Συζήτηση για την αναβάθμιση 2.200

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18028
  • Ημερομηνία έναρξης

trellaras666

Ξιφομάχος
Για να προσθέσουμε ένα επιπλέον στρώμα ασφάλειας, προσθέσαμε το re-captcha στο ανταλλακτήριο χρυσού όταν πουλάτε χρυσό. Αυτό θα ενεργοποιήτε κάθε πέμπτη συναλλαγή και αυτό το μέτρημα θα επαναφέρεται μια φορά τη μέρα.
.................................................

ωραιο ολο αυτο..οταν αγοραζουμε? τι θα γινει? θα φευγει ετσι???
μαλλον να βγαζετε θελετε οχι να δινετε :mad:
 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΝΑ ΧΑΖΟ UPDATE.
Η αλλαγη στον συντονιση, ειναι εντελως off point. ΚΑΝΕΝΑΣ, μα ΚΑΝΕΝΑΣ, δεν ειχε θεμα με τον συντονιστη οπως ηταν παλια. Με την επεξεργασια εκει που την βαλατε, πολλες φορες, κλικαρουμε την επεξεργασια, αντι για το σπαθακι, και χανουμε πολλες προσπαθειες χωρις λογο.
ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ, πως κανενας δε το σχολιασε εως τωρα... Πως φαινεται το χαμηλο επιπεδο του community...........
 
Ειναι τελειο αυτο το re-captcha ,
Για να παιξεις GREPOLIS αυτο που χρειαζοταν μεχρι σημερα , ειναι να χαλασεις αρκετα ευρω και οσο προχωρας να δινεις κι αλλα ευρω
Τωρα , με αυτη την αναβαθμιση , επιτελους , αυτοι που δεν βαζουν πολλα εως λιγα ευρω , δεν μπορουν να παιξουν GREPOLIS
Η αναβαθμιση αυτη ειναι για μενα , αψογη ! ,
πλεον
μου αρεσει παρα πολυ να παιζω το παιχνιδι , δεν ειμαι ρομποτ . που ειναι το ποδηλατο,φοινικας,λεωφορειο .
στην αρχη ειπα πως μου κανουν πλακα , αλλα μετα ενθουσιαστηκα !
pay to win κυριες και κυριοι , οι αλλοι να βρουμε τις εικονες
 

DeletedUser17222

Guest
Ειναι τελειο αυτο το re-captcha ,
Για να παιξεις GREPOLIS αυτο που χρειαζοταν μεχρι σημερα , ειναι να χαλασεις αρκετα ευρω και οσο προχωρας να δινεις κι αλλα ευρω
Τωρα , με αυτη την αναβαθμιση , επιτελους , αυτοι που δεν βαζουν πολλα εως λιγα ευρω , δεν μπορουν να παιξουν GREPOLIS
Η αναβαθμιση αυτη ειναι για μενα , αψογη ! ,
πλεον
μου αρεσει παρα πολυ να παιζω το παιχνιδι , δεν ειμαι ρομποτ . που ειναι το ποδηλατο,φοινικας,λεωφορειο .
στην αρχη ειπα πως μου κανουν πλακα , αλλα μετα ενθουσιαστηκα !
pay to win κυριες και κυριοι , οι αλλοι να βρουμε τις εικονες
ΚΡΑ ΚΡΑ ΚΡΑ
 
Κορυφή