Συζήτηση για τον νέο κόσμο Nysa

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser17668

Guest
Ομάδα διαχείρισης μόνο με διπλούς και ρουφ παντού
 

PrimaLinea12

Οπλίτης
pantos apo to 2010 poy eisai edw paizei na exeis trela tileoptiko arxeio me tickets..8a 8elame na to doume mia mera h omada tou ceo tou world chat me agaph
 

Zaitsev

Community Manager
Η ομάδα του Grepolis
pantos apo to 2010 poy eisai edw paizei na exeis trela tileoptiko arxeio me tickets..8a 8elame na to doume mia mera h omada tou ceo tou world chat me agaph
Η αλήθεια είναι ότι με έχουν προσεγγίσει αρκετοί εκδοτικοί οίκοι για να εκδώσουμε βιβλίο αλλά κολλάμε στο GDPR.
 

Ellippo

Μέδουσα
Η αλήθεια είναι ότι με έχουν προσεγγίσει αρκετοί εκδοτικοί οίκοι για να εκδώσουμε βιβλίο αλλά κολλάμε στο GDPR.
Φήμες λένε υπάρχει υλικό για σειρά ολόκληρη. Και ο Κατσαρός για αυτό στέλνει για αλλαγή ονόματος, για την ταινία.
 

DeletedUser18354

Guest
Οι σφετεριστες θα μπουν να νικησουν κοσμος σιγουρακι ειναι .
τωρα δεν πιστευω να θελετε και σχολια για τον ασο, τραγικη η διαχειριση για ακομα μια φορα δεν ξερω ποιοι και με μια πια λογικη βγαζουν κοσμους, αλλα σε κοσμο κατω απο 3-4 ταχυτητα δεν θα εχετε παικτες που να παιζουν με χρυσο !
 

Zaitsev

Community Manager
Η ομάδα του Grepolis
Οι σφετεριστες θα μπουν να νικησουν κοσμος σιγουρακι ειναι .
τωρα δεν πιστευω να θελετε και σχολια για τον ασο, τραγικη η διαχειριση για ακομα μια φορα δεν ξερω ποιοι και με μια πια λογικη βγαζουν κοσμους, αλλα σε κοσμο κατω απο 3-4 ταχυτητα δεν θα εχετε παικτες που να παιζουν με χρυσο !

Εσένα σε συγχωρώ γιατί διαβάζω το βιλίο σου τώρα.

Screenshot_19.png
 

Zaitsev

Community Manager
Η ομάδα του Grepolis
Για να ολοκληρώσουμε την συζήτηση, όπως φαίνεται από τις αντιδράσεις σας ο κύριος @Ellippo με παραπλάνησε σχετικα με τις προτιμήσεις των παιχτών. Θα φροντίσουμε να επεξεργαστούμε τα δεδομένα και να επανέλθουμε με νέες ρυθμίσεις για τον επόμενο κόσμο.

Καλό μήνα σε όλους να προσέχετε την υγεία σας

#menoume_mesa
#plenoyme_ta_xeria_mas_poli_sxolastika_ #spastika_ston_Ellippo
#Katsaros_onoma_tha_allakseis_me_kivernisi_Pasok
 

Ellippo

Μέδουσα
Δεν έχω παράπονο, είχε content σήμερα.

Και για να μην ξεχνιόμαστε, πάμε λίγο μετράμε ανάποδα να έχω κάτι να κάνω όσο τρώω σπαστικά.
 

pantzos29

Τοξότης
  • είμαι ο αποστόλης σήμερα 1/4 στις 11:30 μμ υποβλύθει σε rapid test και βγήκα θετικός στον ιό el-trucoo με αριθμο 14,27/3 ++---== .l. μετα απο το φςςςςς μπουμ παπ εμαθα οτι η καρτελα του chroοme αργει να ανοιξει 2,85672 και ο παροχος μου μου ειπε να κανω επανεκκινηση του ρουτερ
 

DarthVader

Οπλίτης
είμαι ο αποστόλης σήμερα 1/4 στις 11:30 μμ υποβλύθει σε rapid test και βγήκα θετικός στον ιό el-trucoo με αριθμο 14,27/3 ++---== .l. μετα απο το φςςςςς μπουμ παπ εμαθα οτι η καρτελα του chroοme αργει να ανοιξει 2,85672 και ο παροχος μου μου ειπε να κανω επανεκκινηση του ρουτερ


cf7a4bfed6
 

DeletedUser18177

Guest
  • είμαι ο αποστόλης σήμερα 1/4 στις 11:30 μμ υποβλύθει σε rapid test και βγήκα θετικός στον ιό el-trucoo με αριθμο 14,27/3 ++---== .l. μετα απο το φςςςςς μπουμ παπ εμαθα οτι η καρτελα του chroοme αργει να ανοιξει 2,85672 και ο παροχος μου μου ειπε να κανω επανεκκινηση του ρουτερ
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή