Συζήτηση για τον νέο κόσμο Dymi

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18028
  • Ημερομηνία έναρξης

Ellippo

Μέδουσα
Μέχρι πόσους μικρούς ναούς θα μπορεί να έχει η κάθε συμμαχία εδώ?
Κάθε συμμαχία επιτρέπεται να κατακτήσει μέχρι και 5 μικρούς ναούς ή τουλάχιστον τόσοι ήταν στον beta για αυτό πρέπει να επιλέξει σωστά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser18163

Guest
Ο κόσμος αναβλήθηκε για τετάρτη, αλλά δεν είπαν ΠΟΙΑ τετάρτη
13feec12f3
 
  • Like
Αντιδράσεις: dias.v

ΟΥΛΤΙ

Μινώταυρος
Κάθε συμμαχία επιτρέπεται να κατακτήσει μέχρι και 5 μικρούς ναούς ή τουλάχιστον τόσοι ήταν στον beta για αυτό πρέπει να επιλέξει σωστά.

Ναι στον μπετα ήταν 5 μικροί ναοί και 2 μεγάλοι.. Τα ξέρω από πρώτο χέρι.. Στο νέο γερμανικό φήμες λένε ότι η κάθε συμμαχία θα μπορεί να κατακτήσει πάνω από 10 μικρούς ναούς
 

Ellippo

Μέδουσα
Ναι στον μπετα ήταν 5 μικροί ναοί και 2 μεγάλοι.. Τα ξέρω από πρώτο χέρι.. Στο νέο γερμανικό φήμες λένε ότι η κάθε συμμαχία θα μπορεί να κατακτήσει πάνω από 10 μικρούς ναούς
Είδα στον ελληνικό εδώ λέει επιτρέπονται 12 μικροί ναοί ανά συμμαχία.
 

ΟΥΛΤΙ

Μινώταυρος
Ναι!Κολλάει αφάνταστα ο κόσμος

Υπήρχαν πολλά bugs: Εξαφανιζόντουσαν τα νησιά, τα στρατά, δεν μπορούσες να μπεις στο παιχνίδι, δεν μπορούσες να δεις τους ναούς κτλπ... Ελπίζω να μην υπάρχουν τέτοια προβλήματα εδώ.

Είδα στον ελληνικό εδώ λέει επιτρέπονται 12 μικροί ναοί ανά συμμαχία.
Είναι υπέρ της κάθε συμμαχίας να κατέχει όσους περισσότερους μπορεί.. Και σε πόντους για δικαιώματα, αλλά και με τα bonus που δίνει... Απλά θέλει μελέτημα για να διαλέξεις και την καλύτερη στιγμή για να τους χτυπήσεις..
 

DeletedUser18261

Guest
Επιτελους ανοιξε να δουμε ποιοι παιχταραδες θα μπουν και σε αυτο το κοσμο!!! :p
 
ενδιαφερον ο κοσμος αυτος , φιλοδοξος αρκετα , εαν ολοι οι παιχτες επαιζαν το γρεπολις-παιχνιδι πραγματικα θα ηταν ομορφη προσπαθεια , η γνωμη μου ειναι πως ο νεος κοσμος εχει τα χαρακτηριστικα των προηγουμενων κοσμων με την προσθηκη του χαρακτηριστικου της αρτεμισιας , αυτο σημαινει πως ειτε θα παιχτει χοντρο παιχνιδι ( μακαρι ) ειτε θα μαγειρευτει μια ομορφη σουπα .
δεν ξερω τι θα γινει , διοτι δεν γνωριζω για το τελικο κομματι , παντως καλο θα ηταν να ανοιχτουν πιο πολλες πυλες ωστε οι συμμαχιες να μην ελθουν σε συμωνιες μεταξυ τους
 
Κορυφή