Συζήτηση για τον κόσμο Psi

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
Εδώ μπορείτε να συζητήσετε και να εκφράσετε απορίες για το κόσμο Psi.
 

DeletedUser

Guest
γιατι οχι ταχυτητα 3?

στην ψηφοφορια που ειχε γινει και η πολιορκεια και η εξεγερση διαλεξαν ταχυτητα 3.μιας και 4 εχει απαγορευτει απο τους απο πανω....
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Η ψηφοφορία ήταν για τον κόσμο Chi κι όχι για όλους τους κόσμους που θα ακολουθήσουν.[/8ea]
 

DeletedUser13572

Guest
Για ποιό λόγο ταχύτητα 2 ρε μάγκες; Δε χορταίνετε με τίποτα εσείς; Γιατί ταχύτητα 2 επαναλαμβάνω; Από το Sigma έχουμε να δούμε γρήγορο κόσμο εξέγερσης! Ντροπή σας! Σε όλους σας!
 

DeletedUser10832

Guest
Ένα θα πώ για τελευταία φορά γιατί θα καταντήσω γραφικός!
ΝΤΡΟΠΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ. ΝΤΡΟΠΗ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΛΑΤΕΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΚΤΡΩΜΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙ ΤΑ ΤΕΛΑΥΤΑΙΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ Η Innogames. ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΑΞΙΟΙ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΣΑΣ!
 

DeletedUser13816

Guest
αν θημαμαι καλα η ψηφοφορια ελεγε για εξεγερση στον chi και τον κανατε πολιορκια οποτε γιατι μας βαζετε να ψηφισουμε αφου οτι θελετε κανετε
 

DeletedUser13572

Guest
[8ea]Όχι, δεν θυμάσαι καλά.[/8ea]
Χαλάρωσε εσύ υπαλληλάκο. Κοίτα να σιγοντάρεις τα Γερμανά και να ειρωνεύσαι τους πελάτες σου για μία χούφτα χρυσό. Και ρίξε μου ban, δε με ενδιαφέρει. Θέλαμε να μπούμε να διασκεδάσουμε και μας το χαλάσατε.
 

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
[kni]
Η πρόταση που στείλαμε στην εταιρεία ήταν για ένα κόσμο παρόμοιο του Sigma, ταχύτητα 3 δηλαδή και εξέγερση. Ωστόσο η εταιρεία δε δέχτηκε τη πρόταση αυτή και μας έστειλε ότι η ταχύτητα του κόσμου και των μονάδων θα ναι 2.

Οπότε μερικοί καλό είναι να αφήσουν τα περιττά σχόλια. Η ομάδα διαχείρισης δεν ενεργεί κατά το δοκούν, και δεν αποφασίζει μόνη της. Έχετε ακόμη χρόνο να αντιδράσετε όλοι με ήπιο τόνο.

Και για να θυμήσω σε μερικούς τη ψηφοφορία, δείτε εδώ

[/kni]
 
Τελευταία επεξεργασία:

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
[kni]
Αρχικά κάποιοι παραβαίνουν τους κανονισμούς του παιχνιδιού, δυστυχώς ονόματα δε μπορούμε να πούμε, ωστόσο δε χρειάζεται να παραβαίνετε και τους κανονισμούς του forum δημιουργώντας πολλαπλούς λογαριασμούς για να δημιουργήσετε εντυπώσεις.

Μπορείτε να διαμαρτυρηθείτε με τους κανονικούς λογαριασμούς σας σ αυτο το νήμα, λέγοντας την άποψή σας.

[/kni]
 

DeletedUser13572

Guest
Εγώ στον κόσμο θα μπω με αυτό το λογαριασμό, οπότε θα μιλάω και με αυτόν το λογαριασμό. Θέλω να μας προτείνεις κάτι παρακαλώ.
 

DeletedUser

Guest
αργος

αντι να βελτιωνονται τα πραγματα οπισθοχωρουν ή στην καλυτερη παραμενουν στασιμα
δεν ειμαι προγραμματιστης αλλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι ο νεος κοσμος εχει χειροτερα χαρακτηριστικα απο τον προηγουμενο..
ποια η μεγαλη δυσκολια να εχει ο νεος κοσμος εστω τα χαρακτηριστικα του προηγουμενου με διαφοροποιημενο μονο το χαρακτηριστικο της κατακτησης-εξεγερσης??
 

DeletedUser13572

Guest
αργος

αντι να βελτιωνονται τα πραγματα οπισθοχωρουν ή στην καλυτερη παραμενουν στασιμα
δεν ειμαι προγραμματιστης αλλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι ο νεος κοσμος εχει χειροτερα χαρακτηριστικα απο τον προηγουμενο..
ποια η μεγαλη δυσκολια να εχει ο νεος κοσμος εστω τα χαρακτηριστικα του προηγουμενου με διαφοροποιημενο μονο το χαρακτηριστικο της κατακτησης-εξεγερσης??

MONEY MONEY MONEY MONEY! $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
https://www.youtube.com/watch?v=ETxmCCsMoD0
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
μπορει να εχεις δικιο αλλα δεν θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου
πιστευω οτι με τετοιες κακες επιλογες χαρακτηριστικων κοσμο χανουν...
προσωπικα μου αρεσει η εξεγερση και δεν σου κρυβω οτι περιμενα το νεο κοσμο...αλλα κατω απο αυτες τις....παραμετρους....θεωρω οτι δεν πολυαξιζει τον κοπο
 

DeletedUser13572

Guest
μπορει να εχεις δικιο αλλα δεν θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου
πιστευω οτι με τετοιες κακες επιλογες χαρακτηριστικων κοσμο χανουν...
προσωπικα μου αρεσει η εξεγερση και δεν σου κρυβω οτι περιμενα το νεο κοσμο...αλλα κατω απο αυτες τις....παραμετρους....θεωρω οτι δεν πολυαξιζει τον κοπο
Εγώ δυστυχώς έχω δεσμευτεί και δεν μπορώ να αναιρέσω την υπόσχεσή μου. Ειδάλλως με τέτοια χαρακτηριστικά δεν έμπαινα. Δυστυχώς έχω υποσχεθεί σε πολλούς φίλους μου να μπούμε μαζί... Λάθος μου...
 

DeletedUser13994

Guest
Επιπρόσθετα, ο κόσμος θα έχει και τα επιπλέον χαρακτηριστικά του κόσμου Αχιλλέα.
δηλαδη;;;;;;;
 

DeletedUser13618

Guest
[kni]
Η πρόταση που στείλαμε στην εταιρεία ήταν για ένα κόσμο παρόμοιο του Sigma, ταχύτητα 3 δηλαδή και εξέγερση. Ωστόσο η εταιρεία δε δέχτηκε τη πρόταση αυτή και μας έστειλε ότι η ταχύτητα του κόσμου και των μονάδων θα ναι 2.

Οπότε μερικοί καλό είναι να αφήσουν τα περιττά σχόλια. Η ομάδα διαχείρισης δεν ενεργεί κατά το δοκούν, και δεν αποφασίζει μόνη της. Έχετε ακόμη χρόνο να αντιδράσετε όλοι με ήπιο τόνο.

Και για να θυμήσω σε μερικούς τη ψηφοφορία, δείτε εδώ

[/kni]




ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΟΥΜΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ?ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΑΛΑΞΕΙ Η ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ?ΟΧΙ!
ΑΝ ΘΕΛΑΤΕ ΘΑ ΚΑΝΑΤΕ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ.ΕΦΟΣΟΝ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΘΑ ΕΒΓΑΙΝΕ ΜΕ ΕΞΕΓΕΡΣΗ ΘΑ ΨΗΦΙΖΕ Ο ΛΑΟΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΤΕΛΝΑΤΕ ΤΗ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΣΤΗΜ ΕΤΑΙΡΙΑ..
ΑΡΑ Η ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΝΕΡΓΕΙ ΚΑΤΑ ΤΟ ΔΟΚΟΥΝ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ
 

DeletedUser13859

Guest
Σοβαρά αντιδράτε για μία απλή ταχύτητα; Είναι ένα απλό παιχνίδι, ξεκολλήστε. Αν θέλετε να διασκεδάσετε απλά παίξτε, εμένα η ταχύτητα 2 δεν με χαλάει καθόλου, έχω απλά τους φίλους μου και περνάω μια χαρά.

Υπάρχουν πολύ πιο σοβαρά πράγματα για να διαμαρτυρηθήτε παρά ένα απλό παιχνίδι.


 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
[kni]

Ή δε διαβάσατε καν την απάντηση μου ή δε θέλετε να καταλάβετε και βγάζετε αυθαίρετα συμπεράσματα μόνο και μόνο για να κατηγορήσετε την ομάδα διαχείρισης. Το νήμα αυτό δεν έχει ανοιχθεί για να κατηγορήσετε την οδ, ανοίχτηκε για να γράψουν όλοι οι παίκτες την άποψη τους για τη ταχύτητα του κόσμου. Αν δεν το έχετε ήδη παρατηρήσει είναι ο πρώτος κόσμος που δημιουργήθηκε νήμα συζήτησης μόνο και μόνο για να δείξουμε στην εταιρεία τις αντιδράσεις σας. Εσείς αν θέλετε να βγάλετε τα απωθημένα σας για την ομάδα διαχείρισης είναι δικαιώμα σας αλλά όχι εδώ.

Χαρακτηριστικά του Αχιλλέα εννοούμε ότι θα έχει 6 θεότητες, δηλαδή επιπλέον την Αρτέμιδα, επιπρόσθετα επίπεδα σε κάποια κτίρια, όπως Ακαδημία, Φάρμα κτλ και παραπάνω έρευνες.

[/kni]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή