Συμμαχίες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18028
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser18028

Guest
Ίσως επειδή κάπιοι να το παραξίλωσαν με τις βρισιές?
Και ίσως επειδή κάπιοι βρίζουν διαχειριστή λέμε τώρα?

Αν δεν σας αρέσουν οι ποινές μου μπορείτε να τα λέτε σε μηνύματα αλλιώς συνεχίζετε να βρίζετε εδώ και να προκαλείτε την τύχη σας...

Οταν κάποιος με αποκαλεί κτηνοβάτη και κομπλεξικό σίγουρα φεύγει απευθείας...
 

DeletedUser18028

Guest
Επισης Ellippo και DE BA BAMIAS εσεις γιατί έχετε θέμα μαζί μου, δεν βρίζετε δεν σας πειράζω.. όσοι βρίζουν παίρνουν πόντους ποινής.. απλό

Αν πάρουν πολλούς έρχεται δωράκι
 

DeletedUser18261

Guest
Ναι σε μερικούς μάλλον του ξεφεύγει διψήφιο νούμερο πόντων και πέφτει κατά συνέπεια το μπαν πιο γρήγορα. Κατάχρηση εξουσίας λέγεται.

Μη λες αληθειες στη πριμα μπαλαρινα μας!!!

Αστον να κανει τα σολο του, του χαλας το ονειρο τωρα, αυτος μπηκε σε μια καθαρη συμμαχια να παιξει....οτι μπορει να παιξει δηλαδη

Αν και συμφωνα με μερικους γρηγορους υπολογισμους μου.....περιθωριο μεχρι το δευτερο εβεντ να βαρεσετε διαλυση και μετα θα παιζει ολη μερα...

Οταν κάποιος με αποκαλεί κτηνοβάτη και κομπλεξικό σίγουρα φεύγει απευθείας...

Το κτηνοβατης να το καταλαβω, αλλα απο ποτε το κομπλεξικος ειναι βρισια....ολοι εχουν παραξενιες.....εσυ μπερδευεις λιγο τα μπαν δεν ειναι κακο χαχαχααχαχ

Εγω εχω θεμα με την αξιοκρατια και την εθελοτυφλια, ναι ειναι ενα κακο μου ελαττωμα.....δυστυχως ουτε αυτο δε σας ειπε ο κυριος σουφ και ο κυριος αλεξης

Δε πειραζει, εχουν αλλα προτερηματα, για παραδειγμα θα εχετε ενα κλοουν στη συμμαχια(σουφ δευρο εξω) και ο αλεξης κλασσικα <<δε παιρνω θεση για τιποτα>>. Αλλα οταν παρω θεση και βγω παλι λαθος, απλα θα κανω τουμπα 180 μοιρες, γιατι ειμαι ο μανωλιος και φορεσα τα ρουχα μου αλλιως..
 

Ellippo

Μέδουσα
@worldmaster υπερασπιζομαστε το δικαιο ανεξαρτητα σε ποιον εις βαρος γινεται αδικια.

Θελω λοιπον πολυ να μου αιτιολογησεις πως γινεται να τρωει αποκλεισμο απο το κεντρικο φορουμ ο ντε μπα μπαμιας που δεν εχει βρισει ουτε το 1/10 απο οτι αλλοι που συνεχιζουν να γραφουν και οχι οι υπολοιποι. Μην μου απαντησεις σε παρακαλω οτι δεν ριχνεις αποκλεισμους εσυ μονο ποντους ποινης, το εμπεδωσα, θελω να μου απαντησεις πως αξιζουν τα λογια του παραπανω ποντους απο οτι του σουφ ή του εκας οι βεβηλοι ειτε του οποιουδηποτε που εχει βρισει.
 

forlan23

Μινώταυρος
Ε ρε ποσο ξυλο εχει να φαει σε επομενους servers ο κυριος συντονιστης forum.
 

DeletedUser17035

Guest
Και τωρα που η αληθεια ηρθε στην επιφανεια, επικρατει ο Π-Ο-Ν-Ο-Σ....

Οπως τα περιμενα, αλλαγες θεματων και συκοφαντιες μπας και μπορεσουν να σωσουν το τομαρι τους τα παιδακια

Κυριε @coatch δε θα πειτε στους κυριους αλεξη και σουφ να μιλανε με αποδειξεις οπως εκανα εγω που με εβαλες να βρω τον eagleman?

Που ειναι η αντικειμενικοτητα σου κυριε @coatch ? Δικαστη του αρειου παγου

Σουφ καθε πρωι, να μπαινεις να μου φτιαχνεις τη διαθεση. Εισαι ο καλυτερος κλοουν!!!
εγω αυτο που ηθελα να κανω το κανα,μπορεις να υπερασπιστεις τον εαυτο σου,επειδη δεν εχω καποια γνωση στα συμβαντα περα απο το συγκεκριμενο στον ιδαλιον που μου εξηγησε ο αλεξης (αφοτου ειχα τοποθετηθει στο οτι παρουσιαζεις μια εικονα και δεν την πιανεις ολοκληρη) για μενα το καλυτερο ητανε να βγει ο ιγκλμαν και να πει ο,τι ειπε,βλεπεις παρα τον τονο απογοητευσεις του οτι ο αλεξ ειπε ψεμματα (και ειχε και γαμω τους λογους γιατι σου ξαναλεω-εσενα συγκεκριμενα- μην πιασουμε για παραβιασεις και περιμενουμε να βγουμε ολοι δημοσια να πουμε τα αμαρτηματα μας, μπορει να πεσει και ποινη,κι αυτη ητανε η σταση του αλεξ οτανε αρνηθηκε οσα αρνηθηκε κι ο ιδιος γνωριζε για τι κωδικους μιλας πολυ καλα) ειπε οτι δεν τον πιεσε, εσυ ρε μπρο τι θα εκανες αμα ο αλλος δεν μπορουσε να παιξει δεν θα επαιρνες κωδικους ??? για πες μου τοση ωρα γιατι δεν μπορω να καταλαβω τι ακριβως βασανιζεις
 

DeletedUser17035

Guest
εδινα μαθημα σημερα και εχω φαει 10 ωρες εδω αντι να διαβαζω τι νετφλιξ και βλακειες ρε παμε σεπτεμβρη
 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
lan, σε αγαπαω σε λατρευω το meme θεϊκο, αλλα θα σου φτιαξω ενα ακομα καλυτερο! ;)
 

DeletedUser17035

Guest
de ba bamias σου ειπα και πισω τι δεν μου αρεσε σε σενα,απο εκει και περα δεν σε ξερω και δεν με ξερεις,το οτι ακουσα καποια λογια για σενα δεν μου σχηματιζουνε γνωμη ουτε τα κινητρα σου ξερω ουτε την δικια σου οπτικη των πραγματων, δε προσπαθω να δικαιολογησω κανεναν δεν γνωριζω τα γεγονοτα ειμαι απ τους τελευταιους που μπορουνε να παρουνε θεση,την σταση που υπερασπιστικα εγω λοιπον οτι ξυλωσες ενα συμβαν για να βγαλεις κακο καποιον που ξερω σαν χαρακτηρα εκει τοποθετηθηκα και σε αυτην δεν βγηκα λαθος, απο μενα καλη συνεχεια,τωρα αν θελεις να <<ξεχεσω>> τον αλεξη η τον γιωργο για καποιο θεματακι απο πανω κανε με ταγκ
 

DeletedUser18163

Guest
8653cd9f26
 

DeletedUser17356

Guest
Ενημερωτικα και για εγκυκλοπαιδιακους λογους ξεκαθαρα, το στρινγκακι του παντσου ειναι κοκκινο
Με ειδοποιησαν πριν λιγο απο τα κεντρικα
 

DeletedUser17222

Guest
Μου έχετε ηρεμήσει τώρα μια δυο μέρες τι γίνεται ? Μην μου πείτε ότι σας εμποδίζουν τα Μπαν από το να γράψετε
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή