Συζήτηση για τον νέο κόσμο Mochlos

DeletedUser17222

Guest
lol τα σπαστικα ξεκινησαν επειδη ο στεβινιο εχει χαμηλο iq και σηκωσε 8ωρα σε μπαρτον επειδη ταχα τον βαρεσαν στην διηρου την νυχτα......και ο τσιριος βαραγε αμυνικες με μια σφεντονα 3 την νυχτα αλλα κανεις δεν ειπε κουβεντα απο εμας :p
 

DeletedUser18163

Guest
ΣφετεριστΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
 

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
ΔΙΟΡΘΩΣΗ,

EMEIΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΠΛΑ ΝΑ ΚΟΒΟΥΜΕ 25ΑΡΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΑ ΤΑΝ ΗΣΙΑ 170 ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ 12 ΜΗΝΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ 4/7


ΕΠΙΣΗΣ Η ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΠΑΜΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΩΜΕ ΟΠΟΙΟΝ ΠΑΡΑΤΑΕΙ


αυτο παει κ για εσενα κατσαρε

στο πως θα αμυνθω ως συμμαχια η θα επιτεθω στα μετωπα μου ειναι δικο μου κομματι. Παιξω δεν παιξω με τειχος βγαλω δεν βγαλω επιθετικα η αμυντικα. Ειναι καθαρα δικος μας τομεας. Οπως κ στο πως θα αναπτυχθω κ θα κλεισω τα νησια μου. Δικος μου τομεας και οχι δικο σας. Απαξ κ δεν ενοχλω κανενα με το τειχος 25 δεν νομιζω οτι πρεπει να σας πεφτει κ λογος απανω σε αυτο. Ευχαριστω
Τωρα Εσεις πρεπει να κοιταγατε πως μπορουσατε να μας παρετε τις πολεις βγαζοντας σωστα τις επιθετικες σας. Το ιδιο ισχυει κ για εμας βγαζοντας τις επιθετικες μας για να ριξουμε τα τειχοι του τιμαζ τιλχ γιωργακου κτλ κ των υπολοιπων που ειχατε.
Η αρμοδιοτητα μου κ επρεπε να το ειχε κ δικη σας ηγεσια , ειναι πως θα κοιταξουμε να κρατησουμε ενα ηρεμο κ σωστο game απεναντι η μια πλευρα στην αλλην. Ημουν προθυμος να κατσω να συζητησω... πιθανολογω μαλλον μονο εγω.

Απο εκει κ περα παλυ καλα κατσαρε. Τα μυαλο μου ειναι εκει που πρεπει να ειναι κ δεν εχω χασει τιποτα. Οπως ειδες εγω εξακολουθω να κανω την ζωη μου βγαινοντας τις βολτες μου ακομα κ με τα σπαστικα σπαθακια σου. Το να μου το παιζεις τραμπουκος για ενα game ειναι γελιο. Για το αν μπω στον επομενο κοσμο η σε ξενο σε η οποιον σερβερ θελω εγω... δεν θα το κρινεις εσυ με τα σπαστικα σπαθακια σου.
Τελος με την αηδια. Εδω ειναι για να πουν τα παιδια για τον νεο κοσμο. Δεν ξανα γραφω
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser18163

Guest
Έναν αρμόδιο φέρτε, γύρισε ο τριπλωμάτης
 

DeletedUser18163

Guest
ΣΦΕΤΕΡΙΣΤΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ
ΠΟΥ
ΠΟΥ
ΠΟΥ
 

Μαλκαθός

Μινώταυρος
lol τα σπαστικα ξεκινησαν επειδη ο στεβινιο εχει χαμηλο iq και σηκωσε 8ωρα σε μπαρτον επειδη ταχα τον βαρεσαν στην διηρου την νυχτα......και ο τσιριος βαραγε αμυνικες με μια σφεντονα 3 την νυχτα αλλα κανεις δεν ειπε κουβεντα απο εμας :p
χχαχαχαχχχααχ βρε ο χαρης...
 

Zarcos

Head Admin
Η ομάδα του Grepolis
Μια φορά να μην φαγωθείτε μεταξύ σας.

Για όσους παραπονιέστε υπάρχει και ο μαγικός αριθμός 1! Εκεί τι θα λέγατε;

Από την άλλη ολόκληρος Άρης έκανε την είσοδό του. Ούτε αυτό σας ικανοποίησε;
 

DeletedUser17770

Guest
Για όσους παραπονιέστε υπάρχει και ο μαγικός αριθμός 1! Εκεί τι θα λέγατε;
Ωραία απάντηση
Βάλτε 1 και θα μαζέψετε 300 παίχτες,να δούμε τότε εσείς τι θα πείτε,όχι εμείς.
Ακόμα να καταλαβετε πως στον ερμοχαχα ΈΤΥΧΕ και μπηκανε ολοι οι ενεργοι παιχτες λογω της κοντρας που υπαρχει μεταξυ συγκεκριμενων συμμαχιων,αλλιως δεν θα εμπαιναν ουτε οι μισοι.Ησασταν απλα τυχεροι που μπηκαν τοσοι παιχτες και χαλασανε τοσο χρυσο σε τοσο αργο κοσμο,τιποτα παραπανω.Αυτο δεν θα ξανασυμβει.
Και τυχαία,όταν θα ξαναανοίξει νέα κατάκτηση τέλη Μαίου ,θα είναι 3 ή 4,και όχι επειδή θα ακουστούν οι παίχτες,αλλά επειδή στον Mochlos θα πέσει το 1/10 του χρυσού που έπεσε στον Ermonassa ,με αποτελεσμα να δουν αυτοι που βγαζουν τους κοσμους πως με 2 ταχυτητα κέρδος δεν υπαρχει,ετυχε μια φορα,οποτε θα δοκιμασουν τον πιο γρηγορο που δινει σταθερα κερδος στην εταιρεια ολα αυτα τα χρονια.Σιγουρη συνταγη.
Όσο για τον Άρη,αν είναι να μου πάρει δυο βδομάδες μέχρι να τον δοκιμάσω,να μου λείπει.Όταν μπαίνει ένας νέος Θεός θα έπρεπε να υπάρχει κόσμος με 6 ταχύτητα ,μικρής διάρκειας ώστε να δοκιμάζεις και να μαθαίνεις τον νέο Θεό τσακ μπαμ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Ellippo

Μέδουσα
Μια φορά να μην φαγωθείτε μεταξύ σας.

Για όσους παραπονιέστε υπάρχει και ο μαγικός αριθμός 1! Εκεί τι θα λέγατε;

Από την άλλη ολόκληρος Άρης έκανε την είσοδό του. Ούτε αυτό σας ικανοποίησε;
Ότι είπαμε και τον Ιανουάριο που άνοιξε ο Katani με ταχύτητα 1...

O Άρης και το νέο περιέχομενο είναι ενδιαφέρον αλλά για να το δοκιμάσουμε και να το ευχαριστηθούμε επιβάλλεται ένας κόσμος 3-4-6 ταχύτητα να είναι τουλάχιστον playable και να μην κάνουμε τόσο καιρό να στήσουμε λογαριασμούς.. Η λογική λέει ότι όταν ανοίγει 2αρης θαύματα, 1αρης όλυμπος και μετά ξανά 2αρης όλυμπος από κόσμους πολιορκίας, δεν θέλει πολύ για να καταλάβει κανείς ότι κάτι πάει λάθος στις επιλογές της εταιρείας..
 

DeletedUser18163

Guest
Μια φορά να μην φαγωθείτε μεταξύ σας.
ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΣΦΕΤΕΡΙΣΤΕΣ ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ

Για όσους παραπονιέστε υπάρχει και ο μαγικός αριθμός 1! Εκεί τι θα λέγατε;
Γενικά κότα να ανοίξεις άσσο πολιορκίας με κυριαρχία σε 2 μήνες

Από την άλλη ολόκληρος Άρης έκανε την είσοδό του. Ούτε αυτό σας ικανοποίησε;
Έναν 4αρη κόσμο με μποτάκια θέλουμε για να μπουν να παίξουν οι σφετεριστΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
 

DeletedUser17222

Guest
ασσο πολιορκια κυριαρχια θελω με 9κ κυριαρχικες πολεις , να κατσω 5 χρονια να ευχαριστηθω παιχνιδι
3ec5f25730


βαλτε μεσα κιολας κανα λατομεινο να πηγαινει 41 να μπουμε να το δοκιμασουμε
 

KORISTIAN

Ξιφομάχος
Συγκινήθηκα πραγματικά! Πού να μας έβαζαν αυτοί λεφτά στους λογαριασμούς μας... εκεί να δείτε τί θα διαβάζαμε...
 

DeletedUser18163

Guest
ΣΦΕΤΕΡΙΣΤΕΣ

Το ονομα αυτό προήλθε απο την δημιουργία μια κοινής συμμαχίας στον κόσμο ιδαλιον
Ενώνοντας λοιπον 3 συμμαχίες σε μια συζητούσαμε για το όνομα
Καποιος καλός μας φιλος και πολυ καλός παίκτης λοιπον(zeledith ) ανέφερε το ονομα usurpers
Το ονομα μας άρεσε γιατι όντως μας αντιπροσώπευε καθώς ημασταν παίκτες που
θέλαμε να σπάσουμε τα στεγανά του παιχνιδιού
Να ξεπεράσουμε το κόμπλεξ του pay to win
Να παμε σε μια συμμαχία χωρίς "αρχηγαραδες"
και να μπούμε κόντρα σε ολες τις σταθερές που εχουν κανει το παιχνιδι καπως βαρετό
Ετσι το όνομα πηρε την ελληνικη μορφη και γεννήθηκαν οι ΣΦΕΤΕΡΙΣΤΕΣ
Σκοπός μας λοιπον ειναι να αρπάξουμε το γκρεπολις απο οσους το χειραγωγούν και να το δώσουμε σε αυτούς που το αξίζουν φτιάχνοντας μια νεα δύναμη στο παιχνίδι

Στον ελευθερο μου χρονο διδασκω ιστορια
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή