Συζήτηση για το νέο κόσμο Απολλώνια

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18028
  • Ημερομηνία έναρξης
καλησπερα, μπορει να μου εξηγησει καποιος τι ενοειτε με "παλαιο συστημα κατακτησης?
ωραια χαρακτηριστικα κοσμου παντος
 

trellaras666

Ξιφομάχος
οι κλειδωμενοι ηρωες δε πρεπει να ανοιξουν σε ποιο παλοιους κοσμους???
 

DeletedUser18028

Guest
οι κλειδωμενοι ηρωες δε πρεπει να ανοιξουν σε ποιο παλοιους κοσμους???

Καλησπέρα, απ' οτι ξέρω τους ειδικούς ήρωες τους ξεκλειδώνεις στον συγκεκριμένο κόσμο που παίζεις όταν εκπληρώσεις κάτι συγκεκριμένο στο τρέχων event που σου δίνει τον ήρωα. Απο κει και πέρα μετά απο κάπιο χρονικό διάστημα τους ξεκλειδώνουμε για όλους τους κόσμους!
 
μεσα σε 3 μερες ο νικητης κοσμου κριθηκε .
συγχαρητηρια στη συμμαχια ΕΙ ΑΝΩΡΘΩΓΡΑΥΕΙ
Μετα απο σπουδαια μαχη , νικησε τον κοσμο Apollonia , μολις δυο-τρεις μερες αφου ανοιξε ο κοσμος
δεν βγηκε ακομα η προστασια αρχαριου , αλλα με σωστη στρατηγικη πηρε το βραβειο νικητη κοσμου
συγκεκριμενα , προχθες μπηκαν στον κοσμο με μεσο ορο ποντων 500 ποντους
χθες εφτασαν τους 2 000 ποντους
σημερα εχουν απο τρεις μεγαλες πολεις
η ικανοτητα να βαζουν γρηγορα χρυσο τους εφερε τη νικη !!!
δεν ειρωνευομαι απλα αφιερωνω τα κατωθι τραγουδια στους νικητες κοσμου τους οποιους και δεν γνωριζω
---
1. βρε πως εχεις μεγαλωσει... μπεμπε μπεμπα , βρε πως εχεις μεγαλωσει ,,, σε δυο μερες εγινες διπλη...
2. Πινετε ΝΟΥΝΟΥ , μεγαλωνει δυνατα παιδια ...
--------
και παλι συγχαρητηρια , νεος κοσμος ποτε θ ανοιξει ??
pay to win κρα κρα κρα προς εταιρια
διαχειριστες και παιχτες ολους σας αγαπω
 

pantzos29

Τοξότης
ο server δικαιωματικα ανηκει στους The Jackals. δεν βλεπετε ποσο εχτισε την πολη του ο 77papanoly77 ? τελειωσε ο σερβερ, θα συμφωνησω με τον φιλο απο πανω, δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα για αυτο. ποτε ανοιγει ο επομενος? κρα κρα κρα
 

perseas90

Ξιφομάχος
Ξεκαθαρα ο ποσειδωνας προσπαθει να promoταρει την συμμαχια ΕΙ ΑΝΩΡΘΩΓΡΑΦΕΙ......
Ο παπανολυ ειναι πρωτος στο κοψιμο βλεπω εγω....οπως και ο παντζος απο πανω ριχνω την ψηφο μ στους jackals....
ΔΑΓΚΩΤΟ


Υ.Γ
ΚΡΑ ΚΡΑ ΚΡΑ
 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
Σου τα ειπα στο μνμ που μου εστειλες in game. Καποια στιγμη θα καταλαβεις οτι και 1.000.000 χρυσο να χαλασεις, αν παιζεις απεναντι σε καποιον που ξερει να παιζει, δεν τον νικας. Ο χρυσος μονος του δε κανει τιποτα.. Προτιμω να εχω διπλα μου εναν ενεργο παικτη παρα καποιον που χαλαει χρυσο και δε ξερει πως να τα αξιοποιησει.
Αυτα απο μενα, καλη υπομονη σε οσους ειναι σπιτι
 

DeletedUser18138

Guest
SAD
#MENOYME ΣΠΙΤΙ #ΚΟΒΟΥΜΕ ΧΡΥΣΟ
ΚΡΑ ΚΡΑ ΚΡΑ ?
 
Σου τα ειπα στο μνμ που μου εστειλες in game. Καποια στιγμη θα καταλαβεις οτι και 1.000.000 χρυσο να χαλασεις, αν παιζεις απεναντι σε καποιον που ξερει να παιζει, δεν τον νικας. Ο χρυσος μονος του δε κανει τιποτα.. Προτιμω να εχω διπλα μου εναν ενεργο παικτη παρα καποιον που χαλαει χρυσο και δε ξερει πως να τα αξιοποιησει.
Αυτα α
Ξεκαθαρα ο ποσειδωνας προσπαθει να promoταρει την συμμαχια ΕΙ ΑΝΩΡΘΩΓΡΑΦΕΙ......
Ο παπανολυ ειναι πρωτος στο κοψιμο βλεπω εγω....οπως και ο παντζος απο πανω ριχνω την ψηφο μ στους jackals....
ΔΑΓΚΩΤΟ


Υ.Γ
ΚΡΑ ΚΡΑ ΚΡΑ
δεν παιζω γρεπολις , οποτε δεν προσπαθω να μειωσω την προσπαθεια κανενα παιχτη , καμιας συμμαχιας
σε καθε κοσμο θα υπαρξει νικητης , με παιχτες νικητες , μπραβο τους , αλλα εγω που ξερω το παιχνιδι τους λεω πως ειναι ολοι ψευτικοι νικητες
οσο συνεχιζουν να χαλανε χρυσο εγω θα τον μαζευω και δεν θα παιζω , με ενδιαφερει να διασκεδασω με συζητησεις,σχεδια οχι να παρω βραβειο
timazz , στο παιχνιδι σου εδωσα συγχαρητηρια για την κατακτηση του κοσμου , σου εδωσα συγχαρητηρια 3 μερες αφου ανοιξε ο κοσμος .
εσυ μου επιτιθεσαι προσωπικα στο φορουμ , σε παρακαλω σταματα να μου κανεις μπουλινγκ αλλιως θα σε αναφερω στο γρεπολις
 

perseas90

Ξιφομάχος
ξεκαθαρα εδω υπαρχει ενα ειδυλιο αναμεσα στους δυο παικτες....
ο ενας προσπαθει να διαφημισει την συμμαχια του αλλου και ο τιμαζ προσπαθει να δικαιολογηθει....
θα αφησω αυτη την εκρηκτικη κατασταση να παρει εκταση να εχουμε κατι να χαζευουμε....
ποσειδωνα δωστα ολα....

Υ.Γ

ΚΡΑ ΚΡΑ ΚΡΑ
 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
giphy.gif
 

DarthVader

Οπλίτης
Ακομα δεν αρχισε ο κοσμος βγαινετε στα φορουμ και κλαιτε? τι θα γινει? σε καθε κοσμο αυτο θα εχουμε? μην κλαιτε για χρυσο 3ημερα του κοσμου.. Τι ειναι να κοψεις 3-4 Συγκλητους? ΤΙΠΟΤΑ
Παιξτε το παιχνιδι και μην σας ενδιαφερει τι κανουμε εμεις...Σε λιγες μερες θα κλαιτε για μποτ κλασσικα το ξερουμε αυτο.
Τα εχουμε ξαναπει αυτα ΠΑΙΖΕΤΕ 10ΧΡΟΝΙΑ ΓΚΡΕΠΟΛΙΣ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΙΣΤΕ ΝΟΥΜΠΑΔΕΣ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΑΨΕΤΕ
 
βασικα δεν παιζω γρεπολις
ξερω πως στην αρχη του γρεπολις μου δημιουργηθηκε η αναγκη να αποδειξω κατι , αλλα καταλαβα πως ο καλος παιχτης ειναι αυτος που δεν παιζει γρεπολις , διοτι το γρεπολις μαδαει χηναρια
ε τωρα εαν θελετε να σας λεω νικητες κοσμου , καλους παιχτες η κατι αλλο λεω ξεκαθαρα πως ειστε οι πιο εμπειροι,καλοι,ομορφοι παιχτες ολου του γαλαξια
εγω επιθθυμω να μπει οριο χρυσου/μερα ωστε να παιξω , μεχρι αυτο να γινει παιξτε το μονοι σας ,, το γρεπολις
κρα κρα κρα
Everybody who plays Grepolis has the right to play the game as they choose within the rules of the game.

Some players will buy gold just for their advisors, other players won't spend a penny/dime on the game, other players will buy gold to use as they feel fit and you get the players that go from world to world just to trade for gold.

People who have gold have the right to do with it as they please.

Making a thread like this won't change anything, most worlds on these forums have had someone ranting about someone using gold to just because they can.

We have players from all walks of life who play this game and I'm sure not all of them rely on their mom's credit card to pay for their gold.

As players we never really know the other players we are playing with, so assuming that they all require mom's credit card is more than a little bit disrespectful.

Rant by all means, that's what the forum is for but keep it within the rules and respectful.

InnoGames is a business and like all other businesses they have to make money or they run the risk of going out of business.
 

perseas90

Ξιφομάχος
Ο καλος παικτης ειναι αυτος που δεν παιζει δλδ?
Ειναι καποια πραγματα σε αυτα που λες δεν βγαζουν νοημα....
εγω ομως σαν πιστος σου οπαδος ψηφιζω ναι....

ΚΡΑ ΚΡΑ ΚΡΑ....
 
Ο καλος παικτης ειναι αυτος που δεν παιζει δλδ?
Ειναι καποια πραγματα σε αυτα που λες δεν βγαζουν νοημα....
εγω ομως σαν πιστος σου οπαδος ψηφιζω ναι....

ΚΡΑ ΚΡΑ ΚΡΑ....
εαν εσυ εντοπιζες ενα παιχνιδι στρατηγικης στο οποιο εβαζες 10 ευρω /μηνα και δημιουργουσες φιλους , σχεδιαζες διασκεδαζες και γενικα δεν εκανες μπανιο απ την ενταση του παιχνιδιου
ξαφνικα μπαινει ενα ατομο , καλει τον εμπορο της φοινικης και σου στελνει επιθεσεις απανωτες ,
λες οκ τον εχω γιατι μεχρι να φτιαξει αποικιακο ( το οποιο δεν δινει ο εμπορος ) θα οργανωσω την αμυνα μου , αφου κανει με ξορκια στην καλυτερη το ποιικι να φτιαχτει 40 λεπτα
μετα το παιχνιδι λεει το εξεις , δωσε χρηματα και πατησε αμεση ολοκληρωση στρατου,ναυτικου,ποικι
βλαπεις 1000 μεταφορικα σε τοιχο 26 να τα εξαφανιζει 1 πολη σε μπονους νυχτας
σκεφτεσαι οκ το θυμα πηρε 1 πολη , 40 000 ποντους μαχης , αλλα εγω εχασα μια πολη και μαζεψα 300 000 ποντους μαχης , οποτε μια χαρα
την επομενη μερα κανουν απαντες το ιδιο και εσυ καθεσε και καταλαβαινεις πως αυτο δεν ειναι παιχνιδι στρατηγικης αλλα ειναι
φτιαχνε 100 πολεμικα πλοια , μεταφορικα , αποικιακο και στειλτο 10 φορες , ο αλλος ειτε θα δωσει στην εταιρια 10 ευρω να αποκρουσει ειτε θα χασει τη πολη , την οργανωση του,σχεδιασμο
---
οποτε το καλυτερο που μπορεις να κανεις , ειναι να μην παιζεις , γιατι ακριβως ο καλος παιχτης καταλαβαινει πως ειτε απο την πλευρα νικητων ειτε στους δευτερους να σαι , δεν θα σε παραδεχτει κανενας σαν νικητη .
 

DarthVader

Οπλίτης
Ναι θαυμαζουμε πραγματικα ποσο καλη συμμαχια ειστε... ειστε ενας και ενας... πραγματικα χρονια εχω να δω τοσο εμπειρη συμμαχια... Πωπω βραβεια και κορωνες που εχετε...πρεπει να παιζετε τουλαχιστον 6-7 χρονια ο καθε ενας... κριμα που στην πρωτη εβδομαδα θα θελετε να τρεξετε να κρυφτειτε και θα ζητατε βοηθεια απο διαχειρηση....
ΕΧΟΥΝ ΜΠΟΤ ΓΚΟΥΑΑΑΑ
 
Κορυφή