Συζήτηση για το νέο κόσμο Απολλώνια

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18028
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser16462

Guest
Και προφανώς, δεν γίνεται να έχουν 15 ατομα να πούμε 100% προσφορά.
Εμένα για να μου βγεί, 3 χρόνια πήρε
 

DeletedUser18163

Guest
Manoc7 λίγες μέρες νωρίτερα
7f658284d6


Επίσης ο Manoc7 τώρα
a1a8aeaf11
 

DeletedUser18261

Guest
Κρετινοι και οι δυο , κακολογειτε τα παιδια, ο μανος δεν ηξερε και εμαθε, νομιζε το παλικαρι πως με τα λογια παιρνει κοσμο.... Ο πετρακης που αποχαιρετα δευτερο κοσμο δε μπορουσε να ενημερωσει, τι τους περιμενει!!!

Εγω παντως εχω να πω ενα μεγαλο μπραβο στο πετρακη, ειναι σημαντικο να παιζεις 25 μερες σε κοσμο. Στο προηγουμενο δε παιζει να εκλεισε τις 15. Βηματα προοδου!!!!

χαχαχα ρε τα αλανια μαζευτηκαν ολοι
Ξεχασα να βγαλω τα σκουπιδια σημερα μπορειτε να με βοηθησετε ?
Γιατι ξερετε να το κανετε καλα
<3

CAjt2oA.png
 

DeletedUser17329

Guest
Κρετινοι και οι δυο , κακολογειτε τα παιδια, ο μανος δεν ηξερε και εμαθε, νομιζε το παλικαρι πως με τα λογια παιρνει κοσμο.... Ο πετρακης που αποχαιρετα δευτερο κοσμο δε μπορουσε να ενημερωσει, τι τους περιμενει!!!

Εγω παντως εχω να πω ενα μεγαλο μπραβο στο πετρακη, ειναι σημαντικο να παιζεις 25 μερες σε κοσμο. Στο προηγουμενο δε παιζει να εκλεισε τις 15. Βηματα προοδου!!!!



CAjt2oA.png
RE MPAMIA H MANA SOU KSEREI POIOS EISAI ???
GIATI KANENAS ALLOS DEN KSEREI
GIATI MILANE OI ANUPARKTOI?? PANTA OI ANUPARKTOI
DEN EIXA OREKSH DEN EPAIKSA GREPO KAI EDWSA TI POLEIS POU KOLAS NA MILAS GIA MENA ESY??
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18163

Guest
565a3f6c12

GIATI MILANE OI ANUPARKTOI?? PANTA OI ANUPARKTOI
Όντως, γιατί μιλάς;


DEN EIXA OREKSH DEN EPAIKSA GREPO KAI EDWSA TI POLEIS POU KOLAS NA MILAS GIA MENA ESY??
03e390a46e
8d2c926aae


Αλήθεια λέει παιδιά, πάντα μιλάνε οι ανύπαρκτοι. Έδωσε και τις πόλεις του.


Επίσης στο μυαλό του Πέτρου την ίδια στιγμή
6fabc3c8b7
 

DeletedUser17329

Guest
agori mou edwsa tis poleis kai bghka apo to game

anenergos hmoyn
eseis pou kollate na arxisete na milate gia mena pali
 

DeletedUser18261

Guest
RE MPAMIA H MANA SOU KSEREI POIOS EISAI ???
GIATI KANENAS ALLOS DEN KSEREI
GIATI MILANE OI ANUPARKTOI?? PANTA OI ANUPARKTOI
DEN EIXA OREKSH DEN EPAIKSA GREPO KAI EDWSA TI POLEIS POU KOLAS NA MILAS GIA MENA ESY??


Αχ βρε τζουτζουκο σου ζητω συγνωμη εκμερους των παιδιων και εμου. Ενταξει προσπαθουμε και εμεις λιγο οι ανυπαρκτοι να ερθουμε στην επιφανεια για αυτο σχολιαζουμε τετοιες εξεχουσες προσωπικοτητες σα και σενα.

Προσπαθουμε να κλεψουμε λιγο απο τη λαμψη σου και να μαθουμε την φοβερη στρατηγικη που ακολουθεις απο κοσμο σε κοσμο....

Αληθεια ποτε θα ξαναμπεις να γελασουμε? Σεπτεμβρη να σε περιμενουμε ή μετα απο δυο κοσμους εβαλες μυαλο και δε θα ξαναβγαλεις χολη για εμας

Καλη συνεχεια Πετρακη και σε περιμενουμε απο Σεπτεμβρη να δουμε με ποια δικαιολογια θα τα παρατησεις
 
παντως μια χαρα τα παω σε αυτον τον κοσμο , κερδισα μεσα σε 20 μερες , αρκετα οσο κεριδα σε 2 μηνες , ομορφη μαχη αλλα μου τα χαλασε η εκδηλωση της κοτας , γενικα το χω προσεξει , μολις εμφανιστει εκδηλωση , μου στερει εσοδα
****μην ακουω νιαουρισματα , ενωθηκαν 8 συμμαχιες κτλ
ο πιο αξιος θα νικησει τον κοσμο , οι αλλοι δευτεροι θα ναι
διαιρει και κερδιζε χρυσο , εεε βασιλευε εννοουσα ..
δεν κραζω σημερα λογο πασχα , καλες γιορτες παιδια
 
Κορυφή