Συζήτηση για τον νέο κόσμο Ermonassa

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18028
  • Ημερομηνία έναρξης

thanos340

Μινώταυρος
Δυσκοιλιος εισαι αμα μονο στο 2αρη προλαβαινεις τουαλετα!!!
Για μένα η καλύτερη ταχύτητα είναι η 3, αλλά με όλους τους καμμένους-δίχως ζωή που έχουμε μπλέξει, ο 2αρης είναι μια καλή λύση. Όσο για την δυσκοιλιότητα...σορρυ ρε αδερφέ, αλλά αν ήταν αυτό το μόνο που κατάλαβες σε λυπάμαι.
 

DeletedUser18665

Guest
ee68c84b45
 

DeletedUser16399

Guest
Υπάρχει κάποιο θέμα με τον κόσμο?
Δεν τον εμφανίζει στους διαθέσιμους κόσμους όταν μπαίνω στον λογαριασμό.
 
Πωπω σαρωνει η ομαδα-συμμαχια των ghost , τις εσβησαν τις αλλες συμμαχιες .
ποτε ανοιγει αλλος κοσμος ? εδω τελειωσε
 

DeletedUser17230

Guest
αυτοι που γλεντανε τα φιλαρακια σου τα αμπαλα , μην λεμε τα ιδια , και εσυ ειδικα απο 10 θαλασσες μακρια τι μιλας , δεν ηρθες κοντα να γνωρισεις αυτους που ρωτας ποιοι ειναι , ρωτα τον ασσασιν και τον διαχειριστη , αξιοι χορηγοι και πελατες

να μην ξεχασετε στον επομενο να παρετε μαζι σκορπιο , ατμαν και βαρεμαρα , επαγγελματιες ρουφιανοι και κωλοτουμπες , σας ταιριαζουν γαντι
likavges απ οτι καταλαβαινω ο διπλος σου Soul Mistique.Πρωτος κοσμος που μπηκα για χαβαλε κ ετυχε να βρεθω στν συμμαχια σας.Απο εκει κ περα εκατσα ολο το καλοκαιρι μεσα κ κρατουσα ολο το βορειο μετωπο σχεδον μονος κ ταυτοχρονα διακοπαριζα(γιατι ετσι εχω μαθει να παιζω)οταν οι μισοι αρχηγοι απο τν συμμαχιαρα σας σας εγκατελειψαν κ εσεις οι υπολοιποι μισοι βγηκατε ενα μηνα ταυτοχρονος ολοι για διακοπες κ μπανια στις θαλασσες.Περιμενα μεχρι τελος που χασατε τους ναους για τν ακριβεια ουτε καν τους διεκδικησατε κ καμια 10 αρια ακομα παιχτες εγκατελειψαν κ αντιθετως σας φωναζα πρωτη φορα βλεπω αντιπαλη υπερ να στελνει τοσα φαραδικα κ να εχει τοσες μαχες ο κοσμος παμε να παιξουμε κ βγαλτε διηρια αλλα το σ κατο στν καλτσα ολοι δν μπορουσατε να κανετε ουτε τα αυτονοητα ητοπαθεια τραγικη ομως.Μολις χαθηκαν ολοι οι στοχοι κ ειχε προηγηθει κ το μαλωμα που καναμε γιατι δν στιριζατε ουτε μια κατακτηση που εκανα πλεον μια στο τοσο παιζοντας μονος εκει πανω κ μου ειχατε πει κ στο καλο αμα δν μ αρεσει σας ειπα ξεκαθαρα οτι δν μου αρεσετε κ ειστε οτι πιο ανθιυγειινο εχω συναντησει σε οσους κοσμους εχω παιξει κ εχω παιξει σε πολλους.Κ για 15 μερες πηγα απεναντι σας χωρις να νοιαζομαι με ποιους πηγα μονο να φυγω απο εκει ηθελα κ σας πηρα 5 πολεις κ εσεις με κανατε αερα κ μετα το παρατησα κιολας.Απο τν τσατιλα σας καθε νυχτα ολη νυχτα επιθεσεις κ ακυρωσεις γιατι πολη δν μου παιρνατε.Ετσι για να λεμε τα πραγματα οπως εχουν.Εννοειται δν θελεις να με βρεις απεναντι σου σε καποιο κοσμο γιατι θα σε κανω να στερεψεις απο φτηνες δικιαολογιες για να καλυψεις τν ανυπαρξια σου σαν παικτης αυτο μονο.Παιχτης του κλοτσου κ του μπατσου τπτ παραπανω που θα με πεις κ κολοτουμπα σουργελο του γκρεπολις.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή