναν και κυριως δεν ειρωνευτηκα ποτε.ας βγει ενας εδω και ας το αναφερει ..το αν κρυβομαι εγω ή οχι το ξερεις εσυ πιο καλα .σας γλεντισα σε 3 κοσμους και ξεκινησατε τα δικα σας ..ξερεις εσυ και πολλοι αλλοι εδω μεσα.δεν θα καθομαι να καιω το μυαλο μου εδω οπως το καις εσυ.εξαλλου το εχω αποδειξει σε ολα τα παιδια που με εχουν γνωρισει τι χαρακτηρας ειμαι και το ηθος μου.βλεπεις ειχα καλες οικογενειακες βασεις και σεβομαι τον ΑΝΘΡΩΠΟ.Αυτα τα ολιγα κε isten αντε γεια σου τωρα γτ σε βαρεθηκα τοσα χρονια να λες αρλουμπες

και επειδη κρυβομαι ανοιξε τα ματακια σου

ZX7_pUiFQKO6QrECE3u4nQ.png

QaDv8labQnipXyDWBp5JuQ.png
Ξαναγράψε χρησιμοποιώντας τον μετατροπέα Greeklish σε Ελληνικά
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17261

Guest
vasar arxipseftara pou mou xakares kai skype pou pote den eixa thema me to skype xoaoxaoxaxo ena tha s po tha se kanw giogio se kathe kosmo giana valis mialo osous grepo pontous exeis alo toso axristos eisai kai den kseris tin tifla sou !trava pane sta vravia maxiti na sedw pou mou to pezis kai pextis na mpenis se kathe kosmo kai na pernis ta vravia tou xtisti kalos eisai mia zwh stin fapa thase !kai esu kai opies simaxies pezis ainte alla vlepis pate makria apo mena kokoko kai tin oura sta skelia !pou tha milisis esu gia mena arxinooba pekse kamia mousiki pou kai ekei to pistevo oti pezis vas vas vas o paraskevas re giftoula !
μιλάμε για τελείως αμόρφωτο χαχαχαχα...το δικό του skype χάκαραν,αλλά οκ,από ορθογραφία δε σκαμπάζεις,αλλά ούτε να διαβάσεις ρε πάει πολύ χαχαχαχα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16326

Guest
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17261

Guest
miso ponane kolarakia akousa ti egines toso polis sas etsoukse sovara twra miso na sas vro minimata pou lew prin apo 1,5 mina oti den exoume antipalo stous simaxousmas kai oti einai varetos o kosmos epidi den iparxi kati aksio gia antipalos karampina ematha oti eisai megalo thima apoki se glentane leei
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
ναι βρε,ρώτα τι γλέντι κάνει ο whitebear που δε παίζει με διπλούς κ τιμ βιου όπως εσύ...ρώτα κ τον nemesisiota k boyrne που είναι οι μαντιχώρες κ τα γρυπάκια που βγαζαν ααχαχαχαα
Αλλά άσε κ λίγο το παιχνίδι κ άνοιξε κανά βιβλίο...φιλική συμβουλή
δε θα κερδίσεις τίποτα αν βγεις πρώτος εδώ...κοίτα να γίνεις καλύτερος ανθρωπος,αυτό είναι που ΜΕΤΡΑΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠ ΌΛΑ.
Επίσης,δεν ξέρω αν κάποιος από αυτούς που χω κοντά κ παίζουμε,είπε κάτι τέτοιο,ας βγει να το επιβεβαιώσει ή να σε βγάλει ψεύτη...γτ εγώ με τον Βαγγέλη μιλάμε με άλλο ύφος κ σεβασμό ο ένας απένατι στον άλλο.
unlBtr8dTaiAQVTG9sEwOQ.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17261

Guest
a kai organoste kamia omadikh se 4 thalases vasar ta diavaza sto foroumsas kai gelousa pou pate re karmirides mou thelete kai omadikes xoaoxaoxo prosekste ti grafete exw se olous stis simaxiesas rouf kai vlepw pies ores eiste ektos kai sas xtipaw einai klasiko kolpo !
ουάααου,παραδέχεσε πως έχετε κ ρουφ στην αντίπαλη υπέρ!βρε κουτό αυτά δεν τα λένε,ο ακουμάνα πριν έκραζε τον κόναν γι αυτό το λόγο...
 

DeletedUser17261

Guest
Ιστενάκο σ αυτό δεν απάντησες...γτ άραγε;χαχαχαχα
Isten k Adrian13...οι γκοστ σας ψάχνουνε βρε από τον έφεσους,θέλουν να σας ρωτήσουν πως γίνατε φαντάσματα!χαχαχαχα
Θέλετε να πείτε βρε κΑλόπαιδα τί κανατε κ στους υπολοίπους να μάθουμε που το παίζετε παιχταράδες κ οσίες παρθένες;
Θέλετε να τους ενημερώσω εγω;ντρέπεστε να το πείτε ή νομίζετε πως δε σας ξέρει κανείς; κ βγήκαν στο φόρουμ να το παίξουν παίχτες που τους είχαν κάνει άλογα κ τους δυο ρε χαχαχαχαχα
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser16742

Guest
Θα απευθυνθώ μόνο στις μπαλαρίνες γιατί τα παιδιά χανουν το χρόνο τους για κάτι άσχετους κλαψιαριδες.... Το επίπεδο σας είναι πολύ καλό(καποιοι) για να χαλάτε έστω και σάλιο για τους πυξιδιασμενους του Πέλλα κάντε τις διακοπές σας και αφήστε τους να κλαψουριζουν για τα μπάν.... Ο κόσμος Πέλλα έτσι και αλλιώς τελείωσε καλή χρονιά χρόνια πολλά μπαλαρίνες <3
 

DeletedUser17261

Guest
Χρόνια σ πολλά ρε Mr Ban...εσύ μη μιλάς γτ από τη φάπα την πολύ δεν άντεξες κ άρχισες να βάζεις ανύπαρκτους λογαριασμούς για να γλιτώσεις τη πυξίδα χαχαχα...
Κ πάλι καλή χρονιά σ εύχομαι κ ας μην είμαι στις μπαλαρίνες να μου ευχηθείς,βλέπεις κάποιοι έχουμε το ήθος κ τις αρχές να ευχόμαστε τέτοιες μέρες σε όλους
 

djvasar

Ξιφομάχος
a kai organoste kamia omadikh se 4 thalases vasar ta diavaza sto foroumsas kai gelousa pou pate re karmirides mou thelete kai omadikes xoaoxaoxo prosekste ti grafete exw se olous stis simaxiesas rouf kai vlepw pies ores eiste ektos kai sas xtipaw einai klasiko kolpo !
Τετοιο νουμερο που εισαι λογικο μου φαινεται
 

djvasar

Ξιφομάχος
Θα απευθυνθώ μόνο στις μπαλαρίνες γιατί τα παιδιά χανουν το χρόνο τους για κάτι άσχετους κλαψιαριδες.... Το επίπεδο σας είναι πολύ καλό(καποιοι) για να χαλάτε έστω και σάλιο για τους πυξιδιασμενους του Πέλλα κάντε τις διακοπές σας και αφήστε τους να κλαψουριζουν για τα μπάν.... Ο κόσμος Πέλλα έτσι και αλλιώς τελείωσε καλή χρονιά χρόνια πολλά μπαλαρίνες <3
Απολαυσε τα μπανακια σου εσυ πιες και το γαλατακι σου και νανι.που μου εμαθες να στελνεις και μηνυμα γατακι
 

DeletedUser16742

Guest
Τι ήθος έχεις βρε άχρηστα νουμπιδια που για να φάτε μια συμμαχία που μπήκε ιουλιο κάνατε πράσινα τα πάντα και έβαζες μόνιμες παντού και πάλι τις έτρωγες για να καταλάβεις πόσο άχρηστος είσαι ΘΑ ΜΙΛΑΣ ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΌ ΣΤΟΥΣ ΠΑΙΚΥΕΣ ΤΟΥ ΠΈΛΛΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ. ΚΑΛΈΣ ΓΙΟΡΤΈΣ ΑΧΡΗΣΤΕ
 

DeletedUser15292

Guest
Ιστενάκο σ αυτό δεν απάντησες...γτ άραγε;χαχαχαχα
Isten k Adrian13...οι γκοστ σας ψάχνουνε βρε από τον έφεσους,θέλουν να σας ρωτήσουν πως γίνατε φαντάσματα!χαχαχαχα
Θέλετε να πείτε βρε κΑλόπαιδα τί κανατε κ στους υπολοίπους να μάθουμε που το παίζετε παιχταράδες κ οσίες παρθένες;
Θέλετε να τους ενημερώσω εγω;ντρέπεστε να το πείτε ή νομίζετε πως δε σας ξέρει κανείς; κ βγήκαν στο φόρουμ να το παίξουν παίχτες που τους είχαν κάνει άλογα κ τους δυο ρε χαχαχαχαχα
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
Έπαιζες εσύ στον εφεσους και μιλάς για εφεσους;
 

DeletedUser16742

Guest
Καλώς και την πυξίδα από τον exile259 Χαχαχαχχαχα εσύ πραγματικα είσαι τόσο άσχετος που δεν αξίζει να σ μιλήσω καν καλά τα είπε ο ακουμανα από πυξίδα σε πυξίδα πας ασχετε
 

DeletedUser17261

Guest
Έπαιξα Βαγγέλη,λίγο αλλά έπαιξα...αλλά κ να μην είχα παίξει να ξέρω δυο πράματα,όλοι εδώ γνωριζόμαστε κ ξέρουμε το ποιόν του καθένα...
 

DeletedUser15292

Guest
Έπαιξα Βαγγέλη,λίγο αλλά έπαιξα...αλλά κ να μην είχα παίξει να ξέρω δυο πράματα,όλοι εδώ γνωριζόμαστε κ ξέρουμε το ποιόν του καθένα...
Απλά ο καθένας ακούει διαφορετικά πράγματα Τάσο...Κούκοι έπαιξαν στον Έφεσο;Δεν είμαι και 100% σίγουρος αλλα αν έπαιξαν νομίζω ηταν πράσινοι με μας και ηταν οι πρώτοι που έφαγαν πυξίδα απο ghost.Εκτος και αν τους μπερδεύω με τον Athens κοσμο...Εκτος και αν εγινε και στους 2 κόσμους...Δεν ειμαι σίγουρος..
 

DeletedUser17261

Guest
Κομπάρσε με σένα δεν ασχολούμαι άλλο,όταν επιστρέψεις στο παιχνίδι τα λέμε σε ποια θάλασσα θα βγεις...που ήρθα με μια πόλη στη θάλασσα σας κ πηρύνιασα σε 2 βδομάδες χαχαχα κ για να μ πάρετε μια πόλη βαρούσατε 15 ώρες σερί χαχαχαχα έλεος μιλάει ο Κόμπα ρε φίλε...ο Τσιγγάνος,ο ntelias69 κ πόσοι ακόμα μόνο αυτός ξέρει πόσους λογαριασμούς τρέχει
 

DeletedUser17261

Guest
Απλά ο καθένας ακούει διαφορετικά πράγματα Τάσο...Κούκοι έπαιξαν στον Έφεσο;Δεν είμαι και 100% σίγουρος αλλα αν έπαιξαν νομίζω ηταν πράσινοι με μας και ηταν οι πρώτοι που έφαγαν πυξίδα απο ghost.Εκτος και αν τους μπερδεύω με τον Athens κοσμο...Εκτος και αν εγινε και στους 2 κόσμους...Δεν ειμαι σίγουρος..
Λάθος έχεις Βάγγο,
Στον έφεσους χάκαραν το λογαριασμό του Βασίλη κ αποφασίστηκε ομαδική αποχώρηση...
Κ εγω δε θα πω κάτι άλλο,εδώ είναι ο ιστεν να μας πει τη δική του εκδοχή...
Εσύ από την πλευρά σου όμως,δέχεσαι τη φρασεολογία του κ την υποστηρίζεις;την επικροτείς;χρησιμοποίησε κ σένα πως είπες με γλεντάς,ισχύει;Το επικροτείς αυτό που είπε;συμφωνείς;Γτ εγώ όταν μιλούσαμε έδειξες πως οπι μάχες που έχουε είναι καλές κ με σεβασμό.
Δεν είχα σκοπό να μπω σε προσωπική διαμάχη με κανέναν,άλλωστε όλα αυτά είναι εκτός θέματος...
Αλλά θα πρέπει να μπαίνουν κ κάποια όρια κ κάποιοι παίχτες να μην παίζουν με τη νοημοσύνη των αναγνωστών κ συμμετεχόντων της συζήτησης.
 
Κορυφή