ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΜΟΥ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΑΝΤΕΛΗ ΜΟΥ.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser8130
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser4673

Guest
ΓΙΑ 1 ΜΗΝΑ ΓΙΑΝΝΗ;ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΙΚΗ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΚΑΝΑΜΕ ΑΦΟΥ ΚΑΘΑΡΙΣΑΜΕ ΤΗΝ 54 ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΚΑΙ ΕΧΑΣΑΝ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ 40-50ΠΟΛΕΙΣ.ΑΛΛΑ ΞΕΧΑΣΑ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΠΑΙΖΕΣ ΤΟΤΕ.
ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΜΠΑΝ.ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΣΤΗΚΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ.ΕΤΣΙ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΠΟΛΕΙΣ.
ΑΝΕΝΕΡΓΩΝ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΡΙΣΜΕΝΩΝ,ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΕΠΕΦΤΕ ΤΟ ΜΠΑΝ ΞΕΚΙΝΟΥΣΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ.
ΚΑΝΑΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΗΛΙΟΥ ΦΑΕΙΝΟΤΕΡΟΝ ΟΤΙ ΕΠΑΙΖΕ ΜΠΟΤΑΚΙ-ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΕΣ-ΑΛΛΑ ΤΠΤ.
ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑ ΜΕΡΟΛΗΨΙΑ;
ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑ ΣΥΜΜΑΧΟΥΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΘΕΜΑ,ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΥΜΜΑΧΟΙ ΜΟΥ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΗΜΑΣΤΑΝ ΣΚΑΙΠ ΚΑΙ ΧΤΥΠΟΥΣΕ ΤΟ ΜΠΟΤΑΚΙ;
ΚΑΤΗΓΟΡΕΙ ΕΜΑΣ;ΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΣΥΜΜΑΧΟΥΣ ΤΟΥ.ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΚΟΝΕΣ ΑΠΟ ΠΑΖΑΡΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΙΝΑ ΠΟΥ ΚΡΑΥΓΑΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΤ;
ΚΑΛΩΣ ΤΙΜΩΡΗΘΗΚΑΝ ΟΣΟΙ ΤΙΜΩΡΗΘΗΚΑΝ,ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΟΣΙΟΙ,Η ΑΛΛΗ ΣΜΜΧ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΕΙΣ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥΣ.
ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΤΕΛΟΣ,ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΝΕΙ.
ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΑΠΟ ΕΔΩ ΝΑ ΣΥΓΧΑΡΩ ΤΟΝ ΙΔΡΥΤΗ ΤΩΝ ΠΥΞΙΔΑ CLUB,χasapis,ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΦΙΛΟ,ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΥΓΕΝΙΚΟ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΟ ΜΝΜ ΠΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΣΤΗΝ ΣΜΜΧ ΜΟΥ.ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΡΩ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ, ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΝΝΟΟΥΣΕ ΟΤΙ ΕΓΡΑΨΕ.
ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ.ΑΥΤΑ ΚΡΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ
 

DeletedUser14977

Guest
Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά για το ήθος και την αξιοπρέπεια που έδειξαν, είτε αυτοί είναι από 3 ΜΙΝΙΟΝΣ ΛΑΛΟΥΝ, είτε από **ΠΥΞΙΔΑ club**, είτε από άλλη συμμαχία, καθαρά μα πάρα πολύ καθαρά όμως κέρδισε ο καλύτερος.

Η ομάδα διαχείρισης κάνει τη δουλειά της το ίδιο προς όλους,αυτό είναι σίγουρα ξεκάθαρο, ειδάλλως θα είχαν ελεχθεί και αυτοί από τον αντίστοιχο προϊστάμενο τους.

Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α

3 ΜΙΝΙΟΝΣ ΛΑΛΟΥΝ
 

DeletedUser

Guest
ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΚΑΝΑ ΤΙΣ ΣΩΣΤΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ chi ΚΑΙ ΠΑΙΖΩ ΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΖΟΥΝΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΚΕΙ ΟΤΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΥΜΜΑΧΟΥΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΝΑ ΘΑ ΠΩ ΝΙΚΗΣΑΝ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
ΔΗΛΑΔΗ ΕΜΕΙΣ 3 ΜΙΝΙΟΝΣ ΛΑΛΟΥΝ TOTOS SOSIBIO.png ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΠΑΝΙΑ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8130

Guest
Έστω και καθυστερημένα... Ναι παίζανε με μποτακι και άτομα της συμμαχίας μου όπως και το 90% των παικτών ιδίως σε γρήγορους κόσμους. Το θέμα είναι να το παραδεχόμαστε.... Ωραία φάγατε μπάν και μια εβδομάδα που λέει ο λόγος τι να το κάνω την ζημία την έχεις κάνει ήδη . Το μπαν πρέπει να ειναι μόνιμο . Αλλά μετα θα μου πεις ποιος θα μείνει να ρίχνει χρυσό?
Να μην πούμε για το team viewer που πάει σύννεφο ο λεγκολας ξέρει έχει μαστερ στο θέμα! αυτό πως το αντιμετωπίζεται αγαπητή διαχείριση?
Γενικά το παιχνίδι μπάζει από παντού.... αλλά ο εθισμός είναι εθισμός και εκεί βασίζεστε...
smiley_emoticons_bravo2.gif
 
Κορυφή