Συζήτηση για το νέο κόσμο Απολλώνια

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18028
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser18424

Guest
Θα δουμε αν μετρανε οι κορωνες φιλαρακο μου, για αρχη λιγα τα λογια σου γιατι δεν ξερεις απο που θα σου ερθει... Επισης πιστευεις οτι θα κλαιμε για μποτ επειδη ξερεις να κολλας? Εσυ και αλλοι 1000 το κανουν μονο αυτο
 

DarthVader

Οπλίτης
Αδιαφορα οσα μου λες οπως και περνας απαρατηρητος ακομα μια φορα... δεν με ενδιαφερει ποσος τι κανει η συμμαχια σου.. αλλα δεν θα λες και θα ειρωνευεσαι οτι και καλα θαυμαζουμε μια συμμαχια με πουθεναδες... παιξτε το παιχνιδι σας και εμεις το δικο μας... αφηστε τα σχολια και παμε στην πραξη
 

perseas90

Ξιφομάχος
κραζουμε jackals γελαμε με jackals...
καπως πρεπει να περναει η μερα μας με την απαγορευση παιχτη....οσο για ικανοτητες και επιπεδο παιχνιδιου θα τα πουμε οταν βγουμε απο προστασια....
ποσειδωνα ειλικρινα με χρυσο η χωρις ο καλος παικτης φαινεται..για να κερδισεις κοσμο δεν χρειαζεται χρυσο πιστεψε με....
 

DeletedUser17222

Guest
Δεν έχω διαβάσει τα παραπάνω γιατί βαριέμαι αλλά θα πω δυο πράγματα.1) το χρυσό δεν νίκησε πότε κόσμο , η γνώση για το παιχνίδι κερδίζε παντα...το γεγονός ότι μερικοί από εμάς βάζουμε χρυσό απλά επιταχύνει το αναπόφευκτο , το οποίο είναι το νούμερο 2) η Λίτσα Πατέρα πρόβλεψε ότι πριν ανοίξει η κυριαρχία θα έχετε πατήσει όλοι κουμπί αφού πρώτα έχετε ανεβάσει την στάθμη της θάλασσας από τα κλάματα . Καλή συνέχεια, με εκτίμηση Licht
 

Sakontios

Οπλίτης
Σας ευχαριστώ όλους για την παρουσία σας στο φόρουμ, ελπίζω η επικοινωνία μας να στηριχτεί πάνω σε αυτές τις γερές βάσεις και να συνεχιστεί και καθόλη τη διάρκεια του κόσμου. Δύο (2) μέρες μένουν για να βγουν οι φουσκίτσες, μέχρι τότε μπορείτε όλοι να βάλετε τα βραβεία σας να δούμε ποίος τα έχει "περισσότερα".
Δίνω τον πρώτο του challenge.
#awardsChallenge
#nominatePsaras97
 

DeletedUser17668

Guest
ασχετος με το ολο θεμα αλλα επειδη παρακολουθω τις συζητησεις σε καθε κοσμο τα ιδια δεν κουραστηκατε οι ιδιοι και ιδιοι να κλαιγεστε
 

DeletedUser17329

Guest
Τι γινεται αυτην την στιγμη:
---KANEIΣ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ--------
ΑΝΟΡΘΩΓΡΑΦΟΙ:
 

DeletedUser17745

Guest
Άσε μας ρε Πετράκη, έχεις αποκτήσει και γνώμη.
Μάθε τουλάχιστον πως λειτουργεί το meme που πας να φτιάξεις.

---KANEIΣ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ--------
PETROSLOL:

123456.png


Θύμισε μας ρε Πέτρο πως πήγε στον Θήβα; Πέρασαν δύο εβδομάδες πριν πατήσεις το κουμπί;
 

DeletedUser17329

Guest
Καταρχην εσυ ποιος εισαι?
και δευτερον Θεβα Μπηκα με προοικοθηρες και εδωσα την πολη σε αυτους και εφυγα απο τον κοσμο επειδη προεκυψαν δουλειες
Τι κουμπι μου λες λολ
 

DeletedUser17222

Guest
Όντως παιδιά έχει δίκιο εδώ ο κύριος Πέτρος θηβα δεν πρόλαβε να παίξει .....μια ερώτηση απλά....ο ριζινια πως πήγε?ο Πάρος ?ο Λίνδος?
 

pantzos29

Τοξότης
αφηστε ρε το παιδι ησυχο ειχε δουλειες λεμε. τωρα που εχει καραντινα να δειτε που θα κανει και 2η και 3η πολη μην σας πω
 

DeletedUser17745

Guest
Καταρχην εσυ ποιος εισαι?
και δευτερον Θεβα Μπηκα με προοικοθηρες και εδωσα την πολη σε αυτους και εφυγα απο τον κοσμο επειδη προεκυψαν δουλειες
Τι κουμπι μου λες λολ

Τόσους κόσμους έχουμε παίξει μαζί ρε Πετρούλη που πάτησες το κουμπάκι.Έχουμε χάσει το μέτρημα μαζί σου.
Δεν με θυμάσαι;
 

DeletedUser17329

Guest
Εγω το meme μου ηθελα ανεβασω τωρα ανυπαρκτοι παικτες που δεν τους ξερω καν και ερχονται και σχολιαζουν δεν μπορω να καταλαβω
τσαο
 

DeletedUser17222

Guest
η αμνησία προκαλείται τις περισσότερες φορές ύστερα από κάποιο τραυματικό γεγονός. Αυτό μπορεί να είναι:

  • σεξουαλική κακοποίηση
  • βιασμός
  • σωματική κακοποίηση
  • βιώματα πολέμου
  • εμπειρία απαγωγής
  • παρουσία σε έντονες σκηνές βίας
  • περίπτωση αιμομιξίας
 

DeletedUser17745

Guest
Εδώ κάποιοι δεν καταλαβαίνουν πότε πατάνε το κουμπί. Ο καθένας ότι θυμάται χαίρεται.
Τσάγια.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή