Συζήτηση για την αναβάθμιση 2.100

DeletedUser15136

Guest
Καλημέρα!
Στον Αχιλλέα που παίζω, δεν ισχύει τίποτε από όσα λέτε!
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser15136

Guest
Ούτε και στον chi
smiley_emoticons_sleep.gif

Kαι ανανέωση κάναμε.....και διαγραφή προσωρινής μνήμης κάναμε, αλλά τίποτε!

Άντε πατήστε το κουμπάκι για να μπούν σε λειτουργία....χάνουμε ύλεςςςςςςς
cigrqlp2odi2kqo24.gif


[8ea]Προειδοποίηση: Το διπλοποστάρισμα δεν επιτρέπεται στο κεντρικό φόρουμ. Διαβάστε τους κανόνες.
8EAGENHS[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser15136

Guest
Το βρήκα μόνος μου, η γιορτή πρέπει να ξεκινάει αύριο στις 10

Η γιορτή της Αγοράς ξεκινάει στις 19 Νοεμβρίου και ώρα 10 το πρωί (ώρα σέρβερ).

Κατά την διάρκεια του εορτασμού, κάθε Γιορτή Πόλης θα κοστίζει 5000 Ξύλο, 6000 Πέτρα και 5000 Ασημένια Νομίσματα και επίσης η διάρκεια της Γιορτής Πόλης θα εξαρτάται από την ταχύτητα του κόσμου στον οποίο παίζετε. Για παράδειγμα η Γιορτή θα διαρκεί 6 ώρες για ταχύτητα κόσμου 1, 3 ώρες για ταχύτητα 2 κοκ! Επίσης μειώσαμε τις προϋποθέσεις για την έναρξη των Γιορτών Πόλης, έτσι κατά την διάρκεια του εορτασμού για να κάνετε μια Γιορτή Πόλης αν έχετε την Ακαδημία στο επίπεδο 5 θα είναι αρκετό! Η εκδήλωση θα διαρκέσει 48 ώρες, οπότε μην χάσετε λεπτό, ξεκινήστε τις γιορτές τώρα!
Επιπλέον κατά την διάρκεια Γιορτή Πόλης θα έχετε μια ακόμη βοήθεια: 40% περισσότερη παραγωγή εύνοιας και 40% λιγότερος χρόνος κατασκευής κτηρίων!

Ελπίζουμε να διασκεδάσετε στην εκδήλωση και να εορτάσουμε μαζί την κυκλοφορία της έκδοσης 2.100.

Με εκτίμηση,
Η ομάδα Grepolis
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser13131

Guest
βλέπω ότι έπειτα από δυο μέρες της έναρξης της νέα αναβάθμιση 2.100 κανένας δεν κατάλαβε το σφάλμα που παραθέτω παρακάτω πιθανόν να δημιουργήθηκα μονό σε έμενα ή όχι , έχω ζήτηση κάποιες εξηγήσεις και από το κέντο υποστήριξης μετά από 12 ώρες μου απάντησαν ότι : Θα το ελέγξουμε και θα σας ενημερώσουμε .:mad:
έληξε το 48 ωρο και ακόμη με ενημερώνουν .

χαίρομαι που δημιουργήθηκε αυτό το θέμα έτσι μου δίνεται η ευκαιρία να αναδείξω την ανεπαρκής εξυπηρέτηση τις εταιρία σας .







8WBlWHo.png
 
Κορυφή