Συμμαχιες vol.2

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser17356
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Frobler

Οπλίτης
Καλησπέρα στην πολυαγαπητή μας κοινότητα.

Αυτή που επιρρίπτει αποκλεισμούς στους παίκτες που όχι μόνο προσέχουν τον λόγο τους δίχως να παραφέρονται αλλά και μιλάνε με επιχειρήματα απέναντι στους ''ταραξίες''. Ναι κύριοι, τιμωρήθηκα για παραβίαση των κανονισμών χωρίς να γνωρίζω καν ποιών κανονισμών με αποκλεισμό ενός μήνα ο οποίος αφαιρέθηκε εκτάκτως σήμερα. Πιθανολογώ ότι οι ανώτεροι διαχειριστές αντιλήφθηκαν ότι ο νεαρός διαχειριστής φόρουμ έριξε ποινές με βάση την προσωπική του κρίση και όχι μια αντικειμενική ενός διαχειριστή. Αλλά δεν τον παρεξηγώ, είναι νέο παιδί ακόμα μαθαίνει πως να διαχειρίζεται καταστάσεις πράγμα δύσκολο βέβαια καθώς οι σουφ77 και Αλέξης gim του κάνουν πλύση εγκεφάλου καθημερινά με τα ωραία λόγια τους και τον οδηγούν στο να τους υπερασπίζεται άκριτα. Όλα αυτά είναι απόρροια της έλλειψης της κριτικής ικανότητας και υπεύθυνης στάσης ενός ατόμου πράγμα που θα έπρεπε να ελεγχθεί καλύτερα πριν αναλάβει την ανάλογη θέση. Όπως ανέφερε ο falcon90 υπάρχουν κανόνες και περιορισμοί που άλλοι τους ξεπέρασαν και άλλοι τιμωρήθηκαν για αυτούς. Εμείς εδώ απλώς συζητάμε, ανταλλάσσουμε απόψεις για παλαιότερους και τωρινούς κόσμους και διαφωτίζουμε όσους αγνοούν για διάφορες περιστάσεις και στάσεις ατόμων. Η συζήτηση αρχίζει και πάλι να αποφέρει καρπούς.

Ο Αλέξης gim που εδώ και 25 σελίδες μας είπε ότι δεν θα ξαναμπεί στο κεντρικό φόρουμ να ''αναλωθεί'' με όλους εμάς που μάλλον θεωρεί κατώτερα όντα ως μη ενταγμένα μέλη στην λεγεώνα των θρύλων των αιώνων αμήν, συνεχίζει βλέπω να επικροτεί ποστ να διαβάζει και φυσικά να κρίνει πισώπλατα τα λεγόμενα μας. Έτσι κάνουν όσοι δεν έχουν κάτι ουσιώδες να πουν και απλά περιτριγυρίζουν από κλήση σε κλήση να γυροφέρνουν ανακριβή συμβάντα και να κουράζουν με την πολυλογία τους άτομα προσπαθώντας να τα πείσουν σχετικά με την ηθική και την ακεραιότητα τους. Όσο για τον κύριο Σουφλιώτη όπως μου συστήθηκε, λυπάμαι που συνεχίζω να μαθαίνω από προηγούμενα ποστ ότι δεν αναδιαμορφώνεις την στάση σου στο παιχνίδι και συνεχίζεις να πρεσβεύεις τα ίδια και τα ίδια ''τερτίπια'' προκειμένου να βγεις νικητής. Παρόλα αυτά χαίρομαι που υπάρχει μια ομάδα αντιπάλων σου που παραμένει άθικτη και σταθερή στην ανοδική πορεία της χωρίς να πτοείται από τις πλάγιες μεθόδους προσωπικής ανάδειξης που χρησιμοποιείς.

Πάω και πάλι στην θάλασσα 89 σκεπτόμενος φυσικά τον σεξουαλικό προσανατολισμού του κυρίου pantzos29 που είναι φυσικά το φλέγον θέμα της συζήτησης εξαρχής.
 

DeletedUser18261

Guest
Επεστρεψα και εγω μικρα μου ελαφια!!!

Ειχα φαει μηνιαιο μπαν απο τον αξιοθαυμαστο, συγκινητικο , τον δουλευταρα αλλα κυριως αμεροληπτο @worldmaster

Απο οτι φαινεται η τοσο καθαρη συμμαχια των σφετεριστων, ισως, λιγουλακι, δεν εβαλε τα μεγαλα μεσα ωστε να μας ριξει μπαν και να μη βγουν και αλλες αληθειες στη φορα

Τωρα για να γυρισω στα παλια....

Δε θυμαμαι καν τι λεγαμε και βαριεμαι να ασχοληθω, θα πω μονο οτι επεσαν οι μασκες του κυριου σουφ και του κυριου αλεξη και των πιστων ακολουθων τους(ας μην τους ονοματισω και γινω κακουλης)
 

DeletedUser18163

Guest
Βλέπω έχει πέσει το στριγκάκι του πάντζου

Εεεε, τι;;

*Εννοώ έχουν πέσει οι ρυθμοί και καλό θα ήταν τώρα που επιστρέψατε όλοι, να γεμίσετε ξανά το φόρουμ με κουτσομπολιά και κράξιμο

όλε
 

DeletedUser15995

Guest
Αφαιρέθηκε απρεπές περιεχόμενο
ο κωλοκτιπης ειναι εδω;
ο γιδοβοσκος ακουει;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser12757

Guest
Αφαιρέθηκε απρεπές περιεχόμενο
Επεστρεψα και εγω μικρα μου ελαφια!!!

Ειχα φαει μηνιαιο μπαν απο τον αξιοθαυμαστο, συγκινητικο , τον δουλευταρα αλλα κυριως αμεροληπτο @worldmaster

Απο οτι φαινεται η τοσο καθαρη συμμαχια των σφετεριστων, ισως, λιγουλακι, δεν εβαλε τα μεγαλα μεσα ωστε να μας ριξει μπαν και να μη βγουν και αλλες αληθειες στη φορα

Τωρα για να γυρισω στα παλια....

Δε θυμαμαι καν τι λεγαμε και βαριεμαι να ασχοληθω, θα πω μονο οτι επεσαν οι μασκες του κυριου σουφ και του κυριου αλεξη και των πιστων ακολουθων τους(ας μην τους ονοματισω και γινω κακουλης)
OLE OLE OLE. ISOUN APO MIKROS ..... I TORA TELEYTEA EGINES?? ME AYTA POU GRAFIS POSO KOPLEKS MPORITE NA BGALETE AKOAMA,ALA MALON EHETE IPARKSIAKA PROBLIMATA STIN KINONIA,KAI MPENETE EDO NA TA LISETE
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18261

Guest
Εχω πολλα κομπλεξ κυριε samiamidis ολε ολε ολε, τωρα απο οτι βλεπω και συ εδω μπαινεις, του σιναφιου μου εισαι? χαχαχαχ

Τωρα για την βρισια, δε τη λεω γιατι θα φαω κανα μπαν απο τον worldmaster εσυ μην αγχωνεσαι ιδια συμμαχια εισαι δε σου ριχνει χαχαχαα. Να ναι καλα η ελληνικη διαχειριση.
 

DeletedUser6295

Guest
Φαλκον ποιος εισαι ρε μαστορα ?_? τουλαχιστον γραφεις που γραφεις πες μας και ποιος εισαι να ξερουμε με ποιον μιλαμε και οργανωτης ναι καλα εκανε για να στειλεις ενα ποικι θελει οργανωση με τους διπλα δεν καταλαβαινω το λογο να μην το κανουν εφοσον ξερουν .Φαρσαλλα δεν παιξαμε καν ενα αυτο οποτε οτι και να εγινε δεν μας ενδιαφερει αν και εχω γνωση το τι εγινε με τον Γιωργο αν λεμε τον ιδιο βεβαια .Επισης δεν νομιζω να εισαι και σε θεση να κρινεις τον Τιμαζ δλδ νταξει καπου ξεφευγει το θεμα .
 

Burton30

Μινώταυρος
τωρα για να απαντησω 5 πραματακια

μπαρτον για το τιμαζζ αν θυμασαι μας το ειχε πει ο γιωργος σ. σε κληση στο λινδο για τις ****ες που εκανε στο φαρσαλα?
μπορει να μην θυμαμαι και καλα το κοσμο αλλα ορισμενα πραγματα που τα κατακρινουμε δεν μπορουμε να γυρναμε και να τα αποδεχομαστε επειδη ο τυπος ειναι ενεργος 24/7 και μας το παιζει ιστορια ή δεν θυμασαι σε κλησεις που οκ στην αρχη πολυ συνεργατικος, μετα ομως αρχιζε να μας το παιζει και οργανωτης

οπως και να εχει δεν ειναι αυτος το θεμα
ο τιμαζζ στρωνει τελευταια και ελπιζω να εχω αδικο και να γινει καλο μελος της κοινωνιας και οχι σαν καποιους καποιους, ονοματα δεν λεμε υποληψεις δεν θιγουμε

Καλησπέρα,θα απαντήσω μόνο σε αυτό που με αφορά.
Αρχικά, πες μου ποιος είσαι για να καταλάβω, είτε εδώ είτε σκάιπ αφού έχουμε μιλήσει κιόλας όπως λες.
Όσον αφορά τον Τιμάζ, δεν θυμάμαι αν μου είχε πει κάποιος κάτι για φάρσαλα, αλλά και να μου είπε δεν κρίνω κάποιον αν δεν τον γνωρίσω. Και η εικόνα που σχημάτισα από το Λίνδο που παίξαμε, για Τιμαζ και την παρέα του ήταν η καλύτερη. Και όχι μόνο επειδή είναι ενεργοί προφανώς. Ούτε το παίζαν ιστορία ούτε τίποτα από τα άλλα που λες. Επίσης, αν με ήξερες, θα ήξερες ότι δεν με απασχολεί μόνο αν κάποιος είναι ενεργός αλλά και ο χαρακτήρας του και αν κολλάει με την ομάδα. Δεν νομίζω ότι σαν γκοστ έχουμε την ανάγκη να κάνουμε τα "στραβά μάτια" για να αποδεχόμαστε όποιον να ναι αρκεί να είναι "ενεργός".
 

DeletedUser17222

Guest
plot twist:ο falcon ειναι ο μονος true ghost και οι υπολοιποι ειναι διπλοι του τιμαζζ του κερατα
 

DeletedUser15995

Guest
Αφαιρέθηκε προκλητική φωτογραφία
ο κολοκτίπης = ειναι εεεε αχαχαχα κλαίω
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser14515

Guest
Αφαιρέθηκε απρεπές περιεχόμενο
Μην κανετε μπουλινγκ ρε ....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18163

Guest
23fc0cf54a
 

DeletedUser18665

Guest
Να προσέχετε τέκνα μου όταν περπατάτε στον δρόμο ειδικά τις νύχτες,,,

46ywtr.jpg
 

maxiths99

Μινώταυρος
Αφαιρέθηκε απρεπές περιεχόμενο
...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18665

Guest
Αφαιρέθηκε προκλητική φωτογραφία
Ο σουφ κορίτσια δεν είναι παίκτης, είναι ιδέα,,, μπεεεεε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
Επειδή ξεφύγατε ξανά το παρόν κλείνει και θα μοιραστούν ολιγοήμερες διακοπές σε αρκετούς.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή