Συζήτηση για την αναβάθμιση 2.217

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18028
  • Ημερομηνία έναρξης

Sakontios

Οπλίτης
Πάντα είχα την απορία και θα ήθελα να μου την απαντήσετε, έχετε ρωτήσει ποτέ σας κανένα παίχτη για το τι χρειάζεται το παιχνίδι ή οι τενχικοί σας τα βάζουν στην τύχη;
Είναι δυνατών να βάζετε τον ήρωα στις αποστολές νησιού και όχι στο συντονιστή; ή στο προσομοιωτή χρόνου ταξιδιού να έχει όλους τους ήρωες για επιλογή??? Τι ακριβώς θα αλλάξει στο χρόνο ο αριστοτέλης


Υ.Γ. φτιάξτε επιτέλους μια επικοινωνία με τους παίχτες, διότι η ομάδα διαχείρησης (ή τεχνικών) δεν φαίνεται να γνωρίζει τι χρειάζεται το παιχνίδι (ΤΡΑΝΤΑΧΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ Η ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΣΤΟ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ, ήταν λες και σκεφτήκατε πώς θα κάνετε το παιχνίδι χειρότερο) και απλώς ασχολείται με bugs.
 

Ellippo

Μέδουσα
Πάντα είχα την απορία και θα ήθελα να μου την απαντήσετε, έχετε ρωτήσει ποτέ σας κανένα παίχτη για το τι χρειάζεται το παιχνίδι ή οι τενχικοί σας τα βάζουν στην τύχη;
Είναι δυνατών να βάζετε τον ήρωα στις αποστολές νησιού και όχι στο συντονιστή;


Υ.Γ. φτιάξτε επιτέλους μια επικοινωνία με τους παίχτες, διότι η ομάδα διαχείρησης (ή τεχνικών) δεν φαίνεται να γνωρίζει τι χρειάζεται το παιχνίδι (ΤΡΑΝΤΑΧΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ Η ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΣΤΟ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ, ήταν λες και σκεφτήκατε πώς θα κάνετε το παιχνίδι χειρότερο) και απλώς ασχολείται με bugs.
Προφανώς συμβαίνει αυτό αφού οι περισσότεροι αν όχι όλοι εκ των διαχειριστών είναι παίκτες με ελάχιστη εμπειρία στην δράση του ίδιου τους του παιχνιδιού για να δουν σημεία που απαιτούν βελτίωση. Όπως ας πούμε το παράδειγμα του συντονιστή που σε εμάς σπάει τα νεύρα και θέλουμε να βελτιωθεί πχ με την προσθήκη του ήρωα, δεν το αντιλαμβάνονται γιατί πολύ απλά δεν τον χρησιμοποιούν είτε καθόλου είτε όχι όσο άλλοι παίκτες.

Για αυτό και όλας είμαι της άποψης ότι η ΟΔ θα βελτιωθεί αν και μόνο αν οι παίκτες που την αποτελούν συμμετέχουν καθημερινά σε ενεργούς κόσμους, σε ενεργές και απαιτητικές συμμαχίες και γνωρίζουν όχι μόνο στην θεωρία αλλά και στην πράξη το παιχνίδι τους χωρίς απλώς να μπαίνουν στην ομάδα διαχείρισης για έναν παθητικό ρόλο που απλά πλαισιώνει την κενή θέση χωρίς να προσφέρει ουσιαστικά οφέλη.
 

trellaras666

Ξιφομάχος
οταν φευγει υποστηριξη απο πολη ή την διωχνει συμμαχος κατα λαθος θελω να μπορω να βλεπω οπως παλια απο ποια πολη εφυγε..γιατι εδω και 2-3 αναβαθμισεις δε δειχνει κατι,,απλα μονο μυνημα οτι γυρνανε και αν δεν ειμαι μεσα να δω πορειες εκεινη την ωρα ,,,αν γυρισουν δε ξερω απο ποια πολη γυρισαν
 

Zarcos

Head Admin
Η ομάδα του Grepolis
Πάντα είχα την απορία και θα ήθελα να μου την απαντήσετε, έχετε ρωτήσει ποτέ σας κανένα παίχτη για το τι χρειάζεται το παιχνίδι ή οι τενχικοί σας τα βάζουν στην τύχη;
Μπορεί να είναι και θέμα προτεραιοτήτων της εταιρείας. Πολλά ωραία πράγματα έχουν προταθεί κατά καιρούς αλλά όπως έχει δείξει η ιστορία κάποια από αυτά έγιναν σχετικά γρήγορα αλλά με αρκετή καθυστέρηση και κάποια μάλλον βρίσκονται ακόμα στην ουρά.
 
Κορυφή