Συζήτηση για τον κόσμο Paros

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18028
  • Ημερομηνία έναρξης

MrSMOOTH

Τοξότης
Παντού, σε όλον τον κόσμο , όταν ένα προϊόν έχει ελλάτωμα , δικαιούσαι αποζημίωσης. Σε όλα τα games με παρόμοια προβλήματα οι παίκτες αποζημιώθηκαν . Να μάθετε να διεκδικητε να δικαιώματά σας .
Αυτό που συνέβη στον Πάρος οφείλετε αποκλειστικά σε τεχνικά λάθη της εταιρείας και όχι των παικτών.
Οφείλει να μας αποζημιώσει.
 

MrSMOOTH

Τοξότης
Για παράδειγμα ,μπορεί να δώσει η εταιρεία σε όλους τους παίκτες του κόσμου Πάρος 1.000 χρυσό επιπλέον.
Δεν είναι δύσκολο ούτε άδικο.
Δικαιούμαστε αποζημίωσης για τον χρόνο μας που χάθηκε εξαιτίας τεχνικών λαθών.
To roll back παγκοσμίως σε όλα τα games , παρέχει στον /στους παίκτες αποζημίωση.
 

DeletedUser18233

Guest
σωστο μου φαινεται οπως το θετεις,ομως καλυτερα να ζητησεις παραπανω:D
 
Τα προβληματα και λαθη ειναι ανθρωπινα ,
επειδη εγιναν στην αρχη του κοσμου δεν εφεραν καποιο προβλημα , ισα ισα ,
επειδη ειναι νεος κοσμος , πλεον και θα γνωριζουν οι παιχτες τι να κανουν αλλα και οι συμμαχιες πιο καλη συσπειρωση θα αποχτησουν .
εγω , σε αυτο το θεμα , δεν κραζω την διαχειριση !
 

MrSMOOTH

Τοξότης
Σε ένα δωρεάν παιχνίδι , δεν απαιτείς αποζημίωση για δυσλειτουργία ούτε μπορείς να κινηθείς νομικά.
Παίζεις με δική σου πρωτοβουλία και τυχόν χρήματα που καταβάλεις , πάλι με δική σου πρωτοβουλία γίνεται.
Εγώ ζητάω την αποζημίωση των παικτών από ηθικής άποψης.
 

DeletedUser12241

Guest
Σε ένα δωρεάν παιχνίδι , δεν απαιτείς αποζημίωση για δυσλειτουργία ούτε μπορείς να κινηθείς νομικά.
Παίζεις με δική σου πρωτοβουλία και τυχόν χρήματα που καταβάλεις , πάλι με δική σου πρωτοβουλία γίνεται.
Εγώ ζητάω την αποζημίωση των παικτών από ηθικής άποψης.
Πολύ σωστά τα λές ... και μου φαίνεται πού περίεργο που μια μεγάλη εταιρεια σαν την inno δεν το σκέφτηκε απο μόνη της ότι πρέπει να δώσει κάποια αποζημίωση !....
 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
Δε ξερω τι λετε για δωρεαν παιχνιδι και σουξου μουξου...
Δε με νοιαζουν τα 10-20-30κ χρυσα που χαλασα... Με νοιαζει οτι χαλασα 40ωρες για το τιποτα...
Πολυ απογοητευμενος.. Δε ξερω αν θα ξαναμπω, την Δευτερα
 

DeletedUser12241

Guest
Ναι για αυτό λέμε για αποζημίωση ... δεν έχει σημασία το πόσο χρυσό χαλάσαμε ... το να τον γυρίσουν πίσω είναι απλά αυτονόητο ... το θέμα είναι πόσες ώρες σπαταλήσαμε ...
 

grecorian

Ξιφομάχος
μην προτρεχετε.. μπορει να ξεκινησει απο εκει που μειναμε κ οχι απο την αρχη.. το ειπαν τα παιδια απο την διαχειριση..
οσο για τον χρυσο κ την αποζημιωση δεν νομιζω να γινει κατι, αν κ θα ηταν μια καλη κινηση της εταιριας για την αναστατωση που προκαλεσε..!!
 

DeletedUser18228

Guest
Δε ξερω τι λετε για δωρεαν παιχνιδι και σουξου μουξου...
Δε με νοιαζουν τα 10-20-30κ χρυσα που χαλασα... Με νοιαζει οτι χαλασα 40ωρες για το τιποτα...
Πολυ απογοητευμενος.. Δε ξερω αν θα ξαναμπω, την Δευτερα
αυτό φίλε μου πολύ σωστά λες το χρόνο που χαλάσαμε και χαλάμε τόσες ώρες τόσα ξενύχτια και να μας το χτυπάνε αυτό είναι κουραστικό, απογοήτευση μεγάλη. :( :mad::mad::mad:
 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
caab9d4a13



giphy.gif


There is still hope left..........​
 

DarthVader

Οπλίτης
Πραγματικα θα ειναι κριμα να ανοιξει απο την αρχη ο κοσμος... Αρκετοι θα ξενερωσουν και θα μεινουν 20ατομα στον σερβερ.. βελτιωστε τα bugs αποζημιωστε απαντες και θα παιξουν αρκετοι στον κοσμο...
 

DeletedUser18228

Guest
έτσι και δεν γίνει και το πάνε από την αρχή ο κόπος μας πάει χαμένος, και, δεν θα ξανά πατήσουν καν στο ελληνικό server έτσι όπως το έχουν καταντήσει.......
 

DeletedUser18136

Guest
Με βάση τις ξένες κοινότητες, ο server δεν θα αρχίσει από την αρχή, σε κάποιες θα ανοίξει ακόμη και σήμερα και θα επεκταθεί η αρχική προστασία κατά 2 μέρες.
Όχι ότι παίζω στον Paros. Απλά ενημερωτικά για εσάς που αναμένετε νέα πως και πως.
 

trellaras666

Ξιφομάχος
Οι τεχνικοί μας κατάφεραν να διορθώσουν τα προβλήματα. Ο κόσμος θα συνεχίσει από εκεί που σταμάτησε. Η περίοδος προστασίας αυξήθηκε κατά 2 μέρες.
Ο κόσμος αναμένεται να ανοίξει μέσα στις επόμενες ώρες.

Ακολουθήστε μας στο Facebook
Zaitsev, Σήμερα στις 14:42


ο κοσμος ανοιξε..αλλα οι δχστες χαθηκαν..τι θα γινει με αυτο?
 
Τελευταία επεξεργασία:

DarthVader

Οπλίτης
Παιδες αυτο με τα κολληματα παραπαει! η κατασταση εχει ξεφυγει εντελως... δεν γινεται οι αντιπαλοι μας να κολλανε ετσι στα αποικιακα μας..
Εχω ακουσει οτι υπαρχει μποτακι με 10$ που σου παει και τα παιδια στο σχολειο.. οχι μονο χτιζει οχι μονο κολλαει αλλα σου φτιαχνει και φαγητο στο σπιτι. Κανει τις δουλειες κανονικα θα ελεγα να το ψαξουμε. https://cdn.discordapp.com/attachments/634461297622384652/641714610793086996/unknown.png
https://cdn.discordapp.com/attachments/634461297622384652/641714672956866582/unknown.png
https://cdn.discordapp.com/attachments/634461297622384652/641714713872433156/unknown.png
https://cdn.discordapp.com/attachments/634461297622384652/641714865957765161/unknown.png
https://cdn.discordapp.com/attachments/634461297622384652/641714915597484041/unknown.png
αυτο δηλαδη θελετε να μου πειτε οτι δεν ειναι μποτ? παρακαλω καποιος να μου απαντησει..
 

DeletedUser17222

Guest
υπαρχει και το premium που σου παει και τα παιδια στο φροντηστηριο απλα να ξερετε υπαρχουν προβληματα οταν το εχεις ανοιχτο και σε βαρανε....πχ καμια φορα μπορει να παει απο σχολειο αλλα να παρει αλλουνου τα παιδια, οποτε προσοχη!
 
Κορυφή