[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] Συμβουλη

  • Δημιουργός θέματος παπατρεχας
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
καλημερα,ολα ωραια...και ολα καλα...ξημερωσε...αλλη μερα και τα χθεσινα τα αφηνουμε πισω!!
αφου ο καθενας μας ειπε τα επιχειρηματα του.. μας δωσανε...τις καταλληλες εξηγησεις...και εμεις...βαλαμε το κεφαλι κατω απο το μαξιλαρι αλλα...
εννοειτε οτι δεν θα αποκλεισεται...με την παραμικρη βρισια παικτη αλλιως οπως σωστα ειπωθηκε...ζητημα να μεινουνε 500-600 ατομα να παιζουν...αλλα με το συγκεκριμενο μηνυμα χασατε εναν παικτη...το παλικαρι...που διασυρθηκε...χυδαια η Μητερα του και εμενα...που ειμαι στο <<παιχνιδι>> χαρη σε καποια παλικαρια που ξεκινησαμε μαζι και ο κοσμος βαδιζει προς το τελος του...και δεν θα υπαρξει αλλος κοσμος στο γρεπολις και σε αλλο παιχνιδι της innogames γιατι κατα την αποψη μου
η εταιρια φταει...που δεν βαζει 5 υπαλληλους να κανουν την δουλεια της και βαζει εθελοντες...και αφηνει υποννοουμενα...
για την αντικειμενικοτητα του εθελοντη διαχειριστη,γιατι οπως λεει και το ρητο η γυναικα του Καισαρα δεν φτανει να ειναι τιμια, αλλα πρεπει να φανεται και τιμια.
Παντως αμα ειναι αυτη η προβλεπομενη ποινη για το παραπτωμα...? δεν υπαρχει προβλημα να ποσταρω το μηνυμα..?
ολα τα παραπανω δειτε τα σαν συμβουλη ενος ατομου που καταναλωνει το προιον σας και βρησκει μερικα ΛΑθΗ και σας τα επισημανει...γιατι ο παπατρεχας οσο στραβα ακουγεται ειναι και <<πελατης>> του <<παιχνιδιου>> και δεν τον προστατεψατε καθολου!! εγω στην θεση του παλικαριου θα εκανα μηνυση την innogames.

ζητω ταπεινα συγνωμη! απο τους διαχειριστες του φορουμ που δεν μου φταινε σε τιποτα...αλλα καποιος στην αλυσιδα της διαχειρισης δεν εκανε καθολου καλα την δουλεια του και το γνωριζεται!
αλλα και παλι δεν μου φταει ο διαχειριστης αλλα η εταιρια!!
 

DeletedUser9717

Guest
Απαγορεύονται μηνύματα που έχουν ως κύριο σκοπό τους την απειλή κατά της σωματικής ακεραιότητας του παίκτη, καθώς επίσης και οποιοδήποτε υπονοούμενο για αυτό. Τέτοια μηνύματα θα οδηγούν σε μόνιμο αποκλεισμό τον παίκτη
Παράδειγμα. Ξέρω που μένεις, θα έρθω να τα πούμε από κοντά, κ.α.

συμπαικτη οι κυριοι διαχειριστες εχουν περα ως περα αδικο.εαν το μηνυμα ειναι αυτο που εβαλες σε προηγουμενο θεμα επιφερει μονιμο αποκλεισμο διοτι αφηνει υπονοουμενα κατα της σωματικης ακεραιοτητας.το οποτε θες και το απο κοντα τι στο καλο σημαινει βρε παιδια?ειναι κριμα διοτι καποιοι δεν μπορεσανε να σταθουν στο υψος των περιστασεων.ειναι κριμα διοτι πλεον δεν ειναι παιχνιδι.δεν μπορει σε ενα παιχνιδι να αφηνουν τετιους παιχτες.θα ηθελα να ηξερα κυριοι θα παιζατε οποιοδηποτε παιχνιδι εαν υπηρχε καποιος που βριζει ετσι προστυχα και χυδαια?λυπαμαι διοτι εχουν χαθει καθε λογης αξιες.και ναι το γκρεπολις πλεον εχει χασει την ομορφια του και δυστυχως και αξιλογους κι εντιμους ανθρωπους που το γεμιζαμε με ομορφια και οχι χυδαιοτητες!ντροπη σε αυτο που γραφει τετοιες κουβεντες ντροπη σε αυτους που δεν τον πετανε με τις κλωτσιες και περισσοτερο ντροπη σε εμας που ακομη καθομαστε κι ανεχομαστε τετοιου ειδους συμπεριφορες.
 

DeletedUser11752

Guest
Απαγορεύονται μηνύματα που έχουν ως κύριο σκοπό τους την απειλή κατά της σωματικής ακεραιότητας του παίκτη, καθώς επίσης και οποιοδήποτε υπονοούμενο για αυτό. Τέτοια μηνύματα θα οδηγούν σε μόνιμο αποκλεισμό τον παίκτη
Παράδειγμα. Ξέρω που μένεις, θα έρθω να τα πούμε από κοντά, κ.α.

συμπαικτη οι κυριοι διαχειριστες εχουν περα ως περα αδικο.εαν το μηνυμα ειναι αυτο που εβαλες σε προηγουμενο θεμα επιφερει μονιμο αποκλεισμο διοτι αφηνει υπονοουμενα κατα της σωματικης ακεραιοτητας.το οποτε θες και το απο κοντα τι στο καλο σημαινει βρε παιδια?ειναι κριμα διοτι καποιοι δεν μπορεσανε να σταθουν στο υψος των περιστασεων.ειναι κριμα διοτι πλεον δεν ειναι παιχνιδι.δεν μπορει σε ενα παιχνιδι να αφηνουν τετιους παιχτες.θα ηθελα να ηξερα κυριοι θα παιζατε οποιοδηποτε παιχνιδι εαν υπηρχε καποιος που βριζει ετσι προστυχα και χυδαια?λυπαμαι διοτι εχουν χαθει καθε λογης αξιες.και ναι το γκρεπολις πλεον εχει χασει την ομορφια του και δυστυχως και αξιλογους κι εντιμους ανθρωπους που το γεμιζαμε με ομορφια και οχι χυδαιοτητες!ντροπη σε αυτο που γραφει τετοιες κουβεντες ντροπη σε αυτους που δεν τον πετανε με τις κλωτσιες και περισσοτερο ντροπη σε εμας που ακομη καθομαστε κι ανεχομαστε τετοιου ειδους συμπεριφορες.
ΕΜΕΙΣ ΦΤΑΙΜΕ ΚΑΘΑΡΑ ΦΙΛΕ ΖΙΩΓΑ..ΠΟΥ ΟΠΩΣ ΠΡΟΕΙΠΕΣ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΣΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΗΣ INNOGAMES..ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΗ ΠΡΟΒΛΕΠΟΜΕΝΕΣ ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΔΙΝΟΝΤΑΙ!
 

DeletedUser

Guest
Φιλε Παπατρεχα,διαβασα σε αλλο ποστ που εκανες τι ειπωθηκε περιπου και το βρισκω επιοικως απαραδεκτο.Καποια πραγματα εχουν τα ορια τους και σ αυτην την περιπτωση εχουν ξεφυγει προ πολλου.Θα συνιστουσα κι εγω να απευθυνθει σε δικηγορο τοσο εναντιον του παικτη οσο και της εταιρειας.
Γιατι και το ποινολογιο της εταιριας ειναι απαραδεκτο κι αυτο φαινετε απο το γεγονος οτι οι υβριστικες συμπεριφορες αυξανονται συνεχως.Ολοι πια γνωριζουν οτι αν βρισεις μια φορα δεν γινετε και τπτ σπουδαιο,αντε να παρεις καμμια επιπληξη.Συνεπως βριζεις μια να το ευχαριστηθεις κι ουτε γατα ουτε ζημια.
Ασχετα βεβαια απο το γεγονος οτι η υβριστικη συμπεριφορα συνιστα μορφη βιας,ή απο το γεγονος οτιο μπορουν να το βλεπουν μικρα παιδια κτλ.
Κατα την εταιρεια εμεις δεν μπορουμε να σχολιαζουμε το ποινολογιο της......Μαλιστα....
 

DeletedUser3204

Guest
καλημερα,ολα ωραια...και ολα καλα...ξημερωσε...αλλη μερα και τα χθεσινα τα αφηνουμε πισω!!
αφου ο καθενας μας ειπε τα επιχειρηματα του.. μας δωσανε...τις καταλληλες εξηγησεις...και εμεις...βαλαμε το κεφαλι κατω απο το μαξιλαρι αλλα...
εννοειτε οτι δεν θα αποκλεισεται...με την παραμικρη βρισια παικτη αλλιως οπως σωστα ειπωθηκε...ζητημα να μεινουνε 500-600 ατομα να παιζουν...αλλα με το συγκεκριμενο μηνυμα χασατε εναν παικτη...το παλικαρι...που διασυρθηκε...χυδαια η Μητερα του και εμενα...που ειμαι στο <<παιχνιδι>> χαρη σε καποια παλικαρια που ξεκινησαμε μαζι και ο κοσμος βαδιζει προς το τελος του...και δεν θα υπαρξει αλλος κοσμος στο γρεπολις και σε αλλο παιχνιδι της innogames γιατι κατα την αποψη μου
η εταιρια φταει...που δεν βαζει 5 υπαλληλους να κανουν την δουλεια της και βαζει εθελοντες...και αφηνει υποννοουμενα...
για την αντικειμενικοτητα του εθελοντη διαχειριστη,γιατι οπως λεει και το ρητο η γυναικα του Καισαρα δεν φτανει να ειναι τιμια, αλλα πρεπει να φανεται και τιμια.
Παντως αμα ειναι αυτη η προβλεπομενη ποινη για το παραπτωμα...? δεν υπαρχει προβλημα να ποσταρω το μηνυμα..?
ολα τα παραπανω δειτε τα σαν συμβουλη ενος ατομου που καταναλωνει το προιον σας και βρησκει μερικα ΛΑθΗ και σας τα επισημανει...γιατι ο παπατρεχας οσο στραβα ακουγεται ειναι και <<πελατης>> του <<παιχνιδιου>> και δεν τον προστατεψατε καθολου!! εγω στην θεση του παλικαριου θα εκανα μηνυση την innogames.

ζητω ταπεινα συγνωμη! απο τους διαχειριστες του φορουμ που δεν μου φταινε σε τιποτα...αλλα καποιος στην αλυσιδα της διαχειρισης δεν εκανε καθολου καλα την δουλεια του και το γνωριζεται!
αλλα και παλι δεν μου φταει ο διαχειριστης αλλα η εταιρια!!


Πες του παλικαριού να ξανά στείλει αίτηση στο κέντρο υποστήριξης και να απαιτήσει να ξανά ελεγχθεί από τα ανώτατα κλιμάκια της ομάδας διαχείρισης. Κατά τη γνώμη μου από το Κύριο Phoenix12.

Με αυτά που είδα και έγραψες ότι του είπε αν αληθεύουν είναι μόνιμο το μπαν.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser10832

Guest
Αυτά υπήρχαν, υπάρχουν και δυστυχώς θα υπάρχουν ες αεί. Η δικαιοσύνη δεν απονέμεται πάντα. Υπάρχουν αρκετά αξιόλογα άτομα στην Ο.Δ, αλλά μερικές φορές τα λάθη είναι μεγάλα και δυσκολεύουν την έκβαση του παιχνιδιού. Επίσης, οι αληθινοί άντρες ξεκαθαρίζουν τις υποθέσεις τους μόνοι τους. Οι μανάδες δε φταίνε σε τίποτα. Τώρα για τους ψευτόμαγκες του πληκτρολογίου, αποφεύγω να σχολιάσω.
 

DeletedUser

Guest
αδερφέ παπατρέχα και για εμενα θα είναι ο τελευταίος κόσμος που παίζω.έχουν δει πολλά τα ματια μου εδώ μέσα..από όσα είπες παραπάνω και στο άλλο θέμα , που άνοιξες το οποιο κλειδώθηκε χωρίς να καταλάβω το λόγο είμαι σε θέση να τα γνωρίζω.έχεις απόλυτο δίκιο σε όλα...μάλιστα οι διαχειριστές το παραδέχτηκαν ...δεν σου απάντησαν όμως που θα βρείς το δίκιο σου... όπως και να έχει εγώ θα σου δώσω μια συμβουλή... επειδή είσαι φιλαράκι μην ασχολείσαι άλλο γιατι στο τέλος μπορεί να είσαι εσύ που θα φας μόνιμο μπάν. χαχαχα
 

DeletedUser3204

Guest
αδερφέ παπατρέχα και για εμενα θα είναι ο τελευταίος κόσμος που παίζω.έχουν δει πολλά τα ματια μου εδώ μέσα..από όσα είπες παραπάνω και στο άλλο θέμα , που άνοιξες το οποιο κλειδώθηκε χωρίς να καταλάβω το λόγο είμαι σε θέση να τα γνωρίζω.έχεις απόλυτο δίκιο σε όλα...μάλιστα οι διαχειριστές το παραδέχτηκαν ...δεν σου απάντησαν όμως που θα βρείς το δίκιο σου... όπως και να έχει εγώ θα σου δώσω μια συμβουλή... επειδή είσαι φιλαράκι μην ασχολείσαι άλλο γιατι στο τέλος μπορεί να είσαι εσύ που θα φας μόνιμο μπάν. χαχαχα

Καλησπέρα...Όταν λες έχουν δει πολλά τα μάτια σου εδώ μέσα μήπως θα μπορούσες να μας πεις κάνα δύο από αυτά? αν βέβαια δεν παραβιάζουν τους κανόνες του φόρουμ.
 

DeletedUser

Guest
leoonotis και Ζιωγας εχεται...απολυτο δικαιο εμεις φταιμε!! που τα ανεχομαστε...!!
kastrakis το παλικαρι σιχαθηκε και τα ψιλοπαρατησε...μπαινει μονο για να λεμε καμια κουβεντα....εμενα δεν μου φταιει ουτε ο παικτης (τοσο των εκοψε τοσο επραξε) ουτε οι διαχειριστες...ανθρωποι ειναι μπορει να εχουν κανα φιλο...η να μην εχουν την ευαισθησια...αλλα μου φταιει η εταιρια...που βαζει εθελοντες...και μμας κανει και μπαινουμε στο τρυπακει οτι ολα ειναι στημενα...λαο οι διαχειριστες...κανουν τα στραβα ματια σε μερικους...(οχι οτι ειναι ψεμματα) αποδειξη η ποινη χαδι..!! σε αυτο το παραπτωμα!
ο φιλος katemas θελει να πει και για διαφορα αλλα που δεν φταει ουτε η εταιρια...ουτε η διαχειριση
 

DeletedUser3204

Guest
leoonotis και Ζιωγας εχεται...απολυτο δικαιο εμεις φταιμε!! που τα ανεχομαστε...!!
kastrakis το παλικαρι σιχαθηκε και τα ψιλοπαρατησε...μπαινει μονο για να λεμε καμια κουβεντα....εμενα δεν μου φταιει ουτε ο παικτης (τοσο των εκοψε τοσο επραξε) ουτε οι διαχειριστες...ανθρωποι ειναι μπορει να εχουν κανα φιλο...η να μην εχουν την ευαισθησια...αλλα μου φταιει η εταιρια...που βαζει εθελοντες...και μμας κανει και μπαινουμε στο τρυπακει οτι ολα ειναι στημενα...λαο οι διαχειριστες...κανουν τα στραβα ματια σε μερικους...(οχι οτι ειναι ψεμματα) αποδειξη η ποινη χαδι..!! σε αυτο το παραπτωμα!
ο φιλος katemas θελει να πει και για διαφορα αλλα που δεν φταει ουτε η εταιρια...ουτε η διαχειριση

Προσωπική μου γνώμη δεν έπρεπε να το παραιτήσει για ένα μήνυμα...όλοι πλέον παίζουμε για τη παρέα πιο πολύ και όχι για το παιχνίδι. Και οι διαχειριστές κάνουν λάθη...Δεν είναι θεοί και αυτοί...Μπορεί κάποια φορά να γίνονται και τα στραβά μάτια άλλα αν το προχωρήσεις πιο ψιλά μετά αν έχεις δίκιο θα το βρεις να είσαι σίγουρος. πχ. έκανε αίτηση το φιλαράκι σου και του έριξε ο άλλος 3 μέρες διότι μπορεί να ήταν γνωστό τους(το ριψοκινδυνεύει εκεί ο διαχειριστής). Πας μετά αν νομίζεις ότι δεν φέρθηκαν δίκαια και ζητάς να ξανά ελεγχθεί από τα ανώτατα κλιμάκια της ομάδας διαχείρισης.

Και να ξέρεις οι διαχειριστές ελέγχονται και αυτοί από τους ανώτερους και αν έχουν κάνει λαμογιά τρώνε τη ποινή και αμέσως τους βγάζουν και από διαχειριστές(Φυσικά βέβαια δεν θα πάνε να βγάλουν ανακοίνωση να πουν έκανε λαμογιά για αυτό και τον βγάλαμε...κοιτάνε και αυτοί να καλύψουν τα νώτα τους αλλά έχουν και αυτή την ίδια αντιμετώπιση.

Όσο αφορά αυτό που είπατε περί εθελοντών διαχειριστών.

Φυσικό είναι ο άλλος που παίρνει πχ 1500 χρυσά το μήνα να κινδυνεύει να χάσει τη θέση του για να καλύψει πχ τον αδερφό του που έκανε τη λαμογιά...

Αν έπαιρνε όμως αντί για 1500 χρυσά 400 ευρώ το μήνα σαφώς θα έκανε καλύτερα τη δουλεία του. Αλλά την εταιρία δυστυχώς τη βολεύει καλύτερα να μοιράζει χρυσά...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Φίλε παπατρέχα ό,τι και να πεις έχεις δίκιο. Το μήνυμα το οποίο εστάλη έπρεπε να έχει τιμωρηθεί με μόνιμο αποκλεισμό καθώς υπήρχε σαφές υπονοούμενο απειλής (από κοντά). Το ότι δεν λήφθηκε έτσι από τη διαχείρηση είναι ζήτημα αντίληψης της ελληνικής γλώσσας. Προφανώς, το ενδιαφέρον περιστρέφεται μόνο σε ό,τι μπορεί να έχει νομικές κυρώσεις και όχι στο ήθος (σε αντίθεση με τα κατά καιρούς λόγια).
Στο προηγούμενο θέμα που έκλεισε χωρίς συγκεκριμένο λόγο η πόλη του παίκτη που κατακτηθηκε λόγω μπαναρίσματος γύρισε στον παίκτη γιατί ήταν σφάλμα της διαχείρισης. Σεβαστό αυτό.
Μία ερωτηση... οι πόλεις που χάνονται λόγω του ότι κολλάει ο server, εφόσον αυτό οφείλεται αποκλειστικά στις τεχνικές αδυναμίες του συστήματος, δεν πρέπει να επιστραφούν και αυτές; το λέω γιατί κάποιοι έχουν εντοπίσει το κολπάκι και δεν βλέπω να υπάρχει βελτίωση...
 

DeletedUser11130

Guest
Είστε Ξεφτίλες ρε , του έβρισε την μάνα και δεν τον αποκλείσατε και του δώσατε και την πόλη πίσω .
Προσπαθήτε τώρα να Δικαιολογήσετε τα αδικαιολόγητα και ως συνήθως κλειδώνετε τις ερωτήσεις .
Ρίξτε μου τώρα και ποινή επειδή σας είπα ξεφτίλες και Ξανακλείστε την ερώτηση .


ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΒΡΕΙς ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΣΟΥ ΑΔΕΡΦΕ . Ο διαχειριστής που απαντάει σε όλους μας μόνο για ειρωνείες είναι και για να γράφει .

κοίτα τους κανόνες .....

Κοίτα τους κανόνες διαχειριστή και πες μας μετά ότι είσαστε ανύπαρκτοι , άντε γεια ρόμπα .


[8ea]Δύο έτη εκτός κεντρικού φόρουμ.
8EAGENHS[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
φιλε iraklis δεν ανοιξα το θεμα για να βρισω...ή να ειρωνευτο καποιον διαχειριστη,το ανοιξα γιατι νομιζω και πιστευω οτι εγινε μια μεγαλη αδικια...και ΘΕΛΩ να επανορθωσει...οποιος την εκανε, καταλαθος ισως....θελημενα...ας το αναλαβουν οι ανωτεροι του.
τους κανονες τους εχω κοιταξει..και η ποινη που επιβαλλεται στο συγκεκριμενο παραπτωμα ειναι μονιμος αποκλεισμος....και επειδη μου ειπαν μερικοι...οτι πανω στα νευρα λεγεται και καμμια κουβεντα παραπανω....δεν ηταν ενα μηνυμα...αλλα 3 σε 1 σε διαρκεια 10 λεπτων και στα 3 εβριζε...και οταν του περασαν τα <<νευρα>> δεν μπηκε στον κοπο...να στειλει ενα μηνυμα να του πει συγνωμη
και ξεχασα να αναφερω σε συζητηση με Γερμανους διαχειριστες στο σκαιπ μας ειπαν οτι δεν μπορουν να επιβαλουν ποινη...γιατι τα μηνυματα ηταν στα γκρικλις και δεν μπορουν να τα μεταφρασουν!!!!!
δηλαδη πας να βρεις το δικιο σου και σε εκνευριζουν...ακομα περισσοτερο! γιαυτο εβγαλα το συμπερασμα..οτι εμεις φταιμε που καταναλωνουμε το προιον τους!!
και για να ειμαι δικαιος...για των μονο διαχειριστη που εχω ακουσει καλα λογια...δεν τους γνωριζω και ισως τους αδικο...ειναι ο Θεαγενης
γιαυτο ζητω εγω συγνωμη για την εκφραση του iraklh.
 

DeletedUser12270

Guest
Καλησπέρα και από εμένα.
Παίρνω θέση με αφορμή τον αποκλεισμό του Ηρακλή από το κεντρικό φόρουμ.Και ερωτώ, στο κεντρικό φόρουμ για να διατηρηθεί και να υπάρχει έτσι όπως υπάρχει τώρα δε χρειάζονται ενεργά μελη ?? Νομίζω ότι ο Ηρακλής ήταν ένα από αυτά, ο λόγος τώρα που απάντησε έτσι και έθιξε διαχειριστές και προσωπικότητες ( κατά την άποψη μου πάντα ) ήταν γιατί έχει αγανακτήσει με τα όσα βλέπει. Και πιστεύω ότι το παραπάνω συμβάν παρά ήταν καυστικό για να το αφήσει ασχολίαστο κάποιο ενεργό μέλος του κεντρικού φόρουμ.

Η αδικία υπάρχει γενικότερα μέσα στην πραγματική μας ζωή, αν είναι να υπάρχει και μέσα σε μια εικονική πραγματικότητα που καθόμαστε και σπαταλάμε τον ελεύθερό μας χρόνο , τότε ζήτω που καήκαμε.

Συγνώμη εκ μέρους του Ηρακλή θα πω εγώ που τον γνωρίζω σαν άνθρωπο και παίχτη και ξέρω πως δεν φτάνει σε σημείο να βρίσει κανέναν αν πραγματικά δεν θεωρεί ότι υπάρχει μία ΜΕΓΑΛΗ αδικία.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser12395

Guest
Και ερωτώ, στο κεντρικό φόρουμ για να διατηρηθεί και να υπάρχει έτσι όπως υπάρχει τώρα δε χρειάζονται ενεργά μελη ??

[art]Ενεργά μέλη που να μην παραβαίνουν συστηματικά και πολλαπλά τους κανόνες τους Κεντρικού Φόρουμ.
Δεν υπάρχουν προσωπικές διάφορες,υπάρχει κάποιος που λειτουργεί βάση των κανόνων και προσπαθεί να εφαρμόζονται και κάποιοι που τους παραβαίνουν .Εκεί λοιπόν έρχεται η ποινή για να επανέλθει η ισορροπία.[/art]
 

DeletedUser12875

Guest
ΚΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΣΩΠΗΣΕΤΕ ΤΟΝ ΗΡΑΚΛΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΣ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ

[art]Ενεργά μέλη που να μην παραβαίνουν συστηματικά και πολλαπλά τους κανόνες τους Κεντρικού Φόρουμ.
Δεν υπάρχουν προσωπικές διάφορες,υπάρχει κάποιος που λειτουργεί βάση των κανόνων και προσπαθεί να εφαρμόζονται και κάποιοι που τους παραβαίνουν .Εκεί λοιπόν έρχεται η ποινή για να επανέλθει η ισορροπία.[/art]


ΚΑΛΑ ΡΕ ΕΙΣΤΑΙ ΣΟΒΑΡΟΙ? ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ Η ΔΙΑΧΙΡΕΙΣΤΕΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑΝ ΣΩΣΤΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ Η ΠΟΛΗ ΠΑΡΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΙΚΤΗ ΕΝΩ ΕΙΧΑΙ ΦΑΕΙ ΑΝΟΙΧΤΟ ΜΠΑΝ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΛΕΓΕΤΕ ΑΝΟΙΧΤΟ ΜΠΑΝ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΗΡΑΚΛΗ!Η ΔΙΑΧΗΡΙΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΕΥΘΑΡΜΕΝΗ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΣΤΟΝ ΠΙ ΟΛΟΙ ΟΙ EXPENDABLES ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΛΑΔΙΑ ΤΟΥΣ ΠΕΖΟΥΝΕ ΜΕ ΜΠΟΤΑΚΙ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝΕ ΕΞΩΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΧΡΟΝΟΙ!

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ?
ΜΕΤΑ ΛΕΤΕ ΤΙΜΩΡΙΤΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ !
ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΑΠΟΔΟΣΗ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ!


ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΗΝ INNOGAMES ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ Η ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ!
ΚΑΙ ΜΗΝ ΔΩ ΝΑ ΣΒΗΣΕΤΕ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΚΥΝΗΘΩ ΑΛΛΙΩΣ!
[art]*********
Επίθεση με αβάσιμες κατηγορίες κατά της Διαχειριστικής Ομάδας.
20 πόντους ποινής και ένας μήνας εκτός Κεντρικού Φόρουμ.
*ΑΡΤΕΜΙΔΑ*[/art]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser12270

Guest
Εκ μέρους του iraklis1924 που έφαγε αποκλεισμό από το κεντρικό φόρουμ.

Από την πρώτη στιγμή που έκανα αυτήν την ανάρτηση γνώριζα ότι θα τιμωρηθώ , δεν με νοιάζει η τιμωρία και ούτε πρόκειται να κάνω ένσταση . Σκοπός της ανάρτησης είναι : όχι να θίξει κάποιον παρόλο που φαίνεται έτσι , αλλά να αποδείξει ότι δεν υπάρχει ισότητα ....
Μετά λοιπόν και τον 2χρονο αποκλεισμό μου για την υβριστική ανάρτησή μου , για εμένα αποδεικνύετε περίτρανα ότι , δυστυχώς δεν υπάρχει ισότητα οι κανόνες δεν ισχύουν για όλους και τέλος η τιμή και η υπόληψη ενός παίκτη που του βρίζουν την Μητέρα δεν μετράει .... Αλλά η τιμή και η υπόληψη κάποιον εθελοντών είναι ποιο πάνω απο όλα .
Δεν έχω βρίσει κανέναν ποτέ στο παιχνίδι άλλωστε δεν το κάνω ούτε στην πραγματική ΖΩΗ και πραγματικά ζητώ συγνώμη για την σημερινή ανάρτηση , αλλά πιστεύω ότι ήταν ο μοναδικός τρόπος για να φανεί η ανισότητα και ο διαχωρισμός μεταξύ των ΠΑΙΚΤΩΝ . Φιλικά ΗΡΑΚΛΗΣ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3204

Guest
Παίδες μέσα από το φόρουμ δεν θα καταφέρετε τίποτα παραπάνω.Το φόρουμ είναι για άλλα πράγματα..Οι υπεύθυνοι του φόρουμ δεν μπορούν να κάνουν κάτι για αυτά που λέτε παρά μόνο οι διαχειριστές. Πρέπει μέσο από το κέντρο υποστήριξης να βρείτε μια λύση και όχι από το φόρουμ.

Φιλικά πάντα
 

DeletedUser12270

Guest
Σαφώς φίλε L3golas, απλά να δίνονται και απαντήσεις σε ΟΛΑ τα ερωτήματα μας και όχι στα μισά...
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Πρώτον, μεταβείτε να μελετήσετε τους κανόνες του φόρουμ, όσοι τουλάχιστον θέλετε να κινείστε και να εκφράζεστε μέσα στον χώρον αυτόν.
Το θέμα κλειδώνει γιατί δεν μας ευχαριστεί να δίνουμε ποινές και γιατί όλα όσα θίγετε περί διαφθοράς, έχουν συζητηθεί εκατοντάδες φορές. Μόλις είστε έτοιμοι να κατανοήσετε όσα διαβάζετε, όπως εμείς διαβάζουμε τα δικά σας, στείλτε προσωπικό μήνυμα να ξεκλειδωθεί το θέμα.
ΣΣ: Άνοιγμα παρόμοιου θέματος θα κλειδωθεί πάραυτα και ο θεματοθέτης θα λάβει ποινή δεκαήμερου αποκλεισμού.[/8ea]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή