Συμμαχία ΕΛΛΑΣ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser11640
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser11640

Guest
Όποιος ψάχνει για συμμαχία μπορεί να έρθει σε εμάς. Ωστόσο δεν ξέρω για πόσο καιρό καθώς το όριο μελών σε αυτον τον κόσμο είναι μόλις 50. Καλή διασκέδαση σε αυτόν τον κόσμο και ελπίζω να μην υπάρξουν τα προηούμενα που υπήρξαν σε άλλους..
 

DeletedUser11640

Guest
οπως είχα γράψει το προβλημα με τα μέλη προέκυψε πολύ νωρίς ωστόσο το ύσαμε. Φτιαξαμε και δευτερη την ΕΛΛΑΣ ΙΙ. όποιος θα ήθελε να είναι μαζί μας να απευθυνθεί με την ηγεσία εκεί.
 

DeletedUser

Guest
μπραβο φιλε εμεις σχεδον περιμενουμε να ενωθουμε με την αλλη σαρισα να γεμισουμε και να κανουμε ακαδημια και θα γεμισει και αυτη αν πανε ολα καλα!!
 

DeletedUser13859

Guest
Καλή αρχή φίλε μου. Πάντως τώρα που οι στρατολογήσεις στην ΕΛΛΑΣ είναι άκρως επιλεκτικές διότι μένουν μόνο οχτώ θέσεις ανοιχτές, η ΕΛΛΑΣ ΙΙ είναι ανοιχτή για όλους τους ενεργούς παίκτες, οι οποίοι είναι πρόθυμοι να βοηθήσουν τους συμμάχους τους σε μία ώρα ανάγκης.

Ωστόσο, μην θεωρείτε πως είμαστε δύο διαφορετικές συμμαχίες και εμείς είμαστε μία "απλή ακαδημία". Είμαστε αδελφικές συμμαχίες, απλά δημιουργήσαμε την ΕΛΛΑΣ ΙΙ για το μικρό όριο μελών που έχουν οι συμμαχίες στον Psi. Λειτουργούμε σαν μία συμμαχία, και έχουμε κοινούς στόχους και κοινές συνθήκες ειρήνης.

Οπότε όποιος ήθελε να πάει στην ΕΛΛΑΣ, μπορεί να έρθει σε εμάς! Για στρατολόγηση, στείλτε μήνυμα σε εμένα ή στον ra ta plan. Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να επικοινωνήσετε με εμένα, τον George Prasinos, τον giorgos1975 ή τον Mike the Conquer.

Ζήτω η ΕΛΛΑΣ!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή