Συζήτηση για τον νέο κόσμο Katani

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
Γενικα ολο και καποιος θα καταληξει να παιξει και τον ασσο, ισως να εχει ελαχιστους παικτες συγκριτικα με αλλους κοσμους, αλλα αδειος τελειως δε θα μεινει..
Επεισης ειναι Χ1, σιγουρα ολο και καποιος θα κοψει κατι.. Η φαρμα 45 θελει 21+ ωρες. Για αυτους που νομιζουν οτι το 11ωρο του 2αρη ειναι πολυ χεχε.


Προσωπικα δεν ειμαι κατα του Χ1, διαφωνω με την περιοδο που ανοιξε. Ανοιξε Χ2 πολιορκεια και αμεσως μετα Χ1 πολιορκεια? Και εν καιρο καραντινας? Ηταν ευκαιρια για εναν Χ4 ή ακομα και Χ6.
Με ταχυτητα μοναδων Χ4 για να μην ειναι η υπερβολη του Χ6.


Το Χ1 κακο δεν ειναι, σιγουρα καποιοι θα υπαρχουν που το προτιμουν.. Η ωρα που βγηκε ο κοσμος ειναι κακη
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser18028

Guest
Γενικα ολο και καποιος θα καταληξει να παιξει και τον ασσο, ισως να εχει ελαχιστους παικτες συγκριτικα με αλλους κοσμους, αλλα αδειος τελειως δε θα μεινει..
Επεισης ειναι Χ1, σιγουρα ολο και καποιος θα κοψει κατι.. Η φαρμα 45 θελει 21+ ωρες. Για αυτους που νομιζουν οτι το 11ωρο του 2αρη ειναι πολυ χεχε.


Προσωπικα δεν ειμαι κατα του Χ1, διαφωνω με την περιοδο που ανοιξε. Ανοιξε Χ2 πολιορκεια και αμεσως μετα Χ1 πολιορκεια? Και εν καιρο καραντινας? Ηταν ευκαιρια για εναν Χ4 ή ακομα και Χ6.
Με ταχυτητα μοναδων Χ4 για να μην ειναι η υπερβολη του Χ6.


Το Χ1 κακο δεν ειναι, σιγουρα καποιοι θα υπαρχουν που το προτιμουν.. Η ωρα που βγηκε ο κοσμος ειναι κακη

Εγώ πιστεύω είναι τέλεια η στιγμή που άνοιξε, ο λόγος είναι οτι μόλις τελιώσει ο κόσμος θα λήξει και η καραντίνα... Ξέρει η ΙΝΝΟ...
 

DeletedUser17723

Guest
ΛΕΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΣΑΣ ΜΑΘΩ ΠΩΣ ΠΕΖΕΤΑΙ ΤΟ ΓΚΡΕΠΟΛΙΣ
 

DeletedUser17723

Guest
ΧΑΧΑΑΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΧΧΧΑΧΑΧΑ YOUR DADDY WILL BE WITH YOU SOON
 

TerrorGR

Μινώταυρος
αγαπητε HEAD ADMIN ZACROS το καλοκαιρι κανατε ενα γκαλοπ με τις προτιμησεις παικτων για πολιορκια εξεγερση ταχυτητες κοσμων κ.τ.λ.
κανεις μα κανεις δε προτεινε ενα 2 ρη κοσμο ποσο μαλλον ταχυτητα 1 ειτε εξεγερση ειτε πολιορκια. ταχυτητα 1 εγω προσωπικα δε θυμαμαι τα τελευταια χρονια κ απορω πως το σκεφτηκατε.
θα ηθελα να ξερω παντως αν η αποφαση για τον κοσμο που θα ανοιξει παρθηκε απο ελληνες η απο τη γερμανια.
επισης θα θελα να ξερω αν υπαρχει αντιστοιχος κοσμος στο εξωτερικο τα τελευταια χρονια.
 

Jailbreak

Άρμα
Ταχυτητα 1, η χαρα του κοψιματος νομιζει η εταιρια......
ιαλυσο και ερμονασσα εχει πολυ ψωμι ακομα το παιχνιδι....αποτυχια θα ειναι...βεβαια υπαρχει και το τμημα μαρκετινκ που σκεφτεται να μπουν καινουργιοι παιχτες να μαθουν το παιχνιδι.
 

Black Moon

Μινώταυρος
Ανοιγει 4x κόσμος Κατάκτηση-Κυριαρχία [Doriscos] σε UK server στις 5 Ιανουαρίου. Όποιος ενδιαφέρετε ας μου στείλει PM να φτιάξουμε μια καλή ομάδα. Παίζω ως Greek Geek σε UK.

World settings


Οποιος θέλει να μπουμε μαζι στον UK: https://discord.gg/djcmDFCr
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser18163

Guest
xX Trelos Killeras69 Xx

Στειλε προσκληση

Αρκετό σπαμ για σήμερα, καληνύχτα σύμμαχοι του κόσμου Katani
 

Graolymp008.

Ξιφομάχος
νεφρα αληθειαc θα φυγουν εδω. ειναι για μυστεc ο κοσμος. οι υπολοιποι δρομο. ΝΠΔΒ.
 
Κορυφή